כיצד להקים אתר מגזינים חדשות באמצעות וורדפרס בעשרה שלבים פשוטים

כיצד להקים אתר מגזינים חדשות באמצעות וורדפרס בעשרה שלבים פשוטים

רוצה להקים פורטל חדשות או אתר מגזינים באמצעות פלטפורמת וורדפרס? רוצה להיות איל התקשורת שלך? גדול! לא יודעים לאן ללכת? אל תדאג. מאמר זה יעזור לכם ליצור בקלות אתר מגזינים חדשות בוורדפרס בעשרה שלבים פשוטים. אתה לא רואה שאתה לא צריך לקודד או לשכור מפתח אינטרנט כדי שיהיה לו אתר נהדר ומתפקד. אז הנה אנחנו מתחילים.


אם לא תפתח אתר חדשות טוב, מדוע אנשים יחזרו? היה שונה וייחודי כדי לשמור על אחיזה חזקה בעסקי החדשות המקוונים. עם אינספור אתרי החדשות שצצים מדי יום, זה לא כל כך קל להתבדל מהשאר. כדי להפוך לאתר חדשות בולט, עליכם לקבל נושא וורדפרס אטרקטיבי וידידותי למשתמש. הנה הדבר הכי קשה שכן יש אלפי יפים. עם זאת אין דאגות, אנו כאן כדי לעזור לך לקבל החלטה מושכלת. בין המון טוב מגזין החדשות WordPress נושאים, אנו מבקשים מכם רק להסתכל על עשרה מהם היום. עשרת הנושאים וורדפרס החדשות של וורדפרס עזרו כבר למספר מו”לים להעלות על אתרי החדשות שלהם. למה לא אתה?

נתחיל מהחשיבות של בחירת פלטפורמת CMS המתאימה לאתר מגזיני החדשות שלך. למעשה, יש המון בוני אתרים לבחירה. אבל המנצח הוא … וורדפרס! אין דרך טובה יותר מאשר להשתמש וורדפרס פלטפורמה. למה? מדוע למעלה מ- 50% מכל בעלי האתרים בוחרים בוורדפרס בנוכחותם המקוונת? מדוע הם סומכים על וורדפרס? האמת היא שהכל פשוט ככה.

וורדפרס מנצחת ידיים ממספר סיבות. לא משנה איזה עסק אתה מנהל, אתה יכול להשתמש בוורדפרס בחינם. ככלל, כל עסק קטן זקוק לאתר אינטרנט מקצועי שאינו דורש השקעות ניכרות בכדי להקים אותו ולנהל אותו בקלות. זה עשה דברים מאוד קלים. זו הסיבה, פלטפורמת CMS חופשית לחלוטין זה בדיוק מה שאתה צריך. זה נותן לך הזדמנות פנטסטית ליצור אתר נפלא ופשוט לתחזוקה. בקיצור, הפשטות היא גורם המפתח לכך שאנשים בוחרים בוורדפרס. הגיע הזמן לנסות זאת היום.

לכן, כדי לחזור לעניין, אנו ממליצים ליצור אתר מגזין חדשות יפה בעשרה שלבים פשוטים. עכשיו הגיע הזמן לגרום לאתר מגזיני החדשות שלך להיראות מקצועי ומדהים. הקטע הזה כל כך קל ונצטרך להתחיל לעבוד ללא כל זמן.

1. עיצוב אתר ארוז פעולה

נושא המלך וורדפרס חדשות

מידע והורדה צפה בהדגמה

עם כל כך הרבה אתרי מגזינים חדשות שמפרסמים כמויות גדולות של תוכן על בסיס יומי, חשוב מאוד לעצב פריסה בצורה שופעת ועם זאת נגישה. מתן לקוראים שלך טונות של מידע לבחירה ישמור עליהם עניין לאורך זמן רב יותר. לפיכך, ברגע שמבקר עוסק, אתה יכול בקלות לגשר אותו / אותה לנושאים מעניינים יותר שמעמיקים יותר באתר מגזיני החדשות שלך. פורטל החדשות של מגזין KingNews WordPress Theme הוא בחירה נהדרת ליישם מגוון רחב של רשימות חדשות. תבנית נקייה זו תעזור לכם ליצור עיצוב מושך את העין שהופך את אתר מגזיני החדשות שלכם לייחודי. שלב מספר יישומונים לבניית פריסות שונות בקלות.

מה שעוד יותר טוב, הנושא הוא ברישיון 100% GPL אשר נותן לך זכות מלאה לשנות ולהפיץ את הקוד שלה במספר פרויקטים ברשת שאתה עשוי להזדקק להם. הנושא נבנה במסגרת Bootstrap 3, ומתאים את עצמו בצורה חלקה לכל מכשירי הדור האחרון וגדלי המסך. הנושא מגיע עם טופס יצירת קשר, מנוי לניוזלטר, אופטימיזציה לקידום אתרים, מערכת הערות ועוד. אוהבים ללמוד עוד? לחץ על כפתור ההדגמה החי כדי לראות את הנושא בפעולה.

2. מסע משתמשים שלא נגמר לעולם

נושא סטטוס חדשות WordPress

מידע והורדה צפה בהדגמה

משיכת תנועה טבעית יותר לאתר מגזיני החדשות שלך היא בדיוק מה שאתה צריך כשאתה יוצר נוכחות באינטרנט. ככלל, אתרי מגזין וחיפוש פורטל חדשות מונטיזציה על ידי הצגת מודעות או קישורי סניפים. אתר מצליח מניע את הקורא להקליק יותר ויותר לעומק באתר. באמצעות בלוג מגזין חדשות וכתבי עת מגיבים לסטטוס אתה יכול להפעיל אתר מגזינים חדשות דביק כדי למקסם את הקליקים וליצור מסע משתמשים שאינו נגמר. התחל עכשיו עם סטטוס כדי לשמור על הקוראים לחזור מדי יום.

סטטוס הוא תבנית נקייה ורבת שימוש שנועדה לעזור לך לקבל יותר תשומת לב מהעולם. עם טונות של תכונות מתקדמות, הנושא נראה נהדר ומתפקד כמו שצריך. בצע את כל השינויים שתרצה בעזרת Live Customizer. בלחיצה על מעט מאוד כפתורים תוכלו ליצור פריסות ייחודיות מבלי שתצטרכו להזיע עליה. בנוסף, הנושא מגיב, תואם ל- Yoast & WPML, תומך בתקשורת מקורית של WordPress המכניסים, ומתועד היטב. לקבלת תכונות מתקדמות יותר, בדוק את ההדגמה החיה.

וודא כי לקוראים שלך תמיד יש סיפור או מאמר אחר לקרוא באתר מגזיני החדשות שלך. צרו מסע משתמשים בלתי נגמר והכוונו את הקוראים לאתר שלכם בקו ישר ככל האפשר.

3. בחר את לוגו וגופן המדיה שלך בזהירות

נושא Globera חדשות WordPress

מידע והורדה צפה בהדגמה

הלוגו של אתר מגזיני החדשות שלך יגיד הרבה על איכות התוכן שלך. הלוגו והגופן של דף הבית שלך משפיעים מאוד על תחושת הקוראים שלך לגבי המותג שלנו. המראה כן משנה. זה יכול להשפיע פסיכולוגית על הסיכויים שלך ולתת להם משימה צלולה של המוצר או השירות שלך. פורטל החדשות של גלוברה ומגזין נושא וורדפרס יכול לעזור לך להשיג עקביות וקריאות באתר מגזיני החדשות שלך. אם אתה רוצה שפורטל החדשות שלך ירגיש מגובש ואחיד, גלוברה נמצאת ממש בסמטה שלך. אפילו אם אתה חדש בעיצוב אתרים, תבנית גמישה ועשירה בתכונות הופכת את הדברים לפשוטים יותר עבורך.

הנושא מגיע עם מגוון אפשרויות, קודי קיצור וכלים להתאמה אישית כדי לתת התחלה מהירה וקלה לאתר מגזיני החדשות שלך. חוץ מזה הוא מורשה ב- 100% GPLv.3, כך שתוכל להתקין את הקוד שלו לפרויקטים רבים ברשת. באמצעות WP Live Customizer, בצע שינויים במצב בזמן אמת. עם כל כך הרבה תכונות מתקדמות הכלולות בתבנית, אתה יכול לעצב לוגו מדיה וגופן שאתה שמח איתו מההתחלה. חשוב לשמור על עצמך בידיעה מה קורה בענף שלך כדי להישאר בנפרד מהשאר.

4. קבע את חשבונות המדיה החברתית שלך

Bazinga - מגזין & נושא וורדפרס בלוג ויראלי

מידע והורדה צפה בהדגמה

ודא שאתר מגזיני החדשות שלך אינו ידידותי לקידום אתרים אם אתה באמת רוצה להצליח בענף שלך. יותר מרבע מכל הצרכנים ברחבי העולם מתקשרים ישירות עם חברות באתרי מדיה חברתית. לפיכך, אתה זקוק לחשבונות מדיה חברתית פעילים כדי לעזור לאתר מגזיני החדשות שלך להצליח. כל הפלטפורמות של המדיה החברתית חשובות שכן הן עובדות יד ביד בכדי להניע את הקהל שלך לאתר מגזיני החדשות שלך.

תבנית גמישה זו מגיעה עם טונות של אפשרויות כגון פריסות מובנות, טפס מותאם אישית של נושא ועוד. מתווה ידידותי לנייד נראה מושלם בכל המכשירים מהדור האחרון ומושך אליו מבקרים מהשניות הראשונות. נצל את התבנית המודרנית הזו כדי לחזק את אתר מגזיני החדשות שלך בטווח הרחוק. תהנה.

5. פריסות ידידותיות למשתמש וגמישות

חדשות האופנה Kustrix WordPress Theme

מידע והורדה צפה בהדגמה

העיצוב המגיב וידידותי למשתמש הוא תכונה חובה בימינו. עובדה, אנשים גולשים וקונים בסמארטפונים שלהם לאורך כל היום. לכן, אם אתה רוצה להיות בטוח שאתה משיג את מירב התנועה האפשרית, הפוך את אתר מגזיני החדשות שלך למענה. צור פורטל חדשות אטרקטיבי ומובחר עם המתווה ידידותי למשתמש וגמיש כדי לספק חווית משתמש מדהימה אפשרית. Kustrix Lifestyle Blog WordPress Theme יכול לתת לך רגל שאתה צריך כדי להצליח.

תבנית קלאסית, נקייה ותבנית מגיבה לחלוטין תעזור לכם ליצור אתר מגזינים חדשותי מסוגנן ומודרני תוך זמן קצר. אפילו אם אתה טירון בעיצוב אתרים, Kustrix יכול לעזור לאתר שלך לבלוט מהתחרות. קל להשתמש, לערוך ולנהל את התבנית ללא צורך לפרוץ לקידוד כלשהו. נסה היום לעצב אתר מגזיני חדשות משלך שנראה מקצועי. בנוסף, הנושא הוא ידידותי לקידום אתרים, רב לשוני, תואם לדפדפנים חוצה, מוכן ל- Ecwid ומתועד היטב. לחץ על כפתור ההדגמה החי ואהב אותו.

6. קטגוריות וחתכים

נושא העיר וורדפרס חדשות

מידע והורדה צפה בהדגמה

אז יש לך את הלוגו שלך, העיצוב, חשבונות המדיה החברתית, פריסה ידידותית לנייד ועכשיו אתה מוכן למלא את אתר מגזיני החדשות שלך בתוכן. שם השימוש הנכון בקטגוריות ותגים יכול לעזור לך לארגן את התוכן הייחודי שלך בצורה מושכת יותר עבור הקוראים שלך. הגיוני להשתמש בקטגוריות לנושאים עיקריים, נושאי משנה לילד ותגים לנושאים תכופים. מגזין פורטל החדשות של BitNews WordPress Theme יכול לעזור לך להפיק את המיטב משני העולמות. זה יהיה האינטרס שלך להשתמש בקטגוריות ותגים בצורה שתנחה את הקוראים שלך יותר ויותר עמוק באתר שלך.

מיקום תוכן מבוסס כרטיסים מבטיח דרך מסבירת פנים שמרתקת את המבקרים שלכם. התבנית, שנבנתה עם קוד סמנטי תקף, מקלה על חייך מההתחלה. חוץ מזה, תמיכה נהדרת של לקוחות 24/7 תעזור לכם להנחות את מאמציכם. אפילו עם פער מיומנות, אתה יכול להתאים אישית את הנושא כך שיתאים לצרכים הספציפיים שלך ולטעמי הקוראים שלך. אתה תאהב את זה.

7. שמור על ניקיון

מופעל בלוגים חינם WordPress נושא

מידע והורדה צפה בהדגמה

מה שבטוח אתה רוצה שאתר מגזיני החדשות שלך יהיה מושך חזותית ויגרום למבקרים שלך להסתובב. אך זכרו, לפעמים פחות יכול להיות הרבה יותר באתר. העומס מבלבל. הסיכויים שלך ינטשו את האתר שלך תוך שניות אם תהיה כמות מוגזמת של ווידג’טים, חלונות קופצים או כפתורי קריאה לפעולה אשר יסיחו את דעתם ויכריעו אותם. Powered הוא נושא וורדפרס בחינם שיכול לעזור לך להפוך את דף הבית של אתר מגזיני החדשות שלך לפשוט ונקי. בנה אתר שקל לקרוא אותו והופך את הניווט לרוח.

כולנו אוהבים ממשקים נקיים, פשוטים ויפים. מופעל הוא בדיוק מה שאתה צריך כדי לשתף את החדשות והמידע עם העולם. פחד לא להשתמש במרחב הלבן. באופן כזה אתה קובע סדר עדיפויות ושובר את התוכן בכדי להנחות את הקוראים שלך עמוק יותר ויותר באתר מגזיני החדשות שלך.

8. התוכן הוא קינג

נושא וורדפרס שבועי חדשות שבועון

מידע והורדה צפה בהדגמה

אנשים משתמשים באינטרנט כדי לחפש תוכן רלוונטי ורלוונטי שנכנס ועוסק. כך גם הקוראים שלך יעשו. תוכן רענן ומעניין הוא קטע מפתח לבניית מערכות יחסים עם המבקרים שלכם. עדכונים קבועים הם הדרך הטובה ביותר לא לגרום לאתר מגזיני החדשות שלך להיראות עייף ומעופש. מגזין חדשות שבועי לכתב העת וורדפרס יכול להיות בחירה מצוינת עבור פרויקט האינטרנט שלך. צרו תחושת חשק לקוראים שלכם לבקר באתר מגזיני החדשות שלכם. השתמש בזה למלוא היתרון שלך בכדי להכין תיק משכנע.

זה כולל טופס יצירת קשר, מערכת הערות ולוח השנה לניהול הפוסטים שלך או אירועים קרובים. יתרה מזאת, יש לו את הפריסה המגיבה והרשתית מוכנה, תפריט נפתח, שילוב וידיאו ואפשרויות מדיה חברתית. אנשים יגיעו לאתר שלך בחיפוש אחר מידע. אז, תנו להם את התוכן המשכנע שמניע את תשומת ליבם ומייצר לידים. ספק חווית משתמש מדהימה. אוהבים ללמוד עוד? אל תדאג. לחץ על הכפתור ואהב אותו עכשיו.

מינוף טכנולוגיות ומגמות מודרניות

נושא ה- Digezine WordPress Theme

מידע והורדה צפה בהדגמה

דינוזאורים עדיין מסתובבים בכדור הארץ. תהיה שונה. טכנולוגיות ומגמות מודרניות מתפתחות מיום ליום. שום דבר אינו קבוע אלא שינוי. אתה מתעדכן בזמנים? ומה השעה? זמן הוא כסף. לכן, וודאו כי אתר מגזיני החדשות שלכם מעודכן בהתפתחויות האחרונות בעולם הטכנולוגיה. תרצו או לא, אבל חשוב לבחור כלים ושירותים בזהירות שעוזרים לעסק שלכם להתנהל כמו מכונה משומנת היטב. מהצד השני, אתה לא צריך להעמיס את האתר שלך בהרבה אנימציה, גרפיקה או תמונות. היזהר בשימוש בטכנולוגיה לטובת יתרון אתר מגזיני החדשות שלך.

מגזין חדשות Digezine WordPress Theme הוא דרך נהדרת ליצור אתר מגזין חדשות נקי, ברור ויעיל הבולט מהחפיסה בענף זה המתפתח ללא הרף. מצויד בערכת יישומונים מותאמים אישית, התבנית יכולה להעשיר את הפונקציונליות של האתר שלך כדי לבנות נוכחות חזקה יותר באינטרנט. עם Digezine תוכל להצית אש מתחת לאתר מגזיני החדשות שלך. לחץ על ההדגמה החיה ותיהנה ממנה.

10. צור עיצוב מנצח לקוח

נושא ויראלי וורדפרס חדשות

מידע והורדה צפה בהדגמה

ובכן, כאשר היצירה הקשה ביותר של העבודה נעשית, עליכם לחשוב על דרכים להעביר תנועה לאתר מגזיני החדשות שלכם. אתה יכול להגדיר עלון דוא”ל, מדיה חברתית או להירשם לעדכוני דוא”ל כדי לעזור לעסק שלך להגיע לתנועה הגדולה ביותר האפשרית. אתר מגזיני החדשות היפה ביותר לא שווה כלום אם אתה היחיד שמקליק בין הדפים. חדשות ויראליות – מגזין WordPress Theme יכול לעזור לך להגדיל את הפה לאתר מגזיני החדשות שלך. תן לזה זריקה.

הנושא מגיע עם טופס יצירת קשר, טופס כניסה, מנוי לניוזלטר, רישום למשתמש, טופס חיפוש ואפשרויות חברתיות ליצירת עיצוב מנצח לקוח לאתר שלך. בכל מקרה, יש המון תכונות מתקדמות אחרות הכלולות בנושא זה כדי להגביר את תחושת הרצון הטוב בין המותג שלך לקוראים שלך.

סיכום

אם אתה חושב שאתה צריך להיות כוח של גיבור-על בכדי להשיק אתר מגזין חדשות, אתה טועה. בהחלט, לא נכון. כשאתה באמת נלהב מהפרויקט החדש שלך, קל להיות יצירתי יותר ואימפולסיבי. הכל תלוי במה שאתה צריך. זכור, וורדפרס עושה את ההבדל העצום בהצלחה שלך. אתר בעל טעינה מהירה מביא מבקרים מאושרים יותר בוודאות. לא משנה מה המטרה שלך, מצא משהו שמצית את הלהבה שלך ומוביל אותך להצלחה.

התגעגענו למשהו? אתה תמיד יכול לשתף את מחשבותיך בתגובות שלהלן. בהצלחה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me