כיצד לקבל מסמכים חתומים באמצעות וורדפרס

כיצד לחתום על מסמכים באמצעות וורדפרס

שלחנו דוא”ל קדימה ואחורה כדי לוודא את המסמך יותר מפעם אחת – וזה בדרך כלל מסתיים בכך שמישהו צריך להדפיס, לחתום ולסרוק את המסמך לפני שהוא שולח אותו בחזרה. למרות היתרונות הברורים של הגישה האלקטרונית, הנייר עדיין נראה כחלק חיוני מעולמנו.


למרבה המזל, קיימים מספר תוספים של וורדפרס העוזרים ללקוחות לחתום על מסמך באופן אלקטרוני, ללא צורך בהדפסה. עם מספר ציוצים, אתה יכול לשלוח ללקוח שלך טופס או מסמך מקצועי, ולקחת את חתימתם היישר מאתר WordPress שלך. ברוך הבא לעתיד! אך אם אינך מכיר את הרעיון, אולי תרצה ללמוד עליו יותר חתימה אלקטרונית לפני שאתה צולל ברשימת כלי החתימה האלקטרונית של וורדפרס שלנו.

מאמר זה יבחן בשבע תוספים שימושיים שיעזרו לכם להחתים מסמכים, ויחסוך לכם וללקוחות שלכם כמויות זמן אדירות. נתחיל!

1. חתימה אלקטרונית על WP מאת ApproveMe

תוסף WP חתימה אלקטרונית מ- Approveme
אם אתם מחפשים לחתום על מסמכים באופן מקוון באמצעות וורדפרס, חתימת האלקטרוני WP של ApproveMe הוא המתמודד. תוסף פרימיום זה נועד לאפשר לך לחתום על מסמכים באופן חוקי באמצעות אתר וורדפרס משלך.

בדומה לשירותי חתימה אלקטרונית כמו DocuSign ו- HelloSign, WP E-Signature מאפשר לך להעלות מסמכים ולשלוח אותם ללקוחות שלך לחתימה. אתה יכול לקבל מסמכים ללא הגבלה וחותמים ללא הגבלה, כולם מנוהלים דרך האתר שלך. WP חתימה אלקטרונית היא UETA ו ESIGN תואמים, כך שהחתימות הינן מחייבות מבחינה משפטית וניתן לאכוף אותן בבית המשפט.

אם אתה זקוק לפיתרון מחייב מבחינה חוקית לחתימת מסמכים בוורדפרס, WP E-Signature היא הבחירה המתבקשת. אם כי יקר, הזמן שנחסך ושקט נפשי בהחלט שווה את העלות.

2. WP חוזה מקוון

תוסף WP Online Contract

WP Online Contract הוא תוסף מלא לניהול חוזים. עם למעלה מ -1,000 מכירות ודירוג 4.4 כוכבים, היא מוצאת לעצמה נישה לעצמה. באמצעות תוסף זה אתה יכול ליצור, לנהל ולשמור חוזים באופן מקוון ולבקש לקוחותיך לחתום מכל מכשיר.

המאפשר לך ליצור תבניות חוזים משלך באמצעות עורך WordPress המובנה, WP Online Contract מאחסן את כתובת ה- IP ואת חותמות הזמן כאשר נחתם חוזה, ומספק לך מסלול ביקורת. התוסף משתלב גם עם מספר שערים לתשלום באמצעות תוספות.

WP Online Contract הוא פיתרון נהדר אם אתם מחפשים פלטפורמה לניהול חוזים של כל אחד בתוך WordPress. עם זאת, ייתכן שתרצה לחקור אפשרות אחרת אם אתה זקוק לחוזים הניתנים לאכיפה על ידי בית המשפט.

3. טופס יצירת קשר 7 חתימה Addon (חינם)

טופס יצירת קשר 7 חתימה Addon
טופס יצירת קשר 7 הוא אחד מהתוספים המוכרים והפופולאריים ביותר לבניית צורות חינם, עם למעלה מ- 1,000,000 התקנות פעילות. אף כי במקור נוצר עבור טפסי קשר, הוא התרחב מעבר לזה, במיוחד בעזרת תוספות כמו זו תוספת חתימה בחינם, עם 1,000 התקנות פעילות ודירוג שביעות רצון של 4.2 כוכבים.

שדה החתימה מתווסף לטופס שלך באמצעות תגי קיצור כמו כל תחום אחר, וניתן להתאים אותם אישית באמצעות CSS.

אם אתה כבר משתמש בטופס יצירת קשר ונוח לך עם הממשק שלו, התוסף הזה יהיה מושלם עבורך להוסיף חתימות לטפסים המקוונים שלך. זה לא פיתרון מחייב מבחינה משפטית, אלא יכול לעבוד עבור יישומים פחות מחמירים.

4. חתימת טפסים אימתניים

טפסים אדירים חתימה Addon

אתה יכול להוסיף שדות חתימה הניתנים להתאמה אישית לטפסים שלך באמצעות תוסף Formidable Forms זה.

בעולם של בוני צורות חופשיות, טפסים אימתניים הוא מתמודד חזק, עם למעלה מ- 300,000 התקנות פעילות. השימושיות של בונה הטפסים מורחבת באמצעות תוספות פרימיום, כגון תוספת חתימה שלהם. זה מתחיל ב -19 $ עבור אתר בודד, וניתן לארוז אותו גם ברישיונות הפרימיום הגבוהים ביותר שלהם.

שדה החתימה מתווסף לטופס כמו כל תחום אחר, ויש לו כמה אפשרויות להתאמה אישית. לאחר הגשת החתימה, היא מומרת לתמונה ונשמרת עם נתוני הטופס.

אם אתה חובב טפסים אדירים, תוסף זה יקל על איסוף חתימות. עם זאת, זה אינו פיתרון מאובטח במיוחד, והוא גם לא מיועד באמת לסיטואציות מחייבות מבחינה משפטית.

5. חתימת Super Forms

תוסף חתימות סופר טפסים

Super Forms הוא בונה טפסות ושחרור יחסית חדש שמקבל רייטינג גבוה בחודשים הספורים מאז השקתו. יוצרי Super Forms סיפקו תוסף חתימות פרמיום המאפשר להוסיף שדה חתימה לטפסים שלכם.

בעת הוספת שדה החתימה, באפשרותך להתאים אישית את עובי הקו ואת הגדרות תמונת הרקע. לא יידרשו תוספי דפדפן למשתמשים שלך להוסיף את חתימתם, אשר יומרו לתמונה ונשמרים עם נתוני הגשת הטופס..

אם אתה כבר משתמש ב- Super Forms ורוצה דרך קלה לאסוף חתימות באופן מקוון, ניתן להוסיף את התוספת הזו לשקול, אך שימו לב כי אין מדובר בפתרון מחייב מבחינה משפטית..

6. Addon חתימה לתוסף ARForms WordPress

Addon חתימה של Arforms

אם אינך מכיר את זה כבר, ARForms הוא תוסף בונה לטכנולוגיית פרמיום בעל דירוג טוב עם יותר מ -3,000 מכירות. הם יצרו תוסף חתימות פרמיום המאפשר לך ללכוד חתימות באופן מקוון פשוט על ידי הוספת שדה לטופס שלך.

ממשק הגרירה והשחרור הנוח לשימוש הופך את הוספת שדה החתימה לטפסים לפשוטה. משתמשי האתר שלך לא יצטרכו שום פלאגין מיוחד לדפדפן כדי להוסיף את חתימתם, אשר יומרו ויאוחסנו כקובץ PNG עם הגשת הטופס.

אם אתה זקוק לפיתרון מחייב מבחינה משפטית, יתכן שזו לא הגישה עבורך. עם זאת, אם אתה כבר משתמש ARForms ורוצה דרך קלה לאסוף חתימות, בדוק זאת.

7. תוסף וורדפרס ל- Swift Signature בחינם

תוסף חתימה מהירה
חתימה מהירה הוא משתתף מתקרב בעולם החתימה המקוונת. תוסף חינמי זה הוא חלק מחבילת השירותים העסקיים של SwiftCloud, והוא נועד להפוך כל עמוד וורדפרס לחתימה. עליכם ליצור חשבון SwiftCloud בחינם כדי להשתמש בתוסף, ואפשרות פרימיום מגיעה בעתיד – אז נסו זאת בחינם כעת, בזמן שאתם יכולים.

ניתן להשתמש בחתימה של סוויפט בעמודים בודדים, או כחלק מזרימה מרובת שלבים – והיא משתלבת עם כל שירותי SwiftCloud הקיימים. כל המסמכים החתומים מאוחסנים בארכיון ומאוחסנים עם חותמות זמן מחייבות מבחינה משפטית עבור מסלול ביקורת. זה יכול להיות פיתרון שימושי אם אתה מחפש מערך שירותים משולב.


קבלת חתימה על מסמכים יכולה לעיתים קרובות להיות תהליך כואב ונדרש זמן רב, במיוחד אם אינך מצליח לשבת עם הלקוח שלך באופן אישי. דוא”ל שנשלח הלוך ושוב מסתיים בצורך להדפיס, לחתום ולסרוק מסמך לפני שליחתו בדוא”ל כדי להשלים את התהליך.

וורדפרס מציעה מספר פתרונות שיעזרו לכם לקבל חתימה אלקטרונית על המסמכים הללו, אז בואו נסקור את שבעת התוספים המופיעים במאמר זה:

 1. WP חתימה אלקטרונית מאת ApproveMe
 2. WP Online חוזה
 3. טופס יצירת קשר 7 חתימה Addon
 4. חתימת טפסים אימתניים
 5. חתימת סופר טפסים
 6. Addon חתימה ל- ARForms
 7. חתימה מהירה

אנו בטוחים שאחד מאלה יענה על הצרכים שלך, אם כי אנו בהחלט ממליצים על WP E-Signature כפתרון מוצק לכל הסיבוב..

האם חתימת מסמכים אלקטרונית חיונית לעסק שלך, ואם לא, האם תוכל לאמץ את הנוהג בעתיד? שתף את התובנות שלך בקטע ההערות שלהלן!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map