מדריך מהיר לעדכון וורדפרס – מדוע ואיך לעדכן

מדריך מהיר לעדכון וורדפרס - מדוע ואיך לעדכן

כולנו יודעים שוורדפרס היא מערכת פופולרית לניהול תוכן, המשתמשת בתוכנת קוד פתוח כדי לעזור למשתמשים להקים בלוגים ואתרים בקלות. ממש כמו כל תוכנה אחרת, היא מתעדכנת באופן קבוע בכדי להתעדכן בצרכים הגוברים של המשתמשים. הצוות ב- WordPress מעדכן כל העת את פונקציות הליבה של WordPress, כמו גם מתקן באופן קבוע באגים ומשחרר עדכוני אבטחה. וכדי להשאיר את אתר וורדפרס שלך בהילוך מהיר, גם אתה צריך לבצע את השינויים האלה בהתקנת וורדפרס שלך.


פוסט זה הוא מדריך מהיר לעדכון וורדפרס. נסביר בדיוק מדוע ומה עליך לעדכן באופן קבוע. נתחיל!

מדוע כדאי לעדכן את וורדפרס?

ישנן סיבות רבות מדוע עליכם לעדכן את WordPress באופן קבוע.

1. תכונות חדשות: אם ברצונך לכלול כל תכונה חדשה המצורפת בגירסת וורדפרס מתוקנת, תצטרך לעדכן אותה. למשל, WordPress 5.0 הציגה את בונה התוכן של גוטנברג. אשר אם ברצונך להשתמש כברירת מחדל, תצטרך לעדכן את הליבה של WordPress.

כנ”ל לגבי נושא ברירת המחדל החדש שיצא עם כל גרסת וורדפרס. אם אתה אוהב את הפיצ’רים החדשים שמציעים עשרים ותשע עשרה ורוצים להוסיף אותם לאתר שלך, תצטרך לעדכן.

2. משפר תאימות לתוספים: לעיתים קרובות קורה שכותבי תוספים רבים בודקים את עבודתם כדי לראות אם התוספים נשארים תואמים לליבת וורדפרס לאחר עדכון גדול. הם מעדכנים את התוספים, בכל עת שנדרש. כדי שהתוספים הללו יעבדו ללא כל התנגשות באתר שלך, יתכן שתמצא לנכון לשדרג לגרסת וורדפרס תואמת.

3. תיקון באגים: תקלות קטנות רבות עשויות להתפרסם לאחר עדכון גדול. אז וורדפרס משחררת עדכונים קלים כדי לתקן את הבאגים האלה וכדאי שתבצע גם את השינויים האלה.

4. משפר ביצועים: עדכון יכול להוסיף גם פונקציות המתאימות את הביצועים של וורדפרס. זה יכול להוסיף יכולות ותכונות שמשפרות את הביצועים הכוללים.

5. אבטחה: עם יותר מ- 33% מכל אתרי האינטרנט המופעלים באמצעות וורדפרס, זהו יעד מפתה עבור האקרים. הצוות של וורדפרס וקהילת וורדפרס ערני לפגיעויות אבטחה ופונה אליהם במהירות. כדי לשמור על אבטחת האתר שלך, עליך להקפיד לבצע עדכונים אלה גם באתר שלך.

מה עליכם לעדכן?

הנה מה שאתה צריך כדי לפקח ולעדכן:

 • גרעין וורדפרס – ראשי ומינור
 • ערכות נושא
 • תוספים

במקביל, בדוק אם קיימים עדכונים זמינים גם לנושאים ולתוספים של צד שלישי. ישנן סכנות רבות של תוספים ותמונות מיושנים, לכן תרצה לשמור על כולם גם מעודכנים!

כיצד לעדכן את וורדפרס: סקירה כללית

שלבים פשוטים אלה יעזרו לכם לעדכן את התקנת וורדפרס שלכם,

1. אמצעי זהירות אחד חשוב לפני עדכון וורדפרס: גבה תמיד את אתר הוורדפרס שלך לפני שאתה מבצע שינויים גדולים. עדכנתי את התקנת וורדפרס שלי פעמים רבות ללא תקלה. עם זאת, שלי הוא התקנה רזה אמיתית עם מעט נושאים ותוספים. עבור אתר עם נושאים מרובים ותוספים רבים, עדכון יכול להיות מסוכן אם יש אי התאמה כלשהי, אז תמיד יש לגבות.

2. חפש בתכנית השינוי כדי להבין מה משתנה: אם אינך זקוק לתכונה, אתה יכול לבחור שלא לעדכן את WordPress שלך.

3. בדוק את העדכונים בגרסת הבמה של האתר שלך: בדרך זו תדע אם יש אי התאמה בין התקנת WordPress שלך לבין העדכון שאתה מנסה לבצע. ואם זה קורה שמשהו נשבר, תוכלו לרדת לפתרון בעיות לפני שתמשיך לחיות עם השינויים.

ה תוסף WP Staging יכול ליצור גרסת הבמה של אתר האינטרנט שלך. זה יוצר שכפול של האתר החי שלך, כולל מסד הנתונים כולו, בתיקיית משנה של התקנת הוורדפרס הנוכחית שלך. אתה יכול לבדוק את העדכון שלך כאן, לפני שתחזור עליו באתר חי. יתרון נוסף הוא שהוא יכול לעזור לכם להימנע מהשבתה בזמן העדכון. עם זאת, נכון לעכשיו התוסף אינו מסוגל לדחוף חזרה את הגרסה המעודכנת לאתר החי.

4. התקן את העדכונים הרצויים: קח בחשבון שכשמדובר בעדכוני אבטחה, אין לך ברירה וייתכן שתצטרך להתקין אותם בכל מקרה.

5. סקירה:  בדוק את האתר שלך, במיוחד את התכונות שעודכנו.

עדכון וורדפרס

אתה יכול להגדיר את WordPress להתעדכן אוטומטית באמצעות פיסות קוד קטנות או שתוכל לבחור לעדכונים בלחיצה אחת.

לחץ על עדכון בלחיצה אחת

ל- WordPress מערכת מובנית שתודיע לך בכל פעם שעדכון זמין. אתה תראה את זה בלוח המחוונים שלך כשאתה נכנס ל- WordPress. להלן צילום מסך של האינטימציה של גרסת 4.7 של וורדפרס.

עדכון הוא פשוט תהליך בלחיצה אחת. לאחר השלמת העדכון זהו המסך שתראה.

אם אינך נוהג להיכנס לאתר שלך באופן קבוע, יתכן שאתה אפילו לא מודע לעדכונים. אם זה המקרה, אולי תרצה לעקוב אחר וורדפרס בטוויטר או משפיע בקהילה (אההם – WPExplorer).

לחלופין, הקלו על חייכם לעבור לאירוח וורדפרס מנוהל. ישנן סיבות רבות מדוע אנו חושבים שזה האירוח הטוב ביותר של וורדפרס. אבל אחד הדברים העליונים הוא שאם יש עדכון אבטחה מכריע עבור וורדפרס, המארח המנוהל שלך יעדכן את האתר שלך עבורך. אמנם הדבר עלול לגרום לכמה שיהוקים, אך הרבה יותר בטוח שיהיה באתר הגרסה האחרונה של וורדפרס וצריך לבצע מספר שינויים מאשר להתאושש מפריצה..

עדכונים אוטומטיים

WordPress מוגדר כברירת מחדל לעדכון שינויים מינוריים באופן אוטומטי, וכך אפילו לא תדע עליהם. אבל זה לא המקרה עם עדכונים גדולים.

עם זאת, לא כולם מעדיפים עדכונים אוטומטיים בכל עת. תמיד קיים סיכון כי עדכון עשוי להיות לא תואם לאף תוסף או נושא באתר שלך. יתכן גם שאינך רוצה להפעיל את התכונה שנוספת על ידי העדכון, או שתרצה פשוט לשלוט יותר על מה שיש בהתקנה שלך..

אם זה המקרה, אתה יכול להפעיל / לבטל עדכונים אוטומטיים, או לצבוט אותו כדי לחול רק על מהדורות קלות / עדכונים גדולים על ידי ביצוע שינויים wp-config.php קובץ.

כדי לאפשר עדכונים אוטומטיים גדולים, הוסף את השורה הבאה,

הגדירו ('WP_AUTO_UPDATE_CORE', נכון);

כדי להשבית את כל העדכונים האוטומטיים (כולל עדכונים קלים),

הגדירו ('AUTOMATIC_UPDATER_DISABLED', נכון);

אם מסיבה כלשהי אינך רוצה להתעסק עם wp-config.php תוכל גם לנהל עדכונים על ידי הוספת פילטרים בקובץ פונקציות של הנושא או התוסף שלך.

כדי להשבית עדכונים אוטומטיים לחלוטין,

add_filter ('Automatic_updater_disabled', '__return_true');

כדי להשבית עדכונים אוטומטיים מינוריים,

add_filter ('allow_minor_auto_core_updates', '__return_false');

כדי לאפשר עדכונים גדולים אוטומטיים

add_filter ('allow_major_auto_core_updates', '__return_true');

ערכות נושא ותוספים

בדיוק כמו שאתה מעדכן את WordPress, אתה יכול גם לעדכן את הנושאים והתוספים. אם יש עדכונים, תקבל הודעה על כך לוח מחוונים> עדכונים. ותוכלו לעדכן אותם בשיטת לחיצה אחת.

עדכונים אוטומטיים לנושאים ותוספים מוגדרים כברירת מחדל. כדי לאפשר אותם, אתה יכול להוסיף פילטרים ב- פונקציות קובץ העיצוב או התוסף. מחברי נושא ותוספים יכולים גם לבחור לדחוף עדכונים אוטומטיים.

כדי לעדכן אוטומטית את העיצובים והתוספים שלך, פשוט הוסף חתיכת קוד זו לנושאי העיצוב שלך פונקציות קובץ או לתוסף.

add_filter ('auto_update_plugin', '__return_true');
add_filter ('auto_update_theme', '__return_true');

ככל הנראה עדכונים לנושאים או תוספים של צד שלישי יסופקו בתיקיה שתצטרך להוריד. בטל את הגרסה הישנה, ​​העלה את הגרסה החדשה לתיקיה ואז הפעל מחדש את התוסף.

עם זאת, אם אתה משתמש בערכות נושא או תוספים מובחרים מ- Themeforest או Codecanyon, אתה יכול להשתמש בתוסף Envato Market גם לאוטומציה של עדכוני פריטי הפרימיום שלך. עיין במדריך המלא לתוספים של Envato Market שלנו.

כמה נקודות שיש לציין

ערכות נושא לילד: כשאתה בוחר לעדכן נושא, כל התאמה אישית שביצעת בנושא ההורה תאבד. זה לא יהיה המקרה אם אתה משתמש בתכנית לילד כדי לבצע התאמה אישית. עם זאת, אם אתה משתמש בערכת נושא לילד, תצטרך לעקוב אחר העדכונים שפורסמו עבור הנושא ולעדכן ידנית..

כדי לבדוק עדכון תוסף: אם אינך בטוח לגבי עדכון תוסף, תוכל לעקוב אחר המדריך השלם הזה מ- תשאלו את WP Girl.

עדכונים אוטומטיים באמצעות תוסף: אתה יכול גם להפעיל עדכונים אוטומטיים עבור עדכונים מרכזיים לליבה, ערכות נושא ותוספים, באמצעות מנהל עדכונים קל חיבור. זה מסוכן, במיוחד אם אינך טוב בפתרון בעיות. עם זאת, על פי מספר ההתקנות הפעילות (200,000+) של התוסף, משתמשי וורדפרס רבים בוחרים ללכת עם שיטת העדכון האוטומטי..

מנהל עדכונים קל

תוסף זה עוקף את כל ההגדרות הקשורות לעדכון. זה מאפשר לך לנהל את כל העדכונים – עדכונים גדולים ומינוריים לליבת וורדפרס, ערכות נושא ותוספים, עדכוני פיתוח, עדכוני תרגום וכמה תוספים של צד שלישי. זה גם מסתיר את גרסת הוורדפרס שלך בכותרת התחתונה.

להסיק

בפעם הבאה שתראה הודעת עדכון ב- WordPress שלך, הקפד לא להתעלם ממנה. עיין בתכנית השינוי כדי להבין מה משתנה ולהבטיח את הבטיחות והאמינות של אתר האינטרנט שלך על ידי עדכון וורדפרס.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map