כיצד לבנות תיק מקוון באמצעות וורדפרס (והנושא הכולל)

אתר תיקים הוא פלטפורמה מושלמת להצגת כל מה שתרצו. יכול להיות שמוצרים שאתה מוכר, הפרויקטים שהשלמת, פרסים שקיבלת, תמונות שמעוררות השראה או יצירות אמנות שאתה גאה בהן. אתר פורטפוליו ישווק את המוצרים, השירותים והמיומנויות שלך לקהל היעד שלך. יתר על כן, זה יכול להועיל ביצירת לידים. אם אתה בעל מקצוע יצירתי (מעצב אתרים, אמן, צייר, סופר, מאייר גרפי), אתר מעוצב היטב חשוב במיוחד כדי למשוך לקוחות ולהגדיל את העסק שלך..


בפוסט זה נעבור על השלבים של בניית אתר תיק עבודות באמצעות וורדפרס באמצעות נושא ה- Total. בתחילת הדרך, עליכם לדעת כי ערכת הנושא Total כוללת סוג הודעה מובנית המותאמת אישית לתיק העבודות. כך שקל יותר ליצור את התיק ולהוסיף את פריטי התיק שלך. ואם אתה יודע לעבוד עם פוסטים סטנדרטיים, יצירת תיק עבודות תהיה הרבה יותר פשוטה בשבילך.

נתחיל!

שלב 1: בחר מארח אינטרנט

כשמדובר באירוח, יש מספר עצום של אפשרויות אירוח שמתאימות לכל כיס. אבל אם אתה תקוע לבחור אחת, עיין בפתרונות האירוח של וורדפרס עליהם ממליץ WPExplorer.

אירוח וורדפרס הטוב ביותר

Bluehost היא אפשרות נהדרת אם רק התחלתם מכיוון שהיא מציעה הרבה משאבים במחיר נמוך – וזה אפילו נמוך יותר כשאתם משתמשים בקישור שלנו. אתה יכול להשיג את Bluehost תמורת 2.95 דולר בלבד בשנה הראשונה!

אבל אם אתה רוצה שאירוח יוכל להשתמש בו בריזה, גלגל תנופה ו- WP Engine הם שתי חברות אירוח הוורדפרס המנוהלות הטובות ביותר בסביבה. שתיהן מציעות תכונות מעולות במחיר סביר, והכי טוב שלא תצטרכו לחשוב על השרת שלך מאחר והן דואגות לכל דבר בשבילך.

שלב 2: בחר שם דומיין

בעת ההרשמה למארח לשטח שרת, יהיה עליך לשמור את שם הדומיין שלך. שם התחום שלך ייחודי לאתר שלך ותוכל להשיג שמות אלה מרשמים כמו NameCheap ו- GoDaddy. בחר שם בזהירות, מכיוון שהוא יכול להיות די מבולגן לשנות אותו אחר כך.

שלב 3: התקן את WordPress

התקנת וורדפרס היא קלה! עם מארחים מנוהלים התקנת WordPress שלך כבר מוגדרת עבורך. אם תבחר ב- Bluehost פשוט עקוב אחר תהליך ההתקנה בלחיצה אחת והיית צריך ש- WordPress תהיה מוכנה בעוד מספר דקות.

כשאתה מגיע למסך הכניסה, הזן את שם המשתמש והסיסמה שיצרת במהלך התקנת וורדפרס והזן לאתר שלך. כשאתה שם, אתה יכול להתחיל ליצור את אתר הפורטפוליו שלך בפועל.

שלב 4: בחר והפעל נושא

שלב זה הולך להיות קל לנו, מכיוון שנבחר בסך הכל. לדעתנו זהו אחד הנושאים הטובים ביותר שתוכלו לבחור בכל פרויקט שכן הנושא כולל טונות של תכונות ואפשרויות בהן תוכלו להשתמש לעסקים, ארגוני צדקה, תיקים ועוד. ועם ייבוא ​​הדגמה קל תוכלו ליצור אתרי תיקים יפים עם סה”כ בלחיצות זוגיות אחת, כמו זו למטה:

לאחר התקנת הנושא Total, הפעל אותו ממרכז השליטה שלך על ידי לחיצה על מראה> ערכות נושא> הוסף חדש.

בשלב זה יש לך בחירה לבצע – אתה יכול פשוט לייבא כל אתר הדגמה מ- Total באמצעות יבואנית הדגמה.  בסה”כ יש 40+ אתרי אינטרנט שנבנו מראש, כולל הדגמות לתיק עבודות. אתה יכול לבחור כל הדגמה, לייבא אותו ולהוסיף לו תוכן משלך.

כל שעליך לעשות הוא לבחור בהדגמה שאתה אוהב ופעל לפי ההנחיות שעל המסך להתקנה ואז הפעל את כל התוספים הנדרשים וייבא את תוכן הדגימה (פוסטים, סוגי פוסטים, ווידג’טים, תפריטים וכו ‘).

שלב 5: יצירה ועריכה של פריטי תיקים וצור רשימת פריטי תיקים

כמובן שאתה לא צריך לייבא הדגמה כדי להתחיל, אתה תמיד יכול לבנות אתר משלך מהיסוד. כשמשתמשים בערכת הנושא Total קל ליצור תיק עבודות משלך.

אך לפני שנוכל ליצור את עמוד הפורטפוליו שלנו, עלינו ליצור את פריטי הפורטפוליו שייכנסו אליו. עם Total יש לך שתי אפשרויות ליצירת פריטי תיק העבודות שלך.

אפשרות 1: שימוש בסוג הפוסטים המותאמים אישית של Total, כפי שהוא

האפשרות הראשונה שלך היא להשתמש בסוג ההודעות של תיק העבודות כפי שהוא כדי ליצור את התיק שלך. בלוח המחוונים של וורדפרס, לחץ על תיק עבודות> הוסף חדש.

סך כל פריטי סוג התיק

הוסף את כותרת פריט הפורטפוליו שלך, תגיות, קטגוריות וכל תוכן טקסט. סה”כ תומך בסוגי תוכן שונים – הוסף א תמונה מצורפת אם ברצונך להציג תמונה יחידה, הוסף מספר תמונות לתמונה גלריית תמונות כדי ליצור סליידר, או להוסיף קישור לקובץ שמע או וידאו בסעיף פריט תיק קטע. אך בכל המקרים הללו, סביר להניח שתרצה גם לבחור פריסת עמוד תחת ההגדרות הראשיות (שמאל, ימין או ללא סרגל צד) ולהגדיר תמונה מוצגת עבור הפוסט שלך שישמש ברשת התיקים, קרוסלות ופוסטים קשורים. לאחר שתסיים, שמור את הפוסט.

סך כל הגדרות סוג התיק

השלב הבא הוא ללכת מראה> התאמה אישית> תיק עבודות להתאמה אישית של דפי ארכיון התיקים שלך (עיקרי, תגיות וקטגוריות) וכן את דפי פריטי התיק היחיד שלך. מכאן תוכלו לבחור פריסת סרגל צד, פוסטים קשורים סופרים ולאפשר רכיבי עמוד שונים ואז גררו ושחררו אותם בסדר הרצוי..

זהו זה! פשוט הוסף פריטים נוספים כדי למלא את תיק העבודות שלך.

אפשרות 2: בנה תבנית תיקים משלך באמצעות מלחין ויזואלי

אם אתה רוצה לשים יותר ידיים, אתה יכול להיות מעצב משלך באמצעות התכונות של Total ובונה העמודים של Visual Composer. Visual Composer הוא בונה דפים חזותי המסייע לך ליצור פריסות יפות בשיטת גרירה ושחרור. כמשתמש זה אומר שאתה לא צריך לדעת קידוד כלשהו ולמעשה תוכל ליהנות מתהליך בניית הרשת. זה מגיע בחינם עם Total, ועליך לראות הנחיה להתקין את התוסף באתר שלך בעת הפעלת הנושא. רק זכרו להפעיל אותו גם.

בקר בהגדרות המלחין החזותי מלוח המחוונים כדי להתקין את התוסף. לחץ על מלחין חזותי> מנהל תפקידים והתאם את ההגדרות. והכי חשוב, אפשר למלחין את סוגי הפוסטים עליהם תרצה להשתמש בהם. כברירת מחדל, Visual Composer מופעל רק בדפים. הפעל אותו לסוגי פוסטים של תיקי תיקים, כך שתוכל לבנות פריטי תיקים בעזרת Visual Composer.

בדיוק כמו האפשרות האחרונה תצטרך ליצור פוסט חדש על ידי לחיצה על תיק עבודות> הוסף חדש. תן לפוסט שלך שם, בחר קטגוריות או תגים, בחר מתווה של סרגל הצד תחת פרק ההגדרות הראשי והגדר תמונה מוצגת. שמור את טיוטת הפוסט שלך. עכשיו אתה יכול להתחיל לבנות!

יש לך אפשרות להשתמש בעורך frontend (חזותי) או backend (חסום) של Visual Composer כדי לערוך את פריט התיק. אנו מעדיפים את עורך החזיתות מכיוון שתוכלו לראות אלמנטים בדף, צבעים מותאמים אישית, רפידות / שוליים ועוד. אך לא משנה באיזו תבחרו להשתמש פשוט בחרו במלחין החזותי הוסף אלמנט כדי להתחיל.

בונה דפי תיקים כולל

תראה את כל האלמנטים הזמינים בספריית האלמנטים. לסה”כ יש מספר אלמנטים מעוצבים במיוחד בספריה, בנוסף לאלמנטים הרגילים של Composer Visual. אתה יכול לראות שתמונת המצב שלמעלה משתמשת ב- מחוון תמונה ו תיבת טקסט ליצירת פריט התיק. עם זאת, אתה יכול להשתמש כמעט בכל אלמנט אחר מהספריה.

כשתסיים עם עריכה, שמור את פרסום הפורטפוליו ולחץ על פרסם. אם אתה הולך ליצור פריטים רבים דומים, אתה יכול אפילו שמור את התבנית לשימוש חוזר. כדי לשמור את הפריסה שלך כתבנית, חזור לעורך ה- backend.

יוצר תבניות דפי תיקי כל

לחץ על כפתור Templatera (שנראה כמו סמל פריסה אפור קטן).

תבנית דף סה

ואז תן לתבנית שלך שם ושמור אותה. כדי להשתמש בתבנית שלך בפוסט חדש פשוט לחץ על סמל Templatera כדי להכניס את הפריסה ששמרת. לחלופין ניתן להגדיר את התבנית כברירת מחדל עבור כל הפוסטים החדשים בסוג פוסט נתון.

ברירת מחדל של תבנית עמוד תיקים הכוללת

לשם כך נווט אל מלחין חזותי> הגדרות כלליות והגדר את התבנית המועדפת עליך לכל סוג פוסט. אם אתה מתכנן להוסיף פריטים רבים לתיק העבודות שלך, צוות וכו ‘, זה באמת יחסוך לך זמן מכיוון שכל רכיבי העמוד הסטנדרטיים שלך יוכנסו ועוצבו עבורך באופן אוטומטי.

שלב 6: יצירת דף הפורטפוליו

כעת כשיש לנו את רשימת פריטי התיק שברצוננו להציג בפורטפוליו שלנו, הגיע הזמן ליצור את הדף שיחזיק פריטי תיקים אלה. צור עמוד באופן הרגיל עם וורדפרס. לך ל דפים> הוסף חדש. כותר את הדף החדש ושמור אותו.

לאחר מכן לחץ על האפשרות Visual Composer שאתה רוצה לעבוד איתה – שוב תהיה לך אפשרות להשתמש בעורך frontend או בעורך backend. פעולה זו תפתח את עורך הגרירה והשחרור החיה. לחץ על הכחול הוסף אלמנט כפתור. אנו משתמשים באלמנט ה- Portfolio Grid לבניית עמוד התיקים שלנו. בחר רשת תיקים. אם מדובר בקרוסלה שתרצה בדף התיק עבורך, בחר באלמנט הפורטפוליו קרוסלה.

באפשרותך להתאים את ההגדרות באלמנט רשת התיקים כדי לכוונן את האופן שבו מופיע דף הפורטפוליו שלך. אתה יכול לבחור את גודל התמונות, להוסיף גבולות, לכותר אותן, שניותציין קטגוריות, בחר את הסדר, העמודות והפוסטים בעמוד, אפשר עימוד, בחר סגנונות רשת, הוסף קטעים ועוד ועוד. להציל דף תיק העבודות לאחר מילוי אפשרויות ההגדרות מתחת לעורך הטקסט.

אפשר להציג את השינויים כשאתה מבצע אותם. כך נראה דף הפורטפוליו שלי בפרונטנד לאחר ששמרתי את השינויים באלמנט רשת התיקים.

שלב 7: התאם אישית את תיק העבודות שלך

אתה יכול להשתמש בהגדרות בהתאמה אישית של WordPress Live כדי להגדיר אפשרויות לפירורי לחם, פריסת ארכיונים, סגנון הודעה בודדת, חיתוך תמונות ועוד.

אם ברצונך לבצע שינויים בסמל הניהול, שם סוג הודעה, שבלול וטקסונומיה השתמש בסמל עורך סוג הודעה.

שלב 8: הוספת תיק העבודות לתפריט

באתר תיק העבודות הגיוני שדף הפורטפוליו יופיע בתפריט הראשי, כך שהמבקרים יוכלו לגשת מייד ל’תיק העבודות ‘ולצפות בדפי התיקים. כדי להוסיף את דף הפורטפוליו החדש שלך, עבור אל מראה> תפריט, בחר בדף תיק העבודות ולחץ הוסף לתפריט.

כעת התיק מופיע כפריט תפריט נגיש בעמוד הבית (וכל דף אחר עם התפריט הראשי מופעל).

אם אתה רוצה שדף הפורטפוליו שלך יהיה דף הבית שלך, פשוט נווט אל הגדרות> קריאה, הגדר את תצוגת עמוד הכניסה לדף סטטי ואז בחר את התיק שלך. קלי קלות!

מסיים

עם החלק של תיק העבודות באתר שלך, ייתכן שתרצה להמשיך להוסיף דפים נוספים לאתר שלך. שקול דף ליצירת קשר, אודות או שירותים שהם שימושיים להפליא ומהווים חלק הכרחי באתר הפורטפוליו. צור כמה עמודים שאתה רוצה או זקוק, זכור לכלול את התיקים החשובים בתפריט כדי שיהיה להם אתר תיקים מלא.

עם סיום תיק העבודות תוכלו לעבור לייצור תנועה לתיק העבודות שלכם, לבצע אופטימיזציה לתמונות שלכם, או אפילו לייצר רווחים מהאתר שלכם. אילו טיפים נוספים יש לך לבניית התיק שלך באופן מקוון?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map