כיצד להגדיר את מנהל התגים של גוגל עבור וורדפרס

כיצד להגדיר את מנהל התגים של גוגל עבור וורדפרס

מנהל התגים של גוגל הוא כלי כה חזק עד שחרדה אותי המחסור במידע כשחקרתי פוסט זה. ובכן, לא בדיוק “חוסר מידע” כשלעצמו, אלא חוסר היכולת לכאורה של מספר הפוסטים הזמינים להסביר מה זה מנהל התגים של גוגל ומה עושה.


אם אתה מחפש מידע נוסף על מנהל התגים של גוגל וכיצד להגדיר אותו באתר וורדפרס שלך, אל תחפש עוד. כי הגעת למקום הנכון.

בפוסט זה אנו מתארים:

 • מה זה מנהל התגים של גוגל
 • מדוע אתה צריך להשתמש בכלי, ו
 • כיצד להתקין אותו באתר וורדפרס באופן ידני או באמצעות תוסף

נוסף על כך, נדגים את מנהל התגים של גוגל בפעולה כדי לתת לך מושג מה תוכל להשיג באמצעות מערכת לניהול תגים שאין כמותם. אנו אומרים זאת מכיוון שקיימות מספר מערכות ניהול תגיות אחרות כמו Tealium, Qubit ו- Adobe Experience Platform Launch רק כדי להזכיר כמה.

כי מהדרך, יש הרבה מה ללמוד אז בואו נצלול ישר פנימה.

מהו מנהל התגים של גוגל?

מנהל התגים של גוגל הוא כלי מדהים לצרכי המעקב הדיגיטלי שלך. זה מאפשר לך לפרוס תגים באתר שלך מבלי לערוך את הקוד שלך. מעורפל הרבה? כדי להציע לך תמונה ברורה יותר, נתחיל להגדיר תגית מבחינת מעקב דיגיטלי.

תג הוא בסך הכל קטע קוד JavaScript שאתה מוסיף לאתר שלך, כך שתוכל להפעיל תכונות של צד שלישי כגון ניתוח תנועה, פרסום וצ’אט חי בין היתר. במעגלים מסוימים, תגים ידועים גם כ משואות רשת או פיקסלים למעקב.

דוגמה טובה לתג היא קוד המעקב של גוגל אנליטיקס שאתה מוסיף לאתר שלך, כך שתוכל לעקוב אחר התנועה שלך.

כל מטרת התג היא לאסוף נתוני מבקרים עבור כלי ניתוח ושיווק דיגיטלי. חברות שמספקות תגים אלו למשל Google Analytics, AdWords, Facebook, LinkedIn וכו ‘ידועים כספקי תגיות.

מדוע מנהל התגים של גוגל?

באופן מסורתי, יישום תגים באתר וורדפרס שלך פירושו עריכת הקוד באופן ידני (או ליתר דיוק ישירות). ב- WordPress זה אומר עריכת קבצים שונים כגון header.php ו פונקציות בין היתר.

כעת, אם תמשיך להוסיף קוד JavaScript לקבצים שלך, הוא יאט את האתר שלך. חוץ מזה, זה פותח את האתר שלך לפגיעויות אבטחה במיוחד אם אתה תופס תגיות ממקורות לא אמינים.

ישנה גם הבעיה לשמור על כל הקוד שאתה מוסיף לדפים שלך. לדוגמה, תצטרך לעדכן את התגים אם יש שינויים וזה אומר לחפור עמוק בקוד שלך. שוב, זה לא ידידותי למתחילים. יש גם הרבה מקום לטעויות. אתה יודע, לטעות זה אנושי.

מה לעשות?

אם יש לך מספר תגים, אתה יכול לפנות למנהל התגים של גוגל כדי לעקוב אחר כולם ממקום מרכזי אחד.

להלן מספר יתרונות להוביל את הנקודה הביתה:

 • באמצעות מנהל התגים של גוגל, לעולם לא תצטרך להעתיק חסימות קוד בעבר לדפי האינטרנט שלך.
 • אתה יכול להעביר את כל התגים הקיימים למנהל התגים של גוגל
 • מנהל התגים של גוגל מציע לך מכולה אחת לפריסת תגים מרובים וניהולם ממרכז שליטה אינטואיטיבי שהופך את כל התהליך לבריזה
 • מערכת ניהול תגיות זו מאפשרת לך לפרוס תגים במהירות. לדוגמה, במקום להדביק העתקה של קוד Google Analytics לאתר שלך, אתה רק צריך להוסיף את מזהה המעקב שלך ב- Google Analytics למנהל התגים של גוגל ויולה – Google Analytics פועל באתר שלך.
 • הגדרת מנהל התגים של גוגל באתר וורדפרס שלך היא קלה כמו A, B, C – הוספת GTM לוורדפרס ידנית זה דבר קל. השימוש בפלאגין קל אפילו יותר. בחר את השיטה שמתאימה לך.
 • מנהל התגים של גוגל עוזר לך ללכוד נתונים רבים לצרכים השיווקיים שלך. נתונים שאולי לא תצליחו ללכוד באמצעות תוכנת מעקב אחרת. זה מתרגם לנתונים בזמן ומדויק – סוג הנתונים שמשמעותו כל ההבדל בין הצלחה לכישלון.
 • לחץ ולחץ כדי להוסיף תגיות לאתר שלך מכיוון שמנהל התגים של גוגל נשלח עם אינטגרציות מובנות רבות כמו AdWords, Analytics, Google Optimization, Adometry, Crazzy Egg, LinkedIn ו- Shareholic בין היתר
 • בנוסף, באפשרותך ליצור תגיות ללא הגבלה בזכות תמיכת HTML בהתאמה אישית

ולדבר כל שעליכם לעשות הוא להתקין את קוד מנהל התגים של גוגל לאתרכם באופן ידני או באמצעות תוסף.

לאחר מכן מנהל התגים של גוגל “יעבד” את קוד JavaScript עבורך ואז יספק את הפונקציונליות לאתר שלך באמצעות המיכל. האם זה אפילו הגיוני? אני בטוח מקווה שכן.

לדוגמה, במקום להוסיף את קוד גוגל אנליטיקס לאתר שלך, אתה רק צריך לשלב את Analytics עם GTM והעבודה שלך נעשית. שמעו, שמעו – הוספת תגיות במנהל התגים של גוגל זה דברים של תלמידי כיתה ד ‘שלעולם לא תזדקק למפתח לעולם.

האם מיליון עשה תכונות, תוהה מדוע מנהל התגים של גוגל הוא בחינם. כן, קראת נכון. זה בחינם. אבל יש את גרסת הפרימיום עם עוד יותר תכונות ותמיכה 24/7. בכל זאת, אני בספק אם אי פעם תזדקק לתכונות הפרימיום בכל עת, מכיוון שהגרסה החינמית עמוסה עד אפס מקום. ארוז עם כל התכונות הדרושות לאיסוף נתונים כמו המקצוענים.

לדוגמה, אתה יכול ללכוד אפילו כאלה שמשתמשים צופים בסרטונים. נוסף על כך, תוכלו לראות כמה זמן צפה כל משתמש בסרטון. וזה רק קצה הקרחון, אתה יכול לאסוף הרבה מדדים.

חסרונות

 • הגרסה החינמית של מנהל התגים של גוגל אינה מציעה תמיכה מובחרת
 • יש עקומת למידה אבל שוב, ל- YouTube יש כמה סרטונים נחמדים במנהל התגים של גוגל. לקראת סוף פוסט זה, אל תהסס לבדוק כמה מהסרטונים עליהם אנו נמליץ במקטע המשאבים

זו אינה רשימה ממצה של מעלות / תנאים, אז נמשיך. בואו נפשיל שרוולים ונתלכלך.

כיצד להגדיר את מנהל התגים של גוגל בוורדפרס

בחלק זה נתקין את מנהל התגים של גוגל באתר וורדפרס שלך:

 • ידנית, ו
 • באמצעות תוסף

ללא שום כוונה נוספת, הבה ונרגע לעסקים.

ראשית, צור חשבון מנהל תג של גוגל

השלב הראשון כולל יצירת חשבון מנהל תגיות של גוגל בחינם. זה פותח את לוח המחוונים המפורסם של GTM ואת התגים (או מזהה המעקב) הדרושים לך כדי לשלב את הכלי באתר וורדפרס שלך..

עבור אל אתר מנהל התגים של גוגל. התחבר לחשבון Google שלך ​​(או צור חשבון אם אין לך כבר חשבון) כמוצג להלן.

תנותב למרכז השליטה היפה של מנהל התגים של Google. לאחר מכן לחץ על צור חשבון קישור כפי שאנו מדגישים בסקרנגרב למטה.

מנהל תגיות של גוגל - -

במסך הבא, הזן את שם החשבון שלך (זו יכולה להיות החברה שלך), בחר את המדינה שלך ופגע ב- המשך כפתור.

יצירת חשבון ניהול תג חדש של גוגל

בשלב הבא, הזן את שם הדומיין שלך ב- שם מיכל שדה ובחר רשת. לאחר מכן, פגע ב- צור כפתור כפי שנפרט בהמשך.

קבל את הסכם התנאים וההגבלות של מנהל התגים של Google ואת תנאי עיבוד הנתונים כמוצג בתמונה הבאה.

הקופץ הבא המכיל את קודי ההתקנה של מנהל התגים של Google יופיע.

השאר את הלשונית שלמעלה פתוחה מכיוון שתזדקק לשני קודים אלה כדי להתקין את מנהל התגים של גוגל באתר וורדפרס שלך באופן ידני. כפי שתבחין, GTM מציע הוראות לגבי היכן להדביק את הקודים, אך זה יכול להיות מאתגר אם אתה המתחיל המוחלט..

אך אל תדאגו, אנו מראים לכם בדיוק מה לעשות בסעיף הקרוב.

הערות חשובות לפני שתמשיך:

 • גבה את אתר הוורדפרס שלך לפני שאתה מבצע שינויים בקבצי העיצוב שלך
 • עדיף, צור נושא לילדי וורדפרס וערוך אותו במקום את נושא ההורה

הגדרת מנהל התגים של גוגל באופן ידני

בכרטיסייה חדשה, התחבר ללוח המחוונים למנהל המערכת של וורדפרס ונווט אל מראה> עורך.

שימו לב, מהתמונה שלמעלה אנו משתמשים בערכת ילדים של נושא הוורדפרס האלגנטי בחינם בדוגמה שלנו. העתקנו גם כמה קבצים, למשל. header.php, footer.php, rlt.css ו 404.php לנושא הילד. אנו נדביק את קודי ההתקנה של מנהל התגים של Google בתוך header.php קובץ.

לחץ על כותרת הנושא (header.php) מנווט הקבצים הימני להפעלה header.php בתוך עורך הנושאים.

מחשבון GTM שלנו, ההוראות מציינות כי עליך להדביק את הקוד הראשון בגובה והקוד השני מיד לאחר הפתיחה  תגית.

אתה יכול לראות את  ו  תגיות שלך header.php קובץ? ה  תג ב- WordPress עשוי להיראות קצת שונה. לדוגמה, שלנו נראים >. אתה יכול לראות את זה בתמונה למעלה? אני בטוח שאתה עושה זאת בואו נתקדם.

העתק את הקוד הראשון ממנהל התגים של גוגל והדבק אותו גבוה ב-  אלמנט כמוצג בתמונה למטה.

לאחר מכן העתק את הקוד השני והדבק אותו מיד לאחר הפתיחה  כפי שמוצג להלן.

לבסוף, פגע ב- עדכן קובץ כפתור בתחתית המסך כדי לשמור את השינויים שלך. כעת, מנהל התגים של גוגל מותקן באתר שלך. די קל, הא?

אבל נניח שאתה לא אוהב עריכת קוד ומעדיף להשתמש בתוסף במקום.

כיצד להוסיף את מנהל התגים של גוגל לוורדפרס באמצעות תוסף

עבור סעיף זה, נשתמש בתוסף חמצן המכונה מנהל התגים של Google של DuracellTomi עבור וורדפרס. זה זמין במתחם התוספים של WordPress, כלומר אתה יכול להתקין אותו ישירות מלוח המחוונים של מנהל המערכת של WordPress. עם זאת, בואו נלך לעבודה.

נווט ל תוספים> הוסף חדש בתפריט הניהול של WordPress שלך.

הזן את מנהל התגים של Google של DuracellTomi עבור WordPress בשדה החיפוש, וברגע שתמצא את הפלאגין, לחץ על להתקין עכשיו כפתור.

לאחר התקנת התוסף, לחץ על הפעל כפתור כמוצג להלן.

הודעה בראש המסך תודיע לך שאתה צריך להזין את מזהה ה- GTM שלך כדי להתחיל להשתמש במנהל התגים של גוגל עבור וורדפרס. לחץ על הזן את מזהה ה- GTM שלך קישור כמוצג להלן.

אתה יכול למצוא את מזהה ה- GTM שלך בחשבון מנהל התגים של גוגל כמוצג להלן.

העתק את מזהה ה- GTM מחשבון מנהל התגים של גוגל וחזור חזרה ללוח המחוונים של הניהול ב- WordPress. חזור לאתר וורדפרס שלך, הדבק את מזהה ה- GTM והקש על שמור שינויים כפתור כמוצג להלן.

וזה הכל! בדיוק למדת כיצד להוסיף את מנהל התגים של גוגל לאתר וורדפרס שלך באמצעות תוסף. דרך ללכת חבר, דרך ללכת. אתה מחקר מהיר.

כעת כשתוכלו להוסיף בהצלחה את מנהל התגים של גוגל לאתר וורדפרס שלכם, תנו לנו לנסוע במבחן. עבור חלק זה, נוסיף את Google Analytics לאתר שלך מבלי להדביק קוד להעתקת קוד שלך header.php.

אם כבר יש לך את קוד Google Analytics באתר שלך, עליך למחוק אותו תחילה או שתוכל לתפוס את אותם נתונים פעמיים. ואנחנו בהחלט לא רוצים את זה בדוחות השיווק שלך.

כיצד להוסיף את Google Analytics לאתר וורדפרס שלך באמצעות מנהל התגים של גוגל

חזור למנהל התגים של גוגל ולחץ על תגיות בתפריט הניווט השמאלי.

לאחר מכן, פגע ב- חדש כפתור כמוצג להלן.

על הקופץ שמופיע, תן שם לתג שלך ולחץ תצורת תג תיבה לבחירת תג (Google Analytics במקרה שלנו).

בחר גוגל אנליטיקס – יוניברסל אנליטיקס כפי שמוצג בתמונה הבאה.

פעולה זו מובילה אותך חזרה לתצורת התגים. בחר תצוגת דף תחת סוג מסלול מכיוון שנרצה לדווח על כל תצוגות הדפים ל- Google Analytics. ראו תמונה למטה.

תחת הגדרות Google Analytics, בחר משתנה חדש. זה פותח תיבה חדשה בה תזין את מזהה המעקב של Google Analytics שלך. אל תשכח לתת שם למשתנה שלך כמוצג בתמונה למטה.

כדי למצוא את מזהה המעקב של Google Analytics שלך, התחבר לחשבון Google Analytics שלך ובחר את החשבון לאתר וורדפרס שלך (עשה זאת אם יש לך מספר נכסי אינטרנט בחשבון Google Analytics שלך).

לאחר מכן לחץ על מנהל ונווט אל פרטי מעקב> קוד מעקב. עליך לראות את מזהה המעקב שלך כפי שאנו מדגישים עם הפריט מספר. 3 להלן.

העתק את מזהה המעקב והדבק אותו בתיבת התצורה המשתנה. ואז פגע ב- להציל כפתור כמוצג להלן.

עכשיו, עלינו רק להגדיר טריגר לתג גוגל אנליטיקס. לחץ על מפעילה לבחור או ליצור טריגר חדש.

מכיוון שאנו רוצים לעקוב אחר התנועה בכל הדפים, נוכל ללכת עם ההדק הקיים (או ליצור אחד מותאם אישית חדש. כדי לחסוך זמן בחרתי את הקיים כל הדפים להפעיל כמוצג להלן.

לבסוף, פגע ב- להציל כפתור.

בדיקת התג שלך

תג Google Analytics שלך עדיין לא חי באתר שלך, אבל אתה יכול לבדוק אם הוא פועל על ידי לחיצה על התג תצוגה מקדימה כפתור כפי שאנו ממחישים בתמונה הבאה.

לאחר שמנהל התגים של גוגל נכנס למצב תצוגה מקדימה, טען מחדש את האתר שלך. בחלון המסוף של מנהל התגים של גוגל בתחתית חלון הדפדפן, אתה אמור לראות את התג שמופעל כשאתה טוען מחדש את האתר שלך..

אם אתה מתחבר לחשבון Google Analytics שלך ונווט אליו זמן אמת, תראה את תצוגת העמודים שהפעלת זה עתה על ידי טען מחדש את האתר שלך.

הנה זה! בהחלט אתה יכול לראות את זה בתמונה למעלה? נו באמת, הוספתי חץ כדי להקל עליך. זכור, לא היינו צריכים להוסיף את גוגל אנליטיקס (קוד JavaScript) ישירות לאתר שלנו כדי ללכוד נתונים – כל דיווחי הנתונים קורים מנהל התגים של גוגל.

הדבר תקף לכל התגים שתוסיף באמצעות מנהל התגים של גוגל – לעולם לא תוסיף קוד לאתר שלך. כמה מתוק?

אבל התג של גוגל אנליטיקס שלנו חי רק עבורנו ולא למשתמשים שאנו מתכוונים לעקוב אחריהם. כדי לגרום לתג לחיות באתר ולהתחיל לרשום נתונים בפועל, פשוט לחץ על שלח כפתור כמוצג להלן.

זה יפתח חלון קופץ שמאפשר לך לתת שם לגרסה שלך ולהוסיף תיאור. ראו תמונה למטה.

לבסוף, פגע ב- פרסם כפתור כמוצג בתמונה למעלה. בסופו של דבר, Google Analytics החי שלך צריך להיראות כך:

זה, גבירותיי ומעילים, כך אתה מנצל את הכוח של מנהל התגים של גוגל. אתה יכול להוסיף מיליון ותגים אחד בצורה דומה, והאתר שלך לא יצטרך לשאת את כל הקוד. אני קורא לך לחקור את מנהל התגים של גוגל כדי לגלות עד כמה תוכל להשיג באמצעות כלי זה.

בינך לביני אני נמכר וכפי שאולי שמתם לב. זו הפעם הראשונה שהתקנתי את הדבר בבלוג החי שלי. אני מתכנן להשתמש גם במנהל התגים של גוגל בבלוגים האחרים שלי.

משאבים נוספים

אנו מקווים שהמדריך שלנו הצביע עלייך בכיוון הנכון ככל שהבנת והטמעת מנהל התגים של Google באתר וורדפרס שלך. אם תרצה ללמוד עוד, הנה כמה משאבים נוספים (הבטחנו, נכון?) להנאת הצפייה שלך.

מסכם את המדריך שלנו במנהל התגים של גוגל עבור וורדפרס

מנהל התגים של גוגל הוא כלי רב עוצמה שמכניס כוח רב בידיים שלך בכל מה שקשור לניהול תגים ואיסוף נתונים הניתנים לפעולה.

אתה יכול להגדיר את הכלי בקלות ובמהירות, כלומר יש לך יותר זמן לתכנן כיצד תשתמש בכל הנתונים שתאסוף. איסוף נתונים בזמן הוא גם נהדר. אז למה לא לנסות?

יש לך מחשבות או שאלות בנוגע למנהל התגים של גוגל? בואו ללמוד יחד. שתף את מחשבותיך בקטע התגובות למטה. לחיים וכריית נתונים שמחה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me