כיצד להתקין תוספי וורדפרס מרובים עם מתקין רב תוספים

עדכון: נראה כי גירסת ה- Multi Plugin המותקנת בגרסת “חינם” אינה זמינה להורדה בשלב זה. גרסת הפרימיום עדיין זמינה למכירה.


בין אם אתה מפתח או מעצב אתרים, או שאתה סתם מוצא את עצמך מקים אתרי וורדפרס באופן קבוע, מדריך זה יראה לך כיצד חסוך קצת מזמנך היקר בעת הוספת רשימת התוספים הליבה שלך להתקנה וורדפרס חדשה.

אם יש לך מבחר של תוספים מועדפים או חיוניים שבהם אתה משתמש כמעט בכל אתר וורדפרס שאתה מגדיר, אז על ידי יצירת רשימה של תוספים אלה במתקין החינמי רב-תוספים, אתה יכול צור רשימת תוספים שניתנת לשימוש חוזר המותקנים ומופעלים בכמות גדולה בלחיצות בודדות.

אם זה נשמע לך מושך אז המשך לקרוא ל- מדריך לשימוש במתקין רב תוספים כדי לחסוך זמן ומאמץ בעת הקמת אתר וורדפרס חדש.

סקירה של מתקין רב תוספים

כאמור, התוסף החינמי הזה יכול לעזור לכם לחסוך זמן רב בכך שהוא נותן לכם את היכולת התקן מספר תוספים בכמה לחיצות. כדי לתת לך מושג טוב יותר מה התוסף הזה יכול לעשות, הנה רשימה של התכונות העיקריות שלו:

 • צור רשימת תוספים להתקנה ולהפעלה בכמות גדולה
 • כלול תוספים מהספרייה של WordPress.org
 • כלול תוספים המתארחים בשרת או בשירות ענן כגון Dropbox
 • העלה, התקנה והפעל של תוספים בכמות גדולה מהמחשב שלך
 • שמור את הרשימה וייצא אותה לשימוש באתרים אחרים
 • צור רשימות מרובות לקבוצות תוספים שונות

כפי שתוכלו לראות שהתוסף החינמי הזה די גמיש ומכסה את מרבית האפשרויות למיקומם של התוספים שתרצו להוסיף. עכשיו כדי לעזור לך להתחיל, הנה המדריך שלנו לשימוש במתקין רב תוספים.

התקן מתקין רב תוספים

בתור מתקין רב תוספים הוא תוסף בחינם – – ניתן להתקין אותו באתר שלך מלוח המחוונים של מנהל המערכת של וורדפרס. פשוט התחבר לאתר וורדפרס שלך (yourdomain.com/login/) ואז עבור לתוספים> הוסף חדש ואז הזן ‘מתקין רב תוספים’ בתיבת החיפוש (או פשוט לחץ על הקישור למעלה).

חיפוש רב תוספים

לאחר לחיצה על התקן עכשיו וקישורי ההפעלה של פלאגין, תוכלו לגשת לפלאגין מפריט התפריט Multi Plugin Installer..

יצירת רשימת התוספים החיוניים של וורדפרס שלך

מלוח הבקרה של Multi Installer Installer תוכלו ליצור את רשימת התוספים החיוניים של WordPress שלכם להתקנה בכמות גדולה באתרכם. אתה יכול גם לעשות שימוש חוזר ברשימה באתרים אחרים חוסך לך זמן בעת ​​הגדרת התקנת WordPress חדשה.

לוח בקרה רב-תוסף

השלב הראשון הוא לתת שם לרשימה שלך. זה יאפשר לך לייצא את הקובץ בו משתמש התוסף ליצירת הרשימה, ואז לייבא אותו לאתר אחר באמצעות תוסף זה. זה חוסך ממך את הצורך הבא בכל אתר בעתיד.

שם רשימת תוספים רב

אתה יכול לתת לרשימה שלך כל שם, אבל כמו שאתה יכול ליצור רשימות מרובות עבור סוגים שונים של אתרים, וודא שאתה נותן לו שם תיאורי. לדוגמה, אם רשימת התוספים שלך לאתרי לקוח עשויה להיות שונה מרשימת התוספים לאתרים שלך, לכן דרוש שתי רשימות שונות.

השלב הבא הוא רשימת התוספים שתרצו להתקין מתוך ספריית התוספים של WordPress.org. עם מתקין רב התוספים אתה יכול פשוט הזן את שם התוסף, או ליתר דיוק, אתה יכול גם להזין את כתובת האתר או הכתובת של דף התוסף או הקובץ.

תוספי רשימת תוספים מרובים

כאשר יצרת את רשימת התוספים שלך ממאגר WordPress.org, אתה יכול ללחוץ על כפתור התקן התוספים או על לחצן התקן והפעל תוספים..

כפתורי רשימת תוספים מרובים

אם אתה בטוח שאתה רוצה שהפלאגינים ברשימה יהיו פעילים באתר שלך מייד לחץ על הכפתור השני, אחרת לחץ על הכפתור הראשון רק כדי להוסיף אותם לאתר שלך במצב לא פעיל. לאחר לחיצה על אחד משני הכפתורים תקבל עדכון התקדמות עם התקנת ההתקנות.

התקדמות רשימת תוספים מרובה

התקנת תוספים מארחים ללא-WordPress.org

מאפיין נוסף של התוסף Multi Plugin Installer הוא שהוא מאפשר לך התקן והפעל מספר תוספים מהמחשב שלך, כמו תוספים פרימיום או מותאמים אישית, בבת אחת, במקום להעלות ולהתקין אותם אחד אחד.

כדי להוסיף כמה תוספים מהמחשב לאתר וורדפרס שלך, פשוט לחץ על לחצן בחר קבצים ואז בחר תוסף אחד או יותר מהמחשב שלך כדי להעלות ולהפעיל באתר שלך בכמויות גדולות..

תוספים מקומיים רב-תוספים

עם מתקין רב תוספים אינך יכול לשמור רשימה של תוספים מקומיים להתקנה באותה דרך שתוכלו על ידי אלו המתארחים במאגר WordPress.org. עם זאת, מכיוון שאתה יכול לבחור מספר תוספים בבת אחת, אתה עדיין יכול לעשות זאת חסוך זמן לא מבוטל באמצעות תכונה זו.

אם ברשותך פריטים ברשימת התוספים החיוניים להתקנה שאינם מתארחים על ידי WordPress.org, עדיין תוכל להוסיף אותם לקובץ הייבוא ​​MPI שלך של תוספים שיותקנו בפעם אחת.

לשם כך, פשוט העלו את קבצי ה- zip של התוספים שתרצו לכלול ברשימה לשרת ואז הוסיפו את כתובת האתר המלאה לקבצים הללו לרשימה, יחד עם אלה מתוך ספריית התוספים של WordPress.org..

כתובות URL של רשימת תוספים מרובים

אם אינך יכול או לא רוצה להעלות את התוספים לשרת, אתה יכול השתמש בשירות אחסון בענן כגון Dropbox לאחסון התוספים. ואז זה רק מקרה של קבלת כתובת האתר הציבורית של הקובץ והוספת אותה לרשימת התוספים כמו קודם.

Dropbox רב תוסף

ואז לאחר הוספת כתובת האתר של הקובץ בתיקיית Dropbox שלך ולחיצה על כפתור התקן והפעלה של התוסף, התוסף יותקן. כתובת האתר של Dropbox יכולה להיות מלווה בכתובות URL של תוספים המתארחים במקום אחר, ושמות אלה במאגר WordPress.org.

הצלחה עם Dropbox רב תוסף

ייצוא וייבוא ​​של רשימות התוספים

בכל פעם שאתה יוצר רשימת תוספים חדשה, נוצר קובץ MPI חדש. ניתן להוריד קבצים אלה למחשב שלך ואז הועלה לאתרי וורדפרס אחרים עם זה התוסף הזה מותקן עליו.

קבצי MPI רב-תוספים

זה נהדר שכן בכל פעם שאתה מפעיל אתר וורדפרס חדש, אתה יכול פשוט להתקין את התוסף Multi Plugin Installer ואז לייבא את קובץ ה- MPI שלך המכיל את השמות והמיקומים של התוספים החיוניים שלך..

קבצי MPI יכולים להיות נפתח בעורך טקסטים כגון פנקס רשימות וערוך כדי להסיר או להוסיף תוספים ככל שהדרישות וההעדפות שלך משתנות. זה מונע ממך את הצורך ליצור רשימה חדשה מאפס.

סיכום

אני מקווה שעכשיו יש לך הבנה טובה כיצד תוסף זה עובד ואיך הוא יכול לחסוך לך הרבה זמן ומאמץ בכל פעם שאתה מקים אתר וורדפרס חדש. ואם אתה מעוניין בתכונות נוספות, הקפד לבדוק את התוסף Multi Plugin Installer Premium WordPress ב- CodeCanyon. גרסה זו של התוסף מוסיפה תכונות נוספות עבור הודעות דוא”ל לגיבוי תוספים, ממשק אדמיניסטרציה מובחר ומקצועי יותר ויותר.

השג את התקנת Multi Plugin Premium

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map