הורדות דיגיטליות קלות למתחילים למתחילים ותוספות מומלצות

אז אתה רוצה למכור מוצר באופן מקוון. אנחנו חושבים שזה מדהים! עכשיו נותר רק להחליט איך. מזל עבורך וורדפרס מקל על הקמת חנות מקוונת משלך, ואם אתה מוכר מוצר דיגיטלי אתה לא יכול לעשות טוב יותר מ הורדות דיגיטליות קלות – התוסף WordPressPress המסחר האלקטרוני בחינם שמקל על מכירת מוצרים דיגיטליים.


קל להוריד הורדות דיגיטליות

אני בטוח שאתה רוצה לדעת מה הופך הורדות דיגיטליות קלות (EDD בקיצור) לבחירה נהדרת עבור וורדפרס ומדוע כדאי לך לבחור בה על פני אפשרויות אחרות של מסחר אלקטרוני. ישנן סיבות רבות לכך שהחנות האישית שלך תרצה להשתמש ב- EDD, אך יש כמה סיבות שחלות על כולם.

חינם

בראש ובראשונה זה בחינם, כלומר התוסף הליבה בהחלט מתאים לתקציב של מישהו. אל תתנו לתג המחיר שאינו קיים לזרוק אתכם, EDD הוא תוסף מטופח עם עדכונים קבועים ותיקוני אבטחה כדי להבטיח חווית קנייה בטוחה. בנוסף קיימות תוספות ותוספים רבים בחינם הזמינים ישירות מ- EDD וכן מצדדים שלישיים ב- WordPress.org.

מהיר וקל

התוסף גם קל לשימוש. גם אם אתה מדלג על התיעוד (אם כי אנו ממליצים להשתמש בו לעזרה אם / כשאתה זקוק לו) אתה יכול להפעיל את חנות ההורדות הדיגיטליות הקלות שלך להפעלה מהירה למדי. הממשק והאפשרויות כולם אינטואיטיביים מאוד וההגדרות עבור התוסף מסומנות בבירור.

פשוט וניתן להרחבה

לבסוף, EDD שומר על דברים פשוטים. אין המון אפשרויות מוצר מובנות כמו תוספים אחרים למסחר אלקטרוני. זה הופך את EDD לאופציה הרבה פחות מכריעה כשמתחילים לחנות עם החנות שלך, אבל זה גם אומר שיש אינסוף אפשרויות עבור מפתחים המעוניינים להרחיב את התוסף. עם פחות אפשרויות למפתחי סגנון יכולים למקד את תשומת ליבם בתכונות שהם רוצים להוסיף או להדגיש כדי ליצור חנויות בהתאמה אישית באמת.

מדריך להגדרת הורדות דיגיטליות קל

מדריך להגדרת הורדות דיגיטליות קל

מוכנים להתקנה באמצעות הורדות דיגיטליות נוחות ולהתחיל למכור מוצרים דיגיטליים משלך? התהליך פשוט ולא ייקח לך יותר משעות אחר הצהריים. נדרשים רק כמה משאבים, כך שבלי להתחיל ולעשות יותר מזמנך.

קדם: דרישות ליצירת חנות מקוונת עם הורדות דיגיטליות קלות

חכה רק שנייה! לפני שתתחיל תצטרך להתקין בוורדפרס בהארחה עצמית. וורדפרס מתארח בעצמך מנוהל על ידי דומיין משלך ומתארח באמצעות תוכנית אירוח אתרים משלך (לא להתבלבל עם הבלוגים החינמיים שמציעה WordPress.com, תוכל ללמוד עוד על ההבדלים בין WordPress.org ל- WordPress.com באתר שלנו בלוג).

להתקנת וורדפרס המארחת את עצמכם תצטרכו את הדברים הבאים (כמובן שהמותגים והחברות שהוזכרו הם פשוט ההמלצות שלנו, אך אתם עדיין זקוקים לכל אחד מאלה ללא קשר למקום בו בחרתם לרכוש אותם):

 • תוכנית אירוח
  מכיוון שתקים חנות מקוונת, אנו ממליצים בחום לרכוש תוכנית אירוח טובה ומנוהלת שתוכל לתמוך בתעבורה שאתרך יקבל. אירוח מנוהל מגיע עם וורדפרס כבר מותקנת, כך שברגע שתבחר את התוכנית שלך וורדפרס כבר נמצאת בשרת שלך מוכנה לשימוש. אנו ממליצים מאוד על WP Engine – זה מה שאנו משתמשים בו ואף פעם לא הייתה לנו בעיה. הם דואגים עבורך לשרתים שלך, ואם אתה גולש באתר שלנו או באחת מהדגמות הנושא של וורדפרס שלך, אתה תראה שזה בוער במהירות. התוכניות מתחילות החל מ- $ 29 לחודש ומציעות משאבים רבים לחנות מקוונת חדשה.
 • שם דומיין
  זוהי כתובת האתר שלך בפועל, ואם היא לא כלולה בתוכנית האירוח שלך תצטרך לרכוש אותה ממרשם דומיין (אנו ממליצים להוסיף גם פרטיות, במיוחד כדי להימנע מכל הספאם המעצבן אם כתובת הדואר האלקטרוני שלך היא ציבורית). אנו משתמשים ב- GoDaddy עבור שמות הדומיינים שלנו (שם תוכלו להשיג את הדומיין שלכם במחיר של $ 4.99 בלבד בשנה הראשונה), אך רישומים פופולריים אחרים כוללים Domain.com ו- NameCheap. ברגע שיש לך שם תחום, תצטרך להעביר אותו לשרת שלך. הפנה את מסמכי העזרה של רישום הדומיין שלך עם הוראות חברת האירוח שלך להנחיות כיצד לבצע זאת.
 • תעודת SSL
  אם אתה מוכר משהו אתה תצטרך לחיוב מידע אישי מלקוחות. משמעות הדבר היא שבאתר שלך צריך להיות בעל תעודת SSL. אתה יכול לקבל SSL בחינם מ- בואו להצפין, עם זאת אלה חייבים להיות מחודשים כל כמה חודשים ואינם מציעים את אותן ההגנות כמו עמיתיהם המובחרים. חסוך לעצמך את הלחץ ופשוט רכוש אישור באותו זמן שאתה מקבל את הדומיין שלך. תעודות SSL של GoDaddy מציעות במחיר סביר (ועם קופון ה- SSL הזה של GoDaddy אתה יכול לחסוך עד 28%, ולעלות לך עד $ 49.99 לשנה) ואם אתה עוקב אחר להנחות זה קל למדי להתקנה. תוכל גם להשתמש במדריך ה- SSL החינמי שלנו אם אתה משתמש במארח שעדיין אינו תומך ב- Encrypt של Let.

ברגע שיש לך את שם התחום שלך, SSL ואירוח כולם מוכנים, תוכל להתחיל לבנות את אתר האינטרנט שלך ואת החנות שלך באמצעות EDD.

מדריך וידאו להורדות דיגיטליות קל WPCrafter

אדם מ WPCrafter.com הרכיב את הדרכת הווידיאו המדהימה הזו שתוביל אותך בתהליך של הגדרת הורדות דיגיטליות נוחות בפעם הראשונה. הוא מכסה את כל השלבים עליהם אנו מדברים להלן. אנו ממליצים לצפות בסרטון הווידאו ולהשתמש במדריך שלנו למעקב אחר נקודות מפתח. בסוף אז תהיה מקצוען EDD! כמו כן, הקפד לבדוק את כל שאר האדם סרטוני הדרכה של וורדפרס גם הוא מכסה המון עצות, טריקים וציוד וורדפרס מועילים עם סרטונים חדשים בכל שבוע (אז הירשמו לוודא שלעולם לא תחמיצו!).

שלב 1: הורד והתקן הורדות דיגיטליות קלות

וורדפרס באמת עושה את הכל קל, והתקנת EDD היא פשוט כמו התקנת כל תוסף אחר. ראשית, היכנס להתקנת WordPress שלך. מלוח המחוונים הראשי נווט אל תוספים> הוסף חדש.

הורדות דיגיטליות קלות של תוסף וורדפרס

מכאן חפש “הורדות דיגיטליות קלות.” התוצאה הראשונה צריכה להיות Easy Digital Downloads מאת פיפין וויליאמסון. לחץ על להתקין עכשיו כפתור ואז הפעל.

הורדות דיגיטליות קלות להתקין תוסף וורדפרס

אתה אמור לראות דף אישור הדומה לזה שלמעלה. זה מוסיף אפשרות לוח מחוונים חדשה בשם הורדות. כאן תוכל לנהל את החנות המקוונת שלך ואת כל המוצרים הדיגיטליים שאתה מוסיף למכירה.

שלב 2: הגדרות חנות הורדות דיגיטליות קלות

לפני הוספת מוצרים אנו מרגישים שחשוב שנקבעו אפשרויות הליבה של החנות שלכם. יש כמובן טונות של אפשרויות מדהימות מובנות כך שתוכל לבצע אופטימיזציה לחנות שלך ככל שתרצה. אנו פשוט נגע באפשרויות שלדעתנו החשובות ביותר, אך זה לא אמור למנוע ממך לבדוק באופן יסודי את כל ההגדרות כדי להיות בטוחים בהתאמה לצרכים שלך..

הגדרות כלליות להורדות דיגיטליות קלות

כדי להתחיל לחץ על הורדות> הגדרות. פעולה זו תעביר אותך לדף ההגדרות הכלליות שלך. כשאתה מתקין EDD את הדף שלך, ההצלחה, כישלונות ההיסטוריה של עסקאות ורכישה נוצרים ומוקצים עבורך באופן אוטומטי (קל נכון?). בדף זה כל שעליך לעשות הוא להוסיף את שלך מיקום החנות: מדינה ומדינה. ואז לחץ כדי לשמור.

הגדרות מטבע להורדות דיגיטליות קלות

לחץ על הכחול הבא הגדרות מטבע קישור בכרטיסייה כללי. כברירת מחדל EDD ישתמש בהגדרות הסטנדרטיות של דולר אמריקאי עבור המטבע שלך. אם זה מה שאתה משתמש אז אין צורך בשינויים, אך עבור מטבע אחר ערוך את ההגדרות עבור המטבע שלך, מיקום סימן המטבע, אלפי מפרידים עשרוניים. שוב, זכרו לחסוך.

הורדות דיגיטליות קלות

בחר כעת שערים לתשלום כרטיסייה. בחלק זה תוכלו לאפשר את אמצעי התשלום שברצונכם לקבל. כברירת מחדל EDD כוללת את Paypal ואת אמזון, אך היא תומכת במספר שערים אחרים כולל Stripe, BitPay, Braintree, NETbilling, Authorize.net ועוד. שערים אלה זמינים כולם כתוספות שערים מובחרות עבור EDD תמורת 49 $ לשנה.

הערה: כאן תוכלו גם להפעיל את מצב הבדיקה. אנו ממליצים להשתמש במצב בדיקה בעת הגדרת החנות הראשונה שלך כדי להיות בטוח שתגדיר נכון את השערים שלך.

הורדות דיגיטליות קלות מההגדרות הסטנדרטיות של Paypal

אם אתה משתמש ב- PayPal, לחץ על PayPal רגיל תחת הכרטיסייה שערים לתשלום. עבור חנויות רבות PayPal היא דרך קלה ויעילה לקבל תשלומים. ההתקנה די פשוטה. יהיה עליך להוסיף את דוא”ל PayPal שלך, אישורי חתימת API ואז שמור.

אם הוספת תוספות לשער נוספות, זה הזמן להגדיר גם את התצורה. לכל שער יהיו הגדרות שונות ולכן עיין בתיעוד של כל תוסף לקבלת עזרה.

הגדרות דוא

החלק הבא לסקירה הוא הסעיף הגדרות אימייל. EDD כולל תבנית דוא”ל ברירת מחדל, כך שאם אתה מרוצה מזה פשוט הוסף את הלוגו המותאם אישית שלך ושמור. אתה יכול כמובן להוסיף תבנית מותאמת אישית משלך או להשתמש בתוסף תבניות אימייל (הכולל 12 תבניות אימייל במחיר של $ 15 בלבד) במקום.

דוגמה לאימייל להורדות דיגיטליות קלות

אתה יכול גם ללחוץ על תצוגה מקדימה של קבלת רכישה כדי לראות את הדוא”ל שנשלח ללקוחות שלך. אם ברצונך לבצע שינויים השתמש באפשרויות תחת הקישור הכחול קבלות רכישה בכרטיסייה דוא”ל.

סגנונות הורדה דיגיטליים קלים

עם הדוא”ל שלך מראש, לחץ על סגנונות בכדי לבחור סגנון וצבע כפתור ברירת מחדל. אם אתה משתמש בתכנית וורדפרס ללא אפשרויות עיצוב זה דרך מהירה וקלה לוודא שהחנות שלך לפחות מתאימה לתכנית הצבעים של העסק שלך..

אם אתה רוצה לשנות באמת את האופן שבו חנות EDD שלך נראית, אנו ממליצים להשתמש בערכת נושא של וורדפרס שתוכננה במיוחד ומשולבת עם EDD. בדרך זו אתה יודע שלא יהיו בעיות תאימות ותוכל לעצב את החנות שלך מבלי להתאמץ הרבה מצידך.

אם אתה מעדיף להתמודד עם כמה CSS מותאם אישית לבדך, הקפד לבדוק את לחצני השבת סגנונות בכרטיסייה זו ולחץ על שמור. לאחר מכן השתמש בהוראות במסמך העזרה של EDD עבור התאמה אישית של התוסף כדי להתחיל עם CSS המותאם אישית שלך.

הגדרות מס קלות להורדות דיגיטליות

הכרטיסייה מיסים חשובה מאוד, וככל שהיינו שמחים לתת לך ייעוץ חינם על כך איננו רואי חשבון. איך אתה הגדרת מיסי EDD הולך להיות תלוי בתקנות ובכללים החלים על המיקום האישי שלך. דאג לבצע את המחקר שלך, לאפשר את הגדרות המס הנדרשות שלך ואז לשמור את השינויים שלך.

הגדרות קופה להורדות דיגיטליות קלות

כדי לעבור לכרטיסייה שונות, לחץ על הגדרות התשלום. האפשרות החשובה ביותר היא לאכוף SSL ב- Checkout. זה מצפין את נתוני האתר שנשלחים בין דפדפן הלקוח לשרת שלך. כסוחר מקוון שמקבל פרטי חיוב רגישים, חשוב להשתמש באמצעי אבטחה סבירים כדי להגן על נתוני הלקוחות שלך, ומשמעות הדבר היא שימוש ב- SSL עבור דף התשלום שלך..

הגדרות הורדות קובץ קלות הורדות דיגיטליות

אם ברצונך להגדיר מגבלות לכמה פעמים ניתן להוריד את המוצרים שלך, עבור אל הורדות קבצים סעיף כדי לאפשר את אפשרות הגבלת הורדת הקבצים. בדרך זו ניתן לקבוע אם ניתן להוריד פריט רק פעם, פעמיים, ללא הגבלה וכו ‘.

הגדרות חשבונאות להורדות דיגיטליות קלות

לאהבת רואה החשבון שלך, אנא הפעל את האפשרות מספרי הזמנות ברצף תחת הסעיף הגדרות חשבונאות בכרטיסייה שונות. זה יאפשר לכם לעקוב אחר הכספים והדוחות הקשורים אליהם הרבה יותר קל לאדם המספרים שלכם.

תנאי ההסכם של הורדות דיגיטליות קלות

לבסוף ללכת אל תנאי ההסכם כדי ליצור את התנאים שלך שעל הלקוחות להסכים להם לפני שהם בודקים. אם אתה זקוק לעזרה ביצירת המונחים שלך תוכל לבצע חיפוש מהיר בגוגל. משאב אחד שמצאנו הוא TermsFeed עליו יש מאמר נהדר הסכמים משפטיים למוצרים דיגיטליים. עיין בזה בכדי ללמוד עוד אודות המדיניות, התנאים וההגבלות השונים שעליך ליצור בעת מכירת מוצרים דיגיטליים.

Woohoo – ההגדרות שלך כולן מוכנות ועכשיו תוכל להמשיך להוסיף הורדות מוצר לחנות שלך.

שלב 3: הוספת מוצרים להורדה דיגיטלית קלה

עם התקנת EDD והתקנה, זה הזמן להוסיף את ההורדות שלך. השלב הראשון הוא לחיצה על הורדות> הוסף חדש. זה יפתח לך דף מוצר חדש לגמרי שיוסיף את כל פרטי ההורדה שלך.

מוצר הורדות דיגיטליות קל

אתה יכול להסתכל בתמונת המסך שלמעלה כדי לראות כיצד ייראה המוצר שלך כשתסיים להוסיף את התוכן שלך. תרצה למלא את רוב החלקים.

החל מלמעלה תצטרך להוסיף מוצר כותרת ו תיאור, כמו כן בחר בכל רלוונטי קטגוריות או תגיות אם תשתמש בהם לחנות שלך.

כאשר אתה ממשיך לאורך הדף, אתה אמור לראות מטאבוקס להוספת שלך הורד מחירים. כאן אתה מזין את המחיר שלך, או מאפשר לתמחר משתנים אם ברצונך להציע יותר מתבנית הורדה אחת (כגון רישיונות מוצרים שונים, גודל קבצים שונים וכו ‘).

בחר הבא שלך סוג המוצר (ברירת מחדל או צרור) ואז העלה את הקבצים שלך לקובץ הורדות קבצים קטע.

לבסוף, יש לך אפשרות לעקוף את הגדרות ההורדות הגלובליות שהחלת קודם לכן, כגון מגבלות הורדה ואפשרויות לחצנים. אתה יכול גם להעלות סרטון מוצג הורד תמונה אם זה הגיוני למוצרים שלך.

כשתסיים, פרסם את ההורדה שלך ואז חזור על התהליך של כל המוצרים האחרים שלך!

שלב 4: יצירת דף החנות הראשי שלך

כמעט סיימת ליצור את החנות שלך! השלב האחרון הוא ליצור את עמוד החנות הראשי שלך שמציג את כל המוצרים שלך. EDD משתמש בקודים קצרים כדי להקל על הכנסת המוצרים שלך בכל דף.

דף חנות להורדות דיגיטליות קל

פשוט צור דף חדש והכניס את קוד ה- “הורדות” של EDD. אתה יכול לראות מה השתמשנו בתמונה למעלה. יש המון שונים פרמטרים של קוד קוד אתה יכול להשתמש בכדי לשנות את מראה ההורדות בעת הוספת נושא (אפשרויות להסתרת כפתור הקנייה, מספר העמודות, הצגת תיאור הפריט המלא ועוד). השתמשנו באפשרויות למספר ההורדות בעמוד, למספר העמודות ולהוספת עימוד.

הורדות דיגיטליות קלות בחנות

וכך נראית החנות שלנו בקצה הקדמי. שים לב, זה כברירת מחדל נושא וורדפרס 2015. הפייקים היחידים שביצענו העלו לוגו בהתאמה אישית לחנות המגניבה שלנו (שניתן להוסיף מהמתאם אישית של וורדפרס תחת מראה> התאמה אישית> זהות אתר) כמו גם שינוי חיתוך ברירת המחדל של התמונות הממוזערות (שניתן לשנות ממרכז השליטה של ​​וורדפרס שלך מתחת הגדרות> מדיה).

התאמה אישית של חנות ההורדות הדיגיטליות הקלות שלך

רוצה חנות EDD מדהימה למראה מבלי שתצטרך לקוד חבורה של CSS מותאם אישית בעצמך? קל – לשם כך מיועדים הנושאים והתוספים התוספים. עם נושא טוב וכמה תוספים מועילים תוכלו ליצור חנות אלקטרונית מדהימה עם כל התכונות הדרושות לעסק שלכם.

הורדות דיגיטליות קלות של ערכות נושא של וורדפרס

הדרך המהירה ביותר לשנות את מראה חנות EDD שלך היא עם נושא. מפתחי ערכות נושא הקדישו את הזמן למקד לכל רכיבי CSS ברחבי התוסף למסחר אלקטרוני, כך שתוכלו לקבל חנות יפהפייה. אמנם יש הרבה נושאים גדולים של EDD הזמינים באינטרנט ואלה רק כמה מהמועדפים שלנו.

הורדות דיגיטליות קלות של Vendd וורדפרס

ה נושא וורדפרס Vendd על ידי Easy Digital Downloads הוא לא רק בחינם, אלא גם תוכנן ופותח על ידי אותו צוות שמאחורי EDD. המשמעות היא שאינך צריך לדאוג לבעיות תאימות משום שכל היבט של ערכת הנושא פועל בצורה חלקה עם EDD. יש המון אפשרויות מובנות לצבעים, רקעים, תבניות עמוד להגשות חזיתיות, 3 פריסות עמודים ועוד.

Checkout Premium Easy הורדות דיגיטליות וורדפרס נושא

אפשרות נהדרת נוספת היא נושא Checkout WordPress by Array, הכולל אפשרויות מעוצבות באלגנטיות ליצירת חנות או שוק דיגיטלי. תכונות נושא שנוספו לדף צוות, טבלאות תמחור, המלצות, גופני Typekit מותאמים אישית, צבעים מותאמים אישית ועוד, מאפשרים קל ליצור עיצוב מעוצב לחזית..

עולם Premium פרימיום קל הורדות נושא וורדפרס

אם אתם מחפשים נושא פרמיום גמיש, עליכם לבדוק את הנושא של Word WordPress על ידי webNesters. עולם הוא אפשרות מצוינת ליצירת חנות מקוונת עם וורדפרס שכן היא תומכת במספר תוספים למסחר אלקטרוני, כולל EDD. הנושא כולל גם את בונה העמודים של יוניסון, כדי שתוכל ליצור דפים מותאמים אישית בנוסף לחנות EDD העוצמתית שלך.

הורדות דיגיטליות של Squarecode Premium Easy הורדות וורדפרס

לסיום, אם אתה מעוניין לפתוח שוק משלך, נושא ה- WordPress Marketplace של WordPress מאת Cr3ativThemes הוא בחירה מצוינת. נושא זה תואם לחלוטין את כל תוספות השוק של EDD וכולל אפשרויות קלות לצבעים מותאמים אישית, רקעים, לוגו, פייביקון, פריסות ארגז או עמוד מלא, צוות, תיק עבודות, קריירה ועוד ועוד..

תוספות להורדות דיגיטליות קלות

תלוי מה אתה מוכר, אם ברצונך להיות חברות כלולות, או אם אתה רוצה להיות מסוגל למכור חברות יש המון תוספות פרמיום מדהימות זמינות בשוק EDD כדי לעזור לך להוסיף תכונות נוספות לחנות הדיגיטלית שלך. נכון לעכשיו יש יותר מ -150+ תוספות בחינם ופרמיום לבחירה. הנה רק כמה מהמועדפים שלנו.

ביקורות על תוספות הורדות דיגיטליות קלות

ה ביקורות תוספות עבור הורדות דיגיטליות נוחות מאפשרת ללקוחות שלך להשאיר דירוגים וסקירות עבור ההורדות שלך. זוהי דרך נהדרת להוכיח שאתה מכין מוצרים מדהימים, והתוספת אפילו כוללת אפשרות לשלוח לסוקרים שלך קוד קופון כתודה על השארת דעתם.

תוספות הורדות דיגיטליות קלות של PayPal Pro / Express

לקבלת חווית קופה מקצועית יותר כדאי לשקול את תוסף PayPal Pro & Express עבור EDD. עם משתמשי PayPal Pro מבצעים רכישה של כרטיסי אשראי מבלי לעזוב את האתר שלך, ו- PayPal Express מציע שכבות אבטחה נוספות כך שמידע הלקוחות שלך יישאר בטוח.

הנחות חברתיות הורדות דיגיטליות קלות

תן ללקוחות שלך תגמול באמצעות תוספת הנחות חברתיות להורדות דיגיטליות קלות. בעזרת תוסף זה אתה יכול להציע הנחות כאשר משתמשים משתפים את המוצרים שלך ברשתות חברתיות שונות. אבל אתה יכול גם להשבית את תכונת ההנחה, ולהשתמש בתוסף כדרך קלה להוסיף לחצני שיתוף חברתיים לדפי המוצר שלך..

Dropbox קל להוריד הורדות דיגיטליות

ה תוסף Dropbox עבור הורדות דיגיטליות נוחות מאפשרת לך לארח את הקבצים שלך להורדה ב- Dropbox במקום באתר שלך. זה יכול להאיץ את תהליכי ההורדה כמו גם להוריד עומס עצום מהשרת שלך, לחסוך לך כסף על אירוח או דמי העברה.

תשלומים חוזרים הורדות דיגיטליות קלות

רוצה להציע את ההורדות שלך כחלק מחברות פרמיה? ה תוספת תשלומים חוזרים עבור EDD מאפשרת לך להגדיר תשלומים חוזרים ונשנים המחויבים ללקוחות שלך על בסיס יומי, שבועי, חודשי, שנתי וכו ‘. שלב את זה עם ה- תוסף להגבלת תוכן ליצור אזורים לחברים בלבד עבור המנויים שלך.

בניית חבילת Starter משלך חבילות תוספות הורדות דיגיטליות קלות

להרבה חנויות חדשות הורדות דיגיטליות קלות חבילת Starter Pack מושלם. יש לך אפשרות לבחור את כל התוספות שאתה רוצה בפעם אחת. וכשאתה רוכש 5 תוספות ומעלה תחסוך מייד 30% ברכישה שלך. אתה לא יכול לנצח את העסקה הזו!

צרור תוספות הורדות דיגיטליות קל בשוק

אם אתה מתכנן לבנות שוק משלך, אז ההורדות הדיגיטליות הקלות צרור שוק זה חובה. חבילה זו של 8 תוספות פרימיום כוללת את כל התוספות שתצטרך לכל החברים בכדי להגיש פריטים למכירה, לניהול עמלות, לאסוף ביקורות לקוחות, להציע תגמולים ועוד. בנוסף, תחסוך 170 $ על ידי רכישת כל 8 התוספות כצרור.

תוספות ליבה חבילות תוספות דיגיטליות להורדות קלות

לבסוף, אם אתה פשוט רוצה את כל התוספות אז קבל את ההורדות הדיגיטליות הקלות צרור תוספות ליבה. זה כולל רישיון שימוש ללא הגבלה עבור כל אחת מהתוספות המובחרות כיום הזמינות מ- EDD. הצרור הזה הוא היקר ביותר, במחירים של $ 495, אך אם אתה מפתח אתרים שישתמש בהרבה תוספות פעמים רבות זה הרבה מאוד (אתה תחסוך כמעט 80%).

מסיימים

יש לך את זה – המדריך המלא והמעמיק שלנו כיצד להתקין הורדות דיגיטליות נוחות בפעם הראשונה, כמו גם אוסף הנושאים האהובים עלינו וורדפרס ותוספות EDD. אני מקווה שעזרנו לך לחדד את כישורי ה- EDD שלך כדי שתוכל להתחיל למכור מוצרים דיגיטליים משלך באינטרנט.

יש לך שאלה שלא טיפלנו במאמר זה? או טיפים נוספים למשתמשים חדשים בהורדות דיגיטליות קלות? השאירו לנו תגובה למטה – נשמח לשמוע מכם!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map