כיצד להוסיף מודעות תוכן מוטבעות לוורדפרס

כיצד להוסיף מודעות תוכן מוטבעות לוורדפרס

בלוגרים מתחילים ומשווקים מקוונים טועים לרוב בהצבת מודעות בכותרות ובסרגל הצדדי. למרות שמיקומים אלה יכולים להניב תוצאות מכובדות, פלטפורמות הפרסום ממליצות בדרך כלל ללמוד כיצד להוסיף מודעות תוכן מוטבעות לוורדפרס. פרסומת מוטבעת מוצגת בתוכן הפוסט או בדף שלך, אז אולי ממש מתחת לפסקה הראשונה או השנייה או מפוזרת בפוסט בבלוג כדי לשפר את ההמרות.


ניתן לראות מודעות מוטבעות כמסיחות את דעתן למשתמשים, לכן חשוב להשתמש בהן במשורה ובמקום כלשהו לעבר החלק התחתון של הפוסט או העמוד שלך, כדי להבטיח שתקבל מספיק קליקים.

איך מוסיפים מודעות תוכן מוטבעות לוורדפרס?

זה נשמע כמו משימה מורכבת, מכיוון שהגישה ל- Google AdSense והעתקת הקוד ידנית לכל פוסט בודד עומדת להימשך לנצח. יתכן שתצליחי להתחמק עם זה לבלוג חדש וקטן יותר, אך בסופו של דבר, אתה זקוק לדרך להציב מודעה בכל פוסט (במיקום ספציפי) מבלי שתצטרך להעתיק ולהדביק את הקוד באופן ידני.

למרבה המזל, כמה תוספים מאפשרים פונקציונליות זו, שרובם גוזרים את רוב הקידוד שתצטרך להשלים אחרת. יש עדיין קצת העתקת קוד, ממקומות כמו AdSense, אך זו לא יותר מחמש דקות משימה. להדרכה זו כיצד להוסיף מודעות תוכן מוטבעות לוורדפרס, אנו הולכים לבצע את ההפגנה באמצעות רשת Google AdSense. זה בעיקר מכיוון שזו אחת הדרכים הפופולריות ביותר להשיג מודעות דינמיות באתר שלך, והיא ידועה בהצגת מודעות רלוונטיות..

1. צור חשבון AdSense (או כל חשבון אחר להוסיף רשת)

גוגל אדסנס להוסיף מודעות תוכן מוטבעות לוורדפרס

עבור לאתר AdSense וצור חשבון או התחבר עם אחד מחשבונות Google שיצרת בעבר. אנחנו לא הולכים לעבור את כל תהליך Google AdSense כאן, אבל יש לנו מאמר נהדר להגדרת AdSense כראוי לבלוג שלך. עם זאת, התהליך כרוך בעיקר בהפעלת ואימות חשבונך, תוך יצירת יחידות מודעות בודדות או מעבר לסעיף מודעות אוטומטיות לשיטה היעילה ביותר..

פורמטים של גוגל אדסנס

לאחר שתיצור את הפרסומות האוטומטיות שלך, הוא מספק את הקוד הדרוש למודעות דינמיות על סמך מה שהמשתמשים שלך חיפשו בעבר.

2. התקן והפעל את תוסף WordPress Inserter מודעות

Inserter Ad - תוסף ניהול מודעות וורדפרס

לא מעט תוספים זמינים להוסיף מודעות תוכן מוטבעות לוורדפרס, אך אחת התכונות הממלאות והקלות ביותר לשימוש נקראת Ad Inserter. לכן התקן את ה- תוסף להכנסת מודעות, ואז קדימה והפעל אותו. מרבית הגדרות ברירת המחדל הן בסדר מחוץ לתיבה, אך תצטרך להיכנס ולציין כיצד והיכן תרצה שהמודעות יופיעו..

3. הגדר פרסומת שתופיע מתחת לפסקה הראשונה בכל פוסט בבלוג

כדי למצוא את ההגדרות של תוסף מודעות Inserter, עבור לתפריט לוח המחוונים של וורדפרס ולחץ על הגדרות> מציג מודעות.

מיקום מודעות תוכן מוטבעות בוורדפרס

מודול זה נראה מעט מבלבל בהתחלה, אך הוא למעשה די פשוט ברגע שתשיג אותו. לא רק זה, אלא שתלמדו שזה ללא ספק התוסף הטוב ביותר מבחינת הגמישות או מיקומי המודעות שלכם.

צור בלוקים להכנסת מודעות

המספרים בראש המודול מייצגים חסימות שונות שתוכלו ליצור כדי להוסיף מודעות תוכן מוטבעות לוורדפרס. לכן, אם הייתה לי מודעה אחת שמופיעה אחרי הפסקה הראשונה של פוסט, ומודעה אחרת שמופיעה ממש לפני הפסקה האחרונה, אלה היו שני חסימות מודעות נפרדות. לדוגמה זו, נבצע רק אחת.

צור והתאם אישית פרסומות מכניסי מודעות

קח את קוד המודעה האוטומטית או את קוד יחידת המודעות מדף Google AdSense שלך ​​והעתק אותו ללוח שלך. בדרך כלל זה יהיה הקוד שאתה מדביק באופן ידני בגוף הדף שלך, אך עם התוסף Inserter Ad, אתה צריך לעשות זאת רק פעם אחת – בבלוק המודעות 1, או לאילו שאתה רוצה להשתמש בו..

אזורים מציגים מודעות

כברירת מחדל, אזור ההכנסה האוטומטית מוגדר לביטול, אך אתה רוצה להתאים את זה למקם את הפרסומת אחרי פסקה מסוימת, בין הערות, או בכל מקום שתמצא אותה מתאימה. ללימוד זה אנו בוחרים את ה- אחרי פיסקה אפשרות.

לאחר שתבחר בשדה אחרי פיסקה, יש לך אפשרות להקליד כמה פסקאות. לכן, אם הייתי רוצה שהפרסומת הספציפית הזו תופיע אחרי הפסקה הראשונה, הייתי מקליד את המספר 1.

הגדרות מציג מודעות

אם ברצונך להפעיל או לבטל בנפרד מודעות בכל פוסט, יש לך את התכונה הזו בתפריט הנפתח למטה. עם זאת, אנו חושבים שרוב האנשים ירצו שהמודעות יופיעו אוטומטית בכל פוסט בודד. במקרה זה, בחר באפשרות הריקה כדי להסיר חריגים מהפרסום.

הגדרות מציג מודעות

אתה יכול להיות ממש ספציפי עם המיקום כשאתה מוסיף מודעות תוכן מוטבעות לוורדפרס עם התוסף הזה. ישנם כלים לחריגות היישור, הסגנון והפוסט. אל תהסס לשחק עם זה כדי לענות על הצרכים שלך. אך כרגע זו הדרך הפשוטה ביותר להציב מודעה מוטבעת בפוסט הוורדפרס שלך.

להלן ההגדרות הסופיות שלי לחשיפת פרסומת של Google AdSense מתחת לכל פסקה ראשונה בפוסטים שלי ב- WordPress:

גימור הפרסום של מודעות החדשות שהסתיים

ודא שאתה לוחץ על שמור את כל ההגדרות לפני שאתה מתרחק מהדף.

4. העתק קוד AdSense לאזור הראשי של אתר האינטרנט שלך

יש גם קטע של קוד AdSense שיש להציב אותו אזור האתר שלך. אזור זה נמצא באזור header.php קובץ. חפש את תייגו והניחו את הקוד הדרוש ממש מתחת לזה, גם אם יש לכם כבר כמה פיסות קוד מתחת לתג. זה דוחף את כל השאר, ולא אמור להשפיע על הפונקציונליות של האתר שלך.

העתק קוד AdSense

5. בדוק את הקוד בחזית האתר שלך

אני מניח שכבר יש לך כמה פוסטים בבלוג שמתפרסמים באתר שלך, אבל אם לא, קדימה עשה הודעה למבחן. ואז הדבר היחיד שעליך לעשות הוא להבטיח שיש מספיק פסקאות במאמר בכדי שהפרסומת תוצג. ללימוד זה כל מה שאני צריך זה שתי פסקאות, מכיוון שהתוסף מזהה את הלחיצה הראשונה על מקש Enter בסיום הפסקה הראשונה..

הכן פוסטים בבלוג

כפי שאתה יכול לראות, ה backend של הפוסט שלך לא יציג אף אחת מהמודעות שהטמענו. עם זאת, תוכל ללחוץ על תצוגה מקדימה או פרסם כדי לראות כיצד הם מופיעים בכניסה. תצוגת חזית הצריכה זקוקה למעט עיצוב כדי להפוך אותם לגלויים יותר ומושכים יותר, אך ניתן לעשות זאת באמצעות הגדרות מציג מודעות עמוד.

צפה בפרסומות מציגות מודעות

בנוסף, יש מודול בכל פוסט שנותן לך כוח ידני על מודעות מוטבעות. לכן, אם הוספת כמה חריגים לתוסף Inserter Ad, יתכן שתוכל להיות לך תיבת סימון כדי להסיר או לכלול מודעה בפוסט מסוים זה..

הגדרות מציג מודעות: חריגים

האם אתה מוכן להוסיף מודעות תוכן מוטבעות לוורדפרס?

המטרה של מודעות התוכן המקוונות שלך היא לגרום לפרסומות להיראות כמה שיותר טבעיות. בדרך זו, אנשים נוטים יותר ללחוץ עליהם ולא להתעצבן מההפרעה.

אם יש לך שאלות לגבי הוספת מודעות תוכן מוטבעות לוורדפרס, יידע אותנו בקטע התגובות למטה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map