כיצד לאסוף משוב משתמשים באתר וורדפרס שלך

אסוף משוב של משתמשים באתר וורדפרס שלך

המשאב היקר ביותר עבור אתר כלשהו הוא מבקריו. אתה יכול לפנות אליהם למתן משוב באתר האינטרנט שלך באופן כללי או על כל היבט שלו בפרט. המשוב שהתקבל יעזור לכם לקבל את ההחלטות החשובות להנאת האתר שלכם בכיוון הנכון. משוב יסייע גם לאתר להשתפר ולהיות מותאם יותר לצרכים של קהל היעד. בטווח הרחוק זה יוסיף ערך לאתר, יתורגם לקהל רחב יותר ויועיל הן לאתר והן לקוראיו.


אנליטיקס היא דרך אחת לאיסוף נתונים, אך היא רק נותנת לך את המידע, המגמות והתבניות בזמן שהם מתרחשים. כדי לפרש מגמות ודפוסים אלה, או את “הסיבה” העומדת מאחוריהם, יהיה עליכם לאסוף משוב מהקוראים ולהרכיב אותם בכדי שיהיו הגיוניים לכך..

אתה יכול ללמוד הרבה על ידי שמירה על האוזן על הקרקע ושמירה על כרטיסיות בגומחה בה אתה פועל. אבל וורדפרס יכולה לעזור לך גם כן. כמו במקרה של מרבית הפונקציות האחרות, ל- WordPress יש גם תוספים לאיסוף משוב של משתמשים. התוספים יכולים לבצע את העבודה במהירות, ביעילות ומבלי להסיח את דעת הקורא יותר מדי. באיסוף המידע שנאסף, באתרים יכולים להיות תמונה די ברורה של הדברים שיש לקוראים לומר.

תמיד יש לך אפשרות להוסיף טופס יצירת קשר רגיל בעמוד נפרד בוורדפרס שלך ובדרך זו להימנע לחלוטין מתוסף. אבל תוסף ייעודי יכול לבצע את העבודה בצורה יעילה יותר. הם יכולים לשדל את הקוראים להגיב ולתת לך את המשוב בצורה תמציתית, ולהקל על השימוש שלך.

משוב יכול לבוא בדרכים רבות – הצעות, דירוגים, הערות או אפילו הצבעות על תגובות. או שמבקרים יכולים להגיש באגים או לבצע סקרים. אם אתה רק מתחיל לצאת עם אתר האינטרנט שלך, אולי אתה יכול אפילו לכתוב מיילים מותאמים אישית ללקוחות הראשונים שלך ולחפש משוב. הם ירגישו מספיק זוכים בכדי לתת לכם הצעות חשובות.

הרשה לי להעביר אותך דרך כמה מהתוספים שניתן להשתמש בהם לצורך איסוף משוב משתמשים על WordPress שלך.

בונה טפסים של וורדפרס

בונה טפסים של וורדפרס הוא תוסף מקיף לאיסוף משוב בהתאמה אישית ממבקרים, אחסונו במאגר והגישה אליו על לוח מחוונים..

ניתן לבנות את הטפסים בצורה מושכלת וניתן ליישם היגיון מותנה כדי להקטין את איסוף הנתונים למינימום. ניתן להתאים את ההגדרות, הפריסה והרכיבים של הטפסים ללא צורך בקוד. השתמש בטפסים אלה לחידונים, סקרים, איסוף נתונים ומשוב משתמשים.

בונה טפסים WP

לצורך אינטראקציה רבה יותר, משתמשים יכולים לעקוב אחר ההגשות שלהם בפורטל, לערוך אותו או להעלות איתו קבצים. למשתמשים ניתן גם להקצות ציונים ודרגות. ניתן להבהב הודעות שונות למשתמשים המבקרים דרגות שונות. התוסף משולב עם ספקי שירותי דוא”ל איכותיים, ועל סמך ניקוד או כל קריטריון אחר, ניתן לשלוח הודעות דוא”ל שונות למשתמשים עם רמות שונות של ציונים.

כל התכונות הללו מאפשרות לך לקבל משוב, להפריד את המבקרים שלך על סמך ציונים ואז לשלוח דוא”ל מתאים לכל סוג מבקרים. ניתן לרכוש את התוסף הפופולרי הזה ב- CodeCanyon במחיר של $ 35.

Usernoise Pro מודאלי משוב וטופס יצירת קשר

Usernoise Pro משוב טופס משוב ויצירת קשר מוסיף טופס מודאלי וכפתור משוב הניתן להתאמה אישית לוורדפרס שלך. ניתן להתאים כל פריט שמופיע בממשק הציבורי. זה מאפשר לך לעצב ולמסגר שאלות שיתאימו לצרכים המדויקים שלך. קוד המפתח להטמעת הטופס בפוסט או בדף כלול גם הוא.

ניתן לקבל משוב ב -4 קטגוריות הניתנות לעריכה. זה עובד עם Akismet כדי להגן על דואר זבל. התוסף תואם רב-מקום ומוכן ללוקליזציה. זה גם תואם לכל תבנית אתר. ניתן לרכוש את התוסף הזה ב- CodeCanyon במחיר של 12 $.

רשת הזנה

רשת הזנה הוא תוסף פשוט שיכול להוסיף ווידג’ט לכל פוסט שתבחר. זה יאפשר לך לשאול את המבקרים בכל שאלה. השאלות מוגבלות לתבנית כן / לא. באמצעות מסגור השאלות בזהירות ניתן לקבל משוב מדויק על הפוסט. שאלות שנשאלות פעם אחת נשמרות וניתן לעשות בהן שימוש חוזר אחר כך.

רשת הזנה

לאחר התקנת התוסף, אפשר להיות אינטראקטיביים יותר עם הקוראים. הם יכולים להצביע, להגיש משוב לפי דירוג, לענות על שאלות, לגלות תוכן חדש בקלות ולהגדיל את הזמן שהוקדש לבלוג. ווידג’ט הדירוג הוא מונפש ומקודד HTML5, ומבטיח אבטחה ופרטיות. יש להוסיף את הווידג’ט לכל הודעה באופן ידני. ניתן להוסיף אותו בסרגל הצד על ידי הוספת קוד קצר. התוסף מגיע בשלוש גרסאות – Free, Plus ו- Pro.

WebEngage

סקרי מוצרים, סקרי דור לידים, סקרי שביעות רצון לקוחות או סקרי ציפיות לקוח הם כל הדרכים הרגילות בהן התעשייה אוספת משוב מהציבור. WebEngage יכול לעזור לך לערוך סקרים אלה באתר האינטרנט שלך ולנתח אותו באמצעות מודולי דיווח וניתוח. מנהלי אתרים יכולים לעקוב אחר כל המשוב והנתונים שנאספו או דוא”ל שהתקבלו במסוף נוח ולהשיב לכל הצעה או משוב אחר מהקונסולה..

אין צורך בתגובה למשוב להיות סטנדרטית. ניתן לדחוף התראות עם הנחות או בלעדיהן, וכל הודעה מעקב באופן אנליטי, כך שדרוג קליקים או פרופיל מבקר הופכים לזמינים.

ניתן להוסיף קישורי מנוי לדוא”ל לרשימת MailChimp. ניתן להשיג תוכניות בחינם ובתשלום, עם ניסיון של 14 יום לתוכניות בתשלום.

JotForm

אם זהו טופס משוב קופץ שלדעתך אמור לחסוך את האתר שלך, קח את התשלום JotForm. הקופץ יופיע בלחיצה על כפתור שיופיע בכל הדפים כאשר הפלאגין מופעל. ניתן לבנות את הטופס באמצעות תכונת הגרירה והשחרור האינטואיטיבית. ניתן להתאים את הטופס והכפתור.

כפתור המשוב של JotForm

הדבר הנהדר בטופס משוב קופץ הוא שהמשתמשים יצטרכו למלא משוב בלי באמת לעזוב את הדף בו הם היו. לאחר השלמת הטופס, האורח יכול להמשיך במקום בו הפסיק. ניתן לקבל תשובה בדוא”ל ממשתמשים.

אתה יכול להשתמש בתוסף זה בחינם עד 100 הגשות בכל חודש, לאחר מכן תידרש לשדרג לתכנית פרימיום.

משוב חתול

תוסף ידידותי למשתמש באמת לאיסוף משוב הוא משוב חתול. זה בחינם, משתלב בצורה מושלמת עם וורדפרס ואין צורך במאמץ בהתקנה. פשוט הורד והפעל. הוא לא מטמיע באתר שלך שום מותג משלו.

משוב חתול

השימוש בתוסף הוא גם קל. פשוט צור טופס סקר ופרסם אותו. אסוף את כל המשוב שאתה מקבל. יתר על כן, חתול משוב הוא 100% בחינם ו- opensource. כך שתוכלו לשנות את הקוד להתאמה אישית אם תרצו.

תוספי משוב נוספים

אם אתה חושב שהתוספים שלמעלה אינם מיועדים לך או אם אתה רוצה פלאגין שיאסוף בעיקר משוב מינימלי כמו שאלה כן / לא שאלה או מערכת דירוג כוכבים, בדוק את התוספים הבאים.,

 • תוסף בקשה ומשוב של WordPress: זהו תוסף קוד פתוח ומגיע בתשלום חד פעמי של 17 $. ניתן למקם אותו בכל מקום או אפילו להסתיר אותו. ניתן ליצור קטגוריות משוב ולהגיב על המשתמשים או להצביע על ידי משתמשים. ההערה שהצביעה ביותר מובילה לראש.
 • סקר וורדפרס של Queryz: כדי להוסיף טופס קופץ פשוט בכל דף אינטרנט, נסה את סקר וורדפרס של Queryz. ניתן לתכנן סקרים כתיבות סימון מרובות, סולם או טקסט פשוט. התוסף בחינם, אך עליכם להירשם וליצור חשבון משתמש עבור הוורדפרס שלכם.
 • יישומון משוב פשוט: רוצה לשאול שאלה אחת בלבד של המבקרים שלך? יישומון משוב פשוט יעזור לכם לעשות בדיוק את זה. לאחר הפעלת התוסף, שנה את שאלת ברירת המחדל לשאלה עליה ברצונך לענות, ואז המתן לתגובות להציף את תיבת הדואר הנכנס שלך. אם משתמש מוצא את השאלה מעצבנת, הוא יכול פשוט ללחוץ על ה- “X” האדום כנגד השאלה, והיא תוסתר למשך 7 ימים.
 • תגובות פלייבק: ייצוגים ציוריים מקבלים תמיד תגובה טובה יותר ותגובות ה Feelback מציגות לקורא קבוצה של חמישה רגשות. לחיצה אחת על ידי משתמש יכולה ליצור עומס של משוב לאתר. תוכלו לדעת אילו רגשות מחזיקים את המבקרים באתרכם ואיזה רגש מעודד אותם לשתף במדיה החברתית. על סמך תגובתם יוצע תוכן.
 • כפתורי תגובה: התוסף הזה מוסיף לחצנים נוחים בתחתית הפוסט שלך או בכל מקום אחר. משתמשים יכולים ללחוץ על הכפתור שהם מוצאים המתאים ביותר. ניתן להגדיר את הכפתורים כך שיכללו טקסט כמו “Like” “Interessant” או כל דבר אחר. הכפתורים עוקבים אחר מספר הפעמים שנלחצים עליהם וניתן להשתמש בהם כדי לאסוף משוב מעניין.
 • דירוג כוכבים אוניברסלי: כדי להוסיף את דירוג החמישה כוכבים הקלאסי שאתה רואה בבלוגים רבים, התקן והפעל את דירוג הכוכבים האוניברסלי. אתה יכול להוסיף אפשרות דירוג לנתונים, פוסטים, מוצרים ושירותים ולגרום לצופים שלך לדרג אותה.
 • יישומון דירוג: יישומון דירוג מוסיף גם מערכת סקירת דירוג של חמישה כוכבים ל- WordPress שלך. ניתן להוסיף את זה לדפים, פוסטים, מוצרי WooCommerce, משתמשי BuddyPress, פורום bbPress וכן למחברים.
 • WP-PostRatings: תוסף שהורדת בהרבה, WP-PostRatings יכול להוסיף מערכת דירוג AJAX לפוסט או לדף שלך. אתה יכול לבחור להוסיף אותו לכל הפוסטים והדפים שנבחרו או לדפים שנבחרו.
 • דירוג רב: כדי להיות מסוגל לדרג פוסטים בודדים במספר מקלות מידה ושאלות שונות, עליך לנסות את Multi Rating. ניתן להפעיל אותו עבור סוגי פוסטים ודפים מותאמים אישית. ניתן להקצות משקולות לכל פריט דירוג כדי להתאים את תוצאות הדירוג הכוללות.
 • ביקורות לקוחות של WP: זהו תוסף פופולרי שניתן להשתמש בו כדי להגדיר דף נפרד בבלוג שלך עבור הקוראים והלקוחות שישאירו ביקורת או תגובה. זה תואם רב-שימושיים ורב-משתמשים והורד פעמים רבות.
 • סקרים ודירוגים של פולדאדי: נסה את התוסף הזה לנהל את הסקרים והדירוגים שלך מתוך לוח המחוונים של וורדפרס. אתה יכול ליצור סקרים מרובים, לבחור תאריכים קרובים לסקרים וגם לבחור לשמור על תוצאות פרטיות או להפוך אותם לציבוריים.
 • משוב חזותי של MyEffecto-Instant: זהו ווידג’ט פשוט שניתן להציב מתחת לפוסט שלך והקוראים יכולים להציע משוב על בסיס רגשות.
 • וובאי: וובאי תעזור לך לאסוף משוב מחשבון eBay שלך ולהציב אותו בקרוסלה בוורדפרס שלך.
 • האם זה היה מועיל: כפי שאתה יכול לנחש, התוסף הזה ישאל את השאלה הפשוטה אם המאמר היה מועיל. כל מה שנדרש הוא תשובה פשוטה כן / לא.

ולבסוף

זה תמיד טוב לקבל משוב על כל עבודה שאתה עושה. האנשים הטובים ביותר שמהם תוכלו לקבל הצעות לשיפור האתר שלכם הם האנשים שמבקרים בו. בחר תוספים בהתאם לתוכן האתר שלך, הפרופיל הכללי של המבקרים שנחתים בו ומידת המשוב הנדרש. הקפידו לא להציף את המבקרים עם יותר מדי אפשרויות.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me