הדרך הקלה ביותר לאיפוס אתר וורדפרס שלך

האם רצית פעם להתחיל רק מחדש עם צפחה נקייה? אולי אתה מנסה נושא חדש באתר בימתי. או אולי אתה בודק תאימות של כמה תוספים בארגז החול שלך. זה מתי שתרצה לאפס את בסיס הנתונים של WordPress.


במקרים אלה אתה ככל הנראה מייבא או יוצר נתונים לדוגמה שאפשר לבדוק איתם, וברגע שתסיים לבצע בדיקות, סביר להניח שתרצה להיפטר מהם. אתה יכול פשוט למחוק את הנתונים קצת אחר ידנית, אבל זה לוקח לנצח. או שתוכל להשתמש ב- תוסף איפוס WordPress מתקדם להחזיר את האתר שלך למצב שהוא היה כשהתחלת תוך מספר שניות.

כיצד לאפס את מסד הנתונים של וורדפרס

תוסף איפוס WordPress מתקדם

הדרך הקלה ביותר שמצאנו לאתחל במהירות את בסיס הנתונים של וורדפרס היא בחינם תוסף איפוס WordPress מתקדם. תוסף זה מנקה את המשתמשים, פוסטים בבלוגים, מוצרי אחסון, פריטי תיקים או כל דבר אחר שאולי הוספת להתקנת וורדפרס שלך יחד עם כל קובצי המדיה הנלווים, הערות, טקסונומיות, דירוגים וכו ‘. זה לא מוחק את העיצובים המותקנים שלך. ותוספים – זה פשוט יבטל את אלה (כך שאין דאגות).

אנו ממליצים מאוד להשתמש בתוסף זה בסביבות בדיקה בהן אתה כל הזמן צריך להתחיל מחדש. אנו משתמשים בו בעצמנו כאשר אנו מבצעים בדיקות לנושא ה- Total WordPress שלנו, כמו גם עבור רבות מביקורות התוספים שאתה רואה בבלוג שלנו. בעוד שהפלאגין כרגע אינו תומך בריבוי אתרים, הוא מבצע עבודה נפלאה בהתקנות בודדות ובאמת מזרז את תהליך הבדיקה והבדיקה מחדש.

עכשיו כשאתה יודע מה התוסף לאיפוס WordPress מתקדם עושה, כך תוכל להתקין ולהשתמש בו כדי לאפס את האתר שלך.

שלב 1: התקן את תוסף האיפוס המתקדם של וורדפרס

התקן תוסף איפוס WordPress מתקדם

ראשית, היכנס להתקנת WordPress שלך ונווט אל תוספים> הוסף חדש. חפש “איפוס מסד נתונים” וחפש את האיפוס המתקדם של וורדפרס (זו צריכה להיות התוצאה הראשונה). לחץ על הכפתור ל להתקין ואז הפעל התוסף.

שלב 2: אפס את מסד הנתונים של וורדפרס

אפס את מסד הנתונים של וורדפרס

לאחר הפעילות התוסף יוסיף איפוס WP מתקדם תחת כלים. כאן תוכל לאפס את האתר שלך.

הערה חשובה: זכור שהתוסף הזה מאפס את כל האתר שלך, כלומר כל המשתמשים שלך (למעט מנהל המערכת), פוסטים, דפים, צוות, תיק וכל דבר אחר יימחקו – גם הם נעלמו לנצח. זו הסיבה שאנו ממליצים עליה כשרוצים התחלה חדשה כמו בסביבות מבחן. אם אתה פשוט רוצה לנקות את התקנת הוורדפרס הנוכחית שלך אנו ממליצים להשתמש בתוסף כמו ה- מנקה מסדי נתונים מתקדם (מאותו מפתח התוספים).

פשוט הקלד את המילה “איפוס” כדי לאשר שאתה באמת רוצה לאפס את האתר שלך, ואז לחץ על הכחול הגדול אפס בסיס נתונים כפתור.

שלב 3: בדוק את ההתקנה הנקיה שלך

לאחר איפוס מסד הנתונים של וורדפרס

לאחר אישור האיפוס שלך אתה אמור לראות הערה שהיא הצליחה (כן!). עכשיו אם אתה מסתכל סביב האתר שלך תבחין שהוא כמו התקנה חדשה לגמרי.

איפוס מסד הנתונים של וורדפרס

אם תלחץ על פוסטים אתה תראה שהאתר שלך חזר ל- WordPress המקורי “שלום עולם!” פוסט ברירת מחדל, שלם עם הערת מדגם. ואם תבדוק תחת דפים ברירת המחדל של WordPress “עמוד לדוגמא” צריכה להיות גם חזרה.

תוספים מבוטלים לאחר איפוס

האתר שלך יחזור גם לנושא ברירת המחדל הנוכחי בוורדפרס. אך אל דאגה – עדיין יש להתקין את כל הנושאים והתוספים שלך. האיפוס המתקדם של וורדפרס פשוט מבטל אותם (ראה תמונת מצב למעלה – כל התוספים שלנו עדיין שם).

לפני ואחרי

ורק כדי להביט בכם, הנה המבחן שלנו לפני ואחרי תמונות.

לפני איפוס וורדפרס מתקדם

זה היה אתר הבדיקה שלנו לפני (להשלים עם פוסטים לדוגמה, טקסונומיות, אירועים, תפריטים ועוד).

לאחר איפוס וורדפרס מתקדם

וזה ה לאחר תוצאה. תראה שעיצוב Mesa בו השתמשנו מושבת כעת והאתר שלנו במקום זאת משתמש בערכת ברירת המחדל של WordPress לשנת 2017.

מסיימים

הנה לך! מדריך מלא לאיפוס ההתקנה של וורדפרס באמצעות התוסף לאיפוס וורדפרס מתקדם. זה באמת מזרז את הבדיקה אם אתה מעצב אתרים או מפתח. רק וודא שאתה משתמש בו בהתקנת וורדפרס יחידה וזכור שהוא ימחק את כל התוכן שלך (כפי שהזכרנו קודם – זה הכי טוב לסביבות בדיקה, לאתרים חיים שבהם אתה רוצה לשמור על התוכן שלך מנקה מסדי נתונים מתקדם תוסף הוא בחירה טובה בהרבה) .

האם יש לך דרך אחרת לאפס את וורדפרס? או שאלות לגבי השימוש באיפוס בסיס הנתונים של וורדפרס? או על השימוש בתוסף המתקדם לאיפוס וורדפרס? ספרו לנו בתגובות למטה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me