כיצד להכין טופס כניסה וורדפרס מותאם אישית (ולמה אתה צריך)

כיצד ליצור דף כניסה וורדפרס מותאם אישית (ולמה אתה צריך)

רוב הסיכויים שהשקעת עבודה רבה בבניית אתר וורדפרס שלך וגורם לו להראות טוב בקצה הקדמי. עם זאת, יתכן שאתה מתעלם מהיבט מכריע אחד: טופס הכניסה שלך ל- WordPress.


ישנן הרבה סיבות להתאים אישית את טופס ההתחברות של וורדפרס, כמו למשל לשפר את האבטחה, להגביר את המודעות למותג ולהעצים את חוויית המשתמש. כל אחת מהסיבות הללו אמורה להספיק בכדי לשכנע אתכם להיפרד ממסך ההתחברות לברירת המחדל של וורדפרס. שינוי פשוט זה הוא דרך מעולה להפליא לשפר את האתר שלך.

בפוסט זה נדון ביתרונות של יצירת טופס התחברות וורדפרס מותאם אישית. אז נציג כמה כלים שיכולים לעזור לך לבצע משימה זו בקלות, כולל כמה מהתוספים הטובים ביותר לדפי כניסה המותאמים אישית שאתה יכול לבחור מהם. נתחיל!

מדוע טופס כניסה מותאם אישית של וורדפרס מועיל לאתר שלך

כבעלים של אתר וורדפרס, אתה מכיר כמעט את טופס הכניסה לברירת המחדל של וורדפרס. זה פונקציונלי לחלוטין, אבל עצמות חשופות במראה. ראה תערוכה א ‘:

טופס כניסה ראשי של וורדפרס

זה גם לא מציע תכונות אבטחה מסוימות בכדי להרחיק האקרים ובלתי רצוי אחרים מתחום הניהול שלך מלבד הגדרות אבטחה בסיסיות של וורדפרס (כמו סיסמאות חזקות). מסיבות אלה, טופס ההתחברות שלך ראוי לתשומת לב רבה כמו כל אזור אחר באתר שלך.

להלן רק חלק מהיתרונות של התאמה אישית של טופס הכניסה שלך ל- WordPress:

 1. אבטחה טובה יותר. אתה יכול להגן על דף הכניסה שלך להפניית טופס הכניסה שלך לכתובת אתר ייחודית, מה שמקשה על האקרים למצוא את דף הכניסה שלך. בנוסף, באפשרותך לקבוע מגבלה על מספר הפעמים בהן אדם יכול להיכנס, או אפילו להוסיף אימות רב-גורמי.
 2. עקביות מיתוגית. הרחבת המיתוג לטופס ההתחברות שלך מאפשרת לך לשמור על עקביות עם שאר האתר שלך, כך שלמשתמשים וחברי הצוות שלך תהיה חוויה מגובשת. בנוסף אם אתה מוסיף כניסות חברתיות לוורדפרס קל יותר לקוראים או לחברים שלך להתחבר ולשתף את התוכן שלך.
 3. ניווט משופר. אתה יכול להשתמש בטופס ההתחברות שלך כדי לספק ניווט נוסף עבור משתמשי הקצה שלך. אתה יכול לקשר לפרופילי מדיה חברתית, או אפילו להציג מבצעים מיוחדים ישירות על מסך הכניסה.
 4. חוויית משתמש משופרת. אתה יכול להתאים אישית את טופס ההתחברות שלך כדי לקחת את משתמשי הקצה לכל דף שתבחר, כגון עמוד פרופיל בהתאמה אישית או קידום מיוחד, או שאתה יכול ליצור הודעות בהתאמה אישית.

אלה רק חלק מהיתרונות שתוכלו לקצור באמצעות טופס כניסה מותאם אישית. הראשון הוא החשוב ביותר, עם זאת. אבטחה צריכה להיות בראש ובראשונה בראשך כשאתה מחליט על כל שינוי באתר שלך, ובמקרה זה אתה יכול לשפר אותו מאוד בעזרת מספר קביעות פשוטות בלבד.

כלים מועילים ליצירת טופס כניסה וורדפרס בהתאמה אישית

נכון לעכשיו, אתה מבין את הסיבות שאולי תרצה לשנות את טופס הכניסה שלך ל- WordPress. למרבה המזל, ישנם המון תוספים שיכולים לעזור לך (בנוסף, ניתן להשתמש בהם רבים להתאמה אישית של טפסים אחרים של וורדפרס). האפשרויות הבאות הן כמה מהטובות ביותר שיש, עם ערכות תכונה מצוינות ומוניטין לאמינות.

רישום משתמש בפרופילפרס, כניסה מקדימה ופרופיל משתמש תוסף וורדפרס

רישום משתמש של פרופילפרס

מידע והורדהצפו בהדגמה

פרופילפרס הוא תוסף שימושי המאפשר להתאים אישית את הכניסה, הרישום, איפוס הסיסמה של וורדפרס בהתאמה אישית ועריכת טפסי פרופיל. אתה יכול להשתמש בו גם כדי לבנות פרופילי משתמש חזיתיים הייחודיים לכל משתמש.

אינך צריך להמציא את הגלגל מחדש על ידי בניית הטפסים מאפס והתמודדות עם אימות, אימות ואישור מצד השרת. תן לפרופילפרס לטפל בכל זה ועוד בשבילך. ראוי לציין כי פרופילפרס משתמש בקיצורי דרך. אז במקום לקודד טפסים ב- HTML כמו שבדרך כלל, פשוט הדבק בקוד-קוד. הגמישות של קודי הקיצור מאפשרת טופס התחברות בתמונה למטה.

פרופילפרס אפילו נשלח עם תבניות יפות לשימוש מוכן לשימוש. השימוש בתבניות שנבנו מראש זה קל מאוד; פשוט העתק והדבק את קיצור הדרך של התבנית לדף וורדפרס ואז שמור. תצוגה מקדימה כדי לראות את הטופס בשידור חי. קלי קלות.

פרופילפרס כולל גם המון תכונות מרגשות אחרות הכוללות: התמתנות של משתמשים רשומים, כניסה חברתית באמצעות פייסבוק, טוויטר, לינקדאין, גוגל, GitHub ו- VK.com, כניסה למשתמשים חסרי סיסמה, שילוב עם BuddyPress, BbPress, MailChimp, CampaignMonitor, Polylang, רב-מיקום וכו ‘.

תכונות עיקריות:

 • מאפשר לך להתאים אישית את טפסי ההתחברות, טופסי ההרשמה וטפסים לאיפוס הסיסמה
 • מספק תצוגה מקדימה חיה כדי להקל על תהליך העיצוב
 • מאפשר לך להפנות מחדש כניסות, רישומים ואיפוס סיסמא לדפים מותאמים אישית
 • מציע אינטגרציה רב-אזורית, המאפשרת למשתמשים ליצור אתרים חדשים באמצעות טופס הרשמה מקדימה
 • מאפשר למשתמשים להעלות אווטרים, ומספק פונקציות מתינות ותקשורת במדיה חברתית (גרסת פרימיום)

התאמה אישית של דף כניסה מותאם אישית בחינם

התאמה אישית של דף כניסה מותאם אישית בחינם

אם אתה מחפש דרך מהירה וקלה להתאים אישית את טופס הכניסה שלך ל- WordPress, ההתאמה האישית לדף הכניסה המותאמת אישית היא אפשרות נהדרת. הוא משתמש בהתאמה אישית החיה המוכרת עם אפשרויות פשוטות לשינוי הלוגו שלך, רקע, רפידות, שדות טופס וכפתור. בנוסף אתה תמיד יכול להוסיף קצת CSS מותאם אישית לשינויים מתקדמים יותר.

תכונות עיקריות:

 • אפשרויות עיצוב קלות לשימוש
 • ממשק התאמה אישית מוכר
 • תצוגה מקדימה של שינויים בזמן שאתה מבצע אותם

מנהל כניסה מותאם אישית של מנהל מערכת תוסף וורדפרס בחינם

תוסף דף כניסה מותאם אישית של מנהל מערכת

התוסף ‘התאמה אישית של דף הכניסה של WordPress’ מאפשר להתאים אישית את טופס הכניסה שלך כך שהוא ייראה בדיוק. זה מספק לך את היכולת לשנות צבעים, להוסיף תמונת רקע ואפילו ליצור מצגת שקופיות ברקע. בנוסף לתכונות ההתאמה האישית שלו, תוסף זה מגיב לאתרים ניידים ומשולב עם גופנים של גוגל.

תכונות עיקריות:

 • מאפשר לך להפנות משתמשים לכתובת אתר של טופס כניסה מותאם אישית
 • מאפשר לך להתאים אישית את טופס הכניסה שלך עם צבעים ומדיה רקע
 • כולל תכונות קישוריות למדיה חברתית

התאמה אישית של דף כניסה מותאם אישית התאמה אישית של וורדפרס בחינם

התאמה אישית של טופס כניסה וורדפרס

LoginPress הופך את תהליך ההתאמה האישית של טופס ההתחברות ל- WordPress לפשוט ואינטואיטיבי. זה מאפשר לך לערוך את דף הכניסה שלך ישירות ממרכז השליטה של ​​וורדפרס, ולהוסיף שדות והודעות מותאמים אישית למשתמשים. בנוסף, יש המון תכונות מוכוונות עיצוב העוזרות לך להתאים את המיתוג והסגנון של שאר האתר שלך.

תכונות עיקריות:

 • מאפשר להוסיף לוגואים ורקעים מותאמים אישית לטופס ההתחברות שלך
 • מאפשר לשנות את צבעי הכפתורים ואלמנטים אחרים
 • מספק אפשרות ליצור שגיאות מותאמות אישית והודעות קבלת פנים

מיתוג תווית לבן עבור תוסף וורדפרס פרימיום וורדפרס

מיתוג תווית לבן עבור וורדפרס

מידע והורדה צפה בהדגמה

תוסף פרימיום זה מאפשר לך להתאים אישית לא רק את טופס הכניסה שלך, אלא את כל אזור הניהול של WordPress. אתה יכול גם להשתמש במיתוג White Label עבור WordPress כדי לשלוט במה שמשתמש כלשהו רואה בהתבסס על תפקידו שהוקצה, כגון עורך או מחבר, ולהסתיר אזורים מסוימים במידת הצורך. זה יוצר שכבת אבטחה נוספת וחזקה עבור האתר שלך.

תכונות עיקריות:

 • מאפשר לך להתאים אישית לחלוטין את אזור הניהול של WordPress שלך על סמך תפקידי משתמש
 • מאפשר להחיל התאמה אישית על טופס הכניסה שלך ובקצה האחורי, כולל סמלי לוגו, פייוויקונים, כותרות עליונות ותחתונות.
 • מציע עורך CSS חזותי

כניסה מותאמת אישית דף כניסה מותאם אישית תוסף וורדפרס פרימיום

כניסה מותאמת אישית תוסף דף כניסה מותאם אישית

מידע והורדה

תוסף הכניסה המותאם אישית כולל מנהל סגנון מובנה עבור טופס הכניסה שלך ומספק מגוון רחב של אפשרויות התאמה אישית. זה מאפשר לך להוסיף ווידג’טים אופציונליים, בנוסף תוכל להתאים אישית את הרקעים, הכותרות, הכפתורים ועוד לאזור הכניסה שלך. התוסף הוא חלק מחברות iThemes, הכוללת תמיכה פרמיום ופורום קהילתי.

תכונות עיקריות:

 • מספק מנהל סגנון המאפשר להתאים אישית צבעים, גופנים ואזורי ווידג’ט
 • מציע טפסים להתחברות הניתנים להתאמה אישית, עם כותרות, כותרות תחתונות, כפתורים וקישורים הניתנים לעריכה
 • מאפשר להוסיף לשני אזורי ווידג’ט לדף הכניסה שלך
 • בונוס: תוסף זה זמין כחלק מחבילת התוספים של iTheme, כך שאם כבר יש לך את החבילה או שאתה מעוניין בכמה מהתוספים המדהימים האחרים של iTheme זה יכול להיות הרבה מאוד

כיצד להתאים אישית את טופס הכניסה שלך ל- WordPress

כעת, לאחר שראית כמה מהכלים המועילים שבהם אתה יכול להשתמש בכדי לשנות את טופס הכניסה שלך ל- WordPress, להלן מבט מהיר כיצד לבצע זאת בפועל. כמובן שלבים אלה יהיו שונים לכל אחד מהתוספים שהוזכרו לעיל. אם תבחר בפלאגין עשיר בתכונות עם המון הגדרות ואפשרויות ייקח קצת יותר זמן כדי להתקין את טופס ההתחברות של WordPress שלך, אך לעת עתה אנו נציג בפניך את אחת האפשרויות הפשוטות ביותר.

שלב 1: התקן את תוסף טופס הכניסה שלך

התקן תוסף התאמה אישית של טופס כניסה

אז כדי להתחיל לבחור תוסף ואז להתקין ולהפעיל אותו. אם התוסף שאתה אוהב נמצא במאגר WordPress.org אתה יכול למצוא אותו ממש בלוח המחוונים של WordPress שמתחתיו תוספים> הוסף חדש על ידי שימוש בתיבת החיפוש. לדוגמה, בחרנו ללכת עם ה- התאמה אישית של דף כניסה מותאם אישית.

אם התוסף שלך מאתר של צד שלישי, עדיין תרצה לנווט אליו תוספים> הוסף חדש אבל לחץ על הכפתור “העלה תוסף.” משם עקוב אחר ההנחיות שעל המסך להעלות את קובץ ה- zip של התוסף שלך ולהתקין אותו.

שלב 2: אתר את הגדרות טופס הכניסה שלך

הגדרות התאמה אישית של טופס כניסה

כאשר התוסף שלך מותקן ופעיל, עליך לנסות למצוא את דף ההגדרות של התוסף. עבור התאמה אישית של דפי כניסה מותאמים אישית אלה נמצאים תחת מראה> התאמה אישית של כניסה. ניתן למצוא יישומי פלאגין אחרים תחת כלים, הגדרות או אפילו תחת כרטיסיית תפריט חדשה שנוספה ללוח המחוונים של וורדפרס.

שלב 3: התחל להתאים אישית את טופס הכניסה שלך ל- WordPress

התאמה אישית של דף כניסה מותאם אישית

לאחר שמצאת את ההגדרות שלך הגיע הזמן לעבוד! אם יש לך אפשרויות בדף ההגדרות שלך, התחל לשנות אותן. עבור התוסף המותאם אישית של דף הכניסה המותאם אישית בו אנו משתמשים עליכם תחילה ללחוץ על כפתור “התחל להתאים אישית” אשר יפתח את Customizer WordPress.

אפשרויות כניסה מותאמות אישית לדף כניסה מותאם אישית

תוסף מסוים זה משתמש באפשרויות עיצוב מוכרות לצבעים, רקעים, רפידות ועוד.

דף כניסה מותאם אישית

פשוט עבד את דרכך באפשרויות הזמינות כדי ליצור טופס כניסה וורדפרס מותאם אישית משלך.

דף כניסה מותאם אישית

אה, ואם אתה צריך (או רוצה) לשנות משהו שאינו זמין כאפשרות מובנית, אתה תמיד יכול להשתמש במעט CSS מותאמים אישית כדי להפוך את ההתאמה שלך. תוסף ההתאמה האישית של דף הכניסה המותאם אישית בו אנו משתמשים כולל חלונית CSS משלו, אך יש קטע “CSS נוסף” בברירת המחדל של וורדפרס המותאם אישית שתוכל גם להשתמש בו. חיפוש מהיר בגוגל הוא בדרך כלל הדרך הקלה ביותר להבין כיצד לכתוב כמה שורות של CSS, אך אם אינך בטוח שתוכל תמיד לראות אם מפתח התוספים ייתן יד..

כשתסיים פשוט אל תשכח לשמור. לאחר מכן טופס ההתחברות המותאם אישית החדש שלך ל- WordPress אמור להיות פועל!

סיכום

כשמדובר באתר וורדפרס שלך, אתה רוצה לשים לב באותה מידה לצבוט את אזור הניהול שלך כמו שאתה עושה בקצה הקדמי. התאמה אישית של טופס הכניסה שלך עוזרת לך לעבור את הקילומטר הנוסף עם המיתוג שלך, ויכולה לספק אבטחה מוגברת וחווית משתמש משופרת.

במאמר זה הצגנו חמישה תוספים שיכולים לעזור לך ליצור טופס כניסה מותאם אישית בוורדפרס כדי להתאים לאתר שלך, אבל אולי פספסנו את המועדף עליך. האם יש עוד תוספי טופס כניסה מותאמים אישית שלדעתך שווה לבדוק? ספר לנו עליהם בפרק התגובות למטה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me