כיצד לפרסם פוסטים בבלוג של וורדפרס באמצעות דואר אלקטרוני

כתיבת בלוגים יכולה להיות הרבה יותר מהנה כשאתה יודע שיש לך כמה אפשרויות מגניבות בוורדפרס. למשל, האם ידעת שאתה יכול לחבר, לעצב ולפרסם פוסטים בבלוג של וורדפרס ישירות מתיבת הדואר שלך? אה כן, אתם יכולים וזה דברים קלים :).


רק תאר לעצמך את כמות העבודה שאתה יכול להשיג בדרך זו? חשבו על הגמישות והתועלת של השירות שאפשרות זו מביאה לכם. אני מתכוון, אתה יכול לפרסם מכל מקום באמצעות מכשיר המותאם לאינטרנט בין אם ברשותך או לא אפליקציית וורדפרס לנייד. אם אתה מתרגש, הבה נבחן את שלוש הדרכים העיקריות בהן תוכל להשתמש כדי לפרסם פוסטים בבלוג של וורדפרס באמצעות דואר אלקטרוני:

 1. הודעה באמצעות דואר אלקטרוני ב- Jetpack
 2. פוסט מתקדם באמצעות הגדרות דוא”ל (למשתמשי WordPress מתקדמים)
 3. פוסט וורדפרס באמצעות תוספים לדוא”ל

אנו נכסה את השיטות הללו אחת אחת, וניתן לך את כל הפרטים שאתה צריך כדי לנצל את מלוא הפוסט של וורדפרס באמצעות הדואר האלקטרוני. כל השיטות הללו ידרשו יצירת חשבונות דוא”ל ותצורה של מספר אפשרויות, כך שתצטרך ליהנות מאוד. נתחיל עם מודול הדואר האלקטרוני ב- Jetpack.

הודעה באמצעות דואר אלקטרוני ב- Jetpack

הודעה של JetPack במייל

Jetpack מאפשר לך להטעין מחדש את אתר וורדפרס המארח את עצמך על ידי הצעת מספר תכונות נחמדות כולל הודעה במייל. אז איך אתה מפרסם באמצעות דואר אלקטרוני באמצעות Jetpack? ברור שעליך להתקין את Jetpack תחילה באתר וורדפרס שלך (פתק: אינך יכול להשתמש בתכונה זו בהתקנה מקומית של וורדפרס מאז JetPack, רק פיייי אם היית מקווה לבדוק זאת ב- localhost שלך). כאשר Jetpack מותקן בפלטפורמת הוורדפרס שלכם, הגיע הזמן לשלב הבא: יצירת כתובת דוא”ל מיוחדת. אתה תשלח את כל הפוסטים שתרצה לפרסם לכתובת דוא”ל זו, ולכן חשוב לשמור את זה בסוד. אנשים (קוראים האקרים) עם גישה לכתובת דוא”ל זו יכולים לפרסם פוסטים בבלוג שלך, דבר שאנחנו בהחלט לא רוצים.

הודעה של JetPack באמצעות דואר אלקטרוני: הפעל את התכונה

איך יוצרים את כתובת הדוא”ל המיוחדת הזו ב- Jetpack? זה החלק הקל ביותר. קשר את Jetpack לחשבון WordPress.com שלך ואז הפעל את מודול הודעה באמצעות דואר אלקטרוני בהגדרות. לאחר מכן נווט אל משתמשים -> הפרופיל שלך בתפריט הניהול שלך ולחץ אפשר הודעה באמצעות דואר אלקטרוני. שמור את השינויים שלך על ידי לחיצה על עדכן פרופיל בתחתית המסך.

הודעה של JetPack בדוא

תהליך פשוט זה מחזיק בכתובת דוא”ל מיוחדת שאם שכחת, עליה להישאר ידועה רק לך ו / או למחברים המהימנים שלך..

הודעה של JetPack באמצעות דואר אלקטרוני: כתובת אימייל מותאמת אישית

עם כתובת הדוא”ל המיוחדת שלך ביד, הגיע הזמן לחבר, לאתחל ולשלוח / לפרסם את הדוא”ל הראשון שלך. אל תקפוץ את הבקבוקים עדיין, יש לנו דרך ארוכה לעבור;).

יצירת פוסט באמצעות דואר אלקטרוני

הפעל את לקוח הדואר המועדף עליך (אני אוהב את Gmail לעסקים. תודה לך Google Apps) והתחל לחבר את פוסט הבלוג שלך. הכותרת של פוסט הבלוג שלך נכנסת אל תחום נושא של הדוא”ל שלך ותכני הפוסט נכנסים לגוף הדוא”ל שלך – ממש כמו דוא”ל טיפוסי. כמובן שברגע שנסיים לחבר ולעצב את הפוסט, אנו נשלח אותו לכתובת הדוא”ל המיוחדת אותה יצרנו קודם לכן, אז העתק אותו אל ל שדה.

עיצוב הפוסט שלך מלקוח הדוא”ל שלך

לאחר ההלחנה, באפשרותך לאתחל את הפוסטים שלך לפני הפרסום, אך רק אם לקוח הדוא”ל שלך תומך בעיצוב HTML או טקסט עשיר. אם לקוח הדואר האלקטרוני שלך אינו תומך בטקסט עשיר / HTML, תצטרך לשלוח את ההודעות שלך אל טיוטות התיקיה ותתכנן אותם בהמשך, שאם תשאלו אותי, מביס את כל המטרה של פרסום פוסטים בבלוג באמצעות דואר אלקטרוני. דבר טוב שרוב לקוחות הדואר האלקטרוני מבוססי האינטרנט תומכים בעיצוב HTML ובטקסט עשיר של טקסטים, לכן עליכם להיות מכוסים בהקשר זה. אני ממליץ לך ליצור חשבון דוא”ל עם ספק דוא”ל מבוסס אינטרנט (למשל Gmail, Hotmail וכו ‘) כדי לדאוג לעיצוב..

עם זאת, עליך להיות מודע לכך שתכונת ההודעה בדואר אלקטרוני תגרום לחלק מהעיצוב המותאם אישית שלך, כלומר הפוסטים שלך ייראו שונים מעט ממה שיש לך בלקוח הדוא”ל שלך. כלל האצבע הכללי כאן הוא לשמור על העיצוב במינימום או לעקוב אחר חלק מהשיעורים שלמדתי כששיחקתי עם הפיצ’ר הזה בבלוג מבחן..

שיעורים שלמדתי

לאחר ששלחתי את פוסט הבדיקה הראשון שלי וחיכיתי עד שתים עשרה (12) דקות (עוד על כך בשנייה), הבנתי שמערכת ההודעות בדוא”ל פשטה תמונות וקבצים מצורפים מקוונים אך שמרה נועזנטוי וכל הקישורים. הייתי צריך לחכות בערך שתים עשרה (12) דקות מכיוון ש- WordPress.com נאלצה להחליט מה לעשות עם הקובץ המצורף שלי, שנדחה בגלל היותו סוג קובץ לא חוקי.

צירפתי קובץ טקסט .LOG ו- WordPress.com בטח מתקשה לנסות לעקוף זאת. החלטתי לנסות סוגי קבצים שונים. אני מנהל עמדת מבחן שנייה וצירפתי מסמך MS Word ותמונה .png. הפעם, הוספתי את התמונה מהאינטרנט (באמצעות כתובת אתר אינטרנט) במקום רק להוסיף אותה ישירות לדוא”ל.

עמדת המבחן השנייה הופיעה אצלי מסך פוסטים כמעט מיד. הפעם, התמונה לא הופשטה אך הקבצים המצורפים לא היו ברי מזל. ציפיתי שהקבצים המצורפים יופיעו בסוף פוסט הבדיקה, אך במקומם היו שני “קיצורי דרך”, [attach1] ו- [attach2]. הפעלתי את הגלריות שלי, אז אל תלך אפילו לשם. מאוחר יותר מצאתי את הקבצים המצורפים שלי ב- ספריית מדיה. בהשוואה בין שני הודעות הבדיקה זו הייתה התקדמות מסוימת!

עיקרי עיקרי:

 • סוגים מסוימים של קבצים כגון קבצים שמסתיימים ב- .LOG יידחו אוטומטית ויעכבו את פוסטכם כעשר (10) עד חמש עשרה (15) דקות.
 • קבצים מצורפים נשלחים היישר אל ספריית מדיה
 • תמונות יופיעו רק בפוסטים שלך אם תכניס אותן ככתובות אתרים לאינטרנט. כל התמונות שתוסיף ישירות לגוף הדוא”ל שלך יופשטו או יתעלמו מהן
 • אני לא מכיר את הקריטריון שהחבר’ה משתמשים בו ב- WordPress.com אבל חלק מפוסטי הבדיקה שלי נשלחו ל טיוטות תיקיה בזמן שאחרים פורסמו מייד (השוויתי בין השניים והגעתי לנקודה הבאה שלנו)
 • פוסטים מעוצבים היטב מתפרסמים באופן מיידי (פוסטים עם קטגוריות, תגיות, קבצים מצורפים ותמונות כתובות אתרים תקפות)

עכשיו בדיוק גילינו שכל הקבצים המצורפים נשלחים אל ה- ספריית מדיה, ומתעלמים מכל תמונות מוטבעות, מה קורה לתוספות אחרות כמו חתימת הדוא”ל שלך? האם הוא יפורסם בבלוג שלך לצד הפוסט? ובכן לא. מערכת הדואר האלקטרוני תסיר כל חתימת דוא”ל המשתמשת בתבנית החתימה הסטנדרטית של מקף שטח מקף (-). בנוסף, מערכת הדואר האלקטרוני תיפטר מכל דבר אחר


תגית.

שימוש בקודי קיצור להתאמה אישית של ההודעות שלך

הודעה של JetPack באמצעות דואר אלקטרוני: קודים קצרים

היה לי חיוך רחב משביע רצון (יותר כמו גיחוך) על הפנים אחרי שבדקתי קודי קיצור. לאחר זמן קצר ובלי לשבור זיעה, למדתי שאפשר להוסיף קטגוריות, תגיות, קטעים, שבלולים, סקרים, לדחות את ההודעות שלך במשך שעות או ימים ולהפעיל או לבטל תגובות בין היתר. להלן רשימה של קיצורי הדרך הקיימים:

 • [כותרת כותרת ההודעה הרצויה שלך] – מגדיר את כותרת ההודעה שלך למקרה שלא תוכל לגשת לשדה הנושא מהמכשיר הנייד שלך
 • [קטגוריה a, b, c] – מוסיף קטגוריות a, b ו- c לפוסט שלך. למשל [קטגוריה מתכונים, הוראות כיצד לבצע] תקצה קטגוריות מתכונים ודרכי ביצוע לפוסט שלך
 • [עיכוב + שעה] – קיצור דרך זה ינחה את וורדפרס לפרסם את ההודעה שלך לאחר שעה (1). [עיכוב + יומיים] פירושו שהפוסט שלך יפורסם לאחר יומיים
 • [סוף] – כל מה שלא מתעלם מהילד הרע הזה. שים אותו בסוף הפוסט שלך עם שורה ריקה מעליו. זהו הקיצור היחיד בו אינך יכול להשתמש בשום מקום אחר בגוף הדוא”ל שלך. אתה יכול להציב כל קוד אחר בכל מקום בדוא”ל שלך פרט לדואר האלקטרוני תחום נושא כמובן ��
 • [תגים a, b, c] – מוסיף תגיות a, b ו- c לפוסט שלך
 • [קטע] הקטע שלך הולך לכאן … [/ קטע] – קיצור זה מוסיף קטע לפוסט שלך
 • [slug add-your-slug-here] – מוסיף שבלול לפוסט שלך. שבלול הוא דפדפן וכתובת אתר ידידותית לקידום אתרים של הפוסט שלך
 • [הערות על | כבוי] – מכבה או מכבה הערות
 • [nogallery] – מבטל את הגלריה ומציג את כל התמונות בשורה
 • [[מצגת שקופיות]] – הופך את הגלריה שלך למצגת שקופיות
 • [עוד] – עובד בדיוק כמו ה- תג נוסף
 • [סקר] חידון ותשובות [/ סקר] – מוסיף סקר פולדיאדי
 • [העמוד הבא] – מאפשר לך לעבד את פוסט הבלוג שלך
 • [לפרסם off | יאהו | טוויטר | פייסבוק] – מאפשר לך להגדיר את אפשרויות הפרסום שלך. לדוגמה, [פרסום מחובר] מבטל את תכונת הפרסום עבור אותו פוסט מסוים, ו [פרסום לצפצף] שולח הודעה לחשבון הטוויטר שלך בלבד
 • פרסום סטטוס | ממתין | טיוטה | פרטי] – מה אתה חושב שזה עושה?

פתק: עליכם לכתוב את כל הקיצורים הקטנים.

הודעה באמצעות דואר אלקטרוני ב- Jetpack: תוספות

רק עוד קצת כדאי לדעת. משתמשים עם תפקידים כמנהל, מחבר ועורך יכולים לפרסם פוסטים בבלוג של וורדפרס באופן אוטומטי רק על ידי שליחת הפוסט לכתובת הדוא”ל המיוחדת שלך. משתמשים עם הרשאות תורמים אינם יכולים לפרסם בבלוג באופן אוטומטי. כל ההגשות שלהם יהיו בהמתנה לבדיקה.  יתר על כן, כל משתמש יכול ליצור כתובת דוא”ל סודית משלו. ככל שהמאיר יותר, נכון? חה חה.

הודעה מתקדמת באמצעות הגדרות דוא”ל

אוהבים ללכלך את הידיים שלך? אוהבים להסתכל מתחת למכסה המנוע? מחפש שיטה חלופית לפרסום פוסטים בבלוג שלך ב- WordPress באמצעות דואר אלקטרוני? אולי המודול שלך בדוא”ל Jetpack נשבר או שאתה פשוט לא אוהב את Jetpack מכיוון שהוא מאט את האתר שלך. ואולי, הפשטות של אפשרות Jetpack לא מעניינת אותך. הקטע הזה הוא בדיוק מה שחיכית לו.

שיטה שנייה זו של פרסום פוסטים באמצעות דואר אלקטרוני מסתמכת על הפונקציה באמצעות הדואר האלקטרוני שהיא חלק מליבת הוורדפרס. על פי קוד וורדפרס קודקס, תכונה מובנית זו היא “… הוצאה משימוש ותוסרה במהדורה הקרובה.” אינני יודע מתי פרסמו את ההודעה הזו, אך זו סיבה אחת נוספת שעליך לחבק את אפשרות Jetpack או להשתמש בתוספים. כך או כך, בואו נקבע את תצורת שרתי הדואר ונפתח כמה יציאות שכן נצטרך הגדרות אלה בעת עבודה עם תוספים ��

התחבר תחילה לחשבון האירוח שלך ויצר חשבון דוא”ל חדש. ברוב חשבונות אירוח אתרים, תמצא אפשרות זו על ידי ניווט אל cPanel -> חשבונות דוא”ל. יצירת חשבון דוא”ל בפני עצמו לא תועיל לך הרבה, עליך להוסיף אותו (כתובת הדוא”ל) לאתר WordPress שלך. חמוש בדוא”ל החדש שלך, עבור אל הגדרות -> כתיבה וגלול מטה אל פרסם בדוא”ל קטע. הגיע הזמן לקבוע את תצורת שרת הדואר שלך.

wordpress-core-post-via-email

הזן את הפרטים כמוצג להלן:

 • שרת דואר: הזן את שם התחום שלך
 • נמל: 110
 • שם כניסה: הזן את כתובת הדוא”ל שיצרת למעלה
 • סיסמה: הזן את הסיסמה המתאימה עבור כתובת הדוא”ל שלעיל

אתה איתי? יש עוד צעד אחד קטן. צריך לבקר www.yourdomain.com/installdir/wp-mail.php לנתח פוסטים בכל פעם שאתה מפרסם באמצעות חשבון דוא”ל זה.

איפה:

 • yourdomain.com – שם התחום שלך
 • להתקין – הנתיב להתקנת WordPress שלך. דלג (בטל) זאת אם וורדפרס מותקנת ב- public_html תיקיה

פתק: מתקשר wp-mail.php ידנית מסורבלת, לא מומלצת ותוחל בקרוב. הנה אלטרנטיבה. הוסף את הקוד הבא לקובץ הפונקציות שלך .php כדי לבדוק אם יש אימיילים כל רבע שעה (15) דקות:

פונקציה retrieve_post_via_mail () {
סומק(); // הצג את הדף לפני תחילת אחזור הדואר
אם (get_transient ('retrie_post_via_mail')) {
להחזיר; // הדואר נבדק לאחרונה; אל תבדוק שוב
} else {// הדואר לא נבדק תוך למעלה מ- 15 דקות
do_action ('wp-mail.php');
set_transient ('retrie_post_via_mail', 1, 15 * MINUTE_IN_SECONDS); // בדוק שוב תוך 15 דקות.
}
}
add_action ('כיבוי', 'retrieve_post_via_mail');

כל הפוסטים שתפרסמו בשיטה זו יישלחו היישר לתיקיית הטיוטות. עם זאת, אתה יכול לבחור לפרסם פוסטים באופן אוטומטי ללא אישור מנהל מערכת בהגדרות WordPress שלך. הכל תלוי בך ;).

וורדפרס פוסט באמצעות תוספות אימייל

והנה מגיעים התוספים! כולנו אוהבים תוספים, לא? אתה יודע, הם סופר שימושיים, קלים להתקנה וכיף לשימוש במיוחד כאשר אינך צריך להגדיר מיליון ואחת אפשרויות. לפוסט באמצעות תוספים לדוא”ל מצאתי שלכולם יש דבר אחד משותף: הם מבקשים להחליף את התכונה ‘פוסט של וורדפרס באמצעות דואר אלקטרוני’ שתישוך את האבק במוקדם או במאוחר. ההבדל העיקרי הוא שכל אחד מהתוספים הללו מציעים לך פונקציונליות רבה יותר בכל הנוגע לפרסום פוסטים באמצעות דואר אלקטרוני. פרסום באמצעות דואר אלקטרוני לא אמור להיות אתגר כשאתה מכניס את אחד מהתוספים הבאים לשימוש טוב.

תוסף וורדפרס בחינם

תוסף וורדפרס בחינם

לדברי וויין אלן, מחבר התוספים, פוטי נותן לך את הכוח לפרסם פוסטים בבלוג באמצעות דואר אלקטרוני עם תכונות מתקדמות נוספות שלא תמצא בתכנית הליבה של וורדפרס באמצעות דואר אלקטרוני. עם הדירוג המרשים של 4.3 / 5.0 ומעלה של 225K הורדות, בטוח לטעון שפוסטי תופסת את המומנטום. ואולי אנשים פשוט אוהבים את התוסף הזה מכיוון שהוא מאפשר לך להוסיף תמונות וסרטונים באמצעות דואר אלקטרוני, למחוק אוטומטית חתימות דוא”ל, להקצות קטגוריות ולעשות המון דברים מגניבים אחרים. פוסטי תומך ב- POP3, IMAP ו- SSL.

פרסם בדוא”ל תוסף וורדפרס בחינם

הודעות באמצעות דוא

פותח על ידי קאט האגן, לפרסום בדוא”ל יש דירוג מבריק של 4.4 / 5.0 כשהוא עדיין בשלב בטא. התוסף מציע כמה תכונות נחמדות כמו תמיכה בשרתי POP3 ו- IMAP, SSL כך שהדוא”ל שלך מאובטח, אבטחה מבוססת קוד PIN כדי להרתיע מזיוף באמצעות דוא”ל, גישה לתפקידים המובנים של WordPress, להקצות תגיות, קטגוריות וטקסונומיות בהתאמה אישית, פונקציונליות ahortcode וכו ‘. פשוט התקן את התוסף, הגדר כמה אפשרויות (בדיוק כמו שעשינו בסעיף הקודם) והעבודה שלך מסתיימת!

לאחר שעות של הסתכלות קשה, החיפוש שלי הציג רק את שני התוספים האלה ושירות מקוון בשם Posterous שכבר אינו זמין. לא ממורמר הרבה? אל תהיה, אתה רק צריך אחד מהתוספים ותהיה בסדר.

הכדור הזה נמצא עכשיו במגרש שלך …

האם פרסמת אי פעם פוסטים בבלוג של וורדפרס באמצעות דואר אלקטרוני? מהם הלקחים שלמדת? האם אתה מודע לפוסטים אחרים באמצעות דוא”ל וורדפרס בדוא”ל? אנא שתף ​​אותנו במחשבותיך בקטע התגובות למטה. פרסום שמח!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me