כיצד לשלוח חשבוניות לקוח באמצעות וורדפרס

אחד החלקים הגרועים ביותר של לקוחות החשבונית הוא הצורך לזכור את כל השירותים שהצעת בעת מעבר לתוכנה אחרת לגמרי כדי לשלוח את החשבוניות ללקוחות שלך. צריך לזכור כל שבועיים או חודש לשלוח אותם וזה הופך לכאב עצום.


מכיוון שכל כך הרבה מאיתנו עובדים בוורדפרס כל היום, מדוע איננו יכולים פשוט לשלוח חשבוניות בזמן שלוח המחוונים של וורדפרס? ובכן, יש לי חדשות טובות עבורך. אתה יכול! בואו נראה כיצד ניתן לשלוח חשבוניות לקוח דרך וורדפרס.

השתמש בתוסף וורדפרס בכדי לשלוח חשבוניות לקוח דרך וורדפרס

יש למעשה לא מעט אפשרויות לבחירה בכל הנוגע לשליחת חשבוניות דרך וורדפרס באמצעות תוסף. אני הולך להעביר לך הדרכה מהירה על ידי שימוש בתוסף WP-Invoice, אך אל תהסס לבחור אפשרות אחרת, מכיוון שיש כל כך הרבה מה לבחור, ואני מבין שלכל אדם וחברה יש צרכי אינטגרציה משלהם העדפות בעת שליחת חשבוניות.

חשבונית WP

חשבונית WP

הורד את התוסף WP-Invoice והפעל את קובץ ה- zip בלוח המחוונים של וורדפרס. אתה יכול גם לעשות זאת על ידי מעבר לדף התוספים בלוח המחוונים וחיפוש אחר WP-Invoice.

לאחר הפעלת התוסף, תוכלו למצוא את הלשונית חשבונית בצד שמאל של לוח המחוונים. לחץ עליו ונווט אל ההגדרות כדי להתחיל.

הגדרה בסיסית

זה חושף את דף ההתקנה הבסיסי, שבו אתה יכול פשוט למלא את כל הגדרות ברירת המחדל שאתה צריך לשנות פעם אחת בלבד. לדוגמה, אתה יכול להקליד את שם העסק שלך כדי שיופיע בחשבוניות שלך. אתה יכול גם לבחור דף מסוים באתר שלך שמציג את החשבוניות. אני ממליץ ליצור דף חשבוניות ספציפי כך שהמבקרים הקבועים לא יתקלו בזה.

wp-invoice-plugin-Setup

בחר היכן ברצונך להציב את החשבוניות בדף ונקבע כיצד ברצונך לקבל תשלום. ציינתי שאני רוצה לחייב לקוחות באמצעות PayPal, אבל אתה יכול גם לבחור באפשרות כרטיס האשראי או דברים כמו 2Checkout או Stripe. יש אפילו אפשרות עבורך לאפשר ללקוח לשנות את אמצעי התשלום במידת הצורך.

אם אתה מתכנן לקבל כרטיסי אשראי, עליך להזין את פרטי עיבוד התשלומים שלך לשער. לרוב זה דורש עמלות נפרדות עבור העיבוד, ותוכלו למצוא את העסקאות הטובות ביותר עבור זה במקומות כמו Autorize.net.

wp-invoice-plugin-כרטיסי אשראי

ההתקנה של PayPal היא הרבה יותר פשוטה, עם תחום להקליד את שם המשתמש שלך ב- PayPal, אפשרות למבחן, וכתובת IPN של PayPal המיוצרת אוטומטית משם הדומיין שלך. לחץ על לחצן שמור את כל ההגדרות כשאתה משלים שדות אלה.

wp-invoice-plugin PayPal

הוסף חשבוניות

לאחר השלמת ההגדרות הבסיסיות זה יביא אותך ישירות לדף הוסף חדש שמתחיל עם חשבונית חדשה לגמרי. אתה תמיד יכול לחזור לדף זה על ידי לחיצה על הכרטיסייה הוסף חדש בלוח המחוונים שלך.

להוסיף חשבונית חדשה

התחל על ידי הקלדת כתובת הדוא”ל שאליה אתה מתכנן לשלוח את החשבונית החדשה. לחץ על הכפתור צור חדש לאחר סיום ההקלדה בדוא”ל.

wp-חשבונית-תוסף-כתובת דוא

עורך החשבוניות החדש דומה למדי לעורך וורדפרס שאתה רואה ליצירת פוסטים ודפים. צור כותרת לחשבונית הלקוח ותוכל גם לזרוק תיאור אם אתה צריך לשלוח הודעה ללקוח.

עורך wp-invoice-plugin-invoice

גלול למטה לתיאור כדי למצוא אזור להקליד את מה שאתה מתכנן לחייב עבור הלקוח שלך. הקלד את השירותים או המוצרים שאתה מחייב עליהם ושנה את המחיר והכמות. אל תהסס לשלב הנחות או להוסיף שורות נוספות אם יש לך עוד פריטים לכלול.

שירותי wp-invoice-plugin-add-services

ממש מתחת לזה, אתה יכול לשנות את הגדרות התשלום כדי לציין איזה סוג מטבע אתה מקבל ואילו אמצעי תשלום מותר. אני מאוד אוהב כיצד הם גם מספקים אפשרות לקבל תשלומים ידניים.

הגדרות wp- חשבונית-תוסף-תשלום

אפשרויות חיוב

אם תעבור לסרגל הצד הימני תמצא כמה תכונות מעניינות לאפשר תשלום חלקי או חיוב חוזר. אם תלחץ על אפשרות התשלום החלקית, אתה פשוט מקליד את התשלום המינימלי שאתה מוכן לקבל. אם תבחר באפשרות חיוב חוזרת ישנם שדות שונים למילוי כגון מרווחים, מחזורי חיוב ואיזו מערכת עיבוד תשלומים אתה עובד.

wp-חשבונית-תשלום חלקי-חוזר

אם תגלול קצת יותר מטה בעמודה הימנית תוכל למלא את פרטי פרטי המשתמש. זהו המידע האישי של הלקוח אליו אתה מתכנן לשלוח את החשבונית. לכן, וודא שהכל נכון ובחר את כתובת הדוא”ל המתאימה כדי שלא תגיע לאדם הלא נכון. האפשרויות כוללות שם פרטי, שם משפחה, חברה, מספר טלפון, ועוד.

מידע על חשבונית wp-user

לחץ על כפתור שמור כדי להשלים את התהליך. עם זאת, רק בגלל שפגעת בשמירה אין פירושו שהחשבונית שנשלחה. יש לך כמה אפשרויות לשליחת החשבונית. בחר להציג באינטרנט, להזין תשלום או לשלוח הודעה.

wp-invoice-View-Enter-or-Send

אם אתה רואה את החשבונית באתר שלך, אתה יכול פשוט לתפוס קישור זה ולשלוח אותו בדוא”ל ללקוח אם כך עובד תהליך החשבונית שלך. לאחר מכן הם יכולים לסקור את החשבונית באופן מקוון ולחץ על כפתור התשלום תשלום שמפנה אותם ל- PayPal או לדף עיבוד כרטיסי אשראי..

wp-invoice-plugin- חשבונית מקוונת

אם תלחץ על האפשרות שלח הודעה, הדבר מאפשר לך לצלם דוא”ל מהיר דרך וורדפרס, ואומר ללקוח שלך שהחשבונית זמינה. אני אוהב את האפשרות הזו בצורה הטובה ביותר מכיוון שאינך צריך לפתוח את לקוח הדוא”ל שלך כדי לשלוח את ההודעה. פשוט הקלד את כתובת הדוא”ל שאליה תרצה לשלוח ושנה את ההודעה ככל שתרצה. לחץ על כפתור שלח הודעה והם יקבלו קישור מהיר לחשבונית שלך.

התראות wp-invoice-plugin

ברגע שמישהו מבצע תשלום הוא מתויג אוטומטית כתשלום באמצעות מערכת החשבוניות של וורדפרס. אתה לא צריך לעשות שום דבר אחרי זה. עם זאת, אם מישהו משלם לך בצ’ק או שהוא בוחר אמצעי תשלום אחר, אתה יכול גם ללחוץ על כפתור הזן תשלום כדי לרשום את התשלום באופן ידני.

בחר שקיבלת את התשלום. נפתח זה מעניק לך גם אפשרויות להחזרים והתאמות. הקלד כמה הלקוח שילם לך, יחד עם תאריך ורשום במידת הצורך. לחץ על כפתור תהליך / תשלום תשלום כדי לסיים את התהליך.

wp-חשבונית-תוסף-הזן-תשלום

דיווחים

לאחר שתתחיל לאסוף כמה חשבוניות, אל תהסס ללחוץ על הכרטיסייה דוחות בלוח המחוונים של וורדפרס. אזור זה פשוט מפרק את הכסף שחיבת, את הלקוחות החשובים ביותר שלך ואפילו את פריטי השורה הגדולים ביותר שלך אם אתה מוכר מוצרים.

דוחות wp-invoice-plugin

חשבוניות חתוכות

תוסף חשבוניות פרוסות

חשבוניות חתוכות הוא תוסף גמיש, נתמך היטב וקל לשימוש המאפשר לך לרתום את אתר וורדפרס שלך לשלוח הצעות מחיר וחשבוניות למראה מקצועי, ולקבל תשלום מקוון.

חשבונות פרוסים מידע עסקי

חשבוניות פרוסות מגיעות עם הרבה תכונות ממש מחוץ לתיבה, כולל תבניות חשבונית הניתנות להתאמה אישית שלמות עם פרטי העסק והלוגו שלך, שליחת דוא”ל על חשבונית בלחיצה אחת, תבניות דוא”ל הניתנות להתאמה אישית, הגדרות מס גמישות, פריטי שורה מוגדרים מראש, דיווח על חשבוניות, ייבוא ​​CSV ויצוא. אם אתה זקוק ליותר, כמה תוספים בחינם ובתשלום זמינים.

התוסף בחינם לחשבוניות פרוסות פרוסות מספק את כל התכונות הדרושות לך בכדי לשלוח הצעות מחיר וחשבוניות ולאיסוף תשלום באמצעות PayPal, או אמצעי תשלום לא מקוונים (בנק, המחאה, הזמנת כסף או כל דבר אחר). קבע את תאריך היעד שלך וחשבוניות פרוסות ישלחו באופן אוטומטי תזכורות לתשלום בלוח הזמנים שהגדרת, עד שתקבל תשלום!

חשבוניות חתוכות - אפשרויות חשבוניות

תוספים מביאים תכונות נוספות כגון חשבוניות PDF, אזור לקוח מאובטח, חשבוניות חוזרות, חשבוניות מאובטחות, שערים נוספים לתשלום כמו Braintree ו- Stripe ועוד. ישנן גם שילובים זמינים עבור תוספי WordPress פופולריים כמו WooCommerce, טופס יצירת קשר 7 וטפסים בכבידה.

חשבוניות פרוסות מגובות בתמיכה רבה שתעזור לך לאורך הדרך. עשה חשבוניות ב”דרך וורדפרס “והפוך את החיוב והחשבונאות שלך לרוח!

מסיימים

אילו יישומי פלאגין נוספים לחשבונית וורדפרס זמינים? יש מעט מאוד – פשוט עשו חיפוש מהיר ותמצאו חשבונות נבוטחשבוניות PDF של WooCommerce ותלושי אריזה, בין היתר.

זה די פשוט להתקין אחת מהמערכות האלה כדי להתחיל לעקוב אחר לקוחות או מוצרים ולהתחיל לשלוח חשבוניות ללקוחות שלך. אני באופן אישי נהנה במיוחד מהתוסף WP-Invoice, אך רבים מהתוספים והכלים הללו נחמדים לשמירה על כל מודולי הכספים במקום אחד. חשוב על איך לא היית צריך לפתוח כרטיסייה חדשה בדפדפן שלך בכל פעם שרצית לשלוח חשבונית.

יידע אותנו בתגובות למטה אם יש לך שאלות לגבי שליחת חשבוניות לקוח דרך וורדפרס.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map