כיצד לבנות אתר וורדפרס למלונות עם מנוע הזמנת חדרים

כיצד לבנות אתר וורדפרס למלונות עם מנוע הזמנת חדרים

מתמקדים בהגדלת ההזמנות הישירות במלונות או סתם צריך ליצור אתר אינטרנט של WordPress עבור לקוח? טוב. יצרנו עבורך הדרכה מפורטת! זה אמור להועיל אם ברצונך לבנות בית מלון, אכסניה, דירה, פונדק או לינה וארוחת בוקר ולהפעיל הגשות להזמנה אוטומטית – אלה שמשלמים ומעובדים בזמן שאתה לוגם קפה.


עם וורדפרס, ישנן שתי גישות עיקריות ליצור אתר אינטרנט פונקציונאלי במלונות המופעל על ידי מנוע הזמנות:

 1. נושא להזמנת WordPress מוכן מראש
 2. כל נושא של וורדפרס (כולל בתי מלון) + תוסף להזמנת נכסים של צד שלישי

כמובן שיש גישה נוספת אחת שצריך להזכיר. מערכת ההזמנות יכולה להיות מופעלת גם על ידי כל תוכנה קניינית בהזמנה. אני חייב להודות שחלקם מגיעים עם עשרות אפשרויות שימושיות תוספי וורדפרס עשויים לחסר. אבל אלא אם כן אתה מתכנן לפתוח רשת מלונות מסיבית, סביר להניח שלא תצטרך את כל הפעמונים והשריקות הנוספים, אז מוטב לך לבחור נושא או תוסף ידידותי למשתמש..

באופן כללי, הובלת פעולות המלון שלך לענן עם התוכנה הקניינית תעלה לך גם זרוע ורגל (על בסיס קבוע!). בעזרת תוספים / ערכות נושא של וורדפרס אתה מצמצם משמעותית את ההוצאות ומקבל פונקציונליות מאובטחת חזקה.

פשוט גוגל ותשווה: המחיר החודשי הממוצע של מנוע ההזמנות הקנייני הוא בסביבות 100 $ (כאשר המחיר עולה בהתאם לסוגי החדרים, למספר החדרים וכו ‘במפעל המלון שלך), בעוד שתוכנת הנושא + התוסף של WordPress תעלה לך בסביבות 100 $. לשנה.

לכן, מכיוון שכנראה שתוכנת ההזמנות אינה מתאימה לרוב האנשים שקוראים מאמר זה, נחזור לשתי הגישות הראשונות ונחסוך קצת כסף עבור חשבונות שירות..

בחירת מלון מוכן להזמנת WordPress נושא

אם יותר קל לך להתחיל בגישה הראשונה, זכור כי נושאים רבים של וורדפרס המפורסמים כ”הזמנת מלונות “מגיעים עם טופס הזמנה שאליו נשלחות הגשות להזמנה באמצעות דואר אלקטרוני. הם יכולים להיות די מתקדמים (עם טפסי תאריך צ’ק-אין וצ’ק-אאוט, סוגי חדרים וכו ‘).

ערכות נושא של וורדפרס עם טפסי הזמנה

Paradise Cove הוא דוגמה נהדרת לנושא כזה. האורחים יכולים לחפש לינה:

חיפוש גן עדן

ואז בחר אחת מתוך רשימה די נוחה:

רישום מפרץ גן העדן

ובצע בקשת הזמנה על ידי הגשת הטופס הבא באמצעות הדוא”ל. החיסרון העיקרי שלו הוא שהאורחים לא יכולים להיות בטוחים שהחדר מוזמן באמת, מכיוון שהתהליך צריך לכלול אישור ידני.

טופס הזמנת פרדייז קוב

עליך לקחת בחשבון שזו דרך נוחה יותר להזמין מלונות אך לא לאורחים. אם אינך מספק הזמנות אוטומטיות (בתשלום למשל) אורחים עשויים להעדיף להתקשר למלון שלך כדי לבצע הזמנה.

מצד שני, אנשים מודרניים שרגילים ל- OTA (סוכנויות נסיעות מקוונות – כמו TripAdvisor) רוצים שהתהליך יטופל כמעט לחלוטין באמצעות טק, עם מינימום שיחות טלפון. או, מה אם הם סתם מופנמים?

כלומר, הזמנת חדרי מלון במייל או בטלפון אינה רמת ה”אוטומציה “אותה (והמטיילים) אתם מחפשים. ימין?

חוזרים לנושא היפה של Paradise Cove WordPress: תוסף וורדפרס פשוט להזמנת נכסים יכול לגרום לו לקבל הזמנות מקוונות.

פונקציות פונקציונליות מסוג זה באמצעות דואר אלקטרוני יכולות עדיין לעבוד יפה עבור אתרי נסיעות, כאשר הזמנת סיור באמצעות דואר אלקטרוני עדיין פופולרית מאוד (אנשים אוהבים לדון בפרטי סיורים לפני שהם רוכשים אותם).

ערכות נושא של וורדפרס עם מנוע הזמנה

בואו נדבר על סוג של נושא וורדפרס של מלון עם מנוע הזמנת נכסים מובנה. בדרך כלל הנושאים הללו מבוססים בעיקר על תוספי הזמנת נכסים של צד שלישי..

לדוגמה, נושא בלוורב בהזמנת WordPress הנושא שמופיע בהדגמות שונות (מלון, כפרי עירוני, בית חוף) ומופעל על ידי תוסף ההזמנות עם תשלומי WooCommerce:

נושא בלוורד וורדפרס

המשמעות היא שנושא זה יאפשר לאורחים שלך להוסיף לעגלת הלינה שלהם צורך לשלם עבורו באופן מקוון (באמצעות PayPal למשל):

הגשת הזמנה בבלווי

זהו תהליך אוטומטי די פשוט של קבלת הזמנות מקוונות.

לסיכום, להלן היתרונות של הנושאים הוורדפרס של המלון באמצעות מנוע ההזמנות המיושם:

 • פיתרון one-stop עם נושא ותוסף משולב בצורה חלקה: כל הסמלים והסגנונות של התוסף נראים טבעיים בעיצוב ערכת נושא.
 • חיסכון בכסף: במקרה שמנוע הזמנה הוא תוסף בתשלום, בדרך כלל ספקי הנושא כוללים אותו בחינם, כך שתשלמו עבור נושא בלבד

המגבלה היחידה של פיתרון זה היא שתצטרך להסתמך על מערכת ההזמנות שמציע הנושא. כלומר, לא תהיה לך אפשרות לבחור במערכת ההזמנות (כמובן שתוכל למחוק את ההתחלתי ולהתקין תוסף להזמנת חדרים אחר, אבל מה הטעם לקנות נושא כזה?). אז תצטרך לברר בנוסף אם אתה מסוגל לשנות את התנהגות התוסף בכדי לספק מענה מלא לצרכים שלך.

אבל אם כבר מצאת נושא וורדפרס טוב ורק צריך ליישם לתוכו מנוע הזמנת מלונות, קרא עוד.

בניית אתר מלונות עם תוסף הזמנת חדרים בוורדפרס

אתה יכול לתפוס כל נושא של וורדפרס ולהפוך אותו לאתר אינטרנט פונקציונלי לחלוטין בתהליך ההזמנה האוטומטי. זה יכול להיות נושא וורדפרס ייעודי לעסקי אירוח או סתם זה שאתה כבר משתמש ואוהב.

לדוגמה, וילה פורטונה היא עיצוב נהדר וקל משקל למלונות שקל לחשמל באמצעות תוסף להזמנה (כיוון שהנושא אינו מוכן להזמנות):

וילה פורטונה וורדפרס נושא

הבה נעמיק ונראה כיצד לעשות זאת צעד אחר צעד עם אחד מהתוספים המתקדמים ביותר להזמנת WordPress לבתי מלון – תוסף ההזמנות של MotoPress למלון. זה מאפשר לך להוסיף נכסים עם כל הפרטים ולאפשר הזמנה מקוונת (עבור מלונות, דירות, השכרת נופש, אכסניה וכו ‘)

להלן החלק הקדמי של אתר סוכנות הדירות שנבנה עם תוסף ההזמנה הזה:

דוגמה לפרונטנד לדירות - תוסף MotoPress

אתה יכול, דרך אגב, בדוק את לוח המחוונים של התוסף עצמך עם כל סוג עדיף של מפעל המלון: מלונות, דירות, אכסניות או וילות.

ועכשיו נסתכל על הנדנדה. לאחר התקנת הפלאגין והפעלתו, אמורים להופיע שני תפריטים: לינה והזמנות. לאחר מכן בצע את השלבים הקלים הבאים:

1. הוסף סוגים שונים של תמחור עונתי: אלה יכולים להיות תאריכים או ימים שונים (חג המולד, קיץ 2018 וכו ‘). אלה התאריכים שאתה בטוח שהתמחור עבורם צריך להיות שונה.

הוסף עונה

2. הוסף שירותים או חבילות נוספות למלונות: חינם או בתשלום (ישיבת תינוק, חניה וכו ‘). עליכם לעשות זאת לפני שתוכלו לכלול את השירותים הזמינים לסוגי אירוח שונים. תוכל להוסיף תיאור שירות, תמונה מוצגת, מחיר ותקופתיות. אורחים יכולים להזמין אותם בעת ביצוע בקשת הזמנה. זה אפשרי, כמובן.

הוסף שירותים

3. הוסף סוגי אירוח: לכל אחד מהם ניתן לספק תיאור, קטגוריות, שירותים, גלריית תמונות:

מתקנים וגלריה

ניתן לכלול גם יכולת לינה (מבוגרים, ילדים, גודל), נוף, סוגי מיטות ושירותים:

הוסף סוגי אירוח

מאז גרסה 3.0, באפשרותך להוסיף תכונות מותאמות אישית בלתי מוגבלות – אלה יכולים להיות שדות טופס זמינות החיפוש, פרטי נכס נוספים או שניהם. יהיה עליכם להוסיף את התכונות הדרושות ולהקצות להם תגיות.

נמחיש זאת עם דוגמה: הוסף תכונה ‘מיקום’ עם המספר הדרוש של התגים (למשל ניו יורק, סן פרנסיסקו), ואז הקצה תגיות לנכסים באופן סלקטיבי.

מנהל תכונות של מנוע הזמנות

אם ברצונך לאפשר לאורחים לחפש בקטגוריה כולה, פשוט הוסף תכונה זו ‘מיקום’ כשדה חיפוש נוסף לטופס זמינות החיפוש (הוסף תכונות בהתאמה לקודקוד).

טופס חיפוש מתקדם של מנוע ההזמנות

תחומים נוספים אלו עשויים להתאים למציאות העסקית שלך: סוג החדר, השכרה לטווח קצר או לטווח ארוך וכו ‘.

זה פשוט נהדר – אתה יכול להוסיף נכסים ללא הגבלה במספר מיקומים!

4. הוסף שיעורים: מחירים שונים לאותו סוג אירוח בהתאם למספר הטבות (למשל, ניתן להחזר ולא ניתן להחזר):

מחירי מנוע הזמנת מחירים

התוסף מגדיר לך מערכת תעריפים גמישה להפליא להחלת תמחור לפי שכבה על תעריף נכס בסיס. זה יאפשר לך לייעד נקודות מחיר שונות על בסיס קריטריונים שונים:

 • מספר שירותים ותנאים בחדר (ניתן להחזר, לא ניתן להחזר)
 • מספר אורחים
 • משך השהייה (הנחות אוטומטיות)
 • עונה

5. צור את כל דפי המערכת עם קיצורי הדרך הזמינים בלוח הניהול: תוצאות חיפוש, זמינות חיפוש, הזמנה מלאה, אישור הזמנה, דפי ביטול הזמנות:

קודי קיצור - דף אישור ההזמנה

6. קבע את התצורה של הגדרות עיקריות:

הגדרות תוסף הזמנה

 • הגדר פרמטרים להצגת סוגי אירוח (מטבע, מיקום מטבע, תבנית תאריך, זמן צ’ק-אין ויציאה וכו ‘)
 • הוסף סוגי מיטה זמינים במפעל המלון שלך
 • קבע את פרק הזמן שיציג את המחיר הנמוך ביותר עבור – אם האורחים לא יקבעו תאריכי צ’ק-אין וצ’ק-אאוט, הרשימה תראה את מקום הלינה הזול ביותר בפרק הזמן שתגדיר.
 • אפשר / השבת את טופס החיפוש כדי להמליץ ​​על מערך האירוח הטוב ביותר בהתאם למספר אורחים (זוהי אפשרות נהדרת לאפשר לאורח אחד להוסיף מספר יחידות אירוח להזמנה אחת)
 • הפעל / השבת הזמנה מקוונת
 • הגדר מצב אישור: על ידי לקוח באמצעות דואר אלקטרוני, על ידי מנהל ידני או אישור אוטומטי בתשלום
 • הגדר תפוסת אירוח מקסימאלית בטופס החיפוש (זה לא מוגבל מכיוון שהתוסף תומך בהזמנת מקומות לינה בכל פעם)
 • סמן / בטל את סימון תיבת האור של גלריית התמונות
 • בחר נושא ליומן הזמינות בחיפוש (למשל אלמוגים בהירים, אדום כהה) – זה אמור להשתלב יפה בכל נושא וורדפרס.

7. התאם אישית תבניות דוא”ל של מנהל מערכת ולקוח (באמצעות פקודות מאקרו):

תבניות אימייל

המערכת מאפשרת לך לשלוח התראות דוא”ל באופן אוטומטי על הזמנות חדשות למספר נמענים (למשל מנהל נכסים, צוות ניקיון וכו ‘)..

8. כבה / כבה את שערי התשלום וקבע את הגדרות התשלום (תשלומי מבחן, PayPal, 2 Checkout, Stripe, Braintree, Beanstream / Bambora בחינם או לשימוש תשלומי WooCommerce תוספת פרמיה): מחיר מלא או הפקדה לתשלום, סוג הפיקדון (קבוע או אחוז), בחר דפי מערכת ושער תשלום לברירת מחדל שיוצג בדף הקופה..

שערים לתשלום באמצעות מנוע

אם אינך מעוניין לקבל תשלומים באופן מקוון, פשוט הפעל את אמצעי התשלום ‘שלם בהגעה’. זה יאפשר לך לעבד הזמנה בטלפון או בדוא”ל, להוסיף אותה ידנית למערכת ההזמנות ואז לקבל תשלום במזומן מאורח לאחר ההגעה. את סכום הכסף שמתקבל ניתן להגיש באופן ידני על ידי צוות המלון / הנכס.

אם אתה מתרגל בשני הדרכים, באופן מקוון ובעלויות הגעה, אתה יכול לתת לאורח שלך בחירה על ידי הפעלת כל אמצעי התשלום הזמינים.

9. שנה את הגדרות השפה (במידת הצורך): מכיוון שהתוסף זמין ב -14 שפות, תוכלו להגדיר את הטקסט הדרוש או להתאים טקסטים של התוסף לכל תוכנית תרגום של וורדפרס..

יתר על כן, התוסף תואם רשמית לתוסף WPML ומאפשר לכם לבנות אתר רב לשוני עם ממשק ידידותי למשתמש מאוד..

10. עבוד עם מערכת ניהול הנכסים. כדי לעבוד עם ה- PMS, עבור לתפריט ההזמנות. להלן כמה אפשרויות חשובות של מערכת זו.

התוסף מאפשר לך ליצור קופונים אם ברצונך לספק למטיילים שלך הנחות או לתאם קמפיינים לקידום מכירות. ניתן ליצור קופונים על סמך הערך הכספי או על אחוז הנכס. ניתן להחיל את סוג הקופון הקבוע לכל מקום לינה ביום או לכל אירוח לשהות.

קודי קופון למנועי הזמנה

השתמש בכללי ההזמנה המותאמים אישית לכל מערכת המלון או להשכרה שנבחרה בלבד: הגדר ימי צ’ק-אין / צ’ק-אאוט וימי שהייה מינימליים / מקסימום עבור כל הנכסים או מקומות הלינה האישיים. תוכל גם לחסום את ההשכרה לתקופה מסוימת שנבחרה על ידי קביעת מגבלות עדיפות:

כללי ההזמנה החדשים של MotoPress

סנכרן את ההזמנות הישירות באתר שלך עם אלו של סוכנויות נסיעות מקוונות (OTA): אם אתה משתמש בפלטפורמות פופולריות כמו Airbnb או Expedia כדי להשכיר את הנכס שלך, התוסף מאפשר לך להימנע מהזמנת יתר על ידי סינכרון כל ההזמנות שלך בכל הפלטפורמות ואתר המותג. כדי לאפשר זאת, ה- OTA בו הנכס שלך מופיע אמור לתמוך בפורמט קובץ iCalendar (הפופולרי כן). כדי שהכל יעבוד, אתה צריך להחליף את לוחות השנה – פשוט להעתיק / להדביק את לוחות השנה המתאימים ולייבא / לייצא אותם על פני פלטפורמות. ההזמנות יסונכרנו אוטומטית.

סנכרון iCal של MotoPress

הוסף מיסים ועמלות על כל מקומות הלינה, השירותים וכו ‘. תוכלו לראות את כולם במידע חיובי כולל של כל הזמנה.

מיסים ועמלות של MotoPress

תהליך ההזמנה די קל – האורחים מספקים פרטים אישיים, בחרו תעריפים, שירותים ואמצעי התשלום (אם אתם מפעילים אותו):

הזמנה מלאה - חזית

כל ההזמנות מאוחסנות במרכז השליטה של ​​מנהל המערכת:

יומן הזמנות

אם הלקוחות משלמים לאחר ההגעה, מנהל מלונות יכול להוסיף את התשלום באופן ידני:

הוסף תשלום באופן ידני

בניהול הזמנות נכנסות, באפשרותך להציג את כולן (עם תשלומים או בלעדיהם), לבדוק את הסטטוסים שלהם, יומנים, פרטי לקוחות וכו ‘. כדי לבדוק תשלומים בלבד, תוכל לנווט במהירות אל “היסטוריית תשלומים”.

כפי שאתה יכול לראות, זה די קל ליצור אתר אינטרנט שלם עם הזמנות מקוונות, אפילו ללא כישורים טכניים. פשוט תפוס את נושא הוורדפרס המועדף עליך ובצע את הצעדים המתוארים.

מסקנות

האורחים הם שונים – חלקם רוצים להזמין באינטרנט במהירות ובקרה אוטומטית על הכל. אחרים רוצים שיהיה שותף לתהליך כדי לוודא את צרכיהם המורכבים, או מעדיפים מגע אנושי כמו שיחת טלפון. באמצעות אתר אינטרנט שמקבל הזמנות מקוונות מיידיות אתה משרת את שני סוגי המטיילים המודרניים. ומקסם את תפוסת המלון שלך אגב!

זהו תהליך מפושט במיוחד עם וורדפרס, שבו יש לך אלטרנטיבות נהדרות לבנות אתר מלונות עם נושא מלון מוכן או התוסף להזמנת נכס כמו תוסף ההזמנות של MotoPress למלון.

האם יש לך ניסיון בבניית אתר אינטרנט לעסקי אירוח? יש לך שאלה? אל תחכה ותדבר את דעתך בתגובות!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me