מדריך שלב אחר שלב להעברת אתר וורדפרס שלך למארח חדש

מדריך שלב אחר שלב להעברת אתר וורדפרס שלך למארח חדש

העברת אתר האינטרנט שלך למארח חדש יכולה להיות חוויה מפחידה ומלחיצה, אך היא לא צריכה להיות כזו. למרות שיש צעדים חשובים להעברת אתר וורדפרס שלך אם אתה עוקב אחר המדריך שלנו אתה יכול להצליח.


אנשים רבים מתמודדים עם הצורך לעבור למארח חדש בגלל בעיות עם הספק הנוכחי שלהם והיו להם מספיק. אך לעתים קרובות מדי, המעבר למארח אמין יותר מתעכב שוב ושוב מחשש לטעות ולפגוע באתר / ים שלך.

כדי לעקוף את הבעיה, אנשים עשויים לשלם סכום גדול עבור בעל מקצוע שיעביר עבורם את האתר שלהם. או חפש מארח חדש המציע שירות העברה כחלק מחבילת אירוח חדשה. ואז יש האנשים שקוראים את המאמר הזה שלוקחים את האפשרות השלישית לעשות זאת בעצמם.

אם אתה מבלה קצת זמן בהכנת אתר משלך, הגירה אינה דבר לדאוג לו. זה יכול להיות פרויקט פשוט מאוד אם ניגשים אליו נכון וניתן בקלות להפוך אותו החוצה אם יתעוררו בעיות.

בואו לעבור את הצעדים הנדרשים בכדי להעביר את אתר וורדפרס שלכם למארח חדש, אך לפני שנתחיל להראות לכם כיצד תוכלו להעביר את האתר שלכם, אנא זכרו כי רבים מחברות אירוח הוורדפרס הטובות ביותר יעברו עבורכם את האתר שלכם, כך שאם רכשתם כרגע תוכנית אירוח חדשה ואתם מחפשים להעביר את האתר שלכם לבדוק קודם עם ספק האירוח החדש שלכם כדי לראות אם הם מציעים הגירה בחינם..

תוכן עניינים

גלול במהירות למטה אל כל קטע או שתוכל אפילו לסמן כל אחד מהקישורים למטה כדי להקל על החזרה אם אתה צריך לעשות הפסקה במהלך התהליך:

שלב 1: גיבוי קבצי האתר שלך

העברת FTP

השלב הראשון לפני ההעברה הוא לגבות כל היבט באתר שלך. זה אמור להיות חלק מהאבטחה הכללית של וורדפרס שלך, והוא נוהג לפני כל שינוי גדול. אך זו גם דרישה להעברת התקנת וורדפרס מכיוון שיש כל כך הרבה נתונים שמועברים.

אז איך מגבים את האתר שלך? ישנם שפע של תוספים בהם תוכלו להשתמש כדי לגבות את וורדפרס עבורכם, כמו VaultPress או Duplicator. בעזרת תוסף גיבוי אתה בדרך כלל מתקין ומשתמש בהגדרות מובנות כדי לנהל אילו קבצים מגובים, באיזו תדירות והיכן מאוחסנים הגיבויים שלך..

לחלופין אתה יכול לנקוט בגישה ידנית יותר. כדי לתת לך סיכום מהיר, גיבויים ידניים דורשים כלי להעברת קבצים (FTP) כדי לגשת לקבצי האתר שלך. שתי תוכניות FTP פופולריות הן FileZilla (PC) ו- להעביר (מק). לאחר ההתקנה תצטרך להשתמש בתעודות SFTP (מחשבון מארח האינטרנט שלך) כדי להתחבר לשרת האתר שלך. לאחר שהתחברת בחר והורד את כל הקבצים בספריית האתר שלך. זה כולל את .htaccess קובץ שמוגדר כמוסתר. עיין בקובץ העזרה של תוכנית ה- FTP שלך כדי להציג בו קבצים מוסתרים אם אינך מצליח לראות קובץ זה.

תלוי במספר העלאות המדיה שיש לאתר שלך, זה עשוי לקחת זמן. בזמן שהורדה זו בעיצומה, נוכל להתחיל שלב שני ולעשות עותק של בסיס הנתונים שלך.

שלב 2: ייצא את מסד הנתונים של וורדפרס

ייצוא בסיסי נתונים

ייצוא בסיס הנתונים הוא תהליך פשוט שדורש השלמות ספורות בלבד. התחבר ל- cPanel חשבון שרת האינטרנט שלך ופתח את phpMyAdmin יישום. בחר את בסיס הנתונים שמכיל את התקנת וורדפרס שלך מהרשימה בסרגל הצד השמאלי ולחץ פעם אחת על הלחצן ייצוא בכרטיסייה בתפריט הניווט.

הגדרות ברירת המחדל של א מהיר יצוא ו SQL פורמט לייצוא מספיק עבור מה שאנחנו צריכים. לחץ על ללכת כפתור ותהליך ייצוא בסיס הנתונים יתחיל ויורד קובץ למחשב המקומי שלך.

לאחר שתום ייצוא בסיס הנתונים והעברת ה- FTP של הקבצים שלך, אתה מוכן לעבור לשלב הבא.

שלב 3: צור את מסד הנתונים של וורדפרס בשרת המארח החדש שלך

לפני שנוכל להתחיל את ההגירה למארח האינטרנט החדש, עלינו ליצור סביבה להתקנת וורדפרס. לשם כך עליכם ליצור בסיס נתונים שתוכלו לייבא אליו את נתוני ה- SQL.

התחבר למארח האינטרנט החדש שלך עם אישורי המשתמש שהם סיפקו לך והתחבר לתוכנת cPanel. במדריך שלנו נשתמש ביישום מסדי נתונים MySQL. אם למארח האינטרנט שלך אין יישום זה פועל, עליך ליצור קשר עם צוות התמיכה שלהם בכדי לגלות את השיטה שלהם ליצירת בסיסי נתונים חדשים.

השלבים ליצירת בסיס נתונים הם די פשוטים:

  • פתוח מסד נתונים MySQL וליצור בסיס נתונים חדש עם שם מתאים לאתר שלך.
  • צור משתמש MySQL חדש (עם סיסמה מאובטחת).
  • הוסף חשבון משתמש זה למסד הנתונים החדש והעניק לו את כל הרשאות.

רשמו את שם בסיס הנתונים, שם המשתמש החדש של MySQL והסיסמה שלו. תצטרך אותם בקרוב.

שלב 4: ערוך את wp-config.php קובץ

דפדף לתיקיה במחשב המקומי שאליו הורדת את קבצי האתר שלך. בתיקיה זו יש קובץ שנקרא wp-config.php השולט בגישה בין וורדפרס למסד הנתונים שלך.

צור עותק של קובץ זה ושמור אותו בתיקיה אחרת במחשב המקומי שלך. זה הכרחי לצורך שחזור השינויים שאנו עומדים לבצע אם משהו ישתבש אחר כך.

פתח את הגרסה המקורית של הקובץ באמצעות עורך הטקסט המועדף עליך ובצע את שלושת השינויים הבאים:

1. שנה את שם בסיס הנתונים

אתר את השורה הבאה:

הגדירו ('DB_NAME', 'db_name');

ה db_name חלק משורה זו יוגדר כרגע בשם מסד הנתונים MySQL של ​​מארח האינטרנט הישן שלך. יש לשנות זאת לשם בסיס הנתונים החדש שיצרת זה עתה.

2. שנה את שם המשתמש במסד הנתונים

מתחת לזה תוכלו למצוא את השורה:

הגדירו ('DB_USER', 'db_user');

בשורה זו אתה צריך לשנות את משתמש db_user חלק משם המשתמש של המארח הישן שלך כך שיתאים לשם המשתמש החדש שיצרת זה עתה.

3. שנה את סיסמת המשתמש במסד הנתונים

לבסוף, ערוך את השורה השלישית:

הגדירו ('DB_PASSWORD', 'db_pass');

כמו עם האחרים db_pass יש לשנות את החלק בשורה זו לסיסמא המאובטחת החדשה שיצרת עבור המשתמש MySQL שלך.

להציל wp-config.php וסגור את הקובץ.

שלב 5: ייבא את מסד הנתונים של וורדפרס

ייבוא ​​מסד נתונים

כעת כשיש לך בסיס נתונים חדש לעבוד איתו נוכל להתחיל בתהליך הייבוא.

הפעל phpMyAdmin מתוכנת cPanel בשרת החדש ובחר את בסיס הנתונים החדש שלך מהרשימה בסרגל הצד השמאלי. ברגע שהוא ייפתח בחר יבוא הכרטיסייה מתפריט הניווט.

בתוך ה קובץ לייבוא לחץ על הסעיף בחר קובץ ולחץ על קובץ ה- SQL שייצאת בעבר.

בטל את סימון ה- יבוא חלקי תיבת הסימון, וודא שהתבנית מוגדרת כ- SQL ואז לחץ על ללכת כפתור. יבוא מסד הנתונים יתחיל כעת.

משך הייבוא ​​בו משתנה תלוי בגודל בסיס הנתונים. עליכם לקבל הודעה המודיעה לכם על הצלחת הייבוא ​​לאחר סיומו.

שלב 6: העלה את קבצי הוורדפרס למארח החדש שלך

כעת, לאחר שמכינים את בסיס הנתונים החדש וקבעת מחדש את קובץ ה- wp-config.php, הגיע הזמן להתחיל להעלות את קבצי האתר שלך..

התחבר למארח האינטרנט החדש שלך באמצעות תוכנית ה- FTP שלך ודפדף לתיקיה שאתרך יתקיים. אם זהו האתר הראשי או היחיד המותקן בשרת אינטרנט זה, העלאת הקבצים לתיקיה public_html היא הספרייה הרגילה..

כאשר נבחרת הספרייה המרוחקת, תוכלו להעלות את קבצי האתר שלכם שאמורים לכלול כעת את הגרסה המעודכנת של wp-config.php. כמו בהורדה הקודמת, תהליך זה יכול לקחת זמן.

אל תמחק קבצים אלה מהמחשב המקומי שלך לאחר סיום ההעלאה. הם עדיין נחוצים עד לסיום הצעדים הסופיים.

שלב 7: הגדרת תחום חדש וחיפוש / החלף דומיין ישן

אם אתה עובר לדומיין חדש / אחר, עליך לקרוא על שלב זה, אם לא, אתה יכול לדלג על זה כי אינך צריך לעדכן את האתר שלך כדי להצביע על דומיין אחר..

לעיתים נדמה שיש בעיה שיש לאנשים כאשר הם מעבירים את האתר שלהם הוא שהם הוסיפו קישורים לפוסטים אחרים באתר שלהם או הוסיפו תמונות ישירות על ידי הצבעה על כתובת אתר בשרת, וגרם להם להישבר כאשר הם עוברים לדומיין חדש. אם ברצונך לחפש במהירות ובקלות את המופעים של שם הדומיין הישן שלך ולהחליף בשם החדש, אנו ממליצים לך לבדוק את חיפוש החלף DB תסריט ב- github. זה יאפשר לך לעשות זאת בקלות רבה. רק וודא שאתה מוחק אותו לאחר שתסיים (מסיבות אבטחה) ואל תניח אותו בדומיין השורש שלך, צור תיקיית טמפ עם שם אקראי לארח את הסקריפט..

שינוי כתובת אתר: על ידי חיפוש ותחליף לדומיין הישן והחלפת בדומיין החדש, תשנה גם את ערכי site_url וכתובת האתר הביתית במסד הנתונים (שינוי כתובת האתר) אשר יבטיח שכשאתה מנסה להיכנס לאתר שלך בדומיין החדש הוא לא ינסה להפנות אותך לדומיין הישן..

שלב 8: נגיעות אחרונות

שלב זה כולל למעשה שני צעדים מיני נפרדים עם (פוטנציאלי) מספר ימים ביניהם.

ראשית – לפני שתוכלו להשתמש באתר במארח החדש שלכם תצטרכו לעשות זאת קבע מחדש את הגדרות ה- DNS של הדומיין שלך. הם יוגדרו להפנות למארח הישן ותצטרך להפנות את הרשומות הנכונות לכתובת ה- IP החדשה של השרת.

תהליך זה יהיה תלוי במקום בו נרשמת הדומיין שלך. הפרטים של השלמת תהליך זה מגוונים מכדי שניתן יהיה לדון בפוסט זה, אך לרשם הדומיינים שלך צריך להיות כל הפרטים הנחוצים כדי לבצע שינוי זה..

שינויים ב- DNS עשויים לארוך עד 48 שעות עד להפצה מלאה. עדיף לעשות זאת בתקופה בה אתה מצפה לרמות תנועה נמוכות יותר. במהלך חלון זה של 48 שעות, עליך להימנע מביצוע שינויים באתר שלך מכיוון שאתה עשוי לשנות את הגרסה הישנה של האתר.

שנית – לאחר שתום תקופת 48 השעות, כעת עליך לגשת למארח האינטרנט החדש כשאתה הולך לאתר שלך. בשלב זה אתה יכול התחבר למארח האינטרנט הישן שלך כדי למחוק את הקבצים ואת מסד הנתונים. עדיין צריך להיות לך עותק גיבוי מקומי של קבצים אלה וייצוא בסיס הנתונים, יחד עם קובץ wp-config.php המקורי למקרה שתצטרך להחזיר את ההעברה. זה יכול להיות רעיון טוב להחזיק קבצים אלה למשך תקופה ממושכת רק כדי להיות בצד הבטוח.


כפי שאתה יכול לראות, כשהוא מחולק לשלבים הפשוטים שלעיל, התהליך אינו כל כך קשה. כל מה שהוא באמת דורש הוא שתקפידו על כל שלב ויתנו לעצמכם את האפשרות לחזור לגרסה המקורית עד לרגע האחרון האפשרי (במקרה של בעיות).

העברתם את אתר וורדפרס לאחרונה? ספר לנו את החוויה שלך בתהליך בקטע ההערות שלהלן!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me