כיצד להעביר את אתר וורדפרס שלך מ- localhost לשרת חי

כיצד להעביר את אתר וורדפרס שלך מ- localhost לשרת חי

שרת אינטרנט וירטואלי המותקן במחשבך (או שרת מקומי) מאפשר לך לבנות ולהתאים אישית אתר וורדפרס בקלות ובמהירות. מכיוון שכל עריכה דורשת שמירה ורענון, פיתוח אתר וורדפרס בשרת חי יכול להפוך בקלות לסיוט בהתחשב במגבלות רוחב הפס ותעבורת האינטרנט..


מסיבה זו, רוב המפתחים בוחרים בצדק לבצע את כל הפעולות הפיתוחיות של וורדפרס בשרת מקומי ובהמשך להעלות את האתר המוגמר לשרת החי. באופן דומה, עדכונים עתידיים לאתר מתבצעים ונבדקים באופן מקומי לפני העלאתם לסביבה החיה.

בפוסט זה אעבור את התהליך של העברת אתר וורדפרס משרת מקומי לשרת חי. תהליך זה מאפשר לך להעביר בבטחה את כל תוכן האתר שלך (תמונות, פוסטים ודפים) וכן את העיצובים והתוספים מהספרייה במחשב שלך לשרת הייצור של המארח שלך. ברור שיש כמה תוספים שימושיים שיכולים להפוך את התהליך הזה לבריזה, אבל זה תמיד יתרון ללמוד את התהליך הידני..

תנאים מוקדמים

במדריך זה, אני מניח שכבר עמדת בכמה תנאים מוקדמים. אלה רק כמה דרישות פשוטות שתצטרך לפני שתוכל להתחיל.

1. התקנת וורדפרס מקומית

אתה צריך שיהיה אתר וורדפרס שפועל במחשב שלך. למידע נוסף על הגדרת קופת משלך הסביבה המקומית, המדריכים שלנו להתקנת וורדפרס באופן מקומי, או לקופה מקומית מאת גלגל תנופה.

2. תוכנית אירוח

תזדקק גם לתכנית אירוח פעילה המציעה תמיכה ב- PHP ו- MySQL. למרבה המזל, רוב ספקי האירוח תומכים ב- PHP ו- MySQL. יתרה מכך, ספקים רבים מציעים סקריפטים להתקנה בלחיצה אחת עבור וורדפרס, כך שלא תצטרכו לעבור את ההגדרה הידנית.

אנו כמובן ממליצים על אירוח וורדפרס מנוהל על ידי WP Engine – כך אנו מפעילים את כל אתרי האינטרנט שלנו והדגמות נושא חי. בנוסף, WP Engine מקל על ניהול האתרים שלך בזכות לוח הניהול האינטואיטיבי שלהם. התוכניות מתחילות ב 29 $ לחודש להתקנה אחת (אך אתה יכול לקבל חודשיים בחינם בתכניות שנתיות כשאתה משתמש בקישור שלנו). אם אינך מוכן לתג מחיר זה, תוכל למצוא תוכנית אירוח משותפת עם סטארט-אפ מעולה בכ- $ 3 לחודש מחברות כמו Bluehost או SiteGround..

3. גישה ל- SFTP

ולבסוף, תהיה לך גישה ל- SFTP לחשבון האירוח שלך יחד עם תוכנית לקוח כגון FileZilla. תשתמש בזה כדי להעלות את הקבצים למארח שלך. לחלופין, אתה יכול להשתמש באפשרות מנהל הקבצים ב- cPanel אך בניגוד ל- SFTP, cPanel אינו מספק תצוגה של מבנה הספרייה המקומי שלך. אוקיי, עם כל זה במקום, אנחנו צריכים להיות מוכנים ללכת.

שיטה 1: ייצוא וייבוא ​​של תוכן באמצעות תכונות וורדפרס ליבה

דרך מהירה וקלה להעברת אתר וורדפרס משרת מקומי לסביבת ייצור היא באמצעות כלי הייצוא המובנה בוורדפרס. שיטה זו מניחה כי וורדפרס כבר מותקנת ומוגדרת בחשבון האירוח החי שלך וכי יש אין תוכן באתר החי שלך. זה חשוב מאוד מאחר שתכונת הייבוא ​​של וורדפרס לא תעקוף את התוכן הקיים, היא פשוט תוסיף לו. אם יש לך תוכן ישן אתה תמיד יכול להשתמש במדריך שלנו כדי לאפס את אתר WordPress שלך כך שתוכל להתקין נקי לעבוד איתו.

אוקיי – כדי להתחיל להעביר את אתר האינטרנט שלך עבור אל לוח המחוונים המותקן המקומי של וורדפרס וגלול למטה כלים. בחר ייצוא ובדוק את הכפתור הרדיאלי “כל התוכן”.

הורד קובץ ייצוא של WordPress

פעולה זו תוריד קובץ XML למחשב שלך. הקובץ יכיל את כל הפרטים על תוכן האתר שלך (אלא אם בחרת באפשרות הורדת תוכן יחיד), כגון רק הפוסטים, העמודים שלך, סוג פוסט מותאם אישית או המדיה שלך).

כעת התחבר לאתר וורדפרס חי שלך, ואז הפעל את הנושא והתוספים שבהם השתמשת בשרת המקומי. ברגע זה נעשה נווט אל כלים> יבוא.

ייבוא ​​וורדפרס של LocalHost

אם תתבקש להתקין את תוסף הייבוא ​​של WordPress, עשה זאת ואז הפעל אותו. לבסוף, השתמש בתוסף כדי לייבא את קובץ ה- .xml שייצאת מה- localhost שלך. לשם כך, לחץ על ה- הפעל יבואן אפשרויות תחת הכותרת של וורדפרס (הערה: אתה יכול גם להשתמש בתכונת היבואן כדי להעביר תוכן ממקורות אחרים כמו Blogger, Tumblr וכו ‘).

וורדפרס בחר קובץ XML לייבוא

לאחר מכן השתמש ב- בחר קובץ אפשרות לבחור את קובץ ה- XML ​​שלך ואז לחץ כדי להעלות ולייבא. עכשיו רק חכה לייבוא ​​התוכן שלך. כמה זמן תחכה יהיה תלוי בכמות התוכן שתייבא ובתכנית האירוח שלך.

שיטה זו תעביר את הפוסטים, העמודים, המדיה והתפריטים לאתר החי שלך. תצטרך כמובן לקבוע את מיקומי התפריט שלך ולהוסיף מחדש את הווידג’טים שלך, אך בהתחשב בכך שכל השאר מועבר עבורך, זו אפשרות נהדרת אם אינך מעוניין להתקין תוספים נוספים או לעבד את המעבר באופן ידני.

שיטה 2: השתמש בתוסף כדי להעביר את אתר וורדפרס שלך

אם אתה מעוניין בהעברה חלקה של האתר שלך, כדאי מאוד לשקול תוסף. חיפוש מהיר ב- Google יביא לאופציות של טונות ללא תשלום ופרמיה, אך להלן שלושת המועדפים שלנו (בתוספת הסבר מהיר כיצד להשתמש בהם להעברת האתר שלך).

DesktopServer

מדוע להשתמש ב - DesktopServer

DesktopServer היא תוכנת פרימיום בה אתה יכול להשתמש כדי להתקין את WordPress באופן מקומי במחשב שלך (Mac או PC). זה מקל על התקנת מארח וירטואלי, כפול אתרי מבחן, יצירת אתר רב-מקומי, אתרי ארכיון ועוד. אבל אחת התכונות הטובות ביותר של DesktopServer היא שאתה יכול בקלות להעביר את האתר המקומי שלך לשרת האהבה שלך באמצעות החינם שלהם תוסף DesktopServer.

פשוט התקן את התוסף, ייצא את האתר שלך מההגדרה המקומית של DesktopServer שלך (תוך הקפדה לבחור באפשרות “אחזר פרטי שרת אירוח חי”) וייבא באמצעות התוסף. וואלה! אבל אתה יכול לבקר במסמכים המקוונים שלהם כדי לראות מדריכים נוספים בנושא כיצד לפרוס את לשרת החי שלך.

גיבוי בודי

גיבוי אתר וורדפרס שלך באמצעות גיבוי בודי

פיתרון פנטסטי נוסף הוא BackupBuddy של iThemes. התוסף המקסים הזה הוא הפיתרון המוביל לניהול גיבוי אתרים משלך. בעזרתו תוכלו ליצור גיבויים מלאים לאתר (מסדי נתונים והכל), לתזמן גיבויים רגילים, לאחסן עותקים משלכם (באופן מקומי או באמצעות BackupBuddy Stash) ואפילו לשחזר את האתר שלכם באמצעות ImportBuddy.

אבל האם ידעת שאתה יכול להשתמש גם ב- BackupBuddy כדי להעביר את האתר המקומי שלך לאתר שלך? אתה יכול להשתמש בתכונות ההגירה המובנות של BackupBuddy כדי להעביר את האתר שלך ממחשב לאינטרנט (או מארח למארח). התוסף מטפל בשינויי דומיין, מחליף אוטומטית את כתובות האתרים שלך ועוד הכל כדי להעביר את האתר שלך בצורה חלקה לקראת הופעת הבכורה הגדולה שלך.

מעתק

מעתק תוסף וורדפרס

לבסוף, Duplicator הוא תוסף freemium מדהים בו אתה יכול להשתמש בכדי לנהל גיבויים והעברות אתר משלך. עם ה תוסף מעתק בחינם אתה יכול בקלות ליצור גיבויים לפי דרישה, לעצב חבילות אתרים (חבילה של תוכן, נושא ותוספים לשימוש חוזר באתרי לקוח) ולהעביר בקלות את האתר שלך מקומי לחיים (פשוט התקן את התוסף באופן מקומי כדי לארוז אותו ואז התקן ב האתר החי שלך באמצעות אותו תוסף).

לחלופין, אם אתה קופץ ל- Duplicator Pro אתה יכול להשתמש בתכונות פרימיום לגיבויים מתוזמנים, אחסון מסונכרן (אמזון, Dropbox, Google Drive וכו ‘), תאימות רב-אתרים, API של cPanel, הודעת דוא”ל, תמיכה בפרו ועוד. שנה אחת עולה פחות מצמד מאמנים של נייקי, והידיעה שהאתר שלך בטוח ובטוח זה יותר משווה את זה.

שיטה 3: העברה ידנית של קבצים משרת מקומי לשרת חי

האפשרות האחרונה שלך היא להעביר ידנית את קבצי האתר שלך. זה ידרוש גישה לשרת. בעיקרו של דבר, התהליך כרוך בהורדת קובץ בסיס הנתונים מההתקנה המקומית, עריכתו עבור הנתיבים הנכונים לפני ייבואו למסד נתונים חדש בשרת, ולבסוף העלאת כל התוכן של התקנת וורדפרס המקומית..

ייצא את קובץ מסד הנתונים שלך

כדי להתחיל, הפעל את השרת המקומי שלך ונווט אליו phpMyAdmin – פשוט תקליד localhost / phpmyadmin לדפדפן האינטרנט שלך. בדוגמה זו אני משתמש ב- XAMPP והנה מה שלי phpMyAdmin הממשק נראה כמו:

phpMyAdmin

הפאנל משמאל הוא המקום בו כל בסיסי הנתונים מופיעים. בחר בבסיס הנתונים לאתר WordPress המקומי שלך ולחץ על ייצוא בחלק העליון של phpMyAdmin חלון. שיטת הייצוא “המהירה” נבחרת כברירת מחדל. השאר אותו שלם ולחץ ללכת.

ייצוא טבלאות מסד נתונים

קובץ SQL (כגון my_test.sql) ייצא לתיקיית ההורדות במחשב שלך.

שנה נתיבי קבצים

כשאתה בונה את אתר WordPress שלך באופן מקומי מהיסוד, זכור שכל כתובות האתר שלך יהיו נתיבים מוחלטים. במילים אחרות, כל הקישורים לקבצי התוכן שלך (פוסטים, תמונות, סוגי פוסטים) יתחילו עם http: // localhost /. עליך לשנות את מבנה הקישור הזה להתקנה חיה שלך, או שהתוכן שלך לא יופיע כראוי לאחר העלאת קובץ בסיס הנתונים.

לשם כך, השתמש בעורך קוד כדי לבצע “מצא והחלף” בקובץ מסד הנתונים שייצאת זה עתה. אני משתמש ב- Notepad ++ כדי לחפש ולהחליף את “http: // localhost / my_test” ולהחליף אותו בכתובת האתר החיה שלי. פשוט יצרתי תיקיית “my_test” בתיקיית השורש עבור התחום שלי. אם אתה מתכוון להתקין ישירות בשורש, אינך צריך ליצור תיקיה כלשהי, לכן כתובת האתר ההחלפה שלך צריכה להיות http://www.yourdomainname.com. תעלה לתיקיות הוורדפרס המקומיות שלך אל public_html (שורש חשבון האירוח שלך).

שנה נתיבי קבצים

לאחר שתסיים להחליף את כתובות האתרים, שמור וסגור.

צור בסיס נתונים חדש בחשבון האירוח שלך

עכשיו סיימת את החלק העיקרי בשרת המקומי. הגיע הזמן להגדיר את הסביבה החיה ולבסוף להעלות את הקבצים שהועלו על מנת שהאתר שלך יוכל להופיע. אופן הגדרת בסיס נתונים חדש לאתר וורדפרס שלך יהיה תלוי באירוח שלך.,

אם התוכנית שלך משתמשת ב- cPanel (כמו Bluehost או HostGator), פתח אותה מחשבון האירוח שלך ודפדף אל מסדי נתונים של MySQL.

צור בסיס נתונים חדש

כשתבחר מסדי נתונים של MySQL, תתבקש להזין שם משתמש וסיסמא. זהו חשבון המשתמש החדש שישויך למסד הנתונים החדש עבור אתר האינטרנט שלך. שימו לב לפרטים האישיים כמו שם המשתמש והסיסמה שלכם מכיוון שתזדקקו להם בעת קביעת התצורה של קובץ בסיס הנתונים בוורדפרס. למסד הנתונים החדש שנוצר יהיה שם זהה לשם המשתמש שבחרת.

אם אתה משתמש בחשבון אירוח מנוהל ייתכן שלא תהיה לך cPanel. לדוגמה, באמצעות WP Engine אתה יכול ליצור התקנה חדשה בתוכנית שלך פשוט על ידי כניסה לחשבונך ולחיצה על הוסף התקנה קישור.

מנוע WP הוסף התקנה

הבא למלא את המידע הנדרש (שאגב, אתה יכול להגדיר את זה כאתר שלב אם עדיין אין לך תחום מוכן).

מנוע WP הוסף מידע על התקנה

זהו זה! האתר החדש (ומסד הנתונים) שלך מוכן.

העלה קובץ מסד נתונים למסד נתונים חדש

עכשיו כשיש לך בסיס נתונים חדש (ריק) בשרת החי, הגיע הזמן להעלות את קובץ בסיס הנתונים שנשמר במחשב שלך. דפדף אל phpMyAdmin ממשק המארח ובחר יבוא. דפדף ובחר את קובץ מסד הנתונים SQL שייצאת מאתר האינטרנט שלך בשרת המקומי.

אם למארח שלך אין phpMyAdmin, השתמש ב- שחזור מסד נתונים אפשרות ב מסדי נתונים של MySQL. זה עושה את אותו הדבר – מאפשר לך לגלוש ולבחור קובץ SQL.

מסד נתונים MySQL

השתמשתי באפשרות השחזור כדי לייבא את קובץ מסד הנתונים שלי. זכור, זהו צעד מכריע מכיוון שהוא מאפשר לך לשחזר את האתר שלך בדיוק כפי שהיה בהתקנה המקומית. כעת נותר רק לערוך את wp-config.php להגיש, להעלות קבצי אתר ולתקן את הפרמלינקס ואנחנו כבר פועלים.

לתקן wp-config.php קובץ

פתח את ה wp-config.php קובץ בעורך הקוד שלך (דפדף לתיקיית ההתקנה המקומית שלך ב- WordPress). להלן הפרטים היחידים שאתה צריך לשנות:

 • הגדירו (‘DB_NAME’, ‘שם_ בסיס הנתונים שלך’);
 • הגדירו (‘DB_USER’, ‘your_database_user’);
 • הגדירו (‘DB_PASSWORD’, ‘your_database_password’);
 • הגדירו (‘DB_HOST’, ‘localhost’);

פשוט מלא את ההגדרות שהגדרת בעת יצירת מסד הנתונים בשרת החי שלך בשלב 3. עבור שם המארח, מלא את כתובת ה- IP של השרת או השאר אותה כ מארח מקומי אם המארח שלך אומר זאת במפורש. אני אשאיר את שלי כמקום מקומי כפי שנאמר כאן בבירור: “כדי להתחבר למסד נתונים זה בסקריפט הפועל בשרת האינטרנט שלך, עליך להשתמש ב” localhost “כשם המארח.” לאחר שתסיים לערוך את ההגדרות, שמור וסגור את הקובץ. אל תשנה שום דבר אחר.

פתק: הקפד לשמור עותק של הערכים הישנים שלך, למקרה שמשהו ישתבש אתה תמיד יכול לחזור אחורה.

העלאת קבצי אתר

הגיע הזמן להעביר את קבצי האתר של וורדפרס בפועל שכן אנו מתקינים את כל השרת בשרת. הפעל את לקוח ה- SFTP שלך והתחבר לחשבון האירוח שלך באמצעות פרטי חיבור ה- SFTP שלך. אתה יכול להשיג אותם מהמארח שלך אם עדיין אין לך אותם. עבור חלק מספקי אירוח, כניסות ה- SFTP זהות לפרטי ה- cPanel.

לאחר שהתחברת, דפדף אל public_html או www תיקיה (או תיקיה בשורש בה ברצונך להתקין את אתר WordPress שלך) ולהעתיק את כל הקבצים מתיקיית ההתקנה שלך ב- WordPress בשרת המקומי לספריה זו בשרת החי..

שנה פרמלינקס

השלב האחרון הוא לשנות את מבנה הפרמלינק של האתר החדש שלך כך שיתאים לזה של האתר הישן שלך בשרת המקומי. לשם כך, עבור ללוח המחוונים של הניהול של האתר החדש שלך ודפדף אליו הגדרות> Permalinks. בחר את המבנה בו השתמשת להתקנה המקומית שלך ושמור. אתר וורדפרס שלך אמור להיות פעיל עכשיו.

סיכום

כעת עליך לקבל תובנה נאותה לגבי המתרחש בעת העברת התקנת וורדפרס מקומית לשרת חי. וורדפרס מאפשרת גמישות רבה וקלות שימוש. פיתוח ב- localhost מאפשר לצבוט והתאמות אישיות ללא הגבלה מכיוון שאתה יכול להרשות לעצמך לטעות שם שאתה לא יכול להרשות לעצמך לעשות בסביבת ייצור וחיה..

מה השיטה הטובה ביותר שלך להעלאת אתר וורדפרס מהמארח המקומי לשרת חי? אם עברת תהליך זה בעבר, איך הייתה החוויה שלך? אנא שתפו את מחשבותיכם בתגובות!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map