כיצד להגביל תוכן על ידי חבר בוורדפרס

האם אתה מחפש להגביל / להגביל את הגישה לחלקים מסוימים באתר וורדפרס שלך? במאמר זה נראה לך כיצד תוכל להגביל את תוכן האתר שלך על סמך מי שנכנס לאתר שלך באמצעות תוספי WordPress פופולריים. במילים אחרות כיצד להגדיר א חברות אתר סגנון עם וורדפרס.


ישנן סיבות רבות ליצור אתר חברות. הם כוללים אך אינם מוגבלים,

 • פיתוח קהילה חזקה.
 • הגדל את המעורבות והשיחה באתר שלך.
 • הגבל את הגישה לתוכן שלך לפי רמת חבר.

אני חייב להודות שיש הרבה יותר ביצירת אתר חברות אלא רק להגביל את הגישה לתוכן שלך, על סמך חברות. אך ישנם מספר רב של אתרי אינטרנט הפועלים במודל חברות או מנוי. וול סטריט ג’ורנל הוא דוגמה נהדרת לאתר אינטרנט הפועל על פי דגם מנוי. לאחר שתירשם לתוכן הבלעדי של האתר שלו, אתה נחשב כחבר וניתנת גישה לתוכן פרימיום.

אתר אינטרנט לחברות לא רק עוזר לטפח תחושת קהילה בקרב הקוראים, אלא גם עוזר לך למכור ולהפיק רווחים מחלק מהתוכן שלך או את כולו. תצטרך להחליט על כמה מהתוכן שלך ברצונך להפוך בלעדי לחברים בתשלום בלבד. יש לבחון את זה כל מקרה לגופו. זה גם תלוי במידה רבה בענף בו האתר שלך מתמחה.

הרווח הפוטנציאלי עבור הקוראים שלך מהמינוי צריך להיות כמת כלכלית ומשמעותי מספיק בכדי להפוך אותו לרכישה. אנשים לעולם לא יקנו את התוכן שלך, אם הם לא חושבים שזה הכרחי לחלוטין. כמה שאלות קשות שתצטרך לענות עליהן,

 • האם אוכל למצוא העתק של התוכן שלי או של תוכן דומה בחינם בכל מקום אחר באינטרנט ?
 • האם הרווח הפוטנציאלי למשתמש עולה על עלויות הרכישה ?

תמחור זה גבוה מדי לא רק יביא למנויים פחות, אלא אתה תהיה הרבה מים חמים, אם לא תוכל לספק ערך אמיתי למנויים שלך. אם אתה מרגיש שאתה לא סביר שתרוויח הרבה על ידי הצגת מודל חברות מבוסס מנוי באתר שלך, תוכל לסחור בנגישות לתוכן שלך למניות חברתיות.

הגבלת תוכן לפי משתמש באמצעות קוד (ראה המלצות תוסף למטה)

לפני שאתה נכנס לתוספים שונים שיכולים לעזור לך להגביל תוכן באתר שלך מאפשר קודם להסתכל על קוד כלשהו שאתה יכול להשתמש בו אם אתה מפתח כדי לבדוק אם יש את סוג המשתמש הנוכחי ולהגביל בהתאם (מכיוון שהוא קל מאוד!). עיין בשני הקטעים שמתחתם תוכלו להשתמש לצורך ההשראה

// דוגמה להגבלת דפים שלמים למשתמשים מחוברים בלבד
פונקציה wpex_restrict_page_to_logged_in_user () {

// קבל פוסט גלובלי
פוסט $ גלובלי;

// למנוע גישה לדף עם מזהה של 2 ולכל ילדי עמוד זה
$ page_id = 170;
אם (is_page () && ($ post-> post_parent == $ page_id || is_page ($ page_id))) {

// הגדר את ההפניה מחדש לאמת כברירת מחדל
הפניה מחדש של $ = true;

// אם אתה מחובר אל תנתב מחדש
// אתה יכול / צריך למקם כאן צ'קים נוספים בהתבסס על תפקידי משתמש או מטא משתמש
אם (is_user_logged_in ()) {
ניתוב מחדש של $ = שקר;
}


// הפנה אנשים ללא גישה לדף הבית
if (הפניה מחדש של $) {
wp_redirect (esc_url (home_url ('/')), 307);
}

}

}
add_action ('template_redirect', 'wpex_restrict_page_to_logged_in_user');
// דוגמה להגבלת תוכן ספציפי לפי תפקיד משתמש
$ current_user = wp_get_current_user ();
$ user_role = $ user-> תפקידים? $ $- תפקידים [0]: שקר;

if ('מנוי' == $ user_role) {
הד 'הראה משהו כאן';
}

אוקיי, עכשיו כשיצאנו מהדרך, בואו נסתכל על כמה תוספים שעוזרים להגביל את הגישה לתוכן שלך.

הגבל את Pro Pro עבור וורדפרס

ייתכן שהתוסף הטוב ביותר בכל הקשור להגבלת הגישה לתוכן. הסיבה שאני ממליץ על תוסף זה על גבי תוספים עשירים יותר בתכונות היא הפשטות. אתה יכול לבחור אילו מהפוסטים / העמודים שלך או חלקים מהדפים / פוסטים שלך נגישים לרמות שונות של חברים.

Pippin001

כשמדובר ברמות המנוי, באפשרותך לקבוע כל מספר של רמות מנויים ולהקצות להם רמות שונות של גישה לתוכן. זה מאפשר לך לעבוד על טווח מחירים עבור רמות גישה שונות. ברגע שאתה יוצר רמות מנוי שונות ומאפשר מנוי ציבורי, מנגנון התשלום נכנס לפעולה. והתוסף עובד עם Paypal, Stripe ו- Braintree.

הנחות פיפ

בנוסף, התוסף מאפשר ליצור הנחות ומדווח על הרווחים שלך בצורה יעילה. ביחס להנחות התוסף מייצר קיצור דרך שמפעיל את ההנחות, הדבר מקל על אתרים אחרים לחלוק את ההנחות שלך באתרי קופונים המדברים באופן ספציפי. אתה יכול להגדיר אחוז הנחה ספציפי ולהגדיר את תאריך התפוגה גם על ההנחות. אם תרצה, תוכל לקבוע מגבלה על מספר הפעמים בהן ניתן להשתמש בקוד ההנחה.

נתונים הם נכס שימושי מאוד לכל עסק, במיוחד שירות או בלוג מבוסס אינטרנט. אתה יכול לייצא את כל הנתונים שנוצרו על ידי התוסף באמצעות קובץ CSV עבור כל חבר או כל תשלום או שניהם. לחלופין, תוכלו לייבא את הנתונים לתוספי הידיעון הפופולריים כמו aWeber או MailChimp. טופס ההרשמה די קל לשימוש וישר קדימה.

RegFormPip

קבל הגבלת תוכן Pro

תוכן פרטי תוסף וורדפרס

אתה יכול להגן על כמעט כל סוג של תוכן באתר שלך, כולל סירים, דפים, תפריטים וקטגוריות שלמות. יש אפילו נעילת אתר בלחיצה אחת שמונעת גישה לתוכן באתר שלך.

מחשב

התוסף עוזר לארגן את המשתמשים שלכם ולמיין אותם באמצעות חיפושים פנימיים ומסנני קטגוריות. אשף קיצור משולב הופך את העבודה שלך להסתיר את התוכן לקלה בהרבה.

הגדרות מחשב

תכונת ההגבלה בתוסף זה חלה על כל חלק באתר וורדפרס שלך כולל תפריטים. אתה יכול לחסום סוגי פוסטים וטקסונומיות מותאמים אישית. יש לך כמה תבניות מוגדרות מראש אך בונה העור המותאם אישית עוזר להתאמה אישית של תבנית התוכן החסומה.

טופס ההרשמה עם שתי אפשרויות פריסה הוקשה להגנה מפני דואר זבל. תוסף זה נוצר כמו התוסף Restrict Pro Pro, למטרה העיקרית של הגבלת הגישה לתוכן באתרי וורדפרס..

הורד כאן תוכן פרטי

אם אתם מחפשים תוסף חבר עשיר יותר בתכונות עם הגבלת תוכן כחלק מהארסנל שלו, ישנם שני תוספים שהייתי ממליץ עליהם.

שירות WordPress MemberMouse

MemberMouse היא מערכת ניהול חברות רבת עוצמה עבור אתרי וורדפרס. מערכת ניהול חברות זו מסייעת במכירת מוצרים דיגיטליים, תוכנה כשירות, משמשת כפורטל לחנות קמעונאית מקוונת ועובדת היטב גם בעת מכירת תוכן מנוי.

MemberMouse

זה נוצר כדי לעזור לך להיפטר זמן רב של תהליכים ללא תוספת ערך. למרות שהיא מספקת אוטומציה של תמיכה, ניהול לקוחות ודיווח וניתוח לעסק שלך, אנו מעוניינים ביכולתו להגן על תוכן.

אתה יכול ליצור אזורי חבר באתר שלך בקלות, להגן על דפים עם הגנת סיסמה ותכנים אחרים. התוסף מאפשר גם ליצור הצעות ניסיון, הנחות וקופונים. זה עובד עם 8 רשתות תשלום, כלומר כמעט כל לקוח פוטנציאלי מכוסה.

MemberMouse עשוי להיות מעט יקר במחיר של $ 19.95 / mo עבור התוכנית הבסיסית ביותר שלהם, אך זו נותרה אפשרות נהדרת אם אתה רוצה לבנות אתר חברות ייעודי בפלטפורמת WordPress.

בדוק את MemberMouse כאן!

תוסף WordPress לחבר

MemberPress הוא תוסף נוסף וחזק לניהול חברות עבור אתרי וורדפרס. קל להתקנה ולהתחיל אותו, חברת חברת חברתPressPress תוכננה לספק שליטה נאה על הגישה לתוכן על בסיס רמת החברות. באמצעות MemberPress תוכלו להגביל את הגישה לדפים, פוסטים, דפי ילדים, פוסטים מותאמים אישית, תגיות, קטגוריות וכל קובץ או תוכן אחר שמתארח באתרכם..

MemberPress

אתה יכול ליצור קופונים ופורום פרימיום לחברי הקהילה שלך. זה זול משמעותית מ- MemberMouse במחיר של 99 דולר לשנה לתוכנית העסקית.

קבל את חברתפרס הפועלת באתר שלך

מנויים לחברים בתשלום

הורד חברות והגבלת תוכן - מנויים לחברים בתשלום

הוסף חברות בתשלום, חוזרות ונשנות באמצעות מנויים לחברים בתשלום. תוסף זה כולל אפשרויות קלות להגדרת דף ההרשמה שלך, תוכניות מנוי, כניסה מותאמת אישית, תוכן מוגבל ועוד. זה אפילו משתלב עם WooCommerce כדי להציע לחברים שלך מוצרים או הנחות בלעדיים.

קבל מנוי חבר בתשלום

גישה מוגבלת לאתר תוסף וורדפרס בחינם

RestrictedSiteAccess

תוסף פשוט שמגביל את הגישה לאתר שלך למבקרים המחוברים או הגישה לתוכן האתר מטווח כתובות IP מוגדר. מבקרים חסרי גישה ניתנים להפניה לדף אחר כולל דף כניסה או לסירוגין תוכלו להציג הודעה.

הורד גישה לאתר מוגבלת

תוסף WordPress חינם לחינם

UltMember

Ultimate Member הוא תוסף פשוט ועם זאת יעיל המאפשר ליצור טופס הרשמה קל ולבנות קהילות חדשות ברשת. אתה יכול ליצור תפקידי משתמש בהתאמה אישית וגם לעסוק בהגבלת תוכן בקנה מידה עולמי ועל בסיס פוסט / עמוד. זה מפלה בין שלוש קטגוריות – משתמשים מחוברים, משתמשים מחוברים וכולם.

הורד את Ultimate Member

משתמשים אולטרה חבר תוסף וורדפרס בחינם

משתמשים אולטרה חברות

שוב, כלי שימושי מאוד לסייע בבניית קהילות מקוונות מתקדמות, לתוסף זה יש הרבה יותר בדרך של תכונות אינטגרציה חברתית. התוסף תומך בהגבלת תוכן חלקית ומבדיל בין משתמשים מחוברים למשתמשים עם חבילות חברות ספציפיות.

הורד משתמשים אולטרה חבר

סיכום

אני מקווה שהמאמר היה מועיל ומצאת תוסף להגבלת תוכן מונע על ידי חברות המתאים ביותר לאתר WordPress שלך. אנא אנא הירשמו לבלוג WPExplorer לעוד חדשות, הדרכות והרבה יותר מעולם WordPress.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map