לכוונן את עיצוב הנושא של וורדפרס עם עיפרון צהוב

כיצד להתאים אישית את עיצוב הנושא של וורדפרס שלך

אם אתה מחפש להתאים אישית את עיצוב הנושא שלך בוורדפרס בדרך הקלה אז תוסף WordPress עיפרון צהוב יכול להיות רק התוסף הדרוש לאתר שלך. עורך סגנון חזותי זה יאפשר לך לשנות את מראה האתר שלך, מבלי שתצטרך לגעת בשורת קוד.


השימוש בעיפרון צהוב ילמד אותך את השמחה של עיצוב אתרים, תוך כדי יצירת אתר יפה כדי להעיר את המבקרים שלך. ערוך כל אלמנט באתר שלך, הכל בקצה הקדמי ובזמן אמת. הגבולות היחידים לעיצוב האתר שלך יהיו הדמיון שלך.

מדריך מעמיק זה לשימוש בגרסת הפרימיום של העיפרון הצהוב יכסה את התכונות העיקריות שלו, כולל יכולות עריכת CSS בשידור חי וצבע ולחץ את תאימותו לכל נושא וורדפרס. לאחר מכן נסקור את חוויית המשתמש המוצעת, ומאפשר לך להתקין ולעצב תוך זמן קצר..

למי עיפרון צהוב?

עיפרון צהוב מי

בין שאתה מחפש דרך מהירה יותר להתאים אישית את האתר שלך, או שאתה לא מכיר CSS, עיפרון צהוב יכול לעזור לך. תוסף זה כולל כלים מתקדמים ואפשרויות התאמה אישית, מושלם עבור אנשי מקצוע המחפשים ליצור אתרים חדשים עבור לקוחות.

עם זאת, היעדר קידוד הדרוש, קלות שימוש, ממשק אינטואיטיבי ותיעוד תמיכה מפורט, פירושו שאפילו בעלי ניסיון מוגבל בעיצוב יכולים לגשת לתוסף זה. בקיצור, אם ברצונך להתאים אישית את מראה אתר וורדפרס שלך, עיפרון צהוב הוא עורך הסגנון הויזואלי עבורך.

בקיצור, אם ברצונך להתאים אישית את מראה אתר וורדפרס שלך, עיפרון צהוב הוא עורך הסגנון הויזואלי עבורך.

מאפייני המפתח של העיפרון הצהוב

תכונות עיפרון צהוב

עיפרון צהוב הוא כלי עיצוב מרשים באמת. התכונות והכלים הזמינים מאפשרים שליטה מלאה על מראה האתר שלך. ניתן להשתמש בו בכל נושא או תוסף וורדפרס, ויאפשר לכם ליצור דפי אינטרנט מסוגננים ומגיבים.

מפקח האלמנטים מאפשר לך לבחור ולהתאים אישית כל אלמנט חזותי באתר וורדפרס שלך. ערוך צבעים, רקעים, גבולות ועוד. כל זה נעשה בזמן אמת, בקצה הקדמי של האתר שלך, כך שתוכל להציג את השינויים בזמן שאתה מבצע אותם. עיפרון צהוב יפיק קוד ברקע, אז אלא אם כן תרצה, לא תצטרך להסתכל על אף קוד בעצמך. תכונות אחרות כוללות:

 • גרור ושחרר כדי למקם מחדש רכיבים
 • שנה את גודל האלמנטים בלחיצת העכבר
 • בחר מבין 600+ גופנים, 300+ תבניות רקע, 50+ הנפשות והרבה יותר
 • צבעים ללא הגבלה זמינים או בחר מתוך לוח הצבעים המודרני של העיפרון הצהוב
 • השתמש בעורך CSS חי

קיימת גם תיעוד נרחב ותמיכה שיעזרו לך להפיק את המרב מעורך סגנון הוויזואל של וורדפרס זה.

אז עכשיו אנחנו יודעים מה יש לעיפרון צהוב להציע. אבל איך מתחילים והאם חווית המשתמש מרשימה כמו התכונות שהיא מספקת?

כיצד להתקין עיפרון צהוב

עיפרון צהוב מהיר מאוד וקל להתקנה. לאחר שרכשת את התוסף מ- CodeCanyon (או רכשת נושא פרימיום כמו ניו יורק שכולל את התוסף בחינם), הורד את “קובץ הוורדפרס הניתן להתקנה בלבד” מדף ההורדות של Envato (או שאתה יכול להשתמש בגרסה החינמית הזמינה באתר WordPress.org).

ואז פתח את לוח המחוונים של וורדפרס. בחר ‘תוספים’> ‘הוסף חדש’.

עיפרון צהוב הוסף חדש

בדף הוסף תוספים, לחץ על ‘העלה תוסף’> ‘בחר קובץ’.

העלאת עיפרון צהוב

מהמקום בו הורדת אותו, בחר ‘waspthemes-yellow-pencil.zip’. לחץ על ‘התקן עכשיו’.

עפרון צהוב התקן

לאחר התקנת התוסף, לחץ על ‘הפעל’. הזן את קוד ההפעלה שקיבלת כשרכשת את התוסף. זה יאפשר לך גישה לעדכוני פלאגין עם שחרורם.

לאחר ההפעלה, דף הפתיחה של דף הצהוב יופיע בלוח המחוונים שלך. תחת ‘משאבים’ תמצא את תיעוד התוספים, הדרכות העזרה והתמיכה האחרות שאולי תצטרך כדי להתחיל.

עיפרון צהוב ברוך הבא

כשתהיה מוכן, לחץ על ‘בואו נתחיל’. זה יעביר אותך ישירות למצב עריכה.

הבנת ממשק העיפרון הצהוב

ממשק העיפרון הצהוב מאוד ברור ואינטואיטיבי לשימוש. הסרגל שנמצא בצד שמאל של הדף מציג את הכלים הזמינים.

עיפרון צהוב בר שמאלי

הפאנל המרחף בצד ימין של הדף הוא לוח העורכים. כאשר לא נבחר אף אלמנט בדף, הוא יציג את שלושת סוגי ההתאמה האישיים שאפשר לערוך בהם.

לוח עורך עיפרון צהוב

כאשר תלחץ על אלמנט בדף, לוח העורך ישתנה להכיל את מאפייני הסגנון.

אלמנט עיפרון צהוב נבחר

תיבה כחולה תופיע סביב אלמנט שנבחר, ותציג אפשרויות התאמה אישית נוספות.

אלמנט עיפרון צהוב נבחר

כלים חשובים שתזדקק להם

סרגל הכלים, מצד שמאל, מציג כלים רבים, אך מעטים חשובים מייד כדי לעזור לך להתחיל …

כלי סרגל הכלים בעיפרון צהוב

 • מפקח רכיבים – זה מאפשר לך לבחור כל רכיב בדף להתאמה אישית.
 • בטל ובצע מחדש – נסה עיצובים שונים בדף שלך בטוחים בידיעה שאתה יכול לבטל או לבצע מחדש את העריכות שלך.
 • מסך מלא – עבדו במסך מלא, ותנו לכם תצוגה ברורה של ההתאמות האישיות שלכם במהלך ביצועם.

לוח העורכים כולל שלושה כפתורים מכריעים …

כפתורי לוח עיפרון צהוב

 • תצוגה מקדימה חיה – תצוגה מקדימה של השינויים שלך ללא כל ממשק העיפרון הצהוב שמוצג.
 • אפס שינויים – אינך אוהב את העריכות שלך? פשוט אפס את השינויים שביצעת.
 • שמור – לאחר שתצוגה מקדימה של העבודה שלך ואתה מרוצה מהתוצאות, פשוט לחץ על לחצן שמור.

בחירת סוג התאמה אישית

סוג התאמה אישית של עיפרון צהוב

לפני שתבחר אלמנט בדף שלך ותתחיל לערוך אותו, עליך לבחור תחילה סוג התאמה אישית. אלה מוצגים בלוח העורך, כאשר לא נבחר אלמנט כלשהו. ישנם שלושה סוגים לבחירה; התאם אישית גלובלית, התאם אישית עמוד אחד והתאם אישית תבניות.

כל אחד מהסוגים יחסית מסביר את עצמם. בחירת ‘התאמה אישית גלובלית’ פירושה שהשינויים שתבצע יהיו חלים על כל עמוד באתר שלך. אם תבחר באפשרות ‘התאם אישית דף אחד’, כל העריכות ישפיעו רק על הדף שאתה עובד עליו. ‘התאמה אישית של תבניות’ חלה על סוג הפוסט הנוכחי, אפשרות טובה אם ברצונך להגדיר את כל דפי המוצר או הבלוגים.

סוג ההתאמה האישית שבחרת יוצג בראש לוח העורך. הקפד לבדוק שאתה עורך מהסוג הנכון לפני שמירת העבודה שלך.

מה אתה יכול לעשות עם עיפרון צהוב?

לאחר שתכיר את הממשק, הגיע הזמן להתחיל. להלן דוגמה של כמה מכלי והתאמה האישיים הרבים שהתוסף הזה מציע. אלה יעזרו לכם בדרך להפקת אתר יפהפה ומקצועי.

שנה את הטיפוגרפיה

טיפוגרפיה של עפרון צהוב

בחירת גופן שמתאים לאתר האינטרנט שלך היא משימה חשובה. עיפרון צהוב מספק מגוון אפשרויות שיעזרו לך לעצב את הטקסט שלך באופן שמתאים לעיצוב האתר שלך ותופס את תשומת לב הקורא שלך.

לחץ על קטע טקסט שתרצה לערוך ואז בחר ‘טקסט’ מלוח העורך. זה יביא את אפשרויות ההתאמה האישית לטיפוגרפיה. בחר מבין 600+ סוגי גופנים, שנה את גודל הגופן, שנה את גובה השורה, שלוט על מרווח האותיות והמילים, כמו גם המון דברים נוספים. אתה יכול גם לשנות את צבע הטקסט שלך על ידי בחירה באחת מלוחות הצבעים המודרניים של העיפרון הצהוב, או לבחור בחירת צבע משלך..

הוסף גבול

גבול עיפרון צהוב

הוספת גבול לפריטים מסוימים בעמוד יכולה לעזור להדגיש מידע חשוב וליצור חזותיים יעילים. לאחר בחירת התמונה או הטקסט שאליו ברצונך להוסיף גבול, בחר ‘גבול’ מלוח העורך. ישנם ארבעה סגנונות של

לאחר בחירת התמונה או הטקסט שאליו ברצונך להוסיף גבול, בחר ‘גבול’ מלוח העורך. ישנם ארבעה סגנונות גבול לבחירה; מוצק, מנוקד, מקווקו או מוסתר. באפשרותך גם לשנות את רוחב הגבול כך שיהיה מוגדר יותר ולשנות את הצבע.

מאפיין מרשים הוא שאתה יכול להתאים אישית כל צד בגבול בנפרד. המשמעות היא שניתן לתת לכל אחד מארבעת הצדדים צבע, סגנון ועובי שונים, והתוצאה היא מראה ייחודי ומושך את העין..

שנה את הרקע

רקע עיפרון צהוב

רקע בולט יכול לעזור להפוך אלמנט לפופ. עיפרון צהוב מאפשר לך לשנות את הרקע של כל אחד מהרכיבים באתר שלך.

לשם כך, לחץ על הפריט שנבחר ובחר ‘רקע’ מלוח העורך.

כאן אתה יכול לשנות את צבע הרקע, לבחור מבין אחת מתבניות העפרונות הצהובות 300+ או לבחור מעבר צבע CSS. יש לך גם אפשרות להעלות תמונות מותאמות אישית משלך. לאחר שהחלטת על רקע, אתה יכול להתאים את גודל הרקע, את המיקום, ואם הוספת תמונה, בחר אם הוא סטטי או גלילה עם שאר הדף..

השתמש באנימציות

עיפרון צהוב

השימוש באנימציות הוא דרך נהדרת נוספת לעזור לתוכן שלך להשפיע. תחת ‘אנימציה’ בלוח העורך, אתה יכול להוסיף אפקט אנימציה לרכיב שבחרת.

בחר אחת מ- 50 הנפשות במנהל האנימציה החיה, החל מהתקרבות או דהייה החוצה, להקפצה, סיבוב והרבה יותר. אתה יכול לשלוט על המשך והעיכוב, כמו גם להפעיל מספר אנימציות בו זמנית, אם תרצה בכך. זה ייתן מקוריות לאתר שלך, כמו גם תשומת לב להיבטים החשובים של הדף שלך. תוכל גם להתחיל ליצור אנימציות מותאמות אישית משלך על ידי בחירת מחולל האנימציה בסרגל הכלים.

שינוי גודל ושינוי מיקום של כל רכיב

שינוי גודל ומיקום מחדש של כל מרכיב הוא פשוט מאוד עם עיפרון צהוב.

לשינוי גודל, לחץ ישירות על פריט כך שהתיבה המסומנת בכחול תופיע מסביב. ואז פשוט גררו את הקווים האופקיים והאנכיים של התיבה הכחולה כדי לשנות את הגודל.

גודל עיפרון צהוב

כדי למקם מחדש אלמנט, לחץ עליו ואז לחץ לחיצה ארוכה על לחצן העכבר. גרור ושחרר אותו למיקום המתאים בדף.

טיפת דרקון עיפרון צהוב

החיסרון של תכונה זו של גרירה ושחרור הוא בכך שהיא יכולה לגרום לבעיות בצפייה בניידים. השתמש בכלי תגובה, שנמצא בסרגל הכלים, כדי לראות כיצד דף האינטרנט שלך ייראה בכל גדלי המסך. יתכן שתצטרך לשנות את העיצוב שלך בהתאם.

תמחור

תמחור עיפרון צהוב

התוסף WordPress עיפרון צהוב זמין מ- CodeCanyon תמורת 26 דולר. זה כולל תמיכה של 6 חודשים, אך יש לך אפשרות לשלם תוספת של 7.88 דולר כדי להאריך את התמיכה עד 12 חודשים.

מחשבות אחרונות

עיפרון צהוב הוא כלי נהדר לשימוש אם ברצונך להתאים אישית את מראה האתר שלך ב- WordPress. התכונות וקלות השימוש מספקים לך את כל מה שאתה צריך כדי ליצור אתר וורדפרס מותאם אישית. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, וודא שיש לך חזון ברור כיצד אתה רוצה שהאתר שלך ייראה.

האם העיפרון הצהוב כולל את התכונות הדרושות לך כדי להתאים אישית את אתר WordPress שלך? אנא שתפו את מחשבותיכם למטה…

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map