כיצד לשמור על מיץ קידום אתרים בעת העברת תוכן וורדפרס לדומיין חדש

כיצד לשמור על מיץ קידום אתרים בעת העברת תוכן וורדפרס לדומיין חדש

תסכימו שהעברת תוכן וורדפרס לתחום חדש מרתיעה משימה עבור משתמשי וורדפרס רבים. מה לעשות? איפה להתחיל? על אילו שירותים אתה יכול לסמוך? ואיך אתה שומר על דירוג SEO שלך לאחר המעבר? אלה רק חלק מהשאלות העומדות בפניך כשאתה מעביר את תוכן הוורדפרס שלך מדומיין לתחום אחר.


העברה לדומיין חדש זה ממש כמו העברת אתר בין מארחים אך למעט יוצא מן הכלל; עליך ליצור הפניות 301 קבועות לאחר מכן. ניתן לבצע אם כי עליכם לנקוט בזהירות מסוימת. זכור שאנחנו מדברים על העסק שלך כאן, מה שאומר שאתה לא צריך למהר לשום דבר. אל תנחשו שמא תסבלו עם מיגרנה גרגנטואית לצרות שלכם.

רק כדי לדברים להתגלגל, הנה מבט על הציפור על הפוסט של היום:

 • לפני הכל, צור גיבוי מלא של אתר וורדפרס שלך
 • נקה את הדומיין החדש שלך
 • השתמש בתוסף Duplicator WordPress כדי להזיז תוכן וורדפרס
 • העלה את תוכן הוורדפרס שלך לדומיין החדש
 • הפניות מחדש של הגדרת 301
 • הודע לגוגל ולמשתמשים
 • עשה את הריקוד השמח שלך

ומכיוון שאתה רוצה לשמור על מיץ SEO לאחר המעבר, זה לטובתך ללמוד על SEO כלשהו. להלן מספר פוסטים בכדי לכוון אתכם בכיוון הנכון:

 • כלי ה- SEO הטובים ביותר של WordPress לשנת 2017 לשיפור דירוג מנועי החיפוש
 • מדריך למתחילים ל- WordPress SEO [סדרת פוסטים]
 • וורדפרס SEO: דירוג גבוה יותר במנועי חיפוש
 • 10 הפונקציות החשובות ביותר של SEO של WordPress מאת Yoast
 • שיטות עבודה מומלצות ל- SEO של וורדפרס לשנת 2015 והלאה

עם ההקדמה הזו, מה דעתך שנצלול ישר ונגמר את זה ויגמר איתו? הנה המיץ:

העברת תוכן וורדפרס: דרישות קדם

העברת תוכן וורדפרס לתחום חדש אינה מיועדת לכולם. עליכם לשבת לאחור ולהעריך האם המהלך הכרחי. האם העסק שלך עדיין יכול לפרוח בלי המהלך? אם כן, אינך צריך לעבור לדומיין חדש.

אתה עובר לדומיין חדש מכיוון שגוגל פגע בדומיין הישן שלך בעונשים מרובים בגלל תוכן וורדפרס דק? העברת אותו תוכן לדומיין חדש תביא לעונשים. אם תוכן דק מציק את הדירוג שלך, אתה צריך להסדיר את הבית שלך. אינך צריך לעבור לדומיין חדש.

הכן לפני כן

ישנן סיבות רבות לכך שתרצה להעביר את תוכן הוורדפרס שלך לדומיין חדש. אולי התחום הישן שלך מוצץ את החיים ממך. אתה שונא את התחום ואת מה שהוא מייצג. אולי אתה מיתוג מחדש, ותחום חדש הגיוני בהרבה מהתחום הישן שלך.

אולי אתה מתחבר בכמה אתרים, ואתה רוצה לשמור על כולם תחת תחום אחד. אולי התחום ידידותי יותר למשתמש הפך לזמין, ואתה רוצה לבצע את הקפיצה. כל אלה ועוד הם סיבות תקפות שעשויות לחייב מהלך.

במילים פשוטות, עליכם להתכונן לפני כן. מכיוון שדירוג העסק שלך ו- SEO תלוי על האיזון, עליך להבטיח שהמהלך יהיה לטובה.

נ.ב: לאחר העברת התוכן של וורדפרס לדומיין חדש, תוכלו לחוות נפחי תנועה נמוכים למשך זמן מה כשגוגל והמשתמשים מסתגלים לשינוי. אבל אל תזיע על זה; אתה תשחזר את הדירוג שלך בעוד שבועיים.

אם כבר מדברים על הכנות, עליכם להתחיל עם הצעד החשוב ביותר, אשר מציג בפנינו את החלק הבא.

לפני העברת תוכן וורדפרס: צור גיבוי מלא לאתר שלך

לטעות זה אנושי. הכל הולך בסדר דקה ודקה לאחר מכן, זה פוגע במאוורר. זה בלתי נמנע, וזו הסיבה שאתה צריך להיות מוכן. לפני שתתחיל להתעסק במשהו, חשוב ליצור גיבוי מלא לאתר וורדפרס שלך.

אני מדבר על גיבוי קבצים סטטיים ובסיסי הנתונים שלך. אני אמנע מלהיכנס לפרטים מכיוון ש – פוסטים:

 • כיצד לגבות את אתר וורדפרס שלך (פלוס פלאגינים מועילים)
 • שירותי גיבוי והתוספים הטובים ביותר עבור אתרי וורדפרס

עם גיבוי במקום, הגיע הזמן לרדת וללכלך.

נקה את הדומיין החדש שלך

במקרה שהדומיין החדש שלך נרשם בעבר, חשוב לוודא שהוא לא יגיע לעונשים קודמים. עם זאת אל תדאגו, ניקוי של דומיין קל כמו A, B, C. כל מה שאתה צריך זה לתבוע את הדומיין החדש של כלי מנהלי האתרים של גוגל ולנווט לתנועת חיפוש -> פעולות ידניות.

אם אין בעיות, אתה מזהיב ותוכל להמשיך בצעד. אם יש בעיות, תקן אותן והגיש בקשה לבדיקה מחדש. התקדם רק אם וכאשר הבקשה תאושר.

העברת תוכן וורדפרס שלך

למרות שזה לוקח זמן רב בהתאם לגודל האתר שלך, העברת תוכן וורדפרס לדומיין חדש היא החלק השני הקל ביותר בתהליך. אתה יכול להזיז את האתר שלך באופן ידני באמצעות FTP או באמצעות התוסף מעתק. אנו נעזוב את הראשון עבור האחרון, כי למי יש את הזמן להוריד אתר שלם באופן ידני.

העברת התוכן של וורדפרס שלך באמצעות התוסף מעתק

שכפול-תוסף

איזה מציל חיים התוסף הזה. תוסף ה- Duplicator מאפשר לך להעביר אתר וורדפרס בין דומיינים או מארחים, לשלוף אתר ל- localhost לצורך פיתוח, גיבוי של אתר, לשכפול אתר חי לאזור הבמה, ולקבץ אתר וורדפרס שלם להפצה קלה.

עם התקנות אקטיביות של מעל 800,000 ודירוג מעולה של 4.9 / 5.0, לעולם אינך יכול להשתבש עם Duplicator. כל שעליך לעשות הוא להתקין ולהפעיל את התוסף בדומיין הישן שלך, שמוסיף פריט תפריט “מעתק” לתפריט הניהול שלך..

לאחר מכן, לחץ על פריט התפריט של מעתק כדי להפעיל מסך זה:

להעביר תוכן WordPress לשמור על מיץ SEO

בשלב הבא, לחץ על הלחצן “צור חדש” כדי ליצור חבילה חדשה. במסך הבא, תן לחבילה שלך שם (זה רק למטרות זיהוי) ולחץ על “הבא”:

להעביר תוכן וורדפרס לשמור על מיץ SEO

מעתק יסרוק את האתר שלך וייתן לך דוח מצב. אם הכל נראה טוב, המשך עם הבנייה. בשלב זה, אתה אמור לראות:

שכפול-בניית חבילה

היה סבלני אם יש לך אתר ענק, מכיוון שמשך כל התהליך תלוי בגודל האתר שלך. אתר הבדיקה שלי בערך 100MB (ערכות נושא, תוספים, תמונות וכו ‘) ארך כשתי דקות. בסוף מבנה מוצלח, אתה אמור לראות את המסך הזה:

מעתק להצלחה-מסך

הורד את קובץ installer.php ואת החבילה בארכיון למחשב שלך והתכונן לחלק הבא.

העברת תוכן הוורדפרס שלך לדומיין החדש

אם עדיין לא עשית זאת, הגדר את הדומיין החדש שלך עם המארח שלך. תחום חדש זה אמור להצביע על ספרייה ריקה לחלוטין בה האתר החדש שלך יגור. התחבר לספרייה זו באמצעות מנהל קבצים או באמצעות FTP. העלה את קבצי החבילה והקובץ להתקנה לאתרך החדש. הפעל את המתקין על ידי ניווט אל http://newdomain.com/installer.php:

העלאת-wordpress-content-to-new-domain

במסך שלעיל תצטרך לספק פרטי מסד נתונים עבור האתר החדש. שים לב שהתוסף Duplicator עובד עם מסדי נתונים ריקים, אז וודא שהפרטי שלך לא מכיל מידע. לאחר מכן סמן את התיבה שבה כתוב “קראתי את כל האזהרות וההודעות” ולחץ על כפתור “הפעל פריסה”. זה מוביל ל:

התקנת wordpress-content-on-new-domain

מתקין ה- Duplicator יגדיר את תוכן WordPress שלך, ערכות נושא, תוספים ומסד נתונים ואז יפנה אותך למסך כתובת האתר לעדכון:

עדכון-הגדרות url

כאן תוכלו לעדכן את כתובות האתרים שלכם בהתאם. לאחר מכן, המתקין לוקח אותך למסך הסופי, למסך התקנת הפוסט, שמראה לך מה לעשות הלאה. הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לרענן את הפרמלינקס שלך. התחבר להתקנת WordPress החדשה שלך באמצעות פרטי הכניסה הישנים, נווט אל הגדרות -> Permalinks ולחץ על כפתור שמור שינויים.

לאחר הכניסה לאתר החדש שלך, תראה הודעה בלוח המחוונים של וורדפרס שתנחה אותך למחוק את קבצי ה- Duplicator השמורים:

לוח מחוונים-משכפל-הודעה

עקוב אחר ההנחיות לחיסול הקבצים האמורים.

ואז בדוק באתר החדש שלך קישורים שבורים, תמונות חסרות וודא שהכל עובד כמו שצריך (אנחנו אוהבים את בודק קישור שבור עבור WordPress, כמו גם יושרה עבור מק). בשלב זה, תוכן הוורדפרס שלך קיים בדומיין החדש, אבל זה לא מספיק. עלינו ליישם הפניות 301 קבועות כדי לשמור על כל מיץ ה- SEO שעבדתם כל כך קשה להשיג.

הגדרת הפניות קבועות 301

הפניות מחדש של 301 יעילות שכן הן ישלחו מנועי חיפוש ומשתמשים מהדומיין הישן לתחום החדש שלכם. כל משתמש שנוחת על הפוסטים הישנים שלך יופנה לאתר החדש שלך, וזה בדיוק מה שאנחנו חווים אליו. מסיבה זו בדיוק, חשוב לשמור על בעלות על הדומיין הישן כל עוד אתה יכול.

אבל איך אתה מפנה תנועה לדומיין החדש שלך? זה פשוט. אם אתה עדיין מארח את הדומיין הישן שלך אתה יכול להתחבר לכתובת האתר הישנה שלך דרך מנהל הקבצים או SFTP / FTP. הוסף את הקוד הבא לקובץ ה- .htaccess:

# אופציות + עקוב אחר סימני הקישורים
כתוב מחדש המנוע ב-
RewriteRule ^ (. *) $ Http://www.newdomain.com/$1 [R = 301, L]

פשוט החלף את newdomain.com בכתובת האתר החדשה של הדומיין שלך. בקר בדומיין הישן שלך כדי לבדוק אם ההפניה מחדש עובדת. וזה הכל! פשוט העברת תוכן וורדפרס לתחום חדש תוך שמירה על מיץ SEO. זהו הפיתרון הטוב ביותר שכן הוא מפנה מחדש את העמודים הישנים שלך לאותו עמוד בתחום החדש שעדיף להשתמש ב- SEO.

אפשרות נוספת תהיה להיכנס לרשם הדומיינים שלך (כגון קדימה אבא) כדי להגדיר העברת דומיינים אך פעולה זו תפנה את כל הדפים הישנים לדף הבית החדש שלך ולא לתוכן המקביל.

מוקדם יותר, הזכרנו כי תסבול אובדן זמני של תנועה ככל שמשתמשים יסתגלו וכאשר Google תוסיף לאינדקס את הדומיין החדש שלך. אם אתה יכול לחסוך דקה, התחל בהודעה למשתמשים שלך באמצעות פוסטים בבלוג. חשוב שתשדר את המהלך, כי זה מה שאנשים מדהימים עושים. הודע גם ל- Google על שינוי הכתובת. פשוט התחבר לחשבון Google Webmaster שלך ונווט לתצורה -> שינוי כתובת.

בסופו של דבר, אתה צריך לבדוק את האתר שלך כמו שאתה עושה אתר חדש לגמרי. גהץ את כל הבאגים שהיו עשויים להופיע במהלך המעבר ולקבל משוב ממשתמשים. ראה מדוע אתה צריך ליצור פוסטים בבלוג שמכריזים על המהלך?

מילים אחרונות

העברת תוכן וורדפרס לתחום חדש ושמירה על דירוג SEO היא קלה בתנאי שתעקוב אחר כל אחד מהצעדים הבאים. למהר לדברים ישאיר אותך רק עם שגיאות שקשה להתגבר עליהם, ויעלו לך זמן וכסף. שוב, אם אינך בטוח במשהו, אנא אל נחשו.

אנו מקווים כי מדריך זה עזר לך להעביר תוכן וורדפרס לתחום חדש בהצלחה. אם נתקלת בבעיה, יש לך שאלה או הצעה, אל תהסס להוריד לנו שורה בתגובות למטה. אנו תמיד מצפים למשוב שלך.

מה עם הריקוד השמח הזה? לחיים ומרגשים מרוצים!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map