מדריך ערכות הכלים של Envato וורדפרס לעדכוני נושא אוטומטיים

הודעה: ערכת הכלים של Envato הוחלפה על ידי התוסף Envato Market. אנא עיין במדריך החדש לעדכוני רכב של Envato Market החדש שלנו לקבלת פרטים אודות התקנת והתוסף החדש.


מיליוני אנשים משתמשים בערכות נושא של וורדפרס, ומשתמשים ומפתחים רבים בוחרים לרכוש נושאים מובחרים מ- Themeforest. זוהי חנות נושא בעלת מוניטין שהם יכולים לסמוך עליה והיא ידועה בנושאי וורדפרס איכותיים, וסופרי נושא מדהימים (כמו WPExplorer, כמובן). מאפיין נהדר נוסף של Themeforest הוא התוסף שלהם Envato WordPress Toolkit לעדכוני נושא וורדפרס אוטומטיים. אנוואטו יצרה את התוסף הזה כך שכותבי Themeforest יוכלו לספק לקונים עדכונים מהירים ויעילים בכדי לשמור על חופש באגיות העיצוב שלהם ותואם לגירסה האחרונה של WordPress. מדריך מהיר זה יראה לכם כיצד להוריד, להתקין ולהגדיר את התוסף Envato WordPress Toolkit (יצרנו גם מדריך וידאו Envato WordPress Toolkit אם אתה מעדיף לצפות במקום לקרוא).

קבל את מפתח ה- API של Envato

לפני שתתקין את התוסף, עליך לבקש ממפתח ה- API של Envato מכיוון שהוא יכול לקחת בין מספר דקות למספר שעות עד שהמפתח יזהה אותו. כל שעליך לעשות הוא להיכנס ל- Themeforest ולבקר בדף פרופיל המשתמש שלך. לחץ על הגדרות. אתה צריך לראות מפתחות API הכרטיסייה למטה. פשוט לחץ על הכפתור כדי ליצור את מפתח ה- API שלך.

ליצור-envato-api-key

Envato תיצור לך מפתח API אקראי של 32 תווים לשימושך. אתה יכול ליצור מספר מפתחות אם תצטרך (משתמשים מסוימים מעדיפים לעשות זאת אם הם מתקינים כל רכישת נושא בתחום אחר).

envato-api-key

הורד, התקן והפעל את התוסף Envato WordPress ToolKit

כעת, כאשר יש לך את מפתח ה- API שלך, תצטרך לקבל את התוסף. בקרו ב- דף Github של כלי Envato וורדפרס להורדת קובץ ה- zip של התוסף.

להוריד ערכת כלים-zip

אתה מתקין את ערכת הכלים של Envato WordPress ממש כמו כל תוסף אחר. היכנס אליך לוח המחוונים של וורדפרס ונווט אל פרק התוספים. לחץ על הוסף חדש, ואז בחר העלה שיטה. חפש את קובץ התוסף שהורדת מ- Github (יש לקרוא לו “envato-wordpress-toolkit-master.zip” או משהו דומה). לחץ על להתקין עכשיו, לאחר מכן הפעל התוסף.

plug-envato-toolkit-plugin

לאחר התקנתו ופעילותו, תוכלו לראות פריט בתפריט Envato Toolkit בלוח המחוונים.

הגדרת ערכת הכלים של Envato WordPress

התקנת התוסף הינה קלה מאוד מאחר וכבר יש לך את מפתח Envato API שלך. פשוט לחץ על ערכת הכלים של Envato פריט בתפריט במרכז השליטה שלך והזן את שם המשתמש Envato ואת מפתח ה- API שלך. לאחר מכן להציל ההגדרות שלך.

הוסף את מפתח ה- api שלך

לאחר שנשמר, ערכת הכלים צריכה לזהות את מפתח ה- API שלך ולהציג את כל הרכישות שלך ב- Themeforest. אם התוסף אינו מזהה את מפתח ה- API שלך, ייתכן שהמפתח שלך עדיין חדש מדי. זוכר שציינתי שזה יכול לקחת כמה דקות או כמה שעות? נסה לנקות את הקובץ השמור או לרענן את הדפדפן שלך, ואם זה לא עובד, חכה לו שלנו על ידי קריאת הבלוג של וורדפרס למשך שעה ונסה שוב בעוד שעה.

ראה-כל-רכישות

לכן, ברגע שמוצגת רשימת הרכישות שלכם תוכלו להתקין ולעדכן את ערכות הנושא Themeforest שלכם ישירות ממרכז השליטה. משמעות הדבר שאינך צריך להיכנס ל- Themeforest כדי לבדוק אם יש עדכוני נושא – אתה יכול לעדכן במהירות, בקלות ובאופן אוטומטי את העיצובים שלך במקום.

עדכן אוטומטית את העיצובים שלך

כל שעליכם לעשות כדי לעדכן נושא זה לחצו על עדכן אוטומטית קישור לנושא זה בערכת הכלים שלך. התוסף יבקש ממך לאשר את העדכון שלך. זה כדי להזכיר לך שאם ערכת את גיליון הסגנונות שלך או קבצי ליבה אחרים מבלי להשתמש בנושא של ילד, תאבד את השינויים שלך. אל תדאגו מאפשרויות הסטיילינג שהגדרתם בהתאמה אישית של WordPress Theme או בחלונית אפשרויות העיצוב – אפשרויות אלה לא יבוצעו על ידי עדכון העיצוב שלכם..

אישור עדכון

מכיוון שאתה תמיד פועל לפי שיטות העבודה המומלצות והשתמשת בערכת נושא לילד בכל שינוי בקוד העיצוב, לחץ בסדר לעדכון הנושא שלך. בשלב הבא תראה מסך עדכון אליו היית רגיל.

עדכון נושא

לאחר השלמת העדכון, אם תחזור לכרטיסיית כלי הכלים של Envato, תראה שהנושא שלך מעודכן כעת..

ערכת כלים עדכנית

זהו זה. קל נכון? פשוט בדוק את דף Github של כלי Envato וורדפרס מדי פעם לראות אם יש עדכון לפלאגין. כרגע הוא אינו כולל עדכון אוטומטי כך שלא תראה התראה על עדכון בלוח המחוונים של וורדפרס.

זה תמיד רעיון טוב לעדכן באופן מלא את העיצובים שלך מכיוון שכותבים לעתים קרובות מתקנים באגים, מתעדכנים עבור הגרסה האחרונה של WordPress ומוסיפים תכונות חדשות. יש לקוות כי הדרכה מהירה זו תעזור להקל על עדכון הנושאים Themeforest שלך!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me