כיצד להתקין וורדפרס ב- Microsoft Azure

 1. 1. כרגע קורא: כיצד להתקין וורדפרס ב- Microsoft Azure
 2. 2. כיצד להתקין וורדפרס בענן גוגל
 3. 3. התקן וורדפרס ב- AWS – שירותי האינטרנט של אמזון
 4. 4. מבוא למחשוב ענן עם וורדפרס
 5. 5. כיצד להתקין וורדפרס ב- DigitalOcean

מיקרוסופט תכלת היא אחת מספקיות מחשוב הענן המובילות בשורות גוגל ואמזון. בעבר סקרנו על אודות מיחשוב ענן וכיצד להתקין וורדפרס בטיפת DigitalOcean. היום אנו נבחן כיצד לפרוס את וורדפרס לענן באמצעות שירותי מחשוב ענן של מיקרוסופט.


מבוא

מחשוב ענן גדול בהרבה ממה שסיפרנו בפוסט המבוא שלנו. לאחר ההרשמה ל- Microsoft Azure, תקבל מבט על המסך אין ספור אפשרויות למחשוב ענן יש להציע. הנה הצצה למרכז השליטה של ​​Microsoft Azure:

הצצה תכלת-לוח מחוונים

הנה השתלשלות האירועים:

 1. הירשם לחשבון Microsoft Azure בחינם
 2. פרוס אפליקציית אינטרנט חדשה של וורדפרס
 3. הגדר את התקנת וורדפרס

שלב מס ‘1 – רישום חשבון של Azure של מיקרוסופט

Microsoft Azure מציעה חשבון ניסיון ל 30 יום, עם משאבי מחשוב ענן בשווי 200 דולר. זהו חשבון חינמי ומחייב כרטיס אשראי או חיוב תקף כדי לעבוד. הכרטיס משמש למטרות אימות בלבד. כרטיסי אשראי מראש וכרטיסי אשראי וירטואליים אינם נתמכים.

azure-install-wordpress-account נוצר

פתק: נרשמתי באופן אישי לשירות של Microsoft Azure באמצעות כרטיס אשראי. דולר אחד חויב והסכום הוחזר תוך שני ימי העסקים הבאים.

אחד התכונות הבסיסיות של מחשוב ענן הוא תשלום כמו שאתה הולך. המשמעות היא שאתה צריך לשלם רק עבור מה שאתה משתמש. חלקנו אוהבים להקפיד מאוד על החיובים בכרטיסים שלנו. אחרי הכל, כרטיסי אשראי לעשות כרוך בסיכון מסוים. עם זאת, קיימת אפשרות שאם יש עומס תנועה כבד באתר וורדפרס שלנו, Azure תדרג אוטומטית את המשאבים שהוקצו לאפליקציה שלנו (WordPress) על מנת לאזן את העומס הנוסף. זה יביא לעלייה בחשבון החודשי, ומכאן שטרות משתנים.

גבול הוצאות תכול ושקט נפשי

ל- Microsoft Azure יש דרך לעקיפת הבעיה – הם קראו לזה ה- מגבלת ההוצאה. כפי שהשם מרמז, עם הגבלת ההוצאות פעילה, Azure לא תאפשר לך להוציא יותר מהסכום הקבוע. אתה יכול להגדיר מגבלה זו לכל סכום שתרצה – החל מ אפס דולר.

לדוגמא, נניח שקבעת מגבלת הוצאה של 20 $ לחודש. לאחר שתצרוך משאבי מחשוב ענן בשווי 20 $, המשאבים שלך יושעו להמשך החודש, או עד שתשדרג את מגבלת ההוצאות.

ה חדשות טובות: כשאתה נרשם לחשבון מסלול בחינם, א נוצרת אוטומטית מגבלת הוצאה של אפס דולר. זה נותן שקט נפשי מוחלט – כרטיס האשראי שלך לא יחויב אלא אם תגדיל את המגבלה באופן ספציפי.

שלב מס ‘2 – התקן את אפליקציית האינטרנט של WordPress

לאחר שתירשם חשבון Microsoft Azure, המשך ללוח המחוונים של ניהול Azure. זה נראה כמו זה:

azure-install-wordpress-azure-management-portal

די מגניב הא? זה נהיה קריר עוד יותר. בזכות הפופולריות של וורדפרס, ספקי ענן חשבו שהדבר הטוב ביותר יהיה אם הם יתנו תבניות מוכנות לוורדפרס. שלב זה ישחרר את הלקוחות מהצורך לעבור את התקנת וורדפרס בסביבת מחשוב ענן. ראינו את אותו הדבר במתקין וורדפרס של DigitalOcean בלחיצה אחת.

בואו נספור את מספר הצעדים שנדרשים כדי להתקין את WordPress. מוכנים? בוא נלך.

שלב 1
התחבר אליך לוח המחוונים לניהול Azure.

שלב 2
נווט לשורת התפריטים שבתחתית המסך ולחץ על חדש.

שלב 3
בחר חישוב > אפליקציית אינטרנט > מהגלריה. חלון חדש ייפתח.

azure-install-wordpress-azure-step-1

שלב 4
הגלריה מציגה את כל האפליקציות הזמינות להתקנה בלחיצה אחת. הם נבדקו כדי לעבוד בצורה חלקה עם סביבת המחשוב הענן של Azure. מהתפריט בצד שמאל, בחר CMS. בצד ימין, גלול מטה כדי למצוא את WordPress. בחר וורדפרס ולחץ על החץ הבא.

azure-install-wordpress-azure-step-2-1-select-wp

שלב 5
תחת הגדרות אתר, פשוט הזן את שם האתר שלך. השאר את שאר ההגדרות יחד עם הגדרות פריסה כמו שהוא. אתה יכול לבחור אחרת אזור עם זאת, על סמך קהל היעד שלך. המשך לשלב הבא על ידי לחיצה על החץ הבא.

azure-install-wordpress-azure-step-2-2-config-region

שלב 6
עכשיו כידוע, וורדפרס זקוקה למסד נתונים לאחסון תוכן האתר. בשלב זה ניתן שם למסד הנתונים המשמש את אתר הוורדפרס שלנו לחץ על כפתור הסימון ואזור יתחיל ליצור עבורכם את אפליקציית האינטרנט..

azure-install-wordpress-azure-step-2-3-add-db

שלב 7
לאחר יצירתו תמצא רשומה חדשה תחת אפליקציות אינטרנט בשם שבחרת בשלב מס ‘4. זהו וורדפרס נוצר ופועל. לחץ על כתובת האתר כדי להפעיל את אתר הוורדפרס שלך המופעל בענן. Azure נותן לך תת-דומיין בחינם עבור את כל האפליקציות המתארחות שלך.

azure-install-wordpress-azure-step-2-3-success-app-שנוצר

שלב 8
מעכשיו זה ההתקנה המפורסמת של חמש דקות. בחר בשפה הרצויה ולחץ על המשך.

azure-install-wordpress-azure-step-3-1

שלב 9
מלא את המידע הדרוש וזכור אין להשתמש מנהל כשם משתמש. השבתתי את ה- פרטיות מכיוון שזה אתר מבחן. לחץ על התקן את וורדפרס להמשיך.

azure-install-wordpress-azure-step-3-2

שלב 10
כן, וורדפרס הותקנה. כעת תוכלו להמשיך להתחבר ללוח המחוונים של וורדפרס.

azure-install-wordpress-azure-step-3-3

שלב מספר 11
הזן את פרטי ההתחברות שקבעת בשלב 9 ולחץ על התחברות.

azure-install-wordpress-azure-step-3-4

Boom – לוח המחוונים של וורדפרס שלך מוכן. עכשיו אתה יכול להתקין את נושא הוורדפרס הרב-תכליתי המועדף עליך, להוסיף כמה תוספים (אולי Symple Shortcodes 2.0.0?) ולהוסיף את התוכן שלך.

azure-install-wordpress-azure-step-3-5-success

והנה החזית שלך. עובד נהדר!

azure-install-wordpress-azure-step-3-6-frontend-2

הגדרות מתקדמות ב- Microsoft Azure

אני אהיה כנה איתך – יש כל כך הרבה תכונות שמכוסות תחת לוח המחוונים של Azure Management, אני בקושי מכיר 30% מהן. מבין הבודדים שאני כן מבין, מצאתי שהם די מעניינים ואני משתף אותם איתך.

כדי לגשת להגדרות אלה, עליך ללחוץ על הכניסה של יישום האינטרנט שלך ב- WordPress. זה יפעיל את ה- לוח מחוונים. תחת תצורה בכרטיסייה, תוכלו למצוא שלל תוכנות – .NET, PHP, Java, Python וכו ‘- את כל מה שתוכלו להפעיל / לבטל באמצעות מתג! עכשיו זה נוח! אין צורך לדאוג להתקנת ג’אווה (מי שעשה זאת לפני כן יידע). הפעל את המתג וג’אווה מוכנה לעבודה.

azure-wordpress-advanced-3-config-1

למרבה הצער, מיפוי של שמות מתחם אינו מותר לשביל החינמי. אני מציע לך לשדרג ל תשלם כשתצא חברות כדי לאפשר שמות דומיינים בהתאמה אישית.

azure-wordpress-advanced-3-config-2

אתה יכול לקבל מבט ממעוף הציפור על המשאבים הצורכים על ידי וורדפרס, יחסית ליחידת זמן קבועה. ברירת המחדל היא שעה ותוכל לשנות אותה לפי הדרישות שלך.

azure-wordpress-advanced-1-monitoring-monitoring

סקירת השימוש מציגה את כמות המשאבים הנצרכים על ידי וורדפרס. לכל אחד מהמשאבים הללו יש זמן איפוס. לדוגמה, זמן ה- CPU מוגבל לשעה כל 24 שעות. נתונים החוצה (או תנועה יוצאת) מוגבלים ל 165MB ליום ו- RAM מוגבל ל- 1GB לשעה.

azure-wordpress-advanced-2-resource-use-סקירה כללית

סיכום

התקנת וורדפרס בפלטפורמת מחשוב ענן של מיקרוסופט מעניקה לנו הצצה לדברים המדהימים שיש למחשוב ענן לנו. לא רק וורדפרס, אתה יכול להתנסות במספר מקרים של כל אפליקציות האינטרנט שבגלריה. אם אתה אוהב את מה שאתה רואה, נסה את Microsoft Azure לנסות – והודיע ​​לנו מה אתה חושב!

למידע נוסף על Microsoft Azure

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map