LearnDash עבור WordPress: כיצד ליצור קורס למידה מקוון ראשון

LearnDash עבור WordPress: כיצד ליצור קורס למידה מקוון ראשון

אם אתה שוקל ליצור קורס למידה מקוון, LearnDash עשוי להיות הפיתרון עבורך. LearnDash הוא תוסף WordPress Learning Management System (LMS) שיאפשר לך לתכנן, לקדם ולמכור את הקורסים המקוונים שלך, לא משנה מה הנושאים..


במאמר זה נדון בפירוט בתכונות המפתח שיש ל- LearnDash להציע וכיצד ניתן להשתמש בו כדי להבטיח שהפרויקט שלך יצליח. לאחר מכן נבחן כיצד להתקין את LearnDash באתר וורדפרס שלך, וליצור, לשווק ולמכור קורס. אז בואו נתחיל…

מה זה LearnDash ולמי הוא מיועד?

LearnDash

LearnDash הוא א תוסף LMS וורדפרס שיעבדו עם כל נושא וורדפרס, כמו גם מולטי-אתרים. ניתן להגדיר את הקורסים המגיבים שלה בסגנונות שונים ובעזרת מגוון כלים. זה מבטיח שכל קורס שאתה יוצר הוא דינמי, מעניין ומבטיח שלמידה נשארת מהנה.

LearnDash מיועד לכל מי שמחפש להפוך את האתר שלו למערכת ניהול למידה. אידיאלי למוסדות חינוך, חברות שעוקבות הכשרה, או מפתחי וורדפרס עם לקוחות הזקוקים לקורסים מקוונים. התוסף העשיר בפיצ’ר זה מתאים למגוון צרכי LMS..

התכונות העיקריות של LearnDash

אז עכשיו אנו יודעים מעט על מה שעושה LearnDash ומי צריך להשתמש בו, בואו נסתכל בפירוט רב יותר תכונות מובילות

יצירת קורסים

LearnDash מאפשר לך ליצור קורסים ללא הגבלה. לכל קורס ישנן אפשרויות רבות לבחירה, ועוזרות לך לתכנן קורסים המשלבים מגוון משימות וסגנונות למידה. אלה כוללים יצירת קורסים רב-שכבתיים, גימור למידה למבחר שיעורים, נושאים וקטגוריות, כמו גם שימוש בכל סוג של מדיה, מסרטונים לאודיו ועוד. אתה יכול להוסיף חידונים, ספרי כיתה, שעורי שיעורים ופורומים כדי ליצור באז סביב כל קורס. ותכני הזנת טפטוף לפי לוח זמנים שנקבע. אתה יכול גם לספק אישורים למי שסיים קורס.

מכירת קורסים

LearnDash הופך את מכירת הקורסים לקלה ביותר. אתה יכול לבחור מחירים משלך לכל קורס, להגדיר את לוח הזמנים לתשלום ולמכור ישירות מאתר האינטרנט שלך. הוסף עגלת קניות לאתר שלך ובחר מתוך מגוון שערים לתשלום. ואז גבו תשלום חד פעמי עבור רכישת קורס או מנוי חוזר, צרו תוכניות חברות, מכרו קורסים בצרורות ועוד ועוד.

ניהול מנהל

LearnDash מעניק לך שליטה מוחלטת על הקורסים והסטודנטים שלך, ומבטיח שניהול הניהול של LMS שלך הוא תהליך קל וכאבי ראש. אפשר לתלמידים ליצור פרופיל מקוון ולעקוב אחר הלמידה שלהם בקצה הקדמי. אתה יכול גם לשלוח התראות דוא”ל אוטומטיות שיעזרו להגביר את מעורבות המשתמשים, למקם אנשים בקבוצות ולאפשר לאחרים לנהל אותם, כמו גם הרבה יותר.

הוספת תוספים

לצד תכונות הליבה ש- LearnDash מספקת, באפשרותך גם להתקין הרחבות נוספות להוסיף פונקציונליות מתקדמת ל- LMS שלך. LearnDash מספק מגוון תוספות ללא תשלום, פרמיום וצד ג ‘, כולל WooCommerce, BuddyPress ושילוב MemberPress.

כפי שאתה יכול לראות, ל- LearnDash יש המון מה להציע והיא כלי מרשים. בהמשך נעבור כיצד להשתמש בו ליצירת קורס בסיסי, כך שתוכלו לראות כיצד הוא עובד ואיך להתחיל במסע eLearning…

תחילת העבודה עם

התקנת LearnDash היא תהליך מהיר וקל. ראשית, תצטרך לקנות את התוסף ישירות מאתר LearnDash. לאחר הרכישה, הורד את התוסף והעלה אותו לאתר וורדפרס שלך.

להתקין

לאחר ההפעלה תמצאו תפריט LearnDash LMS נוסף לתפריט וורדפרס שלכם.

יצירת קורס LearnDash חדש

דוגמה לקורס

להוספת קורס למידה מקוון חדש, בחר LearnDash LMS> קורסים> הוסף חדש מתפריט וורדפרס שלך.

הוסף קורס חדש 1

בעמוד זה תוכלו ליצור את ההקדמה לקורס ולבחור את הגדרות הקורסים. יהיה עליכם לפתוח דפי LearnDash אחרים כדי להפיק אלמנטים אחרים בקורס, כמו שיעורים, חידונים, אישורים ועוד. עם זאת, זהו דף הבית הראשי אם תרצה את הקורס שאתה עומד לפתח.

הוסף קורס חדש

כדי להתחיל, הוסף כותרת לקורס שלך ואז הזן את טקסט הקורס המבוא הבסיסי שלך בעורך הפוסט של וורדפרס.

תמונה מצורפת

אתה צריך גם לתת לקורס שלך תמונה ראשית. לשם כך, העלה תמונה על ידי מתחת תמונה מצורפת.

כתובת הקורס

פרמלינק הושלם

כדי לשנות את כתובת האתר של הקורסים, בכדי להפוך אותה לבלתי נשכחת עבור התלמידים שלך, לחץ על הגדרות> Permalinks מתפריט וורדפרס שלך.

פרמלינקס

ואז בחר שם הודעה> שמור שינויים.

PostName

בחזרה בעמוד הקורס תראה שכתובת האתר של הקורסים שלך תופיע כעת כראוי.

הגדרות הקורס

ניתן להתאים אישית את הגדרות הקורס בדף הקורס שלך. זה כולל אפשרויות להוספת חומר לקורס, יצירת מחיר קורס, ניהול שיעורי קורס, בחירת תנאי קדם לקורס או תאריך תפוגה, והוספת תעודת קורס, בכדי לתת שם כמה אפשרויות.

הגדרות הקורס

ליצירת קורס בתשלום, גלול מטה אל קורס ובחר את סוג מחיר הקורס. כאן אתה יכול לבחור אם הקורס שלך הוא …

 • פתוח – זמין לכולם
 • חינם – בחינם אך המשתמשים יצטרכו להירשם
 • קנה עכשיו – קורס בתשלום
 • חוזר – תשלום חוזר בגישה לקורס

לאחר שבחרת באפשרות בתשלום, הוסף מחיר וצור מחזור חיוב במידת הצורך.

הגדרות הקורס 1

תחת מיין את השיעור לפי עליכם לבחור גם ב’סדר תפריט ‘ו’עלייה תחת’ מיין את כיוון השיעור. זה מבטיח שברגע שיצרת שיעורים לקורס (המכוסה בהמשך) תוכל לבחור את הסדר בו מוצגים השיעורים.

קוד קצר

לבסוף, בחלק העליון של הדף, תוכלו למצוא את הכרטיסייה קודי קיצור של קורס. כאן תוכלו למצוא רשימת קודי קיצור בהם תוכלו להשתמש בכדי להוסיף מידע רלוונטי נוסף למשתמש על הקורסים, השיעורים או החידונים שלכם..

ברגע שאתה מרוצה מהתוכן שהוספת עד כה, וההגדרות שבחרת, בחר פרסם.

בונוס: אפשר למשתמשים ליצור מסלול חזיתי. אם אתה מנהל צוות מחנכים אך אינך רוצה להעניק להם גישה מלאה לאתר האינטרנט שלך ב- WordPress, יש לשקול להוסיף תוסף כגון יצירת מסלול חזית. תוסף LearnDash זה מקל עליך ליצור תפקיד משתמש “מחבר קורס” כדי שלאנשים אלה תהיה גישה ליצירה וניהול של קורסים, שיעורים או חידונים מקצה הקצה של אתר האינטרנט שלך..

יצירת שיעורי LearnDash

דוגמא לשיעור

ניתן לחלק כל קורס למידה מקוון שאתה יוצר באמצעות LearnDash לשיעורים. זה עוזר לתלמידים שלך לגשת לתוכן הקורס בנתחים בגודל נשיכה, ומבטיח שהם לא יאבדו עניין או ימצפו את כמות המידע העצום שנמסר.

צור שיעור

כדי ליצור את השיעורים הראשונים שלך, בחר LearnDash LMS> שיעורים> הוסף חדש. תן לשיעור שלך כותרת והוסף את התוכן הדרוש שתרצה לכלול. כאן תוכלו גם להעלות כל מדיה הדרושה לכם, או אם ברצונכם להציג סרטון ביוטיוב, העתיקו את ה- URL והדביקו בעורך הפוסט במקום המתאים.

הגדרות שיעור

הגדרות שיעור

גלול מטה לדף אל שיעור להתאמה אישית של ההגדרות. כאן אתה צריך לבחור את הקורס אליו משויך השיעור. לאחר מכן תוכל לבחור להוסיף טיימר שיעורים, או להפוך את חובה לתלמידים להעלות מטלה כחלק מהשיעור. אתה יכול גם לבחור לטפטף את התוכן על ידי הפיכתו לגלוי בתאריך שנקבע או לאחר פרק זמן מסוים מרגע בו המשתמש נרשם לקורס. אל תשכח לפרסם את השיעור שלך ברגע שאתה מרוצה ממנו.

הוספת חידון ל- LearnDash

דוגמה לחידון

הוספת חידון לקורס היא דרך יעילה לעזור לתלמידים שלך לאחד את הידע שלהם. ליצירת חידון בחר LearnDash LMS> חידונים> הוסף חדש.

הוסף חידון

תן לחידון שלך כותרת, ואם אתה רוצה לכתוב מבוא לחידון שלך, הוסף אותו לעורך הפוסטים.

הגדרות חידון

גלול מטה לדף אל חידון ואז לשייך את החידון החדש שלך לקורס ולשיעור המתאימים.

הגדרות חידון

אם אתה יוצר מבחן רציני או נכשל במבחן, אתה יכול להזין את מספר הפעמים שתורשו לתלמידים שלך לחזור על השאלות, כמו גם לקבוע ציון דרך.

הגדרות חידון 2

ישנן הגדרות רבות אחרות לבחירה, כולל הוספת טיימר לחידון שלך, הפעלת התחלה אוטומטית ברגע שדף החידון נטען, הצגת לוח התוצאות כך שתלמידים יוכלו להשוות את התוצאות שלהם, או להפעיל התראה אוטומטית בדוא”ל כדי להודיע ​​למשתמשים על שלהם תוצאות.

תוצאות מבחן

אתה יכול גם להוסיף טקסט נוסף שיוצג לתלמידים שלך בסוף החידון. לאחר ששנית את הגדרות החידונים שלך כך שיתאימו לצורכי הקורסים שלך, בחר ‘פרסם’.

צור את שאלות החידון

תראה שכרטיסיות נוספות נוספו לראש הדף. כדי ליצור את השאלות לחידון שלך, בחר שאלות> הוסף שאלה.

שאלה חדשה

כאן תוכלו ליצור כל שאלה ותשובה, כמו גם לבחור מסגנונות שונות של תשאול, כולל בחירה מרובה, מילוי החסר ומיון תשובות לפי סדר נכון. אתה יכול לכלול גם א רמז לעזור לתלמידים שלך אם הם יתקעו.

סקרנו כעת את היסודות ליצירת קורס למידה מקוון. כעת תורכם לנסות ולעצב את הקורס שלכם ולהפיק את השיעורים, החידונים והתכנים המתאימים.

בונוס: רוצה לייצא תוצאות חידון? על ידי הוספת תוסף כמו דיווח חידונים אתה יכול לנתח תגובות חידון בקלות, לעקוב אחר ציוני המשתמשים ועוד.

הגדרות תשלום של LearnDash

לאחר שתסיים ליצור קורס, תצטרך להקים מערכת תשלומים מקוונת באתר האינטרנט שלך. זה יאפשר לסטודנטים לרכוש במהירות ולהתחיל להשתמש בקורס.

Paypal

LearnDash מגיע עם שילוב Paypal מהקופסה. עם זאת, באפשרותך להתקין אחת מהשלוחות הרחבות הרבות של LearnDash להוסיף מערכות תשלום נוספות, כולל פס, 2 Checkout, זאפייה, ועוד, הכל בחינם. כדי להגדיר שער תשלום עם Paypal, בחר LearnDash LMS> הגדרות מתפריט וורדפרס שלך. לאחר מכן השלם את ‘הגדרות Paypal’. לאחר אימות עם Paypal, האתר שלך יוקם למכירת הקורס החדש שלך.

מחשבות אחרונות על יצירת קורס למידה מקוון עם LearnDash

ל- LearnDash מגוון רחב של תכונות ופונקציות אשר אפילו לא נגענו בהן במאמר זה. לאחר שרכשתם את התוסף הפרמימי הזה, תיעוד תמיכה נרחב, כמו גם סרטוני הדרכה רבים ב- YouTube, יעזרו לכם ללמוד כיצד להמשיך להשתמש בכלי מתקדם זה ולפתח קורסים מעניינים ומגוונים אשר ימשכו את הקהל שלכם..

האם אתה מוכן להתחיל ליצור קורס למידה מקוון באמצעות LearnDash? אנא שתף ​​את מחשבותיך על הפרויקט שלך בתגובות למטה …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map