כיצד להוסיף טופס יצירת קשר לוורדפרס

כיצד להוסיף טופס יצירת קשר ל- WordPress עם טופס יצירת קשר 7 וסך הכל

אחד היתרונות של קיום אתר אינטרנט הוא שתמיד ניתן להגיע אל הקהל שאליו אתה מנסה להתחבר. ושום דבר לא עושה את העבודה כמו להוסיף טופס יצירת קשר או דף יצירת קשר לאתר שלך. טופס יצירת קשר הוא אחת האפשרויות היעילות ביותר לקריאה לפעולה באתר ודרך נהדרת לגרום למבקרים לפנות אליך. במילים פשוטות, זהו כלי תקשורת אידיאלי שמוסיף יעילות לאתר האינטרנט שלך.


לעתים קרובות, טופס יצירת קשר מופיע באתרים רבים בעמוד יצירת הקשר בפורמט כללי. אך ניתן גם להתאים אותה אישית כדי לשמור על הסגנון עם אתר האינטרנט שלך. אתה יכול גם למקם אותו מתחת לפוסט בבלוג, או בתחתית דפי נחיתה מיוחדים כדי לשכנע את המבקרים לנקוט בפעולה ספציפית.

טפסי יצירת קשר תמיד היו ענקיים ברשת. בואו לגלות מדוע:

 • טפסי יצירת קשר מציעים גישה 24 × 7: טופס יצירת קשר מציע גישה מהירה, נוחה ו 24 שעות ביממה לכל מבקר.
 • טפסי יצירת קשר מציעים חווית משתמש טובה יותר: חוויית הלקוח הכוללת משופרת באמצעות טופס יצירת קשר. אתה יכול לאפשר ללקוח לפנות אליך מכל מקום באתר. יתר על כן, טופס יצירת קשר יכול לסנכרן עם דפדפן האורח. אפשרויות מילוי אוטומטי יכולות להסיר את השעמום ממילוי הטופס. עם זאת, אם במקרה השתמשת בקישור דוא”ל במקום בטופס יצירת קשר, תשומת הלב של הלקוח פשוט תעבור לחלון אחר כדי להגדיר דוא”ל ברירת מחדל..
 • טפסים ליצירת קשר רושמים את כל הרשומות ומקלים על נתוני הטיפול: טופס יצירת הקשר הוא מקור חשוב לנתונים חשובים. על ידי הגדרת המידע הספציפי שאתה רוצה בשדות בטופס יצירת הקשר, אתה יכול לאסוף את המידע המדויק שאתה זקוק לו. כל המידע מתקבל על ידיך באותה צורה בדיוק. זה מקל עליך לארגן את התגובות בצורה הגיונית.
 • טפסים ליצירת קשר עוזרים לך להגדיל את רשימת המנויים שלך: ניתן לאסוף, לאסוף ולנתח את הנתונים בטופס יצירת קשר כדי לשפר את השיווק ולייצר לידים. ניתן לתכנן את הטפסים לאיסוף נתונים באופן אוטומטי ומשולב עם גוגל ניתוח נתונים להיות הגיוני מזה. תיבת סימון פשוטה שמזמינה את הקורא “להירשם לניוזלטר שלנו” יכולה להגדיל את רשימת הדוא”ל שלך, מבלי להיות פולשנית.
 • טפסים ליצירת קשר יכולים לשלוח תגובות אוטומטיות ולשפר את זרימת העבודה: הגדר את הטפסים כך שתגובות אוטומטיות יישלחו לחברי הצוות או ללקוחות. תכנן גיליונות אלקטרוניים וייצא את הנתונים שנאספו לגליונות אלה לשימוש נוסף. תראה שיפור בזרימת העבודה הכוללת בחלק האחורי של וורדפרס שלך. יתר על כן, תוכלו לשלב את הטופס עם שירותים כמו שלום, כוח מכירות כדי לשפר את זרימת העבודה.
 • ניתן להשתמש בטפסי יצירת קשר כדי לתמרץ משתמשים להגיב: אתה יכול להציע תמריצים למבקרים להשתמש בטופס יצירת הקשר. זו דרך אחת להגביר את מעורבות המשתמשים ולשפר את איסוף הנתונים.
 • טפסים ליצירת קשר יכולים לעזור במיתוג האתר שלך: טפסי קשר לא תמיד צריכים להיראות גנריים ומשעממים. אפשר גם לעצב את הטפסים כך שיתאימו למותג שלך או לסגנון האתר שלך. זה יכול לשמש להעלאת המודעות של המותג שלך ולהגברת החשיפה של האתר שלך באופן מקוון.
 • בדרך כלל טופסי יצירת קשר מאובטחים יותר: טפסי יצירת קשר הם דרך בטוחה ואמינה יותר לאיסוף מידע אודות הלקוחות שלך.
 • טפסי קשר מגנים על הדוא”ל שלך מפני עומס יתר וספאם: טופס יצירת קשר באתר שלך מקצץ אוטומטית את מספר ההודעות הפוגעות בתיבת הדואר הנכנס שלך. במקביל, אתה יכול להשתמש במסנני דואר זבל בטפסים כדי להפחית את תגובות הספאם בטפסים. לא רק זאת, טופסי יצירת קשר מטופלים בסוף השרת, שם כתובת הדואר האלקטרוני שלך אינה זמינה.
 • טפסים ליצירת קשר עוזרים לסנן אנשי קשר לא רצויים: על ידי בקשת מידע (מספר טלפון או כתובת) על האדם בטופס יצירת הקשר, אתה יכול להרחיק אנשי קשר לא רצויים ולהבטיח שרק קוראים המעוניינים באמת יוכלו ליצור איתך קשר. עם זאת, זה יכול גם להרחיק משתמשים מקוריים, לכן השתמש באפשרות זו בזהירות.
 • טפסי יצירת קשר מועילים גם למטרות אחרות: אתה יכול לקבל טופס יצירת קשר לביצוע חובה כפולה כמו קבלת תרומות, הזמנת הזמנות ועוד. אתה יכול גם להשתמש בטפסי יצירת קשר כדי לאסוף משוב מהמבקרים או לעודד אותם לבקש פרטים או לבצע בירורים לגבי המוצרים שלך.

כיצד להוסיף טופס יצירת קשר לאתר שלך

מסיבות רבות, הנושאים בדרך כלל לא מגיעים עם טפסי קשר מובנים. בדרך כלל הם מקבצים תוסף שמטפל בפונקציונליות זו. בפוסט זה, נעבור לשלבים של התקנת טופס יצירת קשר באתר וורדפרס באמצעות הנושא Total.

סה”כ ממליץ על שני תוספים להוספת טופס יצירת קשר.  טופס יצירת קשר 7, שהוא טופס Gravity בחינם, אם ההעדפה שלך היא לתוסף פרימיום. אתה יכול לבחור אחת משתי האפשרויות להוסיף טפסים בכל מקום באתר שלך.

הוספת דף איש קשר באמצעות טופס יצירת קשר ו- Theme Total

כשאתה מתקין את העיצוב הכולל, מומלץ להתקין גם טופס יצירת קשר 7. אם אינך מתקין ומפעיל טופס יצירת קשר 7 בייבוא ​​הדגמת דוגמה, עליך לזכור להפעיל אותו בנפרד כדי להשתמש בו באתר שלך..

לאחר שתפעיל את התוסף Form Form 7, תראה פריט חדש בתפריט “איש קשר“במרכז השליטה שלך. צריך להיות טופס יצירת קשר לדוגמא שיעזור לך להתחיל. לחץ כדי לפתוח את טופס יצירת הקשר ולערוך את תוכן הטופס בהתאם לדרישתך. כשתסיים עם עריכה, שמור את הטופס שלך ואז העתק את הקיצור לשימוש מאוחר יותר.

ראה את האפשרות הגדרות נוספות בעורך? באמצעות אפשרות זו תוכלו לכלול הגדרות נוספות לכל טופס יצירת קשר. יהיה עליך להוסיף קטעי קוד בפורמט הספציפי לשדות מתאימים במסך העריכה של טופס יצירת הקשר.

בשלב הבא, ממרכז השליטה שלך, פתח את עמוד חדש. כותר את הדף כרצונך, כותרתי את הדף שלי “דף יצירת קשר”. שמור את הדף שלך כטיוטה ולחץ על האפשרות Composer Visual שאתה נוח יותר איתה. אנו משתמשים ב- עורך חזית אבל אתה יכול להשתמש באותם שלבים בנדנדה אם אתה מעדיף.

צור דף חדש

פעולה זו תפתח את עורך הגרירה והשחרור החזית החזית הכולל מבוסס על. הכנס את טופס יצירת הקשר שלך פשוט לחץ על הכפתור הכחול ל + הוסף אלמנט.

נושא כולל: הוסף אלמנט

בחר הבא טופס קוד קצר מודול.

נושא סה

לאחר מכן הדבק את קיצור הטופס שהעתקת קודם לכן בתיבה הראשונה. שמור כדי להוסיף את הטופס שלך בדף.

נושא כולל: הכנס טופס

עכשיו אתה יכול להשתמש באפשרויות הטופס המובנות שסך הכל כלל כדי להתאים אישית את האנימציה, הסגנון, הרוחב וגודל הגופן. כשתסיים, תניד את מודול הטופס שלך ואז לחץ על הכפתור הכחול בצד שמאל למעלה של המסך פרסם הדף שלך.

נושא כולל: אפשרויות טופס

יש אפשרויות נוספות במנהג ההתאמה האישית החיה אליהן תוכלו לגשת דרך לוח המחוונים של וורדפרס. נווט ל מראה> התאמה אישית> אפשרויות נושא כללי> קישורים וכפתורים כדי לערוך את עיצוב כפתור הנושא המשמש בטופס יצירת הקשר שלך.

נושא כולל: צבע כפתור טופס

עם נושאים אחרים שאינם כוללים מודול טופס, אתה יכול פשוט להדביק את הקיצור בעורך הטקסט של וורדפרס או למודול תיבת טקסט.,

הוספת טופס קשר לווידג’טים בסרגל הצד

במקום עמוד יצירת קשר מלא (או אולי נוסף עליו), באפשרותך להוסיף גם widget של טופס יצירת קשר לסרגל הצד של כל העמודים או הפוסטים או חלקם. אתה יכול גם להוסיף אותו לכותרת התחתונה או לכל אזור באתר שיכול לשאת widget. זה יעזור למשתמשים לפנות אליך מכל מקום שהם באתר.

סך הכל משתמש בפונקציות מקוריות של וורדפרס. לכן, היכרות עם אופן ההתאמה של הלקוח להתאמה אישית יוצר לך יתרון. מנהל ההתאמה האישית מופעל כברירת מחדל. זה מוסיף דף מנהל חדש בכתובת לוח נושאים> מנהל התאמה אישית, שם תוכלו להפעיל / לבטל חלקים מההתאמה האישית של וורדפרס. תוכל ללמוד עוד על תכונה זו כאן.

אך כדי להמשיך במשימה שלנו להוסיף יישומון ליצירת קשר, עליך לנווט אליו מראה> התאמה אישית.

קבוצה של אפשרויות תופיע, לחץ על ווידג’טים> סרגל צד ראשי.

אפשרות הנושא של יישומי יישומון זמינה כברירת מחדל. זה מאפשר לך ליצור אזורי ווידג’ט מותאמים אישית באתר שלך. אם אתה מתכוון להשתמש רק בסרגלים הצדדיים / אזורי הווידג’ט המובנים, תוכל להשבית פונקציה זו. תוכל ללמוד עוד על הוספת אזורים מותאמים אישית עם יישומונים כאן.

לוח נוסף נפתח בהתאמה אישית המכיל את כל אפשרויות הווידג’ט. בחר יישומון טקסט, וזה יתווסף אוטומטית לווידג’טים הראשיים הקיימים בסרגל הצד. כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על גרור ושחרר כדי לסדר מחדש את הווידג’טים ולשנות את מיקומם בסרגל הצד.

פתח את יישומון הטקסט, הוסף כותרת לווידג’ט ואז הדבק את הקיצור שהעתקת בעת יצירת דף הקשר שלך.

כעת תוכלו ללחוץ על בוצע> שמור ופרסם.

וכעת יהיה לך טופס יצירת קשר בסיסי ופונקציונלי בסרגל הצד (לסופי יש גם יישומון פרטי עסקי שתוכל להוסיף עבור הכתובת שלך, מספרי אנשי הקשר והדוא”ל שלך). כך נראה טופס יצירת הקשר שלי בסרגל הצד לקוראי בקצה הקדמי.

שינוי הסגנון / פורמט של טופס יצירת הקשר שלך

סה”כ תומך בכל השדות של טופס יצירת קשר 7 כולל תיבות סימון, כפתורי רדיו, נפתחות, reCaptcha, שדות נסתרים, טקסט מציין מיקום ועוד. פירוש הדבר שניתן להתאים את ההגדרות לטפסים שלך, לשלוח תגובות אוטומטיות, להוסיף כותרת נושא ועוד ועוד. תסתכל על טופס יצירת קשר 7 מסמכים למידע נוסף על התוסף והתכונות המדהימות שהוא כולל.

להסיק

הוספת טופס יצירת קשר לאתר שלך היא קלה, לא עולה הרבה ומשפרת את היעילות ואת זרימת העבודה. אין באמת סיבה שלא תאמץ שיטה פשוטה זו כדי להגדיל את חווית המשתמש, תוך כדי קבלת לידים חשובים בו זמנית.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map