כיצד להאיץ את וורדפרס: מדריך מקיף

ברוך הבא למדריך היחיד שאתה צריך כדי להאיץ את וורדפרס. ערכנו מדריך זה שלב אחר שלב כדי לתאר את הכלי והתרגול הטוב ביותר עבורך לאמץ כדי להאיץ את וורדפרס באתר האינטרנט שלך..


מדריך למדריך זה

חילקנו את המדריך הזה לכמה קטעים כך שיהיה לכם קל יותר לעקוב או להתעדכן, אם אתם קוראים באמצע הדרך.

 • ראשית, נדבר על מדוע חשוב להיות אתר מהיר. אנחנו די בטוחים שקראת על זה המון פעמים, אבל בכל זאת יכול להיות שיש מישהו שלא – וזה בדיוק בשביל זה מישהו!
 • אנו נסקור גם את הטכנולוגיה הבסיסית. אנו ב- WPExplorer מאמינים כי הבנת הסיבה לבעיה היא הדרך הטובה ביותר לפתור אותה. זו הסיבה שבעבר כתבנו מדריכים כמו מדריך למתחילים לתפקוד הפנימי של וורדפרס שמנסה לתת הבנה בסיסית כיצד כמה אלפי שורות קוד יכולות להכניס כמעט 46% מאתרי האינטרנט באינטרנט. פרק זה עוסק בגורמים העיקריים המשפיעים על המהירות שלך ועל הביצועים הכלליים שלך. קרא את הקטע הזה בעיון, מכיוון שעם כל גורם נדון בשיטות המומלצות.
 • על זה נדבר תיקוני ביצועים ואופטימיזציה זה חל על נושאים ותוספים של WordPress.
 • להמשך המדריך, קיבצנו את ה- תיקונים לפי קטגוריות כמו מיטוב תמונות, מיטוב בסיסי נתונים ותיקוני אבטחה. אנו מאמינים כי סיווג זה יעזור לך להבין ולמצות את מהות התיקונים במהירות רבה יותר – כך שתוכל להתקדם תוך זמן קצר.

אוקיי בואו נשם נשימה! סיימנו את הפרולוג. עכשיו נתחיל עם המדריך בפועל להאיץ את וורדפרס.

תוכן עניינים:

להלן תוכן עניינים מהיר לטיפים בפועל לזרזת האתר שלך. בדרך זו תוכלו לדלג על כל החלק על החשיבות של מהירות העמוד, לגלול במהירות למדור כלשהו במדריך זה או אפילו לסמן קטע ספציפי אם תרצו לחזור אחר כך:

 • מדוע ענייני מהירות דף
 • קו תחתון טכנולוגיה
 • טיפים קלים להאיץ את וורדפרס
  • אפשר מטמון וורדפרס
  • אפשר דחיסת Gzip
  • שדרג את מנוע ה- PHP שלך
  • בחר את האירוח שלך בחוכמה
  • בחר מיקום שרת אופטימלי
  • השתמש ברשת אספקת תוכן
 • מכשיר הלקוח
  • בצע אופטימיזציה לתצוגה הניידת שלך
 • הרחבות וורדפרס: ערכות נושא ותוספים להאצת וורדפרס
  • בחר את הנושא שלך בזהירות
  • השתמש במספר התוספים הנכון
  • היפטר מהשטף
 • מיטוב תמונה
  • כווץ את כל התמונות
  • טוען דחיית תמונות
  • השבת קישור חם בין תמונה
  • הגדר גדלי תמונה
 • מיטוב בסיסי נתונים
  • בצע אופטימיזציה למסד הנתונים של וורדפרס
  • הגבלת עדכוני הפוסטים
  • רוקן את האשפה לעתים קרובות יותר
  • הבטח שיחות מסד נתונים יעילות
 • תיקוני אבטחה
  • למנוע התקפות כוח אמיץ
  • בטל את הספאם
 • סיכום

אוקיי בואו נשם נשימה! סיימנו את הפרולוג. עכשיו נתחיל עם המדריך בפועל להאיץ את וורדפרס.

מדוע ענייני מהירות דף

מדוע ענייני מהירות דף

אני אנסה לשמור על זה קצר. כולנו יודעים שכולם אוהבים אתר מהיר. בטח שמעת שגוגל מעדיפה בימינו אתר מהיר על פני איטי – מה שאומר שאתר מהיר יותר מניב ציוני SEO טובים יותר. למרות שאין לכך הסבר מוגדר, רוב הסרטונים והראיונות נוטים להצביע על הסבר מתקבל על הדעת.

אנשים מחפשים דברים שהם זקוקים לתשובות מיידיות להם. אז להיט עליון חייב להיטען במהירות. גוגל פשוט לא יכולה להציב אתר איטי מראש שכן זה יעשה חווית חיפוש לקויה.

דמיין את העמוד הראשון ב- Google SERP לוקח 10+ שניות לטעינה – רוב הסיכויים שתעזוב את האתר לפני 5 שניות של המתנה.

לימודים הראו שבכל שנייה נוספת שנוספה לזמן הטעינה של האתר שלך אתה מפסיד על 7% המרות, 11% צפיות בדף וירידה כוללת של 16% בשביעות רצון הלקוחות. מועד את כל זה למשפט אחד שאתה מקבל את זה –

הקטנת זמן הטעינה של האתר שלך בשנייה אחת עשויה להרוויח לך עלייה קלה ברווחים של 7%.

אני מקווה שהצלחנו לשכנע אותך כי זה מה שנקבל. נתחיל עם המדריך בפועל להאיץ את וורדפרס.

טכנולוגיה בבסיס

מה גורם לאתר איטי? ולמה תצטרך להאיץ את וורדפרס? התשובה לשאלה זו נעוצה במספר רב של גורמים – המשמעותיים שבהם נדון בהמשך.

אתרים סטטיים לעומת אתרים דינמיים

השוואה זו מוסברת בצורה הטובה ביותר בעזרת אנלוגיה של צייר / צלם. כדי לתמוך בדוגמא שלנו, נניח ששניהם מתבקשים להציג תמונה של חתול. הצייר חייב תמיד לצייר את התמונה, ואילו הצלם יכול פשוט להראות לך את התצלום של חתול עליו לחץ.

מי לדעתך ינצח בתחרות “הראה לי תמונה של תחרות בהקדם האפשרי של חתול”?

זה אותו דבר עם אתרים סטטיים ודינמיים. באתרים סטטיים, המשאב – או תמונת הצלם של החתול – תמיד קיים. צריך פשוט לפתוח אותו כדי לראות אותו.

עם זאת, במקרה של אתר דינמי, האתר צריך להיווצר בכל פעם שמישהו רוצה לצפות בו – בדומה לצייר, שצריך לצייר את תצלום החתול בכל פעם מחדש! זה אומר לך שאתרים סטטיים הם במהותם מהירים יותר מאתרים דינמיים.

אתרים סטטיים מהירים מטבעם מהאתרים הדינמיים.

מערכת לניהול תוכן – כמו וורדפרס – נופלת תחת הקטגוריה של מחוללי אתרים דינמיים. זוהי תוכנה המיועדת ליצור ותחזוקה של אתר עם פאנל ניהול לניהול פעילויות. פעילויות כמו הוספת פוסט, דף וכו ‘.

רוב האנשים בוחרים בוורדפרס על פני אתרים סטטיים. זה פיתרון טוב.

כל הנתונים נשמרים בשרת מסד נתונים (דוגמה לכך הוא שרת MySQL הפופולרי) וקבצי המדיה (כגון תמונות ומסמכים) נשמרים בשרת האינטרנט עצמו..

בצד ההפוך, אתרים דינמיים הם ברכה למין האנושי. דמיין שאתה צריך לנהל 1000 של פוסטים, דפים, תגיות, קטגוריות וקבצי מדיה. ניהול אותם בנפרד היה משגע אדם.

זו הסיבה שרוב האנשים בוחרים בוורדפרס על פני אתרים סטטיים. זה פיתרון טוב.

טיפים קלים להאיץ את וורדפרס

עכשיו לתיקונים. אתה יכול להשתמש בטיפים הקלים האלה כדי להאיץ את וורדפרס במגוון מארחים ללא תקלה.

1. אפשר מטמון וורדפרס

תוסף Wache Total Cache

מטמון וורדפרס הוא פשוט “שמירת תוצאה לשימוש עתידי”. וורדפרס מייצר דף אינטרנט באופן דינמי, בכל פעם שמבקש מבקש עמוד. מה אם זה היה כדי לשמור דף כזה שנוצר באופן דינמי ולהגיש אותו לאורח הבא מבלי שיצטרך ליצור אותו שוב? זה יביא לזמן טעינה מהיר יותר של העמודים.

תהליך זה נקרא מטמון וורדפרס משתמשת בטכניקה זו במספר מקומות התפקוד הפנימי שלה. אתה יכול גם לשפר את רמת / כמות המטמון של תהליכי וורדפרס אחרים, באמצעות תוסף מטמון כמו W3 Total Cache, WP Super Cache או רקטת WP.

2. אפשר דחיסת Gzip

זוהי טכניקת דחיסה פשוטה המפחיתה את גודל הנתונים שיש להעביר – ומכאן מגדילה את המהירות. תוספי המטמון שהוזכרו קודם יאפשרו לך לאפשר דחיסת Gzip. לדוגמה, אתה יכול להפעיל דחיסת Gzip ב- מטמון סה”כ W3 תחת ביצועים> עיין במטמון אפשרות.

3. שדרג את מנוע ה- PHP שלך

וורדפרס פועלת על PHP, מה שאומר שהיא מסתמכת על PHP שיבצע את הקוד שלה כדי ליצור דפי אינטרנט. PHP היא תוכנת קוד פתוח המותקנת לצד שרתי אתרים. גרסת מנוע ה- PHP ממלאת תפקיד אדיר בקביעת הביצועים של אתר וורדפרס שלך.

האנשים שנערכו ב- Kinsta Managed Hosting ביצע אמת מידה של מנועי PHP ב- WordPress 4.3.1 וזה מה שהם מצאו:

Kinsta PHP WP בנצ'מרק

מדדי PHP ב- WordPress 4.3.1. מקור: Kinsta.com

#מנוע PHPעסקאות / שנייה
1HHVM Repo סמכותי375.48
2HHVM357.69
3PHP 7306.24
4PHP 5.6.16106.45

התוצאות מדהימות. אם תשווה בין PHP 7 ו -5, תראה הבדל עצום – PHP 7 הוא 187% – כמעט פי 2 – מהיר יותר מ- PHP 5.

PHP 7 מהיר יותר ב- 187% לעומת PHP 5

HHVM הוא מנוע PHP שפותח על ידי פייסבוק. רק קומץ אירוח אתרים מציעים את המנוע הזה מאז והוא בדרך כלל מגיע עם תג מחיר נוקשה. עם זאת, PHP 7 הוא פשוט יחסית ליישום. המארחים המשותפים ביותר לא עוברים את הבעיה בשדרוג ל- PHP 7.

לשדרוג יש גם חיסרון קל – כמה פונקציות ישנות ובלתי יעילות מאוד מיושנות – כלומר הן אינן נתמכות יותר. אם נושא הוורדפרס שלך היה משתמש בפונקציות כאלה, מנוע ה- PHP היה נתקל בשגיאות אקראיות.

עם זאת, לרוב הנושאים הטובים ביותר של וורדפרס אין בעיה זו. אם אתה רוצה לשדרג את גרסת ה- PHP שלך כדי להאיץ את וורדפרס, סביר להניח שתצטרך להגיש בקשה ידנית. מיטב מארחי וורדפרס עושים זאת באופן יזום עבורכם. מה שמביא אותנו לנושא הבא שלנו.

4. בחר את האירוח שלך בחוכמה

מנוע WP: אירוח וורדפרס מנוהל פרימיום

כמעט כל מי שקורא מאמר זה כנראה יודע את ההבדל בין מארח משותף, VPS למארח ייעודי. בואו נסתכל על סוגי האירוח החדשים.

אירוח אופטימיזציה של וורדפרס – אלה כמו תוכניות אירוח משותפות מחודשות המותאמות היטב ל- WordPress. משמעות הדבר היא שסביבת השרת מותאמת ואידיאלית לאירוח וורדפרס. אך המשאבים עדיין משותפים, מה שאומר בתעבורה כבדה, האתר עשוי להיכשל. זוהי בחירה נהדרת לאירוח עבור בלוגים / אתרי וורדפרס חדשים.

אירוח וורדפרס מנוהל – זהו הטוב המוחלט של אירוח וורדפרס. מארחים כמו WP Engine ו- גלגל תנופה דואגים לכל אחד מהיבטי האירוח שלכם – החל מאופטימיזציה של שרתים וכלה ביצירת רשימה של תוספים שלא הורשו וזו הסיבה שאנחנו חושבים שהם האופציה הטובה ביותר לאירוח וורדפרס. השתמש בשילוב המתקדם ביותר של טכנולוגיות מטמון, מנוע PHP, שרתי אינטרנט, CDNs, תוכנת גיבוי ועוד המון דברים מדהימים כדי לספק את חוויית האירוח המוחלטת ביותר – שנשארת יציבה גם במהלך דוקרני התנועה. זה נהדר עבור אתרי תנועה בינוניים / גבוהים.

אירוח ענן וורדפרס – יש ז’אנר אירוח נוסף שממנף את התשתית של ספקי ענן כמו Amazon AWS, Google Cloud ו- Microsoft Azure לארח אתרי WordPress. משמעות הדבר היא שאתר הוורדפרס שלכם יתארח בענן וחלק ההתקנה / תצורה ייעשה על ידי החברה. זוהי בחירה מצוינת עבור אנשים עם חווית אירוח בענן או שרוצים לקחת אותה. CloudWays היא חברה כזו שמארחת את WordPress ב- AWS ו- Google Cloud. עיין בביקורת שלנו על CloudWays למידע נוסף.

כמובן, העלות של תוכניות אירוח אלה גדולה בין 20 ל- 70% לעומת מקבילותיהם המסורתיות, אך התשואות פורות לא פחות מכיוון שהתכונות הנוספות והמשאבים הנוספים עוברים דרך ארוכה לקראת מטרתכם להאיץ את וורדפרס..

5. בחר מיקום שרת אופטימלי

המיקום הפיזי של השרת ממלא תפקיד חשוב בזמן הטעינה של אתר. אם רוב המבקרים שלך מגיעים מניו ג’רזי, לא יהיה זה הגיוני לבחור את השרת שלך במרכז נתונים בסינגפור, 9500 מיילים משם. אמנם זה לא ישפיע רבות על קובץ אחד של 1GB; זה ישפיע רבות על 100 קבצים על 10MB כל אחד. לכן בחר מיקום שרת הקרוב ביותר לקהל היעד שלך.

6. השתמש ברשת אספקת תוכן

CDN: רשת אספקת תוכן

CDN הוא הרחבה ישירה של מושג מיקום השרת. מטרתו היא לשכפל את נתוני אתר וורדפרס שלך (קבצי מדיה, קבצי CSS ו- JS) על פני שרתים רבים ברחבי העולם. מיקומי שכפול אלה נקראים נקודות נוכחות של POP. ככל שמספר ה- POP גדול יותר, כך רשת CDN טובה יותר. אנו ממליצים להתחיל תחילה עם CDN בחינם אפקטיבי, ואז לשדרג את התוכנית שלך אם וכאשר אתה זקוק למשאבים נוספים.

מכשיר הלקוח

בעולם שיש יותר חיפושים בגוגל בנייד מאשר בשולחן העבודה, זו הנחה הוגנת שחלק לא מבוטל מהמשתמשים שלך מגיעים ממכשירים ניידים. החשיבות ההולכת וגוברת של מכשירי לקוח נובעת מהעובדה שמפתחי אתרים דוחים חלק מעומס העיבוד בדפדפן הלקוח.

המשמעות היא שכאשר עובדים על מנת להאיץ את וורדפרס חוויית המשתמש הניידת שלך צריכה להיות חשובה לא פחות משולחן העבודה. הנושא שלך עשוי להיות מגיב – אבל האם זה מתפקד בצורה חלקה בתצוגה הניידת?

7. בצע אופטימיזציה לתצוגה הניידת שלך

איך זה מתפקד במכשיר ישן יותר? בעוד שאפל אולי משיקה אייפון חדש בכל ספטמבר, הרבה אנשים עדיין משתמשים באייפד בן 4 שנים – האם האתר שלך עובד טוב שם?

פירוט שימוש באייפד

פירוט השימוש באייפד. מקור: david-smith.org

אולי שמעת על מונח “השפלה חיננית”. למרות שזה אולי לא חל על וורדפרס, טוב שיהיה לך רעיון. זה בעצם אומר להגיש גרסה מורחבת של האתר שלך למכשירים שאינם יכולים להתמודד עם הגרסה הכבדה ועשירה בתכונות. זה מאפשר למשתמשים עם מכשירים ישנים / מדור קודם להציג את הקטע החשוב ביותר של התוכן ללא “התוספות”..

דוגמה קלאסית היא BJ Lazy Load תוסף שמשתמש בספריות JavaScript כדי להציג תמונות רק כשהוא גלוי בתצוגה. אם דפדפן אינו תומך ב- JS או שהוא מושבת, התוסף משפיל בחינניות – כלומר הוא מפסיק את הפונקציה העיקרית שלו וטוען את התמונות באופן רגיל.

בדוק את התוספים האלה לאופטימיזציה לנייד כדי לקבל אתר נייד זורם.

הרחבות וורדפרס: ערכות נושא ותוספים להאצת וורדפרס

מושג הנושאים והתוספים תרם משמעותית לפופולריות של וורדפרס כ- CMS. בעוד שרוב התוספים והנושאים הפופולריים עוקבים אחר שיטות פיתוח מיטביות, ישנם כאלה שלא. בואו נדון בכמה דוגמאות בהן שיטות פיתוח משפיעות על ביצועי האתר של WordPress.

8. בחר את הנושא שלך בזהירות

נושא וורדפרס רב תכליתי הכולל תגובה

הנושא הנמכר ביותר בסך הכל וורדפרס

כשמדובר בנושאי וורדפרס מובילים, עליכם לדרוך בזהירות.

ערכות נושא פיראטיות? בהחלט לא. אין שום סוד שתוכלו להשיג עותק פיראטי של הגירסה האחרונה של נושא הנמכר ביותר במוצרי Themeforest – די בקלות אני יכול להוסיף. אבל הנה המלכוד – יש סיכויים גדולים שלנושא הפיראטי יש תסריטים זדוניים משובצים בתוכם, דבר שאינו נראה אפילו למשתמש מתקדם. רק מפתחים מיומנים בעלי ניסיון של שנים יכולים לאתר תסריטים כאלה. סקריפטים זדוניים נועדו לגנוב את נתוני הלקוח שלך (כרטיסי אשראי, דוא”ל, כתובות וכו ‘), להזרים למבקרים שלך קבצים זדוניים ולהשתמש בשרת שלך כדי לשלוח דוא”ל זבל, בין פעילויות אחרות. לפני שאתה יודע זאת, אתה מוחרם מגוגל והמוניטין והאמינות שלך צנחו.

ערכות נושא מעוצבות היטב? כן. איך נגדיר נושא טוב? האם זה העיצוב? הטיפוגרפיה? או שזו ההיענות? הרשימה עוד ארוכה. עובדה היא, שעיצוב הוא עניין סובייקטיבי ביותר. זה מעביר את הדימוי של המותג שלך לקהל. אנו משאירים זאת לשיפוטך.

אנו רוצים להתמודד עם ההיבט הטכני של נושא מעוצב היטב. זה אמור:

 • היה קל – ככל שהנושא קטן יותר, כך הוא נטען מהר יותר.
 • יש פחות בקשות – קטן יותר ממספר המבקש, מהירות שהאתר נטען. זה גם מקטין את השפעת המרחק בין שרת למבקר.

השווינו בין ערכת הנושא Parallax Pro מבית StudioPress לבין נושא ה- Total משלנו. להלן מספר הבקשות בכל אחת מהן.

נושאמספר הבקשותזמן טעינהשלמות. כיתהתוצאה של פינגדום
Parallax Pro191009 שניות75קישור
סך הכל21506 שניות87קישור

מבחן בראשית

תוצאת מידה עבור נושא Parallax Pro מבית StudioPress

מבחן נושא כולל

תוצאת מידה עבור התמות הכוללת מ- WPExplorer

ערכת הנושא Total התארחה בסביבת האירוח הוורדפרס המנוהלת של WPEngine המהירה ביותר של WPEngine והעניקה לה זמן טעינה 50% פחות ו 12 נקודות גבוהות יותר ציון ביצועים.

כלי המסחר

בדוק נושא תוסף וורדפרס

 • אתה יכול להשתמש פינגדום כדי למדוד את מספר הבקשות בהן נושא הוורדפרס שלך משתמש.
 • ה בדיקת נושא התוסף יכול לוודא אם הנושא הפעיל פועל בהתאם לשיטות העבודה המומלצות.

9. השתמש במספר התוספים הנכון

התוסף הימני יכול להרחיב את מערך התכונות של וורדפרס לגבהים מדהימים. בצד ההפוך, יותר מדי תוספים יכולים להשפיע על הביצועים. חשוב על זה כמתקין יותר מדי אפליקציות בטלפון שלך. זה מרוקן את הסוללה מהר יותר ומאט את הטלפון לאורך זמן.

 • משתמשים בתוספים כמו Theme Check או תוסף לאיפוס וורדפרס מדי פעם – אז מדוע לשמור אותם מופעלים לנצח? הפעל – השתמש – השבת. זה חובבי ביצועי הפילוסופיה של התוספים שעליהם לעקוב.
 • התוסף P3 Performance Profiler שהגיע לרשימת התוספים החיוניים של וורדפרס שלנו, מודד את השפעת הביצועים של התוספים הפעילים באתר וורדפרס שלך. המשך להשבית את התוספים שלך עד שתגיע לשלב בו השבתת אפילו תוסף בודד תפרק רכיב באתר שלך.

10. היפטר מהמוך

משמעות הדבר יכולה להיות מספר דברים שונים לאנשים שונים. ראינו שהרבה מאתרים אלה נראים עמוסים מדי באלמנטים עיצוביים מדהימים. אבל אנשים שהם מבקרים קבועים בדרך כלל לא דואגים לחומר הזה – ולעיתים זה יכול להיות לא נעים לראות את אותם אפקטים עיצוביים הגוזלים זמן רב מתרחשים שוב ושוב.

מבחינת הביצועים, אפקטים עיצוביים אלו מוסיפים למספר התסריטים שיש לטעון יחד עם הנושא – מה שבתורו מגדיל את זמן הטעינה.

מיטוב תמונה

אולי קראת על אופטימיזציה של תמונות לאינטרנט – כמו דחיסתן או שמירה כ- JPG מתקדמים. Kraken.io ו TinyPNG הם כלים מצוינים למטרה זו. אבל אתה יכול לעשות יותר.

11. לכווץ את כל התמונות

דחיסה תמונה חלקה

אבל מה עם טונות התמונות שכבר הועלו? כאן משתמשים בתוספים לאופטימיזציה של תמונות. הם סורקים ומיטוב את ספריית התמונות שלך ומטפלים בכל העלאות התמונה העתידיות – כך שלא תצטרך לעשות אותן באופן ידני. דוגמאות מכילות דחיסה תמונה חלקה או ה מיטוב תמונה EWWW.

12. טוען דחיית תמונות

תוסף עומס עצלני של BJ

הזכרנו את BJ Lazy Load תוסף מוקדם יותר במדריך זה. ניתן לדחות את טעינת התמונות רק כאשר הן גלויות בתצוגת הצופה. במילים אחרות, התמונה תתחיל לטעון רק כאשר האורח יגלול מטה כדי להציג אותה. יש לכך יתרונות רבים:

 • ראשית, זה מצמצם את מספר הבקשות הראשוניות – לדחות את בקשות התמונה בעת הצורך
 • גודל הדף פוחת, מה שמביא לזמן הטעינה מהיר יותר
 • עיכוב התמונות חוסך רוחב פס הן למבקר והן לשרת.

13. השבת קישור חם בין תמונה

זוכר מטעינים חופשיים? ובכן קישור חם הוא כמו טעינה חופשית. אנשים המקשרים קישור לאתר שלך פשוט מדביקים את כתובות האתרים באתר שלהם. התמונה מוצגת בקצהם, אך עלות רוחב הפס נושאת על ידך.

זה הפסד כפול ממש כאן – אתה משלם עבור רוחב הפס ו אל תקבלו מבקרים בתמורה. כך תוכלו למנוע קישור חם בין תמונה כדי לסייע בחסימה של צדדים שלישיים ובתורם להאיץ את וורדפרס.

14. הגדר גדלי תמונה

העיצוב שלך כולל רוחב תמונה מוגדר מראש לכל גודל מסך. זה די לא יעיל לשרת תמונות הגדולות יותר מהרזולוציה המרבית. אתה יכול להגדיר ידנית גדלים מרובים של התמונות שלך באמצעות add_image_size () פונקציה. עם העלאת תמונה, וורדפרס תעשה עותקים מרובים בה בגדלים שונים – אחד עבור תמונות ממוזערות, אייקוני פוסט וכו ‘.

מיטוב בסיסי נתונים

בדיוק כמו התמונות שלך, חשוב לבצע אופטימיזציה של בסיס הנתונים שלך אם ברצונך להאיץ את וורדפרס.

15. בצע אופטימיזציה למסד הנתונים של וורדפרס

WP ייעל את תוסף WordPress

עם הזמן אתר האינטרנט שלך גדוש בדברים שאינם חיוניים. בדומה לנתונים מתוך מטא נתונים של תוספים שנמחקו, שינויי נושא בעבר ופרסומי פרסום. זה יכול להשאיר מאות שורות בבסיס הנתונים לא צמודות לאף גורם שהוא. ה אופטימיזציה של WP התוסף עושה עבודה טובה למדי בניקוי בסיס הנתונים של וורדפרס של אלמנטים מיותרים כאלה (מה שבתורו יאיץ את וורדפרס באתרכם).

16. הגבלת עדכוני הפוסט

למרות שאני מעדיף להשתמש ב- Microsoft Word או ב- Google Docs לכתיבת מאמרים, רבים מאיתנו מעדיפים את העורך החזותי הטוב של WordPress. וורדפרס שומרת באופן אוטומטי גרסאות מרובות של כל פוסט, כך שלא תאבדו את עבודתכם כשיהיה באינטרנט. עם זאת, יש חסרון קל.

לכל פוסט ארוך יש צורך לבצע עדכונים מרובים. אלה ממשיכים להצטבר ובסופו של דבר מגדילים את גודל מסד הנתונים. למרבה האירוניה, לא תזדקק לעדכוני פרסום אלה בעתיד. לכן אתה יכול להגביל את גרסאות הפוסט ל – נניח 3 – ולחסוך מקום במאגר.

כדי להגביל עדכוני פרסום, הדבק את הקוד הבא בקוד שלך wp-config.php קובץ.

הגדירו ('WP_POST_REVISIONS', 3);

17. רוקן את האשפה לעתים קרובות יותר

בעוד שוורדפרס מרוקנת את האשפה כל 30 יום, אתה יכול להגדיר את מגבלת הטיהור ל -7 ימים ולשמור על שמירת מסד הנתונים שלך נחמד ומצייץ. שוב, הדבק את הקוד הבא בקוד שלך wp-config.php קובץ:

להגדיר ('EMPTY_TRASH_DAYS', 7);

18. ודא שיחות מסד נתונים יעילות

צג שאילתה לפקח תוסף וורדפרס בחינם

ראשית, על המפתחים להימנע משאילתות בסיס נתונים גולמיות בוורדפרס. עומדות לרשותך לגיונות של פונקציות כדי לקבל הכל מפוסטים ועד הערות, טקסונומיות ומטא נתונים מותאמים אישית.

עם זאת, אם מפתח צריך לשאול את מסד הנתונים, עליו לעשות זאת באמצעות מחלקת WPDB, ליעילות מירבית. אין לבצע פונקציות מורכבות ועתירות משאבים כמו חיבור טבלאות במסד הנתונים, מכיוון שהדבר ישפיע לרעה על הביצועים. במקרים רבים עדיף להשתמש בשתי שאילתות נפרדות אך מהירות בהרבה.

ישנם טונות של כלים כגון מוניטור שאילתה כדי להבין אם השאלות שלך כתובות היטב, ולראות את כל השאילתות מופעלות במהלך בקשה. חשוב: התוסף הזה מאוד אינטנסיבי למשאבים, והוא יכול לבטל להאט את האתר שלך בכוחות עצמו, לכן הקפד להפעיל את התוסף רק במהלך הבדיקה ולהשבית אותו כשאינך מבצע בדיקות ספציפיות. עליכם לבחון גם את התוצאות מהפלאגין כאשר מבצעים את ההמחאות שלכם לעומת בדיקת זמני טעינה חיים שכן התוסף יאט את העניינים בסך הכל באתר..

תיקוני אבטחה

לשלושת התיקונים המתוארים בסעיף זה יש אבטחה ו השפעה על הביצועים באתר שלך כאשר אתה מנסה להאיץ את וורדפרס.

19. למנוע התקפות כוח אמיץ

התקפות יכולות להגיע מכל מקום ובכל זמן. חובתך לשמור עליהם הגנה.

 • חברות אירוח טובות כבר מגבילות את מספר ניסיונות ההתחברות הכושלים של משתמש. לדוגמא WP Engine יכול לזהות מתי בוט מנסה להתחבר ויחזיר אוטומטית תגובה ריקה כדי למנוע התקפות עתידיות.
 • תוסף All-In-One WordPress אבטחה וחומת אש היא חבילת אבטחה מקיפה עבור וורדפרס עם תכונות אבטחה שונות למשתמשים חדשים וקיימים. התוסף עוסק במספר רב של היבטים פגיעים באתרך ומבטיח אכיפה קפדנית ביניהם.

20. ביטול דואר זבל

דואר זבל מהווה דאגה מרכזית עבור אתרים. דואר זבל מעמיס על מסד הנתונים של וורדפרס ומפחית את האמינות שלך כמנהל אתר. זה צריך להיפטר לתמיד. אמנם יש המון תוספים נהדרים, אך אלה בולטים הם Akismet ו- דבורת אנטי ספאם, בין השאר.

סיכום

למרות שחשוב לבצע אופטימיזציה לאתר שלך לשיא הביצועים – חשוב לזכור שהמהירות איננה הכל. אמנם בהחלט ראוי לבזבז כסף ולהקטין את זמן הטעינה מחמש שניות לשתי שניות – אך לא יהיה זה אופטימלי להוציא סכום כפול מכדי להקטין עוד יותר את הזמן ל 1.8 שניות.

המהירות חשובה … אבל זה לא הכל!

במקום זאת, הכסף יכול להיות מנוצל טוב יותר בקמפיין לקידום מכירות. בל נשכח – המטרה הסופית של שיפור ביצועים היא להשיג יותר המרות.

זה מסכם את המדריך שלנו להאיץ את וורדפרס – תודה שקראתם וקודואים שהגיעו עד הסוף! כמו תמיד, אם אתה מרגיש שתיקון שייך ברשימה זו – אנא יידע אותנו ואנחנו נמצא את זה למעלה תוך זמן קצר. אך לעת עתה, אנו מקווים שתוכל להשתמש בטיפים שפירטנו בכדי להאיץ את וורדפרס באתרים שלך!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me