כיצד לבנות לוח שנה לעריכה בוורדפרס (ולהשתמש בו בפועל)

כיצד לבנות לוח שנה לעריכה בוורדפרס

בניית לוח שנה בעריכה בוורדפרס אינה קשה למשימה.


עם זאת, הכל מסתכם בשאלה אם אתם משתמשים בלוח השנה או לא, או אם הוא מגיע למצב שהוא למעשה הופך אתכם לבלתי מאורגנים יותר.

לוח שנה לעריכה יכול לעבוד עבור בלוגים פרטניים ורבים מחברים כאחד. לכל אחד מסוגי הבלוגים הללו נדרשים לוחות שנה, מכיוון שבלוג הכותבים הבודד ככל הנראה אין עורך שמאפשר לוודא את המחבר, בעוד שבלוג רב המחברים הוא פשוט יותר מסובך, מאחר וכמה מאמרים מתוזמנים ונכנסים. ממקורות שונים.

מכיוון שיומן העריכה הוא חלק כה חיוני בהצלחת הבלוגים שלך, בואו נעבור לאילו תוספי לוח השנה של העריכה עליכם לקחת בחשבון. לאחר מכן נסביר את תהליך ההתקנה, אילו כלים מועילים לתהליך שלך, יחד עם כמה טיפים כיצד לשמור עליו ביומן שלך.

בחר תוסף לוח שנה לעריכה שמתאים לך

יש מספר מוגבל של יומני עריכה בשוק, מה שמקל מעט על ההבנה איזה מהם מתאים לך. להלן האפשרויות ומדוע הן בולטות לדעתי:

  • לוח שנה עריכה – זה לגמרי בחינם וקל לשימוש. אינך צריך לקבוע הגדרות כלשהן בעת ​​ההתקנה וזה נותן לך את אחד מלוחות הידיעה הנקיים והבסיסיים ביותר שיש שם. אין בו תזכורות או תכונות מתקדמות יותר, כך שיש הטוענים כי מדובר בבלוגרים הפרואקטיביים יותר.
  • CoSchedule – אתה צריך לשלם מחיר עבור המחיר הזה, אבל רוב המשתמשים מציינים שזה שווה את זה לחלוטין. זו אחת האפשרויות הטובות יותר לשיפור הסיכויים שלך להשתמש בלוח השנה, עם מנתח כותרות, סיומת Chrome לאיסוף תוכן, מערכת תזכורות ואפשרויות לתזמון דברים אחרים כמו מדיה חברתית ואימיילים..
  • הוצאה לאור – התוסף הזה הוא בחינם, אך חלק מהתוספות השימושיות הן בחינם. אני אוהב את ההודעות וההערות שאתה יכול להעביר לאנשים בצוות שלך, יחד עם סטטוסים מותאמים אישית (כמו “Pitched” או “Assignment” במקום “In Progress” או בהמתנה לביקורת. “)
  • ערוך זרימה הנה עוד לוח עריכה בחינם עם קבוצות משתמשים, הערות, סטטוסים בהתאמה אישית ותקציב סיפור. אם אתה מחפש כמה תכונות נוספות, אני ממליץ על כך לאחר לוח השנה לערוך.
  • לוח שנה של WP – זהו תוסף פחות פופולרי ולכן לא בחנתי אותו באותה מידה. עם זאת, יש לו כלי גרירה ושחרור, לוח השנה המלא ועוד.

הבחירה שלנו: התוסף או CoSchedule של לוח השנה העריכה

זה מרוץ קשה. אני באופן אישי נהנה מהמינימליזם של תוסף לוח השנה העריכה, אבל אני מבין לחלוטין שיש אנשים שרוצים תכונות נוספות כמו עם CoSchedule ועריכת Flow.

עבור מאמר זה אני הולך להשתמש בתוסף לוח השנה העריכה, אך הטיפים המוזכרים חלים על לוחות השנה העריכה באופן כללי.

התקן את הפלאגין וודא שאתה יודע היכן לוח השנה שלך

חלק גדול מהשימוש בלוח השנה העריכה שלך הוא לדעת היכן הוא נמצא. השתמשתי בעבר ביומנים שבהם הקישור מוסתר במקצת או שלעולם לא הייתי לוחץ על הכרטיסייה שמובילה אותי ליומן. זה לא טוב. אני מבין שלכל העורכים והכותבים יש משאלות משלהם, ובגלל זה חשוב לבדוק את כל התוספים היומיים היותר אמינים..

אם אתה מרגיש שלעולם לא תפתח את לוח השנה, דלג על התוסף. 

לדוגמה, חיפשתי את לוח השנה העריכה בחלק האחורי של אתר WordPress שלי, מצאתי את התוסף שרציתי, התקנתי והפעלתי אותו.

לאחר מכן, למעשה לקח לי רגע לגלות היכן נמצא לוח השנה. עם זאת, דעתי אז שהכרטיסייה ‘פוסטים’ הגיונית.

לכן, כשאתה עובר לפוסטים> לוח שנה, לוח השנה המלא מופיע על המסך שלך לעריכה. הסיבה שאני נהנה מההתקנה הזו היא בגלל שאני לוחץ על הכרטיסייה פוסטים בכל פעם שאני מפרסם פוסט חדש בבלוג מלכתחילה. יתכן שיש לך נטיות אחרות, אבל אני לא חובב ענק של תוספי לוח שנה אחרים בעריכה מכיוון שיש להם לוחות מחוונים נפרדים או לוחות שנה נסתרים..

זה מסתדר לי בדיוק.

ביצוע פוסט חדש מחייב אותך ללחוץ על אחד הימים בלוח השנה. תראה כפתור הודעה חדשה כשתגלול במשך יום.

לאחר מכן הוא מאפשר לך למלא במהירות כותרת, תוכן, זמן לפרסום ומצב הפוסט, כמו טיוטה. ברגע שתלחץ על לחצן שמור הוא יישמר בלוח השנה לצורך עריכה ופרסום בעתיד.

קח בחשבון שתצטרך לעשות זאת שנה את סטטוס הטיוטה לתזמון על מנת שהלוח יכול לבצע את עבודתו.

פיתוח את לוח הזמנים לפרסום שלך

אחת הדרכים להבטיח שלא תשכחו מהיומן שלכם היא לעמוד בלוח זמנים קשה.

זה לא מספיק להחליט שאתה הולך לפרסם פעם בשבוע. להגיד שאתה מתכנן לחמישה או שישה פוסטים בחודש זה אפילו יותר גרוע.

הקפידו על לוח זמנים שבועי ובחרו ביום בשבוע. כך תוכלו לזכור, והקוראים שלכם יתחילו להסתכל קדימה לאותו יום.

לדוגמה, בלוח השנה שלי תכננתי לפרסם כל יום שישי בשעה 10:00. בתחילת כל חודש אני מתכנן את ארבעת ימי שישי האלה עם כותרות הבלוגים וכל הערות נוספות שצריך לרשום.

חפש וצור רשימת רעיונות לפרסום בבלוג

היזהר ללא הרף אחר רעיונות חדשים לפרסום בבלוג. הדבר הטוב ביותר הוא לעקוב אחר בלוגים ופרסומים שקשורים לבלוג שלך. אם אתה רואה נושא מעניין, סמן אותו וצור ספין משלך כדי שיהיה ייחודי.

לאחר מכן, מקם את הכותרת בלוח השנה שלך כך שלעולם לא תשכח ממנו. אתה לא צריך לתזמן את הדבר מייד מהעטלף, אבל אתה צריך שיהיה לך חלק ניכר מהטיוטות שיחכה שייבחנו ביומן שלך.

כמה מקומות אחרים למצוא רעיונות נחמדים לפרסום בבלוגים כוללים:

  • מגמות גוגל
  • התראות Google
  • Reddit
  • קווורה
  • פורומים בענף

השלם עריכות פשוטות ומתקדמות בצורה שונה

סיבה אחת לכך שאנשים מפסיקים להשתמש ביומנים העריכתיים שלהם היא בגלל שהם נשרפים.

אל תעשה את הטעות הזו על ידי השלמת עבודה רבה יותר ממה שאתה צריך. כל העריכות העיקריות צריכות להיעשות בדף הפוסט הרגיל, אך לתוסף לוח השנה העריכה יש כלי נפלא לעריכות מהירות, וחוסך לך זמן בטווח הארוך.

כל שעליך לעשות הוא לעבור ללוח השנה ולבחור את הפוסט שאתה רוצה להציג. לחץ על כפתור העריכה המהירה כדי להתאים כל תוכן שאתה רוצה. מה שבעוד יותר מגניב הוא שאם אתה לומד קצת HTML אתה יכול לבצע כמעט את כל עריכות הפוסט מתצוגה זו.

רשמו הערות למועד מאוחר יותר או עבור העורך

תקשורת היא המפתח עבור לוח השנה העריכה. לתוסף לוח השנה העריכה שאני אוהב אין תגובות או תזכורות לתזמון הפוסטים שלך. עם זאת, אתה יכול לפתור זאת באמצעות תוכנית נוספת כמו שלום.

אם זה לא הסגנון שלך, נסה תוספים אחרים כמו CoSchedule ועריכת Flow. הם מורכבים יותר, אך התכונות מתקדמות בהרבה מזו של תוסף לוח השנה העריכה.

בהצלחה עם לוח השנה העריכה שלך!

ארגון כזה נהיה מכריע, אז קח את הטיפים שכיסינו לעיל כדי לדחוף ולהפוך את הבלוג שלך ליעיל ככל האפשר. אם יש לך שאלות, יידע אותנו בתגובות.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me