ערכת הכלים של וורדפרס בפלקסק – מדריך מהיר ומקיף

ערכת כלי וורדפרס בפלקסק - מדריך מהיר ומקיף

וורדפרס מדהימה להפליא והיא מביאה מספר יתרונות שאולי לא תצפו ממערכת ניהול תוכן (CMS). קל מאוד לנהל הכל ב- WordPress, מבלוג חדש ועד פרסום חדשות. זו הסיבה שהיא כל כך פופולרית בערוצים רבים ושונים. בנוסף יש תכונות נוספות לכל נישה הודות לתוספים וכלים קלים לשימוש.


כשמדובר בהפעלת וורדפרס באתר האינטרנט שלך נותרים לך כמה אפשרויות. חברות אירוח מנוהלות כמו WP Engine הופכות את הדברים לקלים ומתקינים עבורך וורדפרס. אך למי שמשתמש באירוח משותף לרוב יש לכם אפשרות לבחור ב- cPanel, Ubuntu או Plesk.

Plesk הוא לוח בקרת אירוח אתרים הניתן להתקנה על שרתי לינוקס וגם על חלונות. אם אתה משתמש ב- Media Temple VPS יתכן שראית אותו בעבר. אבל אתה יכול גם להתקין אותו בעצמך ולהשתמש בו כדי לנהל התקנות וורדפרס ביתר קלות בשרת שלך.

ערכת הכלים של וורדפרס 17 היא הרחבה עבור Plesk להוסיף מגוון פונקציונליות של WordPress. זוהי אפשרות שימושית (וקלה) לניהול הנושאים שלך, פלאגינים, אבטחה, עדכונים ועוד, בצורה קלה.

ערכת הכלים של וורדפרס בפלסק

Plesk הוא ערכת כלים שלמה, רב-תכליתית ומאובטחת עבור WordPress המספקת לוח מחוונים יחיד לניהול מופעי וורדפרס מרובים בקלות. עם פלסק קל מאוד לבדוק תוספים, תכונות ורעיונות עיצוב חדשים בארגז חול לפני שתפרסם אותם באתר החי שלך. לשם כך לא תידרש להוסיף תוספים או שרתים נפרדים נוספים – ערכת הכלים של WordPress ב- Plesk מנהלת את הכל.

תוכלו גם להשתמש בערכת הכלים של וורדפרס בכדי לחסל חלק מהמורכבות בניהול אתרי וורדפרס. ביצוע, שיבוט, סנכרון, עדכון, העברה ומשימות מורכבות אחרות – קל לבצע זאת בלחיצה אחת פשוטה בלבד.

ערכת הכלים של וורדפרס בפלסק

ערכת הכלים של וורדפרס מספקת ממשק ניהול יחיד להתקנה קלה (מתקין בלחיצה אחת), תצורה וניהול של וורדפרס. עליך להתקין את התוסף WordPress Toolk ב- Plesk ותוכל להתחיל לעבוד איתו.

ערכת הכלים של וורדפרס אכן דורשת את Plesk (כמובן) כמו גם PHP לשרת גרסה 5.3 ומעלה. אם השרת שלך עדיין משתמש בגרסת PHP שמתחתיה זו, עליך להוסיף א מטפל PHP מותאם אישית. כדי לאפשר זאת, יהיה עליך לציין את הנתיב לבינארי PHP ולהעביר את המנוי באמצעות WordPress Toolkit למטפל PHP המותאם אישית..

יתר על כן, ערכת הכלים של וורדפרס הינה בחינם לבעלי המהדורות Plesk Web Host ו- Plesk Web Pro. למשתמשים ב Plesk Web Admin מוצעת גרסת SE שונה עם פחות תכונות.

כעת נראה כיצד תוכלו להשתמש בערכת הכלים של וורדפרס בפלסק.

התקנת וורדפרס עם פלסק

ראשית עליך להיכנס לחלונית Plesk שלך. מכאן יש לרשותך אפשרויות ההתקנה הבאות:

  • אתרים ודומיינים> וורדפרס> התקן
  • יישומים> וורדפרס> התקן
  • מנוי> וורדפרס> התקן

התקן את וורדפרס עם פלסק

הקלק על ה אתרים ודומיינים ואתה אמור לראות סמל וורדפרס בצד ימין למעלה של לוח המחוונים של פלסק. הקלק על ה סמל וורדפרס ולחץ על להתקין כפתור להתקנת וורדפרס בלוח Plesk שלך.

נהל התקנות וורדפרס

לאחר שהצליח להתקין את וורדפרס עם פלסק (או לייבא אתר דרך אתרים ודומיינים> וורדפרס> ייבוא), הצעד הבא שלך הוא לעבור למרכז השליטה של ​​WordPress Toolkit כדי לקבל מבט רחב על אתרי WordPress הפועלים על השרת שלך. מעמוד ראשי זה תוכלו להציג את כל ההתקנות שלכם במבט חטוף.

אתה יכול לעבור בקלות בין כרטיסים, רשימות או אריחים לפי העדפתך הוויזואלית.

נהל התקנות וורדפרס בפלסק

מ ה מידע וכלים כרטיסיית הכרטיס תהיה לך גישה לבקרות וכלים לאתר שלך. השתמש במצבים כדי להשבית במהירות אינדקס של מנועי חיפוש, לאפשר מצב תחזוקה וניפוי באגים, הפעלת מטמון או הגבלת גישה ציבורית על ידי הפעלת הגנת סיסמה.

תוכלו למצוא גם קישורים מהירים לסנכרון, שיבוט, ניהול קבצים וגיבוי / שחזור של הקבצים.

רמז: השתמש ב- שיבוט כפתור להפעלת אתר שלב למטרת הבדיקה שלך במהירות.

ניהול תוספי וורדפרס

בעזרת ערכת הכלים של וורדפרס בניהול תוספות פלסק הופכת גם לקלה. אתה יכול להתקין, להפעיל ולהסיר יישומי פלאגין מכל לוח המחוונים שלך.

ניהול תוספי וורדפרס בפלסק

התקן תוספים

ישנן שתי אפשרויות להתקנת תוספים. הוסף תוסף לאתר ספציפי, עבור אל: וורדפרס> הכרטיסייה תוספים לאתר> התקן

או אם ברצונך להתקין פלאגין חדש בכל אתרי WordPress שלך, נווט אל הכללי יותר: וורדפרס> תוספים> התקן

בשני המקרים, לחץ על סמל החיפוש וחפש תוסף. כברירת מחדל, בעת התקנת תוסף באמצעות ערכת הכלים של WordPress הוא מופעל אוטומטית.

אתה יכול גם להעלות תוסף של צד שלישי (כגון אחד שרכשת ב- CodeCanyon, או סיומת חדשה מ- WooCommerce). פשוט עבור אל: וורדפרס> תוספים> העלה תוסף

ואז בחר את קובץ ה- zip של התוסף ולחץ על העלה. כדי להתקין ולהפעיל את התוסף, עבור אל: וורדפרס> תוספים

לחץ כדי להתקין את התוסף החדש שלך, ובחר באתרי WordPress שאליה תרצה להוסיף אותו.

הסר תוספים

עם זאת, אתה יכול לבחור כל תוספים להסרה מ- WordPress שלך על ידי בחירה ולחץ על סמל המחיקה כדי להסיר אותו מהתקנה שנבחרה.

כעת בחרו בהתקנת וורדפרס שברצונכם להפעיל ולבטל את כל התוסף המותקן.

עבור אל ניהול שרתים> וורדפרס> תוספים לחץ על הכרטיסייה ובחר את התוסף שברצונך להפעיל או לבטל.

נהל ערכות נושא של וורדפרס

בעזרת Plesk קל מאוד להוסיף, להסיר, להפעיל או לבטל כל נושא וורדפרס.

נהל ערכות נושא של וורדפרס בפלסק

התקן ערכות נושא

לך ל וורדפרס> הכרטיסייה ערכות נושא> התקן להוסיף נושא חדש. השתמש בחיפוש כדי למצוא נושא וסמן את תיבת הסימון עבור הנושא שברצונך להוסיף.

בדיוק כמו עם תוספים, אתה יכול להוסיף את אותו נושא לכל המופעים של WP או להוסיף נושא ספציפי למופע ספציפי אחד (או יותר). לשם כך עליכם ללחוץ על התפריט הנפתח ואז לבחור את המקרים שתרצו להוסיף או להסיר נושא.

הוסף ערכות נושא של וורדפרס בפלסק

יתר על כן, אתה יכול גם לעדכן בקלות כל נושא מתוך ה- וורדפרס> ערכות נושא כרטיסייה. כל שעליך לעשות הוא לבחור את הנושא שאתה רוצה לעדכן עבור ההתקנות שלך (אם כי אנו ממליצים תמיד לעדכן לצורך אבטחה – אם אתה משתמש בערכת נושא הילד של WordPress להתאמות אישיות, אתה לא צריך לדאוג).

וורדפרס אבטחה

אתה יכול לבצע בדיקת אבטחה לאתר שלך באמצעות ערכת הכלים של WordPress של פלסק. תוכל לראות אם כל / readme.html / הקבצים ריקים. אתה יכול גם לשנות בקלות את הגדרות האבטחה שלך ולהציג את מצב האבטחה שלך. לשם כך עליך לעבור לטור S בקטע אתרי אינטרנט ותחום> וורדפרס.

אבטחת וורדפרס של פלסק

לחץ על הקישור “בדוק אבטחה” כדי לראות את הסטטוס של כל התקנות WordPress שלך. בחר בתיבות הסימון עם שיפור האבטחה שברצונך לבצע ולחץ על כפתור האבטחה.

בדיקת אבטחת וורדפרס של פלסק

כך תוכלו להפחית בצורה דרסטית את הסיכוי שמישהו יפרוץ לאתר שלכם על ידי הבטחת האבטחה באתר וורדפרס ברמה הגבוהה ביותר.

שחזור גיבוי

יחד עם אבטחת האתר הכללית של וורדפרס, ערכת הכלים של וורדפרס בפלסק יכולה לשמש גם לגיבוי האתר שלך.

ערכת הכלים של Plesk עבור WordPress מקלה על יצירת גיבויים מתוזמנים לאתר האינטרנט שלך. עקוב אחר הצעדים כדי לוודא שיש לך נתונים עדכניים לשחזור מהם אתה יכול לקחת גיבוי בעת הצורך:

  • התחבר תחילה ללוח המחוונים של פלסק
  • לחץ על דומיינים
  • לאחר מכן לחץ על נהל תחום או נהל אירוח
  • כעת לחץ על אתרים ודומיינים
  • לחץ על מנהל הגיבוי
  • לחץ על הגדרות גיבוי מתוזמנות

מנהל גיבוי Plesk

כאן אתה יכול לבחור את האפשרויות שלך בהגדרות הגיבוי, הכוללות הוספת קידומת לשם הגיבוי שלך, לבחור גיבוי רב-גומי, מיקום אחסון לגיבוי והגדרת גבול לגיבוי. (מספר העותקים מהגיבוי שלך) בשרת שלך. אתה יכול אפילו להגדיר התראה על הודעה.

אם אתה הולך ל לוח זמנים בסעיף, באפשרותך גם להפעיל ולבצע אוטומציה של משימת הגיבוי שלך. בחר תדירות גיבוי עבור אתר האינטרנט שלך ותבצע גיבוי אתרים רגיל עבורך. פשוט בחר את השעה שתתחיל בתהליך הגיבוי שלך ושמור.

ערוך הגדרות גלובליות

לבסוף, בסעיף הגדרה עולמית אתה יכול להגדיר את דף התחזוקה שלך ואת קידומת ברירת המחדל לתת-תחום לשיבוט, שתאפשר לך לשנות את כתובת האתר של הבמה..

Plesk Global Settings

סיכום

ניהול אתרי וורדפרס באופן ידני יכול להיות די מורכב. לוח בקרה עוצמתי כמו Plesk מקל על זה, ועם ערכת הכלים של WordPress ב- Plesk אתה יכול לנהל את כל האתרים שלך ממרכז שליטה יחיד..

אם אתה סוכנות המארחת אתרים מרובים של לקוחות, או כותב מושבע עם בלוג בכל נישה, ערכת הכלים של וורדפרס בפלסק היא אחת האפשרויות הטובות ביותר שלך לנהל את כל האתרים שלך. עבוד בצורה חכמה יותר ולא קשה, ונהל את אתרי וורדפרס שלך בצורה יעילה ללא כל מהומה.

מהן המחשבות שלך על ערכת הכלים של וורדפרס בפלסק? או שיש לך שאלות לגבי תחילת העבודה? השאירו לנו תגובה למטה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me