כיצד לפרסם המלצות בוורדפרס על שיעורי המרה משופרים

פרסום המלצות של לקוחות או לקוחות באתר האינטרנט שלך הוא הדרך המושלמת לבנות אמון וסמכות עם קהל היעד שלך. זו גם דרך נהדרת להשוויץ בחוויה שלך ובחלק מהלקוחות שעמם עבדת.


עם זאת, כמה שיטות לפרסום משוב של לקוחות יעילות יותר מאחרות, ועל ידי ביצוע הדברים בדרך הנכונה תוכלו להגדיל באופן דרמטי את מספר המבקרים ההופכים ללקוחות או ללקוחות. בעבר הצגתי המלצות של הלקוחות שלי בצורה מסוימת, אבל לאחר שביצעתי קצת מחקר התברר שלא עשיתי את רובם.

כדי לגלות כיצד בחרו ב- תוסף המלצות וורדפרס הטוב ביותר או נושא ולהציג אותם בצורה הנכונה לקבלת אפקט מרבי, המשך לקרוא עבור המדריך שלנו לפרסום המלצות בוורדפרס.

דוגמאות לשימושים יעילים של המלצות

רק כדי להיות מודע כיצד יכולה להיראות המלצה כאשר הוא מתפרסם באתר האינטרנט שלך, וכדי לתת לך כמה רעיונות כיצד לשלב אותם באתר שלך, הנה כמה דוגמאות לאתרים אחרים המשתמשים בהם ביעילות כדי להשיג לקוחות חדשים. ולקוחות.

המלצות סטודיופרס

אתר סטודיאפרס עושה עבודה נהדרת בהצבת מספר המלצות לחלל מוגבל בדף הבית שלהם.

קירסטי היינס

Kristi Hines משתמשת בהמלצות של לקוחות בעלי פרופיל גבוה עמוד הבית של תיק הבלוגים של עצמאי להעביר במהירות את אמינותה למבקרים חדשים.

כיצד לקבל המלצות

בכל פעם ששואלים משוב מהלקוחות לדף ההמלצות שלי, אני מנסה להקל עליהם ככל האפשר. על ידי הכללת דוגמאות לפידבקים חיוביים אחרים שניתנו בבקשה, מתן להם תבנית לעקוב הופכת את העבודה שלהם לקלה יותר.

אתה יכול אפילו להרחיק ולהוסיף טופס ייעודי לאתר שלך, עם שאלות ותחומים רלוונטיים המקלים על לקוחותיך אפילו יותר להגיש את הערכתם. כמה תוספים להמלצות כוללים תכונה זו.

פנייה אל לקוחותיך באמצעות מדיה חברתית יכולה להקל עליהם שוב לשלוח לך המלצה בגודל ביס שתוכל לפרסם באתרך, ולחבר אותה לפרופיל שלהם לצורך הוכחה חברתית נוספת..

טיפים להצגת ביקורות לקוחות

כעת, כאשר אתה יודע כיצד לאסוף המלצות מהלקוחות והלקוחות שלך, הנה כמה טיפים להצגתם באתר שלך לקבלת אפקט מקסימלי, עם כמה קישורים למחקרים ודוחות רלוונטיים:

 • קבע עדיפות המלצות מ- לקוחות בעלי פרופיל גבוה על פני רגילים
 • פרסם אותם בכל אתר האינטרנט שלך, ולא רק בדף ייעודי
 • כלול לוגו או רצוי תמונה של הלקוח
 • המלצות על וידיאו יכולות לגרום להעלאת המרות של 25%
 • הוסף קישור למקור כדי שהמבקרים יוכלו לאמת אותו
 • כלול קישורים לפרופילי מדיה חברתית להפגנה הוכחה חברתית
 • היכן שמתאים קישור לדף מחקר מקרה המפרט את הפרויקט

בעוד שמספר המלצות טובות יותר מאשר אף אחת מהן, לצבוט אותן בכדי לגרום להן להיראות אותנטיות יותר, אך גם לכלול תוכן המאיץ המרות כמו תמונות וסרטונים, יכול להפוך אותן ליעילות אפילו יותר..

תוספי המלצה של וורדפרס

למרבה המזל יש כמה תוספי המלצה נהדרים לוורדפרס שמקלים מאוד לפרסם אותם באתר שלך בצורה שתאפשר לעזור לשכנע את המבקרים להפוך ללקוחות ולקוחות.

המלצות דרך ה- Viavi

תוסף המלצות Viavi

מתוך האפשרויות החינמיות, לתוסף זה יש המלצות שהוצגו בצורה הכי אטרקטיבית. המלצות Viavi WP יצאו לאחרונה ולכן הצליחו להשיג עד כה 30 הורדות. עם זאת נראה שהוא פונקציונאלי במלואו ועבד ללא בעיות במהלך הבדיקה. העיצוב השטוח מגיב לחלוטין, ואת ההמלצות ניתן לרשום יחד או מוצג באמצעות מחוון. ישנם גם שלושה סגנונות ושמונה עורות צבעיים לבחירה לצורך הצגת המשוב.

קבל המלצות באמצעות Viavi WP

המלצות מאת WooThemes

תוספי המלצות של וו

תוסף המלצות בחינם זה מ- WooThemes, אך יעבוד בשמחה על כל נושא. לאחר שהזנת את הביקורות של לקוחות עבר כסוגי פוסטים מותאמים אישית, תוכל להציג אותן באתר שלך דרך קיצורי הדרך, יישומונים או ישירות לקובצי התבנית של העיצוב שלך. זוהי אפשרות טובה למי שרוצה א עיצוב נקי ולא מעוצב שתקבל את המראה של הנושא שלהם ולא על אחד שיש לו עיצוב משלו.

קבל המלצות מאת WooThemes

עדויות ראווה

תוסף ראווה

אפשרות פרמיום בעלות נמוכה עמוסה בתכונות להצגת המלצות, תיאורי מקרה וביקורות באתר וורדפרס שלך. תוסף זה מקל על הצגת המלצות מרובות בכמות מוגבלת של שטח בזכות הסליידר המובנה, לחלופין ניתן להציג אותן באמצעות מתווה רשת. יש גם יותר מ 15 אפשרויות פריסה והתאמה אישית לבחירה כדי לוודא שהתוכן שלך תואם את הסגנון של אתר האינטרנט שלך. התוסף מאפשר להציג המלצות ברשת קבועה, או בתוך מחוון גלילה.

העדויות עצמן נראות נהדר, עם בחירה של חמישה עורות זמינים. כל עור מאפשר לך להוסיף תמונה ממוזערת של נותן ההמלצות (הוכח כי משפר עוד יותר את אמינות ההמלצה) ודירוג כוכבים מתוך חמישה. העורות כוללים המלצות על ציטוטים, המלצות על סימני הדיבור, והעדפותי האישיות החביבות עלי ביותר..

הצגת ראיות של המלצות מאפשרת לך להגדיר את כתובת אתר היעד של המלצות שלך, כך שכאשר משתמש לוחץ על אחת מהן ניתן לקחת אותם למיקום הרצוי לך – נהדר לקישור לעיוני מקרים מעמיקים יותר עבור לקוחות ספציפיים. ניתן להוסיף המלצות על כל עמוד באמצעות קיצור דרך, או למקם אותן בכל אזור ווידג’ט באמצעות הווידג’ט הייעודי. כיתרון סופי, מטא-נתונים של סכימות מתווספים אוטומטית להמלצות – הקוד שמעביר קטעי טקסט עשירים – כך שניתן יהיה להציג את דירוג הכוכבים מהעדויות שלך גם ב- SERPs, וזה נהדר לשיפור שיעור הקליקים שלך.

קבל חלון ראיות

המלצות של WP

תוסף המלצות של WP

תוסף זה זמין כבונוס חינם עם תוסף Rich Snippets העוצמתי (פשוט השתמש בקוד “בחינם” בכרטיסייה הוספה / חידוש הרשמות כדי להשיג אותו), תוסף שנוצר כדי לאפשר לך לפרסם ביקורות בעלות מראה מקצועי באתר וורדפרס שלך.

התוסף המלצות של לקוחות WP כולל קוד מקוצר להכנסת טופס לאחד מהפוסטים או הדפים שלך כדי לאפשר ללקוחות ולקוחות להגיש את ההמלצה שלהם. באמצעות תוסף זה תקבלו מספר אפשרויות להצגת ההמלצות שלכם בדרכים שונות, כולל פרסום אותן כווידג’טים.

זוהי אפשרות די גמישה ואם אתה מעוניין לרכוש תוסף שמאפשר לך לפרסם הודעות ביקורת באתר שלך, אז אתה יכול לקבל את התוסף המלצות של WP בחינם.

קבל המלצות מ- WP

ערכות נושא עם תמיכה בהמלצות

כשאתה בוחן כיצד תציג את המלצותיך, אל תשכח לבדוק את הנושא הנוכחי שלך בוורדפרס, או את זה שעליו אתה מתבונן, ולראות אם הוא כולל תמיכה בהם.

נושא טוטאלי

חלק מהנושאים המודרניים של וורדפרס כוללים תמיכה באחסון המלצות מלקוחות ולקוחות ואז הצגתם בצורה היעילה ביותר למבקרים שלכם. דוגמא אחת כזו היא נושא ה- WordPress הרב-תכליתי הכולל המגיב שלנו. נושא זה כולל סוג פוסט מותאם אישית שנבנה במיוחד לפרסום ביקורות ושמאות של לקוחות ולקוחות. גישה זו מסלקת את הצורך בחיפוש אחר תוסף מתאים ומאפשרת להוסיף המלצות לאתרך ברגע שהוא פועל ופועל..

למידע נוסף על סך הכל


פרסום המלצות באתר האינטרנט שלך הוא דרך רבת עוצמה הגדל את שיעורי ההמרה, בין אם המטרה שלך היא למכור מוצרים נוספים, להירשם ללקוחות נוספים או להזמין עבודה נוספת. על ידי הצגתם בצורה מקצועית, ואז הצגתם באתר האינטרנט שלך, במיוחד בדפי הנחיתה והמוצר שלך, אתה יכול להגדיל את שיעורי ההמרה שלך על ידי קבלת אשראי על עבודתך. ספר לנו בקטע התגובות למטה אם אי פעם השתמשת באחד מהתוספים שלעיל, או אם יש לך המלצות אחרות שאולי פספסנו.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map