כיצד ליצור תפריט בוורדפרס

כיצד ליצור תפריט בוורדפרס

עד כה נהנית מההרפתקאת וורדפרס שלך. בחרת בערך נושא נהדר של וורדפרס, הקמת אתר נחמד והפעלת לחיים את מכונות ה- SEO של WordPress שלך. המבקרים החלו להזדחל לעסק החדש שלך מבוסס וורדפרס, אך מעטים הופכים לאוהדים או לקוחות נאמנים.


אתה בודק את גוגל אנליטיקס ושיעור הניתור שלך הוא דרך הגג. אז אתה מחליט לבדוק את כל ההיבטים באתר שלך, אך אינך יכול למצוא היכן הבעיה טמונה. מה לעזאזל?

ובכן, אני אגיד לך את זה: תפריט הניווט שלך ב- WordPress יכול להיות הגורם לחסריך. מערכת תפריט ניווט לקויה תמנע מהמבקרים למצוא את מה שהם צריכים באתר שלך, ואם הם לא מצליחים למצוא אותם, הם פשוט יעשו מה שעושה כל בן אדם שפוי – לחץ על כפתור החזרה וטען את האתר של המתחרה שלך..

מערכת ניווט נהדרת, לעומת זאת, היא כמו מפה שמציגה את המבקרים במדויק לאן ללכת כדי למצוא את מה שהם מחפשים. פירוש הדבר פשוט ללא תפריט ניווט נהדר, תאבד לקוחות ימין, שמאל ומרכז. כן חבר, לתפריט ניווט נהדר – ממש כמו שלנהג עצרת יש את הנווט שלו – יש חשיבות כבדה.

במדריך זה צעד אחר צעד, נראה לך כיצד לעצב את מערכת הניווט המושלמת. אז נראה לך בדיוק כיצד להגדיר תפריטים באמצעות מנהל התפריטים האינטואיטיבי של וורדפרס.

כיצד ליצור מערכת ניווט וורדפרס מושלמת

ניווט WordPress - -

האם אתה מוכן להרפתקה בתפריט? ובכן, אכלו אל קארטה… בחלק זה נבדוק מה הופך מערכת ניווט נהדרת.

תשאיר את זה פשוט

מערכת הניווט הטובה ביותר היא קלה לשימוש.

אל תסבך יותר מדי את תפריטי הניווט שלך על ידי הכללת דפים שהמשתמש לא בהכרח זקוק להם. היצמד לתוכן החשוב ביותר שלך – התוכן שהמשתמש צריך להיצמד אליו מספיק זמן כדי להמיר. קשר רק לדפי וורדפרס החיוניים ביותר שלך, כגון אודות, קשר, השכרה / מוצר וכו ‘, ותכנים פופולריים המסייעים למטרה שלך.

אם כבר מדברים על שמירת הדברים בפשטות, האם אתה באמת זקוק לתפריט המגה ההוא בבלוג האישי הקטן שלך? אני לא חושב כך; תפריטים מגה נהדרים כן, אבל הם אידיאליים לאתרי וורדפרס ענקיים עם מיליארד בתים של תוכן, ומיליוני טריליון מוצרים לאתחל. שמור על זה טיפשי פשוט.

Sitemaps סופרים גם כן

מפת אתר נחשבת לגלגל שיניים חיוני במערכת הניווט המושלמת. תוך כדי עזרה לעכבישים של מנועי חיפוש לסרוק את האתר שלך בקלות ובצורה נכונה, Sitemaps יכולים גם להועיל כאשר משתמש אבוד, ו / או נתקל בדף השגיאה 404 האיום. חשוב על זה כתפריט ניווט לכל האתר שלך שפורסם בעמוד מיוחד. אין לחשוש ממפת האתר, הם פשוט דפים שמכילים קישורים לכל המשאבים באתר שלך.

החלק הטוב ביותר הוא שאתה יכול ליצור Sitemaps בקלות באמצעות תוספים כגון קובצי Sitemap של גוגל XML, או פשוט ללכת עם נושא וורדפרס התומך במפות Sitemap באופן מובנה. צרו דף Sitemap מיוחד והבטיחו שתוכלו לראות רשימה של כל המשאבים באתר וורדפרס שלכם בעת הטעינה http://www.yousite.com/sitemap/. אתה יכול לקשר למפת האתר שלך מדף השגיאה 404, או מהתפריט הראשי שלך.

הוסף תפריטי ניווט למקומות מרובים

אם למשל הייתם משפרים את הסיכויים שלכם לזכות בלוטו, הייתם צריכים לשחק פעמיים. זה קשור לתיאוריה של ההסתברות. באופן דומה, כדי לגרום לקוראים ללחוץ על הקישורים שלך, עליכם להציג קישורים כאמור מספר פעמים במיקומים שונים באתר. ההיגיון כאן פשוט: ככל שהקורא יכול למצוא את הקישורים קל יותר, כך הוא יכול ללחוץ מהר יותר.

כברירת מחדל, מרבית הנושאים של וורדפרס יאפשרו לך להציג את תפריט הניווט שלך בחלק הכותרת, ואולי בכותרת התחתונה, אבל זהו. עם זאת, באפשרותך להשתמש בווידג’טים כדי להציג את תפריטי הניווט שלך באשר אתה.

מיקומי התפריט הטובים ביותר לחשיפה מקסימלית כוללים את הכותרות, סרגל הצד, ותחתונה תחתונה. סרגל הצד הוא גם מקום מצוין לקטגוריות, ארכיונים ותגים, אז אל תהסס לנצל את התכונות הללו כדי לשפר את מערכת הניווט שלך..

הוסף טופס חיפוש

מערכות נשברות בשעות הפחות נאותות. הם נוטים להיכנע או להיכשל כשאתה פחות מצפה. תפריטי ניווט אינם יוצאים מהכלל, הם נכשלים כל הזמן, במיוחד אם אתה משתמש בתוסף תפריט וורדפרס של צד שלישי וממשיך להתעסק. בפעמים אחרות למשתמש פשוט אין את הזמן ללכת בכמה רמות בעומק התפריטים שלך כדי למצוא מידע. מה לעשות?

אתה מיישם טופס חיפוש שמקל על המשתמש למצוא את מבוקשו. ואז מקם אותו במיקום בולט באתר וורדפרס שלך. לדוגמה, אל תסתיר את זה בכותרת התחתונה שנראית רק כאשר המשתמש גולל מטה. אם יש לך גלילה אינסופית, ייתכן שהמשתמש לא יראה את טופס החיפוש.

טופס חיפוש הוא אמצעי שאינו בטוח בכישלון, כמו גם מכשיר המשפר מאוד את חוויית המשתמש. רלוונטיות עוזר לך לבנות מנועי חיפוש מדהימים לעסק מבוסס WordPress שלך.

תפריט עיקרי: בסופו של יום, רק וודאו שתפריטי הניווט קלים למצוא ולהשתמש בהם. שים קודם כל תוכן חשוב, כך שקל למצוא אותו בצורה מדהימה.

הוספת תפריטי ניווט וורדפרס

כעת ניצור תפריט ניווט נהדר עם מנהל התפריטים הועיל של וורדפרס. מחוץ לקופסה, וורדפרס מגיעה עם מנהל תפריטים נהדר המאפשר לכם ליצור תפריטים פשוטים, כולל תפריטים נפתחים. זהו מנהל גרירה ושחרור פשוט ההופך את הוספת התפריטים לקלה כמו העוגה. אפילו תלמיד כיתה ה ‘יכול להוסיף תפריטי וורדפרס תוך דקות.

איך? פשוט נווט אל מראה> תפריטים  באזור הניהול של WordPress שלך:

תפריטים למתחילים-מדריך-WordPress-תפריטים-מראה-תפריטים

זה יפעיל את ה- ערוך תפריטים מסך. אם אתה, או המפתח שלך, מעולם לא הוספת תפריטים לאתר WordPress שלך לפני כן, אתה אמור לראות את המסך הזה:

תפריטים למתחילים-מדריך-Wordpress-תפריטים-חדשים

קדימה, ותן לתפריט החדש שלך שם. נקרא לדוגמא שלנו “תפריט ראשי.” הזן את שמך המועדף ופגע ב- צור ראשי כפתור. זה יפעיל את המסך הזה:

פריטים למתחילים-מדריך-wordpress-תפריטים-להוסיף-תפריט-פריטים

כפי שאתה יכול לראות, קיימות מספר אפשרויות זמינות. משמאל, תבחין ברשימה של הדפים, הקטגוריות שלך, לשונית קישורים בהתאמה אישית, ואולי כמה תכונות אחרות בהתאם לנושא שלך.

מימין, יש לך את מבנה תפריט אזור בו תערוך ותזמין את פריטי התפריט שלך. יש לך את הגדרות תפריט אזור שמאפשר לך לבחור מיקום תפריט, ואפשרות שמאפשרת להוסיף דפים חדשים ברמה העליונה לתפריט שלך באופן אוטומטי.

כל שעליכם לעשות מכאן הוא לבחור את הדפים, הקטגוריות או להוסיף קישורים מותאמים אישית מהחלונית הימנית, ולחץ על הוסף לתפריט כפתור. כהרף עין, פריטי התפריט שלך יופיעו בעמודה הימנית, שם אתה פשוט גורר ושחרר אותם כיד שאתה אוהב.

מדוע תרצה להוסיף קטגוריות לתפריט וורדפרס שלך? אם יצרת פוסטים (למשל שיעורים) בקטגוריות שונות (קורסים), תוכל לקבץ את השיעורים לקורסים באמצעות תכונה זו. זוהי תכונה מועילה גם אם אתה מנהל אתר חדשות. המשכתי והוספתי קטגוריות שונות לתפריט הדוגמה שלי כך:

קטגוריות למתחילים-מדריך-wordpress-menu-add-קטגוריות

בואו נוסיף מספר קישורים מותאמים אישית כדי להפנות מבקרים לאתרי צד ג ‘, או אפילו לאתרים משלנו המתגוררים בתת-דומיינים. פשוט נווט אל קישורים מותאמים אישית כרטיסייה:

למתחילים-מדריך-ל-Wordpress-תפריטים-להוסיף-Custom-קישורים

הוסף את הקישור שלך ב – כתובת אתר אזור הטקסט ושם התפריט ב קישור קישור. ואז פשוט פגע ב- הוסף לתפריט כפתור. כלול תמיד http: // או שהקישורים שלך לא יעבדו:

דוגמה למתחילים-מדריך-WordPress-תפריטים-להוסיף-קישורים-אישית

כאשר אתה מרוצה מהתפריט שלך, בחר את מיקום התפריט ולחץ על שמור תפריט כפתור:

תפריטים למתחילים-מדריך-Wordpress-תפריטים-הוספה

משתמש ב נהל מיקומים בכרטיסייה, תוכלו לקבוע היכן מוצג התפריט שלכם. שימו לב, תוכלו ליצור מספר תפריטים שונים ולהציג אותם במספר מיקומים בהתאם לנושא שלכם. כל נושא תומך במספר שונה של תפריטים:

למתחילים-מדריך-ל-Wordpress-תפריטים-ניהול-מיקום

חוזרים ל ערוך תפריט המסך, אתה יכול לראות שהתפריט שלנו הולך ומתארך ולא ייראה נהדר בקצה הקדמי. ראה כיצד הדוגמא שלנו נראית בקצה הקדמי, למשל:

למתחילים-מדריך-לתרגילי-WordPress-Front

זה המקום בו התפריטים הנפתחים מועילים. אני אמשיך לקבץ את כל הקטגוריות לדוגמא שלנו תחת למד עיצוב אתרים. זה די קל. מ ה ערוך תפריט במסך, פשוט גררו מעט את תפריט המשנה לימין כך:

תפריטים למתחילים-מדריך-wordpress-menu-add-drop-down-menus

ואז לחץ על שמור תפריט כפתור. כעת התפריט שלך ייראה כך:

תפריטים למתחילים-מדריך-wordpress-תפריטים-הוספה-תפריטים-תפריטים

קצר ונקי יותר? ניתן ליצור תפריטי משנה נוספים תחת תפריטי משנה קיימים, וליצור תפריטים נפתחים ברמת רמות:

תפריטים למתחילים-מדריך-Wordpress-תפריטים-ריבוי רמות-נפתח

תפריט הניווט בוורדפרס לדוגמא נראה כך עכשיו:

למתחילים-מדריך-ל-Wordpress-תפריטים-ריבוי רמות-נפתח-downs-front-end

מה עוד? אתה יכול לערוך את פריטי התפריט שלך ממנהל התפריטים של וורדפרס. פשוט לחץ על החץ מימין לתפריט:

פריט למתחילים-מדריך-WordPress-תפריטים-עריכה-תפריט

ואם אתה רוצה ליצור תפריט מיוחד באמת, נסה אחד מהתוספים הטובים ביותר לתפריט וורדפרס. זוהי דרך מהירה וקלה לבנות או לשפר את תפריטי הוורדפרס הקיימים שלך.

מחשבות אחרונות

תפריטי ניווט בוורדפרס הם חלק חיוני באתר וורדפרס שלך. הם מדריכים את המשתמשים שלך ומאפשרים להם למצוא את התוכן שאחריו. הם נהדרים לשיפור חוויית המשתמש, וכתוצאה מכך, לשיעורי ההמרות שלך. החלק הטוב ביותר הוא שהם קלים ליישום, כך ששום דבר לא יכול לעכב אותך.

אל תשאירו כסף יותר על השולחן, השקיעו בתוסף תפריט וורדפרס שמתאים לצרכים העסקיים שלכם. יש לך שאלות או הערות? שתף בסעיף התגובות למטה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map