כיצד לארח פודקאסט עם וורדפרס באמצעות

כיצד לארח פודקאסט עם וורדפרס באמצעות

האם אתה מחפש לארח פודקאסט באמצעות וורדפרס? אם זהו כן מהדהד, בהחלט תאהבו את הפוסט הזה. היום אנו מראים לכם בדיוק כיצד ליצור פודקאסט מצליח באתר וורדפרס שלכם באמצעות תוסף חמצן המכונה PowerPress. למה PowerPress? ובכן, התוסף נשלח עם מיליון ואחת תכונות שעוזרות לכם לארח פודקאסטים כמו בוס.


בנוסף, PowerPress עוזרת לכם להפיץ את הפודקאסטים שלכם לפוד פודקאסטים של Apple (לשעבר iTunes Podcasts), Spotify ו- Google Podcasts בין מקומות אחרים. ככזה, התוסף מאפשר לך להגיע למיליוני מאזינים מבלי להתכופף לאחור. החלק הטוב ביותר הוא שהתוסף הוא חינם וקל להפליא להתקנה ושימוש.

עם זאת, תפסו לעצמכם ספל קפה חם ותנו לגלגל. אה, אנא אל תהססו לשאול שאלות ולשתף את מחשבותיכם בקטע התגובות בסוף פוסט זה.

הורד את PowerPress מ- WordPress.org

כיצד להשתמש ב- PowerPress כדי לארח פודקאסט באמצעות WordPress

מבלי לבזבז שנייה נוספת, בואו נקבע את PowerPress ליצירת פודקאסט עם וורדפרס ואירוח. אל תדאגו אחת; אתה יכול להגדיר את התוסף גם אם אתה המתחיל המושלם ללא שום ידע בקידוד. בוא ניגש לעניין.

התקנת PowerPress

PowerPress זמין באתר repo plugin של WordPress.org, כלומר אתה יכול להתקין אותו ישירות מתוך לוח המחוונים של מנהל המערכת של WordPress. איך? בתפריט הניהול של WordPress, נווט אל תוספים> הוסף חדש כפי שמוצג מטה.

התקנת תוסף WordPress חדש

הבא, הזן PowerPress בתיבת החיפוש וברגע שמצאת את התוסף, לחץ על להתקין עכשיו כאשר אנו מדגישים בתמונה למטה.

התקנת תוסף

לאחר מכן, פגע ב- הפעל כפתור.

הפעלת תוסף ה- Powerpress

הפעלת PowerPress הוסף פריט חדש לתפריט הניהול של WordPress. לחץ על זה PowerPress פריט בתפריט כפי שאנו מדגישים בסקרנגרב למטה.

תוסף הפודקאסטים של

קביעת תצורה של PowerPress

במסך הבא, קבע את הגדרות הפודקאסט הבסיסיות שלך. אתה יכול להוסיף הגדרות כמו כותרת הפודקאסט שלך, להגדיר פודקאסטים של Apple, לשלב שירותי Blubrry (אירוח מדיה וסטטיסטיקה) ולקשר בין חשבון Blubrry.com שלך (אם יש לך כזה) בין היתר.

הגדרות powerpress לארח פודקאסט באמצעות וורדפרס

קבע את ההגדרות שלך (אני מבטיח שזה קל כמו A, B, C), גלול מטה לתחתית העמוד ופגע בכ שמור שינויים כפתור.

שמור הגדרות

יצירת הפודקאסט הראשון שלך

כאשר ההגדרות הבסיסיות שלך מוכנות, אתה מוכן להתחיל ליצור פודקאסטים. לחץ על צור פוסט בבלוג עם פרק קישור כפי שמוצג בתמונה למטה.

יצירת פודקאסט עם

לחיצה על קישור זה מפנה אותך לעורך הפוסטים המוכר של וורדפרס. רואים? לא אמרתי לך ש- PowerPress מקל על אירוח פודקאסט באמצעות WordPress?

תוסף הפודקאסט של וורדפרס

מה הלאה? הזן את כותרת הפודקאסט שלך ואת התוכן באותה דרך שאתה יוצר פוסט בבלוג. אך פודקאסט אינו שלם עם קובץ השמע / וידאו. איך מוסיפים את זה? זה פשוט, גלול לכיוון החלק התחתון של הדף עד שתראה את החלק הבא.

הוספת קובץ מדיה של פודקאסט Powerpress בעורך הפוסט של WordPress

בשלב זה, עליך להיות מוכן לקובץ הפודקאסט שלך. החלק הטוב ביותר הוא שאתה יכול לארח את הקבצים שלך בכל אתר אירוח מדיה.

העלאת קבצי ענק לאותו שרת בו מתגורר אתר וורדפרס שלך עלולה להוביל למהירויות עמידות של העמודים, תלוי, כמובן, במארח שלך.

עם זאת, למטרות מדריך זה העליתי קובץ מוזיקה לספריית המדיה של וורדפרס שלי. ואז הדבקתי את כתובת האתר של הקובץ כפי שנראה בתמונת המסך למטה.

בשלב זה, הדבק העתק את כתובת האתר של הקובץ שלך לקטע שלמעלה, בדוק שהכל בסדר ופגע ב- פרסם כפתור. בואו נראה מה השגנו עד כה.

לא רע בכלל. מה אתה חושב? היה קל או מה?

הגש את הפודקאסט שלך לספריות הפודקאסט

עכשיו כשיש לך פודקאסט מוכן, הגיע הזמן להעלות אותו ליותר גלגלי עיניים. ברור שאתה צריך להרכיב תוכנית שיווקית לפודקאסט, באותה דרך שאתה מקדם את התוכן האחר שלך.

בנוסף, אתה יכול לשלוח אותו לספריות הפודקאסט. כעת, PowerPress מקלה מאוד על הגשת הפודקאסט שלך לספריות שונות. איך אתה עושה את זה?

נווט בחזרה אל PowerPress לוח המחוונים של מנהל המערכת ולחץ על הגש את הפודקאסט שלך ל- iTunes ולמדריכי פודקאסט אחרים קישור כפי שאנו מדגישים להלן.

הגשת פודקאסט לספריות פודקאסט באמצעות תוסף ה- Powerpress

תנותב לאתר Blubrry. אם עדיין אין לך חשבון, תתבקש ליצור חשבון. אם כבר יש לך חשבון, תנותב לדף הבא.

בדף שלמעלה, אתה יכול להגיש את הפודקאסט שלך לפודקאסטים של אפל, פודקאסטים של גוגל, ספוטיפיי, Google Play מוסיקה, TuneIn ורדיו פודקאסט Stitcher. את כל הקישורים הדרושים לך על מנת להגיש את הפודקאסט שלך לספריות אלה, תוכלו למצוא באתר ניווט תפריט מימין (ראה תמונה למעלה).

זה לא הכל, אתה יכול לעשות כל כך הרבה יותר בלוח המחוונים של פודקאסטר Blubrry, אז אל תהססו לחקור.

מה עוד?

PowerPress מגיע עם יותר תכונות שהופכות פודקאסטים לא רק למציאות אלא גם מהנות במיוחד. לדוגמה, באפשרותך לייבא פודקאסטים מ- SoundCloud, LibSyn, PodBean, Squarespace, Anchor.fm ו- RSS. בנוסף, באפשרותך לייבא הגדרות ופרקים מתוספי פודקאסטים PodPress ו תוסף פודקאסטים מאת TSG.

יתר על כן, תוכלו לייבא פרקי פודקאסט מפלטפורמות בלוגים אחרות כמו Blogger, Joomla, Movable Type ו- TypePad בין היתר. ומכיוון ש- Blubrry מציעה אירוח מדיה, אתה יכול להעביר את קבצי המדיה לשירותם בכמה לחיצות.

מודאגים מקידום אתרים? PowerPress SEO הוא תכונה חדשה שעוזרת לך לייעל את פרקי הפודקאסט שלך למנועי חיפוש מבלי לשבור זיעה. נוסף על כך, אתה יכול להתאים אישית באופן מלא את נגני האודיו והווידיאו של PowerPress כך שיתאימו לנושא שלך.

נוסף על כך, אתה יכול להגדיר תגי MP3 ID3 (כותרת, אלבום, אמן, שנה וכו ‘) המופיעים לצד פרקי הפודקאסט שלך. PowerPress מגיע עם כלים רבים אחרים שהופכים את התוסף לפיתרון הפודקאסטים שבחרתם ליותר מ 60,000 משתמשי וורדפרס בזמן כתיבתם..

סיכום

בעל אתר שמאפשר לארח את הפודקאסט שלך ולפרסם אותו בספריות פודקאסט מרובות הוא חיוני. לא רק שהאתר נותן למאזין שלך את ההזדמנות להקשיב ולהירשם, אלא שהוא גם נותן לקהילה שלך במה לדון בכל פרק.

אתה יכול להשתמש בכל פוסט המקשר לפרק פודקאסט כאזור לקבלת הערות מופע מפורטות או מידע נוסף. אתה יכול להשתמש בקטע התגובות של כל פוסט כדי לקבל משוב מהמאזינים שלך על כל פרק. נוסף על כך, אתר אינטרנט מציע לך ארכיון לכל פרקי הפודקאסט שלך מבלי להסתמך על שירות של צד שלישי.

בעל תוסף חזק כמו PowerPress לארח פודקאסט עם WordPress מוביל לתוצאות מוחשיות. למה? הילד הרע הזה עושה הרבה הרמה כבדה עבור תוסף וורדפרס בחינם. בכנות, אני לא חושב שתוכל להשיג תוסף פודקאסט טוב יותר עבור וורדפרס.

האם אתה מארח פודקאסט עם וורדפרס? נשמח לשמוע איך אתה עושה את זה, כמו גם את המחשבות שלך על כל התהליך בתגובות.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me