כיצד להוסיף פירורי לחם וורדפרס ומדוע חשוב

כיצד להוסיף פירורי לחם וורדפרס

מתי בפעם האחרונה עקבת אחר שובל של פירורי לחם? התשובה לשאלה ההיא? כנראה באינטרנט, וזו הסיבה שכדאי להתחיל לחשוב כיצד להוסיף פירורי לחם לוורדפרס.


שובל פירורי מילולי עבר אחרי אגדות ואולי על ידי הכלב שלך בבית, אבל פירורי לחם אמיתיים מתייחסים בדרך כלל לשלבי ניווט חשובים באתר, במיוחד כשמדברים על אתר eCommerce עם מאות או אלפי מוצרים..

הבנת פירורי הלחם היא קלה למדי, ותהליך הוספתם לאתר שלך לוקח לא יותר מכמה דקות. אם תרצה ללמוד עוד על פירורי לחם והצבת הפונקציות הקטנות והיקרות האלה באתר שלך, המשך לקרוא.

מהם פירורי לחם וורדפרס?

אם קנית משהו באינטרנט, רוב הסיכויים שראית לפחות פירורי לחם. הם סדרת קישורי הניווט המתחברים זה לזה כדי להראות לך בדיוק היכן ניווטת באתר.

פירורי לחם דומים לתפריטי ניווט רגילים למעט שהם נוצרים כשאתה נע באתר. קישורי פירור הלחם יוצרים מבנה קישור, עם היררכיה המציגה את העמוד הראשון בו ביקרת, ואחריו הבא, הבא, והעמוד הבא..

למעשה, דוגמה לפירורי לחם ניתן למצוא ב- WPExplorer, כאשר אתה לוחץ על הכרטיסייה ערכות נושא בתפריט הניווט ואז בחר קטגוריה של ערכות נושא.

כאמור, מקובל לראות פירורי לחם באתרי מסחר אלקטרוני, כמו באמזון, שם תוכלו לחפור את עצמכם לתוך חור עמוק של קטגוריות וסוגי מוצרים..

לרוב פירורי הלחם הללו מופיעים לראש אתר האינטרנט, והמשתמש יכול ללחוץ על כל אחד מהקישורים בהיררכיית פירורי הלחם כדי לקפוץ אחורה ולראות את היסטוריית הגלישה..

מדוע פירורי לחם חשובים?

רוב החברות בוחרות להשתמש בפירורי לחם משתי סיבות:

 1. פירורי לחם עוזרים למשתמשים לנווט באתר שלך.
 2. פירורי לחם יכולים להגביר את ה- SEO שלך.

לצורך חווית המשתמש, לפעמים תפריט ניווט לא מספיק כדי להנחות את המשתמש ולגרום לו להרגיש בנוח עם היכן שהוא נמצא באתר שלך..

ל- Best Buy אלפי קטגוריות ומוצרים. כאשר לקוח מתחיל לחפש מחשב נייד הוא מיד יורד באותו חור ארנב של תכונות, קטגוריות, מותגים ומוצרים ספציפיים.

אם אותו אדם רצה לבצע מסלול אחורה, תפריט הניווט (או סרגל החיפוש) היה חסר תועלת מכיוון שהוא בדרך כלל ייקח אותם רחוק מדי. במקום זאת, קל יותר ללקוח לראות באילו דפים התבוננה ואז לחץ על הדף שהכי הגיוני לחזור אליו.

בקיצור, מרבית המותגים משתמשים בפירורי לחם כאשר התוכן הופך להיות מכריע מכדי לנפות באמצעות תפריט הניווט. אז אם יש לכם אלפי מוצרים, קבצים או פוסטים בבלוג, פירורי הלחם עשויים לשמש אתכם היטב.

זה קשור גם לחלק ה- SEO של הדברים, מכיוון שפירורי הלחם עוזרים להעביר את מנועי החיפוש דרך אוסף העמודים שלך. זה מחזק את מבנה הקישור הפנימי שלך, כך שהרובוטים יכולים לזחול סביבם בקלות רבה יותר ולזהות את האתר שלך כאתר עם חווית משתמש מעולה..

כיצד להוסיף פירורי לחם וורדפרס באמצעות נושא

לאחר שהחלטת שפירורי לחם מתאימים לאתר שלך, הגיע הזמן להפעיל אותם מההתחלה או להוסיף פירורי לחם ל- WordPress לאתר קיים.

אם אתה רק יוצר אתר חדש עם המון תוכן, כדאי לחפש נושא וורדפרס עם פירורי לחם מובנים ממש. לדוגמה, לנושאים הבאים של וורדפרס כבר יש פירורי לחם כתכונה ראשית:

 • סך הכל – נושא רב תכליתי עם פירורי לחם.
 • בסיס ידע – ניחשת את זה. נושא בסיס וורדפרס בסיס ידע עם פירורי לחם.
 • SmartMag – נושא מגזין מקוון עם פירורי לחם.
 • שטוח – אפשרות פופולרית למסחר אלקטרוני עם פירורי לחם.
 • מוכר בחנות – נושא נוסף בחנות המקוונת הנהדרת עם פירורי לחם.

למעשה, נראה כי לרוב הנושאים הטובים ביותר למסחר אלקטרוני יש פירורי לחם כברירת מחדל. אחרי הכל, היזמים צריכים להניח שאולי אתם מוכרים כמויות גדולות של מוצרים, אז זה הגיוני. בלי קשר, ערכו את המחקר ובדקו את ההדגמות לפני שתתחייבו לנושא.

הפעלת פירורי לחם בוורדפרס באמצעות תוסף

אם תרצה להוסיף פירורי לחם לאתר הנוכחי, והרעיון להחליף נושאים לא הגיוני למותג שלך, אתה עדיין במזל.

תוסף ה- SEO של Yoast הוא כלי שכנראה היית צריך להתקין באתר שלך (למטרות SEO). SEO הוא נהדר, אך המפתחים המבריקים ב- Yoast טפלו בבעיה שרבים מבעלי אתרי וורדפרס נתקלים בהם. בסופו של דבר יש להם כל כך הרבה תכנים שהיררכיה של פירורי לחם תהיה הגיונית. הבעיה היחידה היא שלנושא שלהם אין תכונה של פירורי לחם.

אז, יוסט לקח את ההגה והפך את זה לפשוט יותר לכולנו. כך ניתן להוסיף פירורי לחם ל- WordPress תוך מספר דקות בלבד.

שלב 1: הוסף את תוסף ה- SEO של Yoast לאתר שלך

תוסף SEO של יוסט

אם כבר התקנת והפעלת את Yoast, דלג על שלב זה. לאלו בלי יוסט, גשו ל דף התוסף להורדה – – ולהתקין אותו. אתה יכול גם לעשות זאת בלוח המחוונים של וורדפרס על ידי מעבר אל תוספים> הוסף חדש, ואז הקלד “Yoast SEO” בסרגל החיפוש.

למרות שזה נהדר שיוסט SEO מציע את הפונקציונליות להשגת פירורי לחם באתר שלך, אנו ממליצים גם שתלמד על תכונות SEO של יוסט. זה לא רק ישפר את דירוג מנועי החיפוש שלך אלא יביא אותך למודעות יותר כיצד לעשות זאת.

שלב 2: הפעל את ההגדרות המתקדמות

הגדרות פירורי הלחם לא מוצגות בתחילה ב- Yoast, לכן עליך להתחיל בלחיצה על הכרטיסייה לוח המחוונים.

בחר בכרטיסייה תכונות.

גלול מטה כדי למצוא את כותרת דפי ההגדרות המתקדמות. כברירת מחדל, זה לא מופעל על ידי Yoast. לכן, לחץ על הכפתור כך שהוא יופיע מופעל.

לאחר מכן תראה עוד כמה אפשרויות בכרטיסייה SEO. עבור לכרטיסייה מתקדם כדי להתקדם.

האפשרות פירורי לחם היא הראשונה שמופיעה, כך שתוכלו להסתכל מתחת לזה כדי לאפשר את פירורי הלחם..

לאחר הפעלתן, מספר הגדרות אחרות מופיעות מתחת לזה. מרבית השדות הללו מלאים עם הגדרות ברירת מחדל, אז אל תהסס להשאיר אותם כמו שאתה רוצה. עם זאת, ייתכן שתרצה לשנות את אופן הפעולה של המפריד שלך או אולי משהו כמו הדגשת העמוד האחרון ברשימת פירורי הלחם.

הטקסונומיה של פירורי הלחם שלך תלויה במה שהגדרת לסוגי תפקיד מסוימים. אתה יכול להשאיר את אלה ריקים אם אין לך שום אינטרס לקבל פירורי לחם לפוסטים, אך יש לך גם אפשרות לערוך אותם. הקפד ללחוץ על כפתור שמור לפני שאתה עוזב את הדף.

שלב 3: הכנס קוד פירורי לחם בקובצי האתר שלך

פירורי הלחם לא יופיעו עד שתכניס קצת קוד לאתר שלך. התחל בהעתקת הקוד הבא:

','

'); } ?>

עליך להציב את הקוד בכל מקום שתרצה כי פירורי הלחם יופיעו. כמה מהמקומות הנפוצים ביותר כוללים:

 • בקובץ ה- single.php שלך.
 • בקובץ page.php שלך (מעל כותרת הדף).
 • בסוף הקובץ header.php.

פתק: אנו ממליצים בחום להשתמש בערכת נושא לילדי וורדפרס לכל שינוי בקובצי הנושא העיקריים. בדרך זו אתה עדיין יכול להתקין עדכונים לנושא שלך מבלי לאבד את ההתאמות האישיות שלך.

יש אנשים שמגלים שהקודקוד הבא הוא הדרך הטובה ביותר לעבור על פוסטים ודפים בודדים:

[wpseo_breadcrumb]

זהו זה!

בשלב זה היית צריך למצוא בהצלחה נושא או להשתמש בתוסף כדי להוסיף פירורי לחם ל- WordPress. אם יש לך שאלות נוספות, עיין במאמר זה ביוסט לטיפול בקוד זה. אחרת, אתה צריך להיות מוגדר עם פירורי לחם באתר שלך!

אתה יכול גם להשאיר לנו תגובה בקטע שלמטה – נשמח לעזור בכל שאלה שעשויה להיות לך לגבי הוספת פירורי לחם ל- WordPress עבור הקוראים שלך..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map