שפר את ניהול אתר וורדפרס שלך על ידי הפיכת רפיון

שפר את ניהול אתר וורדפרס שלך ברפיון

וורדפרס היא פלטפורמה מאוד גמישה ונוחה לשימוש ולכן לא צריך להיות מפתיע שיותר ויותר מפתחים פונים אליה לצורך עבודת לקוח. ובגלל קלות השימוש רבים יזמי עשה זאת בעצמך אוהבים גם את וורדפרס.


זמן זה כסף בין אם אתה חלק ממשרד עיצוב מסיבי, או חבר בצוות קטן המקים את העסק המקוון הראשון שלך. בכל פעם שאתה יכול לייעל את התהליך שאתה צריך, וכלי יעילות אחד שיש לקחת בחשבון הוא רפוי.

מה רפה

Slack הוא דרך לשלב את כל הקהילות המקוונות, הארגונים, הקבוצות וחשבונות המדיה שלך, כך שתוכל לשתף פעולה עם הצוות שלך ממקור יחיד (אם כי אתה יכול להשתמש בו כדי להעביר הודעות אחרות לחברי הצוות שלך). כך תוכלו להגביר את הפרודוקטיביות מבלי להקריב את כלי התקשורת בו אתם כבר משתמשים. כדי לייעל את מקורות הנתונים שלך פשוט הוסף אותם לחשבון של צוות Slack שלך באמצעות אפליקציות. אז כל חברי הצוות שלך יכולים לראות את כל הפוסטים והמדיה השונים דרך עדכון ערוץ.

קיימים מספר עצום של אפליקציות לשילוב הכלים המועדפים עליך עם Slack. פשוט תסתכל על מדריך היישומים הרפוי. תוכלו למצוא שילובים לפופולריים מדיה חברתית פלטפורמות כמו טוויטר ו- Dribbble כדי לשלוח לך את הציוצים האחרונים אל / מתוך ידית ספציפית או כדי לראות צילומי דריבל עבור מונח חיפוש ספציפי. יש גם המון אפליקציות עבור ניתוח כלים כדי לעקוב אחר ביצועי האתר שלך ב- Google Analytics, או את התראות Uptime של האתר שלך. ועוד טונות. בנוסף תוכלו להוסיף גם שילובים מותאמים אישית (כמו וורדפרס).

רפוי לוורדפרס

וורדפרס ורפיון

רפוי וורדפרס הם כמו חמאת בוטנים וג’לי. שניהם מדהימים לגמרי בעצמם, אבל הם בהחלט מסתדרים נהדר גם יחד. לא מאמינים לנו? אפילו ה הפוך את WordPress הצוות מנצל את Slack בכדי לייעל את התקשורת שלהם. לא יכול להזיק ולנסות זאת – והתוספים Slack החינמיים עבור וורדפרס הופכים את היישום מהיר וקל.

Slack מקל על הגדרת התראות בהתאמה אישית לאירועים ספציפיים של וורדפרס. לאחר שילוב, תוכל לראות בדיוק מתי צוות הכותבים שלך מפרסם פוסט חדש בבלוג, או מתי צוות התחזוקה והביטחון שלך עובר על עדכון נושא או תוסף. זה חוסך לך זמן כמנהל או כבעל עסק קטן (לא עיין יותר בכל היבטים באתר וורדפרס שלך) כך שתוכל להתמקד בשאר עסקך..

בעזרת Slack תוכלו גם לייעד עדכוני התראות ספציפיים לחברי צוות שונים. לדוגמה, תוכל גם להגדיר את האינטגרציה שלך לפינג הצוות השיווקי שלך כאשר יפורסם הודעה שהם יודעים כדי לעבוד על קידום חברתי. אז בזמן שאתה מגביר את הפרודוקטיביות שלך אתה יכול לפשט גם את התקשורת עם כל הצוות שלך. ואפליקציות נוספות לשיתוף קבצים, צ’אט חי, לוחות לוח ועוד, מקלים על הצוות שלך לעבוד יחד ללא הסחת דעת..

ראה מדוע כדאי לך לנסות את Slack עבור הצוות שלך? מכיוון שאין אפליקציית וורדפרס (עדיין לא לפחות רחוקה ככל שהיינו יכולים לראות) בינתיים תצטרך להשתמש ב יישום Webhooks הנכנס להוסיף את הודעות הוורדפרס שלך. נראה לך איך לעשות את כל זה קצת. לפני שנוכל להיכנס לזה, תחילה תזדקק לחשבון Slack!

שלב 1: הרשמה לחשבון Slack בחינם

ההרשמה מהירה, קלה ומתחילה ב- $ 0. החשבון החינמי מעניק לך את היכולת לשלב 10 שירותים עם צוות Slack שלך, לסקור את הודעות 10K האחרונות שלך, להוסיף בנוחות את Slack למכשירים שלך באמצעות אפליקציות (iOS, Android, Mac ו- Windows) ולבצע שיחות אחד על אחד ( למרות שהאחרון האחרון עדיין בבדיקת בטא).

עבור מרבית הקבוצות רמת החינם תעבוד בצורה מושלמת. עם זאת, אם אתה זקוק / רוצה יותר (כמו שילוב שירות ללא הגבלה, ארכיונים שניתן לחפש, אימות דו-פקטורי וכו ‘) חשבונות משתמש מתחילים ב- $ 6.67 לחודש בלבד..

אז כדי להתחיל, ללכת אל אתר רפוי, בחר רמת שירות (שוב – החשבון החינמי ככל הנראה יהיה הכי הגיוני עבור צוותים חדשים) ולחץ על הכפתור ל צור צוות חדש. פשוט הזן את הדוא”ל שלך ולחץ על הבא.

הרשמה רפויה

עכשיו אתה יכול לתת לצוות שלך שם. כל מה שתרצו – אם כי הגיוני לבחור משהו שקשור למה שהצוות שלכם מיועד.

צוות רפוי

לאחר בחירת שם צוות תהיה לך אפשרות להגדיר את כתובת האינטרנט שלך Slack. אם שם הצוות שלך כבר נמצא בשימוש על ידי צוות Slack אחר, יוצגו כמה אפשרויות מוצעות. בחר באחת מהאפשרויות או הזן שם אחר כדי להמשיך.

כתובת אינטרנט רפויה

השלב הבא הוא לאשר את המידע ואת שם הצוות / כתובת האתר שלך. בדוק שוב שהכל נראה טוב ואז לחץ על הכפתור כדי לסיים את הצוות שלך.

אישור רפוי

עכשיו תוכלו להזמין את הצוות שלכם (או שתוכלו להמשיך בצעד זה עד שתקבלו הכל איך שתרצו).

רפיון מזמין

צוות Slack שלך מוגדר עכשיו! המסך הראשון שתראה יהיה דף ברכה. אם העניבה הראשונה שלך באמצעות Slack לחץ על הכפתור כדי להתחיל את ההדרכה של דקה אחת מראה לך היכן למצוא את כל האפשרויות שלך.

הדרכה לרפיון

לפני שתעבור לשלב הבא אנו ממליצים ליצור כמה ערוצי מפתח Slack שבהם תשתמש כדי לתקשר עם הצוות שלך. הערוצים הם עדכוני קבוצות בקבוצה שלך שתוכלו להשתמש בהן כדי לארגן את ההודעות שלכם.

בעזרת ערוצים תוכלו ליצור ציבורי הזנות שכל הצוות שלך יכול לגשת אליו (נהדר לעדכוני פרויקטים, הערות פגישה, מדיה חברתית וכו ‘) וכן פרטי ערוצים להגבלת פיזור המידע (כגון הודעות Zendesk לצוות התמיכה שלך, דוחות MailChimp או Google Analytics לצוות השיווק שלך, או עדכוני וורדפרס לצוות האינטרנט שלך).

ערוצים רפויים

כדי לשלב את וורדפרס עם Slack תצטרך גם להתקין אפליקציה חיונית אחת – ווקי רשת נכנסים. אפליקציה זו נדרשת כדי לשלוף מידע מותאם אישית ממקורות חיצוניים (כמו וורדפרס). אז, ממרכז השליטה של ​​Slack לחץ על שם הצוות שלך בפינה השמאלית העליונה ואז על האפשרות עבור אפליקציות ואינטגרציות.

אפליקציות מרושלות

עכשיו פשוט חפש “רשתות רשת נכנסות” ולחץ על האפליקציה עם הלוגו של משולש ורוד ואפור (ראה להלן). ואז לחץ על להתקין כפתור.

אפליקציית רשת ה- Webhooks המרגיעה

בחר בערוץ שברצונך לדחוף את התראות האתר שלך ב- WordPress ואז לחץ על הכפתור כדי להוסיף את האינטגרציה שלך.

ערוץ ווקי רשת נכנסים

פעולה זו תפיק מספר אפשרויות לookh, אך זו שתצטרך בהמשך היא URL של רשת האינטרנט, שזו צריכה להיות האפשרות הראשונה.

כתובת URL של רשתות נכנסות רפוי

עכשיו כשיש לך הכל מוכן ללכת אתה יכול להתחיל להשתמש ב- Slack כדי לנהל טוב יותר את אתר הוורדפרס שלך. הדרך הקלה ביותר לשלב את Slack עם WordPress היא כמובן עם תוסף.

שלב 2: התקן את הרוק החינמי את התוסף Slackbot

Rock the Slackbot תוסף וורדפרס בחינם

עבור מרבית המשתמשים חינם תוסף Rock the Slackbot זו אפשרות מדהימה. Slackbot הוא העוזר הקטן והחביב שלך בתוך Slack שיעזור לך ולצוות שלך להישאר בקשר. בעזרתו תוכלו להפוך הודעות אוטומטית אליכם ולצוות שלכם בכל פעם שמשהו קורה באתר וורדפרס שלכם.

השימוש ברפיון עם וורדפרס הוא דרך נהדרת להישאר בראש מספר מחברים, עדכונים לאתר שלך ואפילו SEO שובר 404 שגיאות. ישנן מספר פעולות המפעילות התראות המובנות בתוך Rock the Slackbot כדי לעזור לך לעקוב אחר המתרחש, כולל:

 • פוסט שפורסם, לא פורסם, עודכן, נמחק או זבל
 • שגיאה 404
 • פריט התפריט נמחק
 • מדיה שנוספה, ערכה או נמחקה
 • המשתמש הוסיף, הקצה תפקיד חדש או נמחק
 • עדכון וורדפרס, נושא או תוסף זמין או עדכון מותקן

בנוסף כותב התוספים עובד כרגע על הוספת מודעות לתוספות לפריטים, הערות חדשות כמו גם התקנה או הפעלה של נושא ותוסף חדש. ניתן להתאים כל הודעה להתראה על ערוץ Slack ספציפי או להישלח כהודעה ישירה לחשבונך.

כל שעליך לעשות הוא להתקין את התוסף מלוח המחוונים של וורדפרס מתחת תוספים> הוסף חדש. לאחר ההתקנה וההפעלה, נווט אל כלים> רוק את הרסיס ולחץ על הקישור “התחל את המסיבה הזו”.

התנדנד להתקנת Slackbot

מכאן הוסף את שם רשת האינטרנט שלך, הדבק בכתובת האתר של רשת האינטרנט שיצרת קודם לכן באמצעות יישום ה- Webhooks הנכנס ואז סיים לבצע בחירות להתראות האירוע שלך..

רוק את הגדרת Slackbot

לאחר שתסיים לשמור את הוק האינטרנט שלך, או צור כמה שיותר אחרים שאתה צריך. קל נכון?

שלב 2 עבור מפתחים: התקן את התוסף WordPress Free Slack Free

תוסף WordPress חינם

אם אתה מפתח שמחפש משהו ניתן להתאמה אישית ה תוסף סלפי בחינם עבור וורדפרס זו אפשרות נהדרת. כברירת מחדל, קיימות רק כמה הודעות מובנות להתקנת וורדפרס שלך: כאשר פוסט מוכן לבדיקה, מתי פורסם הודעה וכאשר יש תגובה חדשה. אבל היופי של התוסף הזה אינו מה שכלול – זה מה שתוכלו להוסיף עם המסנן slack_get_events.

בעזרת מסנן התוספים Slack תוכלו ליצור התראות בהתאמה אישית כמעט לכל פעולה של וורדפרס. אם אתה רוצה לדעת מתי משתמש מאפס את הסיסמה שלו, הנושא באתר שלך משתנה או אם תגובה נשלחת, זה קל כמודעה להוסיף אירוע חדש דרך המסנן.

המחבר של תוסף קל משקל זה מציע גם הרחבות לשילוב תוספים פופולריים אחרים בהגדרת ההתראות שלך. עבור אתרי מסחר אלקטרוני, התראות עבור EDD ו WooCommerce להקל על המעקב אחר ההזמנות או התשלומים שלך. והמחבר יצר גם הרחבות עבור טופס יצירת קשר 7 ו טפסי כוח משיכה כדי להתריע על הגשות חדשות.

ההתקנה היא בדיוק כמו כל תוסף אחר בחינם – עבור אל לוח המחוונים של וורדפרס ונווט אל תוספים> הוסף חדש ולחפש “רפוי”. זה אמור להופיע כאפשרות הראשונה. לאחר ההתקנה והופעל לחץ על פריט התפריט החדש עבור רפוי> הוסף חדש.

הגדרת תוסף רפוי

מכאן אתה יכול ליצור את ההודעות שלך על ידי מתן שם לשילוב שלך, הדבקה בכתובת האתר של רשת האינטרנט שלך ובחירת ערוץ להודעות שלך לרשום. אם הוספת אירועים מותאמים אישית הם צריכים להופיע בקטע “אירועים להודיע” יחד עם שלוש אפשרויות ברירת המחדל. רק הקפד לשמור כשסיימת ותהיה מוכן לקבל הודעות בהתאמה אישית ישירות לערוצי Slack שלך!

אפליקציות מרופדות מומלצות לשיפור היעילות

מדריך היישומים הרפוי

אם בחרת בחשבון Slack בחינם כמו שהזכרנו לעיל, אתה מוגבל ל 10 שילובי שירות עבור הצוות שלך. זה אולי לא נשמע כמו טון, אבל זה מספיק כדי להפעיל את אתר וורדפרס או עסק קטן שלך ביעילות. להלן כמה אפליקציות מהספרייה שאנו ממליצים לך לקחת בחשבון (בנוסף לנדרש ווקי רשת נכנסים אפליקציה כמובן).

Dropbox: בשלב כזה או אחר כנראה שתצטרך לשתף משאב עם הצוות שלך. Dropbox היא אפשרות מצוינת לשיתוף גישה לקבצים עם הצוות שלך, ובאינטגרציה של Slack אתה יכול להכניס קבצים ישירות מה- Dropbox שלך להודעות Slack לצוות שלך..

גיתוב: כדי לנהל פרויקטים צוותיים שאנו אוהבים את Github (אנו משתמשים בו כאן ב- WPExplorer לפרויקטים רבים, כמו גם בקשות של תכונות נושא ודוחות באגים) ושילובם עם Slack פירושו שתוכלו לראות בדיוק מתי יש ל- Gits שלכם התחייבויות, לשלוף בקשות או להנפיק פעילות מה צוות.

Hootsuite או טוויטר: אם כל החשבונות החברתיים שלך מעוכבים בהוציטייט, או אם אתה סומך על אתר חברתי אחד כמו טוויטר, שילוב עם Slack הוא רעיון נהדר לוודא שאיש לא מפספס הודעה. הגדר את האפליקציה שלך כדי להפנות הודעות חברתיות לערוץ ספציפי, כך שגורואים / ות המדיה שלך יוכלו לנהל טוב יותר את ההישג שלך.

MailChimp: אם העסק שלך משתמש ב- MailChimp כדי לתקשר עם צרכנים, כדאי לך לשקול לשלב אותו עם Slack כדי לראות מתי אתה מרוויח (או מאבד) מנוי. בדרך זו תוכלו לראות מתי יתכן שתצטרכו לבצע שיפורים מסוימים בטכניקות ההצטרפות שלכם.

פינגדום: עקוב אחר זמן הפעילות וההשבתה של האתר שלך. עם אפליקציית Pingdom עבור Slack הצוות שלך יהיה הראשון לדעת מתי אחת ממדיניות ה- Pingdom שלך מופעלת.

סקייפ: שמור על קשר עם הצוות שלך והתחל צ’אטים חיים או שיחות באמצעות אפליקציית Skype עבור Slack. זוהי דרך מהירה להתקשר לפגישה מאולתרת או לשתף חדשות חשובות עם כל הקבוצה שלך בבת אחת.

סטטסבוט: עקוב אחר ניתוח האתר שלך באמצעות Slack with Statsbot. בוט קטן ומועיל זה יכול לספר לך הכל על מדדי האתר שלך מכיוון שהוא משתלב עם Google Analytics.

Wunderlist או שלום: בחר את העדפתך משני אלה (אין צורך בשני הדברים), אך לבחור ברשימת מטלות רצה לצוות שלך זו בחירה מצוינת. שתי האינטגרציות של האפליקציות ישלחו התראות לערוץ ה- Slack שלך כאשר פריטים למטלות מתווספים, יעודכנו או הושלמו, כדי שתוכל לראות מי יבצע מה נעשה.

זנדסק או HelpScout (אם אתה משתמש בהם): אם הצוות שלך מספק תמיכת לקוחות, כדאי לשקול אחת מהיישומים האלה כדי לשלב את מערכת הכרטוס שלך בחשבון Slack שלך. בדרך זו תוכלו לפקח על כרטיסים חדשים וכן על יעילות הצוות שלכם לעדכן ולהשיב לכרטיסים פתוחים.

כמובן אילו אפליקציות שתבחרו תלויות בצרכי הצוות שלכם. אולי אתה לא מודאג לגבי זמן הפעילות שלך כמו שאתה נוגע למסירת חבילות (כן – יש אפליקציית מעקב בשביל זה). יש אפליקציות כמעט לכל דבר שתוכלו לחשוב עליו – Hangouts של גוגל, חשבוניות, מעקב אחר יעדים, יישומי עבודה, טיימרים, לוחות שנה, זמן עבודה, שוקי מניות ועוד. אז התבונן במלואם מדריך אפליקציות כדי לראות אילו אתרים או תהליכים אחרים הגיוניים שהצוות שלך ישתלב עם Slack.

הולך קדימה

אני מקווה שתנסה לנסות את Slack. זו דרך נהדרת לשמור על אתר או עסק וורדפרס שלך מסודרים ופועלים בצורה חלקה. בנוסף, מכיוון שזה בחינם באמת אין סיבה טובה לא לתת לזה פסק. אם יש לך שאלות נוספות בנושא Slack for WordPress אל תהסס לשאול בסעיף התגובות למטה. או אם אתה כבר משתמש ב- Slack, נשמח לשמוע איך אהבת להשתמש בכלי ההתייעלות הזה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map