כיצד ליצור גלריית תמונות במדריך למתחילים של וורדפרס

כיצד ליצור גלריית תמונות במדריך למתחילים של וורדפרס

שלום! מקווה שהייתה לך תקופת חגים נהדרת בדרך הייחודית שלך. היום, נדבר על גלריות וורדפרס. אם תרצה לשתף את התמונות הנחמדות שצילמת במהלך תקופת החגים, אינך צריך להסתכל רחוק יותר מגלריית וורדפרס. זה נכון, אינך זקוק לתוסף. לא, לא.


וורדפרס נשלחת עם גלריה מובנית שזו עבודה טובה איתה. אתה יכול לפרסם את התמונות המדהימות שלך, לערוך אותן; הוסף כותרות, קישורים וכו ‘, ובזכות מודול ה- Jetpack Carousel – הוסף ארגז תאורה כדי שהקוראים שלך יוכלו לצפות בגרסאות גדולות יותר של התמונות במלוא הדרם..

בין אם אתה צלם, בלוגר תמונות או סתם אוהב לשתף תמונות באתר שלך, גלריית וורדפרס מציעה לך בדיוק את הכלים הדרושים לך בכדי לזכות בגדול. בפוסט זה תגלו:

  • כיצד ליצור גלריות וורדפרס צבעוניות
  • כמה תוספי גלריית וורדפרס תצטרך להזין את הגלריות שלך מחדש

בקיצור, אתם נמצאים בתקופה נהדרת, אז הדקו את חגורות הבטיחות ותיהנו מהנסיעה.

כיצד ליצור גלריות וורדפרס צבעוניות

גלריות תמונות מוסיפות צבע וחיים לאתר וורדפרס שלך תוך הגברת שמירת המשתמשים. ובהתחשב בכך שקל מאוד להוסיף לוורדפרס, שום דבר לא מונע ממך ליצור פוסטים ודפים משונעים שירשים את הקוראים שלך. כך ניתן להוסיף גלריית תמונות בוורדפרס.

בחר מיקום

גלריית וורדפרס יכולה לעבור לכל מקום בדף או בפוסט שלך. אתה יכול למקם אותו על פוסט / דף ריק או בתוך טקסט. כל שעליכם לעשות הוא למקם את הסמן למקום בו תרצו שהגלריה תעבור כמוצג להלן:

גלריות וורדפרס מוסיפות פוסט חדש

הוסף תמונות

בשלב הבא עליך להוסיף את התמונות שלך. לחץ על לחצן הוסף מדיה כדי לגשת למסך הכנס מדיה. לאחר מכן לחץ על הקישור צור גלריה כדי להתחיל לבנות את הגלריה שלך:

גלריות וורדפרס יוצרים מסך גלריה

יש לך שתי אפשרויות כאן. אתה יכול להעלות תמונות מהמחשב שלך, או להשתמש בתמונות שכבר יש לך בספריית המדיה שלך. מכיוון שלנו היא התקנת וורדפרס חדשה ללא תמונות, נמשיך עם הקודם.

לחץ על בחר קבצים או גרור ושחרר את התמונות שלך על המסך כדי להתחיל בהעלאה:

גלריות וורדפרס מעלה מסך תמונות - -

העלאת תמונות לגלריות וורדפרס

לאחר שתעלה את התמונות, יש לך אפשרות לבחור לתאר כל אחת מהתמונות שלך. אתה יכול אפילו להחריג חלק מהתמונות מגלריית הוורדפרס שלך. זה דברים פשוטים; עניין של נקודה ולחיצה כשלעצמה. הוסף כותרות, כותרות, טקסטים alt ותיאורים לכל אחת מהתמונות שלך ואז לחץ על הלחצן צור גלריה חדשה. פעולה זו תעביר אותך למסך עריכת הגלריה, שם תוכל לערוך את הגלריה שלך באריכות:

גלריות וורדפרס עורכות את מסך הגלריה

ערוך גלריה

במסך עריכת הגלריה, באפשרותך לבצע מספר פעולות. למשל, אתה יכול לגרור ולשחרר תמונות כדי לסדר מחדש, להוסיף תמונות נוספות לגלריה, להזמין את התמונות שלך באופן הפוך, לסדר תמונות בכל סדר אקראי, להציג כתובות URL של התמונות שלך, לבטל את כל הגלריה, להגדיר את מספר העמודות וכן הלאה:

גלריות וורדפרס עורכות פעולות במסך הגלריה

הכנס גלריה

ברגע שאתה מרוצה מהגדרות הגלריה שלך, הגיע הזמן להתקדם. לחץ על לחצן הכנס גלריה. הגלריה שלך תופיע בפוסט / בדף שלך כסדרת תמונות ממוזערות. עדיין תוכלו לערוך את הגלריה בנקודה זו פשוט על ידי לחיצה על אחת מהתמונות הממוזערות:

גלריית וורדפרס

כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על כפתור הפרסום / עדכון וזהוב:

גלריות וורדפרס פורסמו גלריה

זה היה קל, נכון? אתה יכול לבקש טיפים שיווקיים אלו של וורדפרס בכדי להשוויץ את הגלריה שלך לכל העולם. אם תלחץ על תמונה כלשהי בגלריה שלך בנקודה זו, היא תיפתח בדף המצורף, שעלינו להסכים עליו, והיא לא מאוד אטרקטיבית:

דף מצורף לגלריות וורדפרס

הוספת תיבת Lightbox לגלריות וורדפרס שלך

אתה יכול להפעיל את מודול הקרוסלה של Jetpack המאפשר למשתמשים להציג את הגלריה שלך בתיבת אור יפה. אם תרצה להימנע מ- Jetpack, החבר’ה המגניבים ב- WPBeginner מזלגו את מודול הקרוסלה, וכעת הם מציעים אותו כתוסף עצמאי המכונה גלריית קרוסלה ללא Jetpack.

פשוט התקן והפעל את התוסף באתר וורדפרס ואז נווט אל הגדרות -> מדיה כדי לבחור אפשרויות קרוסלה:

אפשרויות קרוסלה של גלריות וורדפרס

רענן את פוסט הגלריה שלך ולחץ על תמונה כלשהי. הגלריה שלך נפתחת כעת בתיבת אור יפה:

וורדפרס גלריות תמונות ב - Lightbox

מתוק.

עכשיו כשאפשר ליצור גלריות וורדפרס כמו מקצוען, מה דעתך לנסות כמה תוספי גלריית וורדפרס, המוסיפים כוח רב יותר לכל חוויית הגלריה של וורדפרס? נשמע מפואר, נכון?

תוספי גלריית וורדפרס

אם תרצה להטעין גלריות וורדפרס שלך מחדש, שוק התוספים של וורדפרס לעולם אינו קצר מהתוספים הנחוצים לך. כפי שאתה בוחר, זכור גורמים כמו דירוג תוספים, מהירות, קלות שימוש והתכונות המוצעות. זה מהדרך, הנה רשימה של התוספים הטובים ביותר שמצאנו:

גלריה מאת Envira

גלריית וורדפרס גלריה מאת סביבה

בואו נפתח עם תוסף גלריית וורדפרס כמו אין. גלריה מאת Envira מאפשרת לך לבנות גלריות וורדפרס יפה ותגובות לחלוטין תוך דקות. הוא מותאם לטובת ביצועי האינטרנט והשרת הטובים ביותר שכן, במילים של המחברים, “… המהירות חשובה בכל הקשור לקידום אתרים והמרה.”

בנוסף להיותו ידידותי לנייד, תוסף גלריית וורדפרס זה נשלח עם בונה גלילה ושחרור של גלריות שהופך את יצירת הגלריות של וורדפרס לקלה ומהירה. יתר על כן, אתה יכול להוסיף בקלות שילוב של מדיה חברתית ולמכור את התמונות שלך מבלי לשבור זיעה. פשוט צור את גלריות הוורדפרס שלך והוסף אותן לפוסטים / דפים שלך באמצעות קיצורי דרך.

lightbox בגלריית Envira

כדי לאתחל, אתה יכול ליצור גלריות וידאו, להוסיף סימני מים כדי להגן על התמונות שלך, לארגן את התמונות שלך באלבומים שלמים עם תמונות כיסוי, ליצור מצגות שקופיות מדהימות, להגן על הסיסמאות שלך בגלריות, להוסיף סגנונות CSS מותאמים אישית וכל כך הרבה יותר. גרסת המקצוען מציעה לכם את התכונות הטובות ביותר.

בד WP

גלריות וורדפרס. גלריית בד

WP Canvas פותח על ידי כריס בלדלומאר, אינו אלא להוסיף אפשרויות נוספות לגלריות וורדפרס שלך. במילים אחרות, התוסף הזה “… מרחיב את גלריות וורדפרס כדי להציג גלריה לבנייה, גלריית קרוסלה וגלריית המחוון.”

וכאשר אנו אומרים אפשרויות נוספות, אנו מתכוונים לשפע של אפשרויות נחמדות המאפשרות לך להפוך את גלריות הוורדפרס שלך לכל דרך שתחפוץ.

גלריות וורדפרס wp בד

לדוגמה, אתה יכול לבחור מתוך 5 סגנונות כיתוב, 6 סוגי כותרות, 8 סגנונות תצוגה, 15 גדלים קופצים, להוסיף קישורים מותאמים אישית, לפתוח תמונות בכרטיסיות חדשות ולהסתיר את פקדי הגלריה רק ​​כדי להזכיר את הדגשים.

גלריית תמונות

תוסף גלריית תמונות

ברגע שאתה מתקין ומפעיל את התוסף הזה לגלריית וורדפרס, הוא מוסיף פריט גלריית תמונות בתפריט הניהול שלך, שהופך את יצירת גלריות וורדפרס לא פחות קלה כמו יצירת פוסטים. פשוט כל כך עצוב שלא הצלחתי לבחור תמונות מספריית המדיה שלי, שמשמעותה העלאה שוב של אותן תמונות. המשמעות היא גם שהתוסף יוצר ספרייה נוספת בתיקיית ההעלאות שלך! לא חבר’ה מגניבים.

מסך מנהל גלריית תמונות

לאחר העלאת התמונות שלך, התאמה אישית של הגלריה שלך היא קלה כמו A, B, C. אתה יכול להוסיף תצוגה מקדימה (כיסוי), להוסיף תיאורים, להגדיר סימני מים, להוסיף טקסט alt, לפרסם תמונות, ליצור מחדש תמונות ממוזערות, להוסיף תגיות וכך הרבה ממסך בודד.

לאחר מכן אתה מוסיף גלריות וורדפרס ממסך עריכת הפוסט, שם אתה יכול לבחור אפשרויות נוספות. אנו מדברים על תכונות כגון סגנונות תצוגה מרובים, יכולת הצגת מודעות, הסתרה / הצגת בקרות, תיבת חיפוש, מצב מסך מלא ועוד ועוד..

החבר’ה האלה צריכים לעשות משהו בקשר לממשק המשתמש, מכיוון שגלריית התמונות משאירה הרבה רצוי מבחינת ידידותיות למשתמש.

גלריית NextGEN

גלריית Nextgen

NextGEN, ככל הנראה הפלאגין הפופולרי ביותר לגלריית וורדפרס, נקסט Next גלים במעגלי וורדפרס מאז 2007. מדי שנה הוא ממוצע של כ -1.5 מיליון הורדות שלא לדבר על הדירוגים המדהימים שהוא זוכה. הובא אליכם על ידי אימג’יני, חברי הצילום בוורדפרס, אתם יכולים לסמוך על NextGEN כדי להוסיף חיים לגלריות הוורדפרס שלכם.

במהירות, נראה מה יש בתיק. ראשית, NextGEN מציעה לך מערכת ניהול גלריית וורדפרס איתנה ועמוסה באינספור אפשרויות להעלאה, עריכה ופרסום של תמונות שלך..

אשף הגלריה של

עם זאת, התכונה היחידה שנשאה את ימי שלי היא אשף הגלריה האינטואיטיבי שלוקח אותך צעד אחר צעד ביצירת הגלריה הבאה שלך ב- NextGEN. האשף כל כך קל לשימוש שאתה צריך ליצור גלריה תוך שניות. עלינו לשבח את התוסף הזה לצורך קלות השימוש.

אלבום תמונות WP פלוס

אלבומי תמונות WP פלוס גלריות וורדפרס

לאחר שתפעיל את אלבום התמונות של WP פלוס, מוצג לך קישור (בחלק העליון של מסך הניהול של WordPress) לדף ההגדרות להגדרה ראשונית מהירה. עמוד ההתקנה המהיר הזה עמוס בשפע של אפשרויות המאפשרות לך לעצב גלריה מתוך חלומותיך.

לדוגמה, אתה יכול לבחור אם הנושא שלך מגיב, לבחור לצמצם את התמונות שלך בהעלאה, לאפשר למבקרים להעלות תמונות, להפעיל את מערכות הדירוג, להגיב ולשיתוף חברתי, להוסיף קבצי שמע ווידאו, להגדיר רוחב תמונות (יש אינספור אפשרויות הנה!), הוסף פירורי לחם, פרסם תמונה של היום, וכל כך הרבה יותר.

wp אלבום תמונות פלוס דף הגדרות

זהו תוסף הגלריה האולטימטיבי, עם תכונות רבות יותר מכפי שאי פעם תצטרך. הרחק מההגדרות, יצירת גלריה חדשה היא קלה כמו עוגה. התוסף מוסיף פריט אלבומי תמונות בתפריט הניהול של וורדפרס שלך, שעוזר לך ליצור ולגשת לגלריות וורדפרס שלך בקלות. ממשק המשתמש משאיר הרבה מאוד רצוי, אבל עם כל האפשרויות התינוק הזה אורז, כמעט ולא תתלונן.

לאחר יצירת אלבום התמונות שלך, פשוט עבור למסך עריכת הודעה / עמוד והוסף את הגלריה לפרסום או לדף שלך באמצעות לחצן WPPA + Shortcode Generator:

אלבום תמונות wp בתוספת הוסף גלריה

זה ייתן לך אלבום תמונות משלך וורדפרס משלך, והנה דוגמה:

אלבום תמונות wp פלוס פוסט

קריאה קשורה

אם תרצה ללמוד עוד אודות גלריות וורדפרס והנושא הקשור לצילום וורדפרס, אצרתי את הרשימה הקצרה הזו להנאת הצפייה שלך:

סיכום

גלריות וורדפרס יעילות בפרסום, שיתוף ואפילו מכירת תמונות. קל ליצורם ולהרחיב אותם באמצעות תוספי גלריית וורדפרס. בכנות, שום דבר לא אמור לעכב אותך מלהקים גלריות וורדפרס יפות כמו בוס.

האם לא עזבנו את התוסף הגלרייה הוורדפרס המועדף עליכם? באיזה תוסף או תוסף גלריית וורדפרס משתמשים באתר שלך? יש לך שאלה או הצעה לגבי גלריות וורדפרס? ספר לנו באזור התגובות למטה. לחיים!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map