כיצד ניתן לדעת אם אתר מופעל על ידי וורדפרס

כיצד ניתן לדעת אם אתר מופעל על ידי וורדפרס

האם לעתים קרובות אתה רואה אתר נהדר ושואל את עצמך “האם הוא משתמש בוורדפרס?” לפעמים התשובה היא פשוטה – כותרת תחתונה אומרת הכל, אך לרוב לא חייבים לעשות קצת עבודות בלש. כאשר יותר ויותר מנהלי אתרים מסתירים את העובדה שהם משתמשים בוורדפרס, אנו נלמד אתכם דרכים שונות לאשר אם אתר משתמש בוורדפרס או לא, נדון מדוע חלקם חשים צורך להסתיר את העובדה שהם משתמשים ב- WP ונראה לכם טריק מסודר כדי לגלות באיזה נושא משתמש באתר.


מה מסתתר?

אנו בטוחים כי בהקשר זה או אחר שמעת על אנשים שמסתירים את העובדה שהאתר שלהם משתמש בוורדפרס ואיך זה דבר טוב או רע. אז נבהיר כמה דברים.

אסור להתבייש בשימוש בוורדפרס! למעשה, עליכם לומר בגאווה לכולם שהאתר שלכם מופעל על ידי אחת היצירות הטובות ביותר של תוכנת הקוד הפתוח שנוצרו אי פעם. הסתרת הגרסה המדויקת של ה- WP בה אתה משתמש היא משחק אחר לגמרי. בגלל הסיכון ההולך וגובר להיפרצות זה דבר חכם לעשות שכן חשיפת מספר הגרסה המדויקת יכולה לחשוף אתכם לסיכונים גדולים יותר לפריצה.

רוב “האקרים” עצלנים

האקר צעיר

כאשר אנשים רעים מנסים להוריד כמה שיותר אתרים בתקופה הקצרה ביותר, הם משתמשים בעיקרון המכונה “פרי תלוי נמוך”. זו רק דרך מפוארת לומר “קודם לפרוץ את האתרים הפגיעים ביותר.” הם מוצאים פגיעות חדשה ב- WP או בוחרים בפעם ישנה שכבר טופאה בגירסאות החדשות יותר אך קיימת באתרים רבים מכיוון שאנשים לא מעדכנים את ה- WP לעתים קרובות מספיק. באמצעות Google הם מקבלים רשימה של אלפי אתרים המשתמשים בגרסאות הספציפיות ואז מבצעים התקפה אוטומטית שמורידה את כל האתרים האלה באותה פגיעות..

ייתכן שהאתר שלך עדיין משתמש בגירסה הספציפית (הבעייתית) הזו של וורדפרס, אבל אם תעשה מאמץ זעיר להסתיר את הגירסה בה הוא משתמש, זה אומר שלא תיפגע בגל הראשון הזה, כיוון שאתה לא ” פרי תלוי נמוך. ” זה לא יעזור לך אם מישהו מכוון לאתר שלך באופן ספציפי, אבל זה יהיה עם ההתקפות האוטומטיות האלה.

עם זאת לא ניתן להסתכל בכמה מהשיטות בהן תוכלו להשתמש כדי לגלות אם אתר מופעל על ידי וורדפרס או לא.

1. יש שירות לזה

יש שירות לזה

כמו ברוב הדברים באינטרנט אם אתה זקוק לשירות כלשהו שמאפשר אוטומציה של משימות פשוטות, הסיכויים שהוא קיים כבר. אם התעסקות עם קוד אינה העניין שלך לעבור אל WP Loop האם זה כלי וורדפרס הזן את כתובת האתר וזה אומר לך אם הוא משתמש בוורדפרס.

כלי גלאי נושא SoftwareFindr

משאב נהדר נוסף הוא SoftwareFindr כלי גלאי נושא. כמו קודם, הדבק בקישור לאתר שאתה סקרן אותו ותגלה מיד אם זה וורדפרס ואם זה נושא שתוכל לקבל בעצמך. SoftwareFindr מציע גם המלצות וביקורות של ערכות נושא ותוספים מובילים, כך שגם אם אינך יכול להשתמש באותו נושא בדיוק כמו אתר שאתה אוהב, אתה בהחלט יכול למצוא נושא וכמה תוספים ליצירת עיצוב דומה.

אם אינך מרוצה מהתוצאות או שאתה רוצה מידע טכני נוסף BuiltWith יכול לעזור לך. שוב, פשוט הקלד את כתובת האתר ולחץ על חיפוש. אתה יכול גם להשתמש בשירותים מיוחדים כמו מה נושא WP זה? כדי למצוא את הנושא המניע אתר. אך זכור כי כל אותם אתרים משתמשים בשיטות המתוארות להלן. אין להם קסם.

2. החל מהקל – פשוט קרא

אתרים רבים הם, כפי שכבר אמרנו, גאים להשתמש בוורדפרס, כך שאם פשוט תגלול למטה לכותרת התחתונה, סביר להניח שתראה קו “מופעל על ידי וורדפרס”. אם במקרה אתה נמצא באתר של בלוגר, רוב הסיכויים שאתה יכול לגלות הרבה יותר על ידי ביקור באתר, כיצד נוצר, ערימת טכנולוגיה או דף דומה שכולל רשימה עדכנית של כל התוספים והכלים המשמשים ליצירת האתר. מוצג.

3. לחפור למקור – תג המחולל האימה

קוד

עבור שיטה זו וכמה הבאות, אנו זקוקים למקור HTML של דף הבית של האתר. למעשה, המקור של כל דף יעשה זאת, אך בואו נצמד לעמוד הבית. לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני במקום כלשהו בדף (זה לא תמונה או קישור) ובחר “הצג מקור דף”. אם אתה נמצא על Chrome, Ctrl + U גם יעשה את העבודה.

עכשיו שיש לך את ה- HTML פגע ב- Ctrl + F כדי להוציא את שדה החיפוש ולהקליד “גנרטור”. אתה מחפש קו שנראה כך:

אין קו כזה? תמשיך לקרוא; ישנן שיטות רבות נוספות כדי לאשר אם אדון נמצא ב- WP או לא.

האם מצאת את זה, אבל זה לא נראה ככה? גם זה אפשרי. וריאציה שנראית לעיתים קרובות היא רק “וורדפרס” – פירוש הדבר שמנהל האתר אינו רוצה לחשוף את גרסת ה- WP המדויקת (כלומר, כפי שכבר דנו במחשבה טובה). אפשרות נוספת היא שהאתר אינו מופעל על ידי WP כך שהגנרטור יכול להיות משהו אחר, כמו ג’ומלה.

4. עדיין במקור – כמה נתיבים המשמשים לעיתים קרובות

אתה עדיין צריך שהמקור יהיה פתוח יחד עם שדה החיפוש. פשוט שנה את מחרוזת החיפוש ל” wp-content “. מצאת חבורה של קווים עם המיתר הזה? נהדר – האתר ללא ספק משתמש בוורדפרס.

רוצה לדעת באיזה נושא הם משתמשים? חפש “wp-content / נושאים /”, וכנראה שתקבל כמה להיטים. עכשיו חפש את השורה שמסתיימת ב- “style.css” או “style.css? V = x.y” – זה קובץ ה- CSS של הנושא העיקרי. לחץ על קישור זה כדי לפתוח אותו או להעתיק / להדביק אותו בכרטיסייה חדשה. כתובת האתר כולה תיראה כמו “http://domain.com/wp-content/themes/twentysixteen/style.css?ver=4.6.1”. השורות הראשונות של עשר האישיות של אותו קובץ יעניקו לך מספיק נתונים כדי למצוא את הנושא באינטרנט.

אין מזל בשיטה זו? נראה שמישהו לא רוצה שנדע שהם משתמשים ב- WP. אין דאגות. נמשיך בעבודת הבלשים שלנו.

5. כתובות אתרים ספציפיות ל- WP

נסה לפתוח readme.html קובץ בשורש האתר, כלומר “http://domain.com/readme.html.” אם זה עבד, תקבל משהו דומה לזה זה. אין מזל? ואז נסה את http://domain.com/license.txt שזה ייראה קובץ מדגם זה. עדיין אין מזל? תן ל- http://domain.com/wp-admin/ ומסך הכניסה ל- WP אמור להופיע.

מסיימים

אם אף אחת מהשיטות שלעיל לא עבדה אז מישהו השקיע עבודה רבה כדי להסתיר את העובדה שהם משתמשים בוורדפרס, או כאמור, הם פשוט לא משתמשים בוורדפרס. אמר להם לעבור ��

האם ניסית אחת מהשיטות הללו? או שיש לך עוד להוסיף? ספר לנו בתגובות למטה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me