מדריך ה- DNS האולטימטיבי ל- WordPress

מדריך ה- WordPress האולטימטיבי

DNS מייצג מערכת שמות דומיינים שהיא, ניחשתם נכון, מערכת המשמשת לבקרת הדומיינים שלכם.


DNS יכול להיות נושא מאיים אם אינך מפתח, אני צריך לדעת, לפני שנים הייתי חושש שאצטרך לבצע שינויים ב- DNS! יש המון רשומות שונות עם מספרים, שמות וערכים והמערכת יכולה להיות קצת מדהימה אם אתה חדש בה.

אך אל תפחדו, איש ה- DNS כאן! כאן כדי לפזר את הסבך הבלתי נגמר של רשומות A, שרתי שמות וערכי MX שעלולים לגרום לכאב ראש עבור כל כך הרבה מכם.

מה זה DNS?

אני יודע שאמרתי שזה מיועד למערכת שמות דומיין, אבל זה כנראה עדיין לא אומר הרבה למתחילים, אז הנה אנלוגיה פשוטה. DNS הוא כמו ספר הטלפונים של האינטרנט. שמות דומיינים מאוחסנים בספר הטלפונים, ומומרים לכתובות IP באמצעות מערכת ה- DNS כדי להגיש אתרים למבקרים בהם.

ככל שמדובר בעבודה עם וורדפרס, בדרך כלל משתמשים ב- DNS כדי להתייחס למה שמציג הדומיין שלך כאשר מישהו מבקר בו, וכיצד הוא מתקשר עם שירותים שונים. לדוגמה, רשומת הרשומה שלך קובעת היכן מתארח אתר האינטרנט שלך רשומות MX נהל את הדוא”ל שלך.

אם רשומת הרשומה שלך מצביעה על כתובת ה- IP של חשבון האירוח שלך ב- WP Engine (וקבצי האתר והסיסמה שלך נמצאים שם) הדומיין שלך יציג את אתר ה- WP Engine שלך ​​בעת ביקורו, אלא אם לא קיימים כללים אחרים..

רישום דומיין

כדי לנהל DNS, ראשית עליכם להיות בעלי דומיין, אז נתחיל בתהליך רישום הדומיין שהוא פשוט מאוד.

כדי לרשום דומיין, אתה צריך לבקר מישהו שמוכר אותם, כמו Namecheap. Namecheap מציעים הגנת פרטיות בחינם בכל התחומים, כך שהם הבחירה הטבעית אם לא אכפת לך להפריד את הדומיינים שלך מהאירוח שלך..

רישום תחום של Namecheap

כשמדובר ברישום דומיינים, אתה יכול לעשות אחד משני דברים:

 1. רשום את הדומיינים שלך עם מישהו כמו Namecheap וארח את האתר שלך במקום אחר.
 2. רשום את הדומיין שלך באותו מקום שרכשת אירוח.

יש אנשים שממליצים לארח את אתרי האינטרנט שלך במקום אחד ולאחסן את הדומיינים במקום אחר, למטרות אבטחה. לאחר מכן, יהיה קשה למישהו להשיג שליטה על אתר האינטרנט שלך ועל התחום בו זמנית, בתיאוריה.

יש לי לקוחות שמעדיפים לשמור הכל תחת קורת גג אחת על מנת להקל על השימוש. זה באמת תלוי בהעדפה האישית, ואילו שכבות אבטחה נחוצות תלוי בכמות האנשים שתהיה להם גישה לחשבונות שלך, ובאיזו יכולת.

ניהול DNS

ניהול DNS מנוהל מכל מקום בו שרתי שמות לגור. אם שרתי השמות שלך מתגוררים אצל רשם הדומיינים שלך, פשוט התחבר לגישה לקטע דומיינים, או ערוך DNS עבור תחום מסוים..

אם אינך יודע אילו שרתי שמות עדיין ולא ערכת אותם, תוכל להתחבר למקום בו רשמת הדומיין שלך כדי לערוך את ה- DNS שלך.

בכל מקום שאתה רוכש את הדומיין שלך, וודא שיש לך שליטת תחום מלאה. חלק מהספקים הזולים יותר בשוק אינם מספקים שליטת תחום מלאה כך שלא תוכלו לנהל את כל רכיבי ה- DNS שלכם. זה משהו שיש לברר עם התמיכה לפני ביצוע רכישה אם אינך יכול לאמת זאת מאתר המכירות.

כשמדובר בניהול DNS של וורדפרס, ישנם 4 רשומות ראשוניות שסביר להניח שתעבוד איתן.

סוגי רשומות DNS

רשומות

בקרת רשומות היכן מצביע האתר שלך. הכוונת דומיין אומרת לדומיין להציג את האתר שנמצא במיקום כתובת ה – IP. אתה יכול להשתמש ברשומת A כדי להפנות את הדומיין שלך לאתר שמתארח במקום אחר, מבלי לשנות את שאר הרשומות.

שרתי שמות

שרתי שמות שולטים באיזה ספק אחראי ל- DNS תחום. במילים אחרות, אם תשנה את שרתי השמות שלך אתה מאפשר לספק אחר לנהל את ה- DNS שלך. שינוי שרתי שמות יאפשר לספק אחר לנהל את כל הרשומות המשויכות.

בהתאם לאופן בו אתה משנה שרתי שמות, חלק מרישומי ה- DNS שלך עשויים להישבר, אך ניתן לשמור את הרשומות שלך זהות תוך העברת שרתי שמות לספק אחר. השתמש תמיד בזהירות רבה בעת החלפת שרתי שמות מסיבה זו ואם אתה עדיין בספק, בקש עזרה.

רשומות CNAME

לרוב משתמשים ברשומות CNAME בכדי לכנות כתובת IP אחת לאחרת, למשל כאשר ברצונך שנקודת ה- WWW שלך תצביע על רשומת @ A שלך. במילים אחרות, הגדר את www.yourwebsite.com להצביע על yourwebsite.com.

רשומות MX

רשומות MX מנהלות את דוא”ל הדומיינים שלך, מאיפה הוא מגיע ואיך הוא מתקבל. השימוש ב- G Suite לצורך אימייל הוא מגמת דוא”ל פופולרית למשל, שתחייב שתגדיר את רשומות ה- MX שלך לאלו הדרושות ל- G Suite.

דומיינים מצביעים

הפניית שם דומיין היא המשימה הנפוצה ביותר הקשורה ל- DNS אותה אני מבצע. זה כרוך בשינוי התחום הקלטה לכתובת IP שונה, כך שהדומיין יטען אתר המאוחסן במקום אחר.

כמה דוגמאות לכך שאולי תצטרך לכוון דומיין הן:

 • שם הדומיין שלך מאוחסן במקום אחר לאתר שלך
 • אתה רוצה להעביר את האתר שלך לספק אירוח אחר
 • יש לך שמות דומיין מרובים שכולכם רוצים להצביע על מקום אחד

כיצד להפנות דומיין

A ו- CNAME

להלן הוראות שלב אחר שלב להפניית דומיין:

 1. ראשית כל, להבין מה יקרה אם תשנה את כתובת ה- IP של רשומת ה- A שתצביע את התחום שלך. האתר הקיים שלך יפסיק להופיע למשתמשים, ולאחר ש- DNS שלך יתפשט (עודכן), האתר שיש לך בכתובת ה- IP החדשה יציג למשתמשים שלך.
 2. אתה צריך את כתובת ה- IP, או את כתובת ה- IP המשותפת מחשבון אירוח היעד. ניתן לגשת לכך באמצעות כניסה ל- cPanel ובדיקת הסטטיסטיקות המוצגות בצד שמאל בדרך כלל.
 3. חייב להיות אתר מוגדר כהלכה של וורדפרס בחשבון האירוח החדש, עם הקבצים המאוחסנים באמצעות הדומיין שלך כתיקיית המשנה, או ב- public_html אם זה רק הדומיין שבחשבון..
 4. גש ל- DNS של הדומיין אליו ברצונך להצביע, ושנה את רשומת ה- A עבור @ ו- WWW. קבע את הערך עבור @ ו- WWW לכתובת ה- IP המשותפת שקיבלת מ- cPanel המארח שלך. לחלופין, אם יש כינוי CNAME עבור WWW והערך שלו שווה ל- @, פשוט שנה את רשומת @ וה WWW יתעדכן אוטומטית.

הפניית דומיין מחדש

ניהול ניתוב DNS

לא ממש כמו הפניית דומיין, הפניית דומיין כרוכה בשימוש בהגדרת קביעות להפניה מחדש קבועה 301 בתוך ה- cPanel שלך..

הפניות מחדש של DNS

ההשפעה זהה בכך שאם משתמש מבקר ב- old-domain.com הוא יישלח ל- new-domain.com, אך ההבדל טמון בדרך זו.

זה משהו שיש לדון בו עם מומחה ה- SEO שלך, אם SEO מהווה דאגה עבורך בעת ניהול ההפניות שלך.

ניהול דומיינים של תוספות

האם ידעת שאתה יכול לארח מספר אתרים בתוכנית אירוח אחת? אם לא עשית זאת, אתה מוכן לפינוק!

דומיין נוסף הוא כל תחום שנוסף לתוכנית האירוח שלך שאינה הדומיין הראשי, שהוא התחום שפתחת איתו את החשבון..

לדומיינים של תוספות יש תיקיות משנה משלהן בחשבון האירוח שלך, ולכן הן קיימות באופן עצמאי מהאתר הראשי שלך, שיש בו את הקבצים שלו בשורש חשבונך ב- public_html.

כדי לנהל את ה- DNS של תחום נוסף, תצטרך לבצע את הצעדים הבאים

 1. תוסף דומיין לתכנית האירוח שלך. ניתן לעשות זאת על ידי גישה אל ה- cPanel שלך ולחיצה על הקטע ‘דומיינים של תוספות’. לגבי תת-דומיין, אם אינך מתכנן להשתמש בזה, הגדר אותו ל’בדיקה ‘או ​​משהו דומה.
  דומיינים של תוספות DNS
 2. קבע את רשומת ה- A לתחום ההרחבה כך שערכו שווה ל כתובת IP משותפת מתוכנית האירוח שלך
 3. ודא שקיים כינוי CNAME עבור רשומת WWW, או צור רשומת A עבור WWW והפוך את הערך הזה לשווה לכתובת ה- IP המשותפת של תוכנית האירוח שלך.

נחמד ופשוט נכון? זכור מוקדם יותר כי דנו בדרכים השונות לשינוי רשומות DNS. רשומת ה- A מנהלת את מה שמוצג כאשר הביקור בדומיין שלך, כך שזו שיטה פשוטה לארח אתר כדומיין הרחבה כאשר הדומיין מנוהל במקום אחר..

שינוי שרתי השמות שלך

כפי שגילינו קודם, שרתי השמות שלך מקצים שליטה על ה- DNS שלך לספק. שינוי שרתי השמות עבור דומיין מעניק לספק אחר אפשרות לנהל את ה- DNS.

אז בואו נלך בין השלבים לשינוי שמות השמות של דומיין, במקרה שתרצו לעשות זאת.

 1. גש ל- DNS של הדומיין שלך על ידי כניסה לכל מקום בו מאוחסן הדומיין ולחץ על ‘ניהול תחום / ניהול DNS’ או על ידי לחיצה על הדומיין אם הוא נמצא ברשימה של תחומים.
 2. מצא את סעיף שרתי השמות.
 3. הזן את שרתי השמות של ספק היעד ולחץ על עדכן.
  ניהול שמות

במידת האפשר, בחר באפשרות המאפשרת לך לשמור על DNS זהה בעת החלפת שרתי שמות, כך שהכל יקרה במקרה זה הוא שאתה נותן לספק אחר אפשרות לבצע שינויים ב- DNS בעתיד..

לתשומת לבך, שינוי של שרתי שמות יכול לארוך עד 24 שעות כדי לשנות במקרים מסוימים ובזמן זה ה- DNS שלך לא ניתן לניהול.

ריבוי DNS

בפעם הראשונה שתתקשר למארח שלך כשהאתר שלך יירד, סביר להניח שתשמע את המילה ‘מתפשט’ או ‘התפשטות’ שהושלכה לעברך הרבה כשהוא מציע פתרונות או תיקונים מדוע האתר שלך נפל..

ריבוי הוא מילה טכנית ל’עדכון ‘. מה שאומר ספק האירוח שלך הוא ש- DNS שלך “מתעדכן”, מכיוון ששינוי ב- DNS שלך (אם הבעיה קשורה ל- DNS, שהיא לעתים קרובות היא).

כדי ששינוי DNS ישתקף על ידי ספקי שירותי אינטרנט ברחבי העולם, לוקח זמן ‘להתפשט’. לוקח ספקיות אינטרנט בארצות שונות ‘לבצע צ’ק-אין’ באתר שלך ואז לעדכן את הצמתים שלהם כדי לפתור את הגירסה החדשה של האתר שלך עבור אנשים שמבקרים בו, לשטוף את המטמון שלהם המכיל את הגרסה הישנה של האתר שלך.

חברות אירוח יגידו לך שהפצת DNS יכולה לארוך עד 48 שעות. הסיפור האמיתי הוא שכמעט אף פעם לא לוקח כל כך הרבה זמן. מניסיוני התפשטות DNS היא לרוב מיידית או מתרחשת תוך מספר דקות. לפעמים עד שעות ה- DNS שלך יכול להתעדכן בכל מקום בעולם, אך בדרך כלל התהליך מתחיל להתרחש תוך דקות ברוב המקומות.

ככלל אצבע אם תשנה את ה- DNS שלך ולא תראה שום דבר באמצעות כלי הפצת DNS תוך שעה, הייתי מציע לך לבדוק שוב עם ספק האירוח שלך אם יש בעיה..

ריבוי DNS

אבל לעולם אל תפחד, יש כלי פשוט שנקרא מה ה- DNS שלי אתה יכול להשתמש בכדי לבדוק את מצב הפצת ה- DNS שלך בכל זמן נתון. פשוט הקלד את שם התחום שלך ובחר את הרשומה שברצונך לבדוק באמצעות התפריט הנפתח.

אז אם רצית לבדוק את רשומת ה- A עבור הדומיין שלך, הקלד באתר האינטרנט שלך – ולחץ על חיפוש, שכן רשומת ה- A נבחרת כברירת מחדל..

אתה יכול להשתמש בכלי זה כדי לבדוק רשומות A, רשומות MX, שרתי שמות שאתה שם את זה.

הקשר בין דומיינים למייל

מוקדם יותר הסברתי את זה רשומות MX לנהל דוא”ל עבור דומיין, וזה די פשוט.

עם זאת, דבר שאנשים מתעלמים ממנו לעיתים קרובות הוא העובדה שניתן להחליף את רשומות ה- MX שלך על ידי שינוי שרתי השמות, מה שעלול לשבור את הדוא”ל שלך..

שבירת שיא MX נפוצה לרוב בעת מעבר לשרת שמות או בעת העברת תחום. כאשר מבצעים אחד מהדברים לעיל, חיוני שתוודא ש- DNS של הדומיין שלך יישאר זהה, במיוחד רשומות ה- MX אם אתה צופה בדוא”ל. במקרים רבים בעת מעבר לשרת שמות או ביצוע העברת דומיין, ניתנת לך האפשרות לשמור על ה- DNS מחשבון ההעברה.

כאמצעי זהירות, תמיד קח צילום מסך של DNS של תחום בעת מעבר לשרת שמות או העברת דומיין, כך שתוכל לשחזר אותו ידנית אם משהו נשבר או לא עובד כמתוכנן..

בעת שינוי שרתי שמות ה- DNS שלך יכול לצלוח ל- DNS המחדל של חברת אירוח. לדוגמה, לאחרונה עסקתי בנושא בו דומיין מנוהלים באמצעות שמות שמות באמצעות חברת אירוח אך נרשם ב- GoDaddy. היינו צריכים להחליף את שרתי השמות ל- GoDaddy כך שניתן יהיה לנהל שוב את ה- DNS משם.

כפי שהיה לי ניסיון קודם בתהליך זה, ידעתי ש- DNS יוגדר כ- DNS של ברירת המחדל של GoDaddy ברגע ששרתי השמות יעודכנו לשימוש בשרתים של GoDaddys. ידעתי שזה יביא למעשה את אתר האינטרנט וישבור את המיילים מכיוון שרשומת ה- A הייתה מוגדרת לחנייה ורשומות ה- MX מוגדרות לברירת המחדל של GoDaddy, ולא ל- G Suite. אז הייתי צריך ליצור ידנית את רשומות ה- A ו- MX שהעתקתי מהמארח הישן. למרבה המזל זהו תהליך מהיר מאוד ובדרך כלל ניתן לעשות זאת לפני ש- DNS שלך מתפשט אם אתה בכדור.

הקשר בין מטמון ל- DNS

זיכרון מטמון הוא חרב פיפיות, זה יכול להניב עליות מהירות רבה עבור אתר האינטרנט שלך, אך גם יכול להיות גורם לתסכול כשמדובר ב- DNS וצפייה ב’גרסה החיה האמיתית ‘של האתר שלך..

זיכרון המטמון של וורדפרס מאחסן גרסה של אתר האינטרנט שלך ומציג אותה בפני המבקרים שלך, ומאיץ את התהליך מכיוון שכבר יש גרסה טעונה מראש של האתר שלך להצגה.

הבעיה עם זה היא כאשר אתה מבצע שינויים באתר שלך שאינם תואמים את גרסת המטמון, בסופו של דבר אתה מציג גרסה ישנה של האתר שלך..

זה יכול להיות מתסכל כשאתה מתמודד עם DNS במקרים שאתה צריך לראות איך נראה האתר שלך בעת טעינתו ממיקום אחר, כלומר מארח חדש.

נניח שזה עתה שינית את רשומת ה- A והכוונת את האתר שלך למארח חדש. נראה כי הכל טוב, אך ייתכן שתצפה בגרסת המטמון של האתר שלך ויכולות להיות שגיאות בהצגה למשתמשים שלא ביקרו באתר שלך בעבר, מכיוון שהם לא נכנסו לגירסת המטמון..

זו הסיבה שחשוב להבין את המטמון וכיצד לשטוף את המטמון שלך. שטיפת המטמון משמעה לרוקן את הקובץ השמור, כך שניתן לגזור (לטעון מראש) גרסה עדכנית חדשה של האתר שלך ולהגיש אותה למבקרים. זה אמור לגרום לכך שהגרסה הנוכחית החדשה של האתר שלך תופיע גם לך וגם לכל מי שמבקר בו.

כדי לנקות את המטמון, תצטרך לבצע את הצעדים הבאים:

 1. ראה כמה מטמונים אתה צריך לנקות. אם יש לך תוסף מטמון, זה מטמון אחד. יתכן שיש לך מטמון שרת, לדוגמה, מארחים רבים מטמונים במטמון ברמת השרת. יכול להיות שיש גם א מטמון CDN דרך Cloudflare אם האתר שלך משתמש ב- Cloudflare. עיין במדריך המלא שלנו לניקוי המטמון של וורדפרס לקבלת פרטים נוספים.
  ניקוי מטמון התוסף
  מטמון שוטף
 2. יש לשטוף כל אחד מהמטמון שלך. אם אתה משתמש בתוסף, תהיה אפשרות ב- CMS בתוך הגדרות / כלים או בתוך לוח מחוונים של וורדפרס. קטע עבור התוסף הזה. עבור מטמון השרת שלך, עשה זאת בתוך ה- cPanel שלך וב- Cloudflare, זה יכול להיעשות דרך הקטע ‘מטמון’..
  מטמון Cloudflare
 3. קשה לרענן את האתר שלך. רענון קשה עבור Google Chrome נעשה על ידי לחיצה על CTRL ואז לחיצה על כפתור הרענון. זה יטען את האתר שלך ללא מטמון, ובמקרים רבים אמור להראות לך את המצב הנוכחי של האתר שלך. אם מדובר בשינוי DNS חשוב במיוחד שאתה מנסה לפקח עליו, הייתי ממליץ לך גם לנקות את המטמון והעוגיות שלך ואולי לנסות להציג את האתר במכשיר עליו מעולם לא נצפה קודם רק כדי להיות בטוח, בנוסף לכל השלבים למעלה.

ניהול DNS באמצעות CDN

רשת למסירת תוכן, או CDN בקיצור, היא רשת שרתים ומרכזי נתונים הפזורים ברחבי העולם שמגישים למבקרים שלך גרסה של אתר האינטרנט שלך ממרכז הנתונים הקרוב ביותר אליהם..

הרשה לי להסביר. נניח למשל שהאתר שלך מתארח בשרת שממוקם בלונדון. אם מבקר מארצות הברית נוחת באתר האינטרנט שלך, עליו לגשת לשרת שבסיסו בלונדון שיחזיר להם את הנתונים הדרושים להם כדי לטעון את האתר שלך..

אם האתר שלך משתמש ב- CDN כמו Cloudflare, מבקר זה יופנה לשרת קרוב יותר אליו מבוסס בארצות הברית. פירוש הדבר שהאתר שלך נטען מהר יותר והם לא צריכים לחכות לנתונים שיגיעו אליהם מלונדון.

זה נשמע מבריק ובעיקר זה, אבל זה מוסיף נדבך נוסף של מורכבות לניהול ה- DNS שלך. מכיוון ששירותים כמו Cloudflare הפכו פופולריים מאוד, אני מוצא את עצמי לעיתים קרובות עוזר ללקוחות שלי לנווט בנושאי DNS בהם מעורב Cloudflare, וזו הסיבה ששילבתי עבורך את החלק הזה כדי לפתור את כאבי הראש שלך ב- DNS הקשורים ל- CDN..

איך זה עובד?

בעיקרון, כדי לגרום ל- Cloudflare לעבוד, עליך לתת להם לנהל את שרתי השמות שלך. זוכר קודם לכן דיברנו על שרתי שמות שקובעים מי מנהל את ה- DNS של תחום?

משמעות הדבר היא שאם תבצע שינויים ב- DNS שלך מחוץ ל- Cloudflare הם לא ייכנסו לתוקף. זו הסיבה לכאבי ראש רבים עבור אלה שאינם יכולים לעטוף את הראש סביב עבודתם של שרתי שמות.

מכיוון ש- Cloudflare אחראי על ה- DNS שלך בזמן שאתה משתמש בו, עליך לערוך את ה- DNS שלך ב- Cloudflare כדי שינויים ייכנסו לתוקף.

הגדרות DNS של Cloudflare

אם תשנה את שרתי השמות שלך למארח או לרשם הדומיינים שלך Cloudflare יפסיק לעבוד ותוכל שוב לבצע שינויי DNS מאחד מהמיקומים האלה.

אם אינך בטוח מה קורה עם שרתי השמות שלך, תוכל להשתמש מה ה- DNS שלי לבדוק. כל שעליך לעשות הוא לבחור NS בתפריט הנפתח בתמונה למטה.

שרתי שמות עננים

טיפ מקצוען: תצוגה מקדימה של שינויים ב- DNS

ועכשיו הגיע הזמן לטיפ מקצוענים שמפתחים וחברות אירוח שלכם יודעים עליהם, אך לא משתפים אתכם לעתים קרובות.

באמצעות קובץ המארחים אתה יכול להציג תצוגה מקדימה של שינויים ב- DNS לפני שאתה מבצע אותם בפועל. זה שימושי במיוחד בעת העברת האתר שלך למארח חדש.

hosts.cx

קובץ המארחים שלך ממפה מארח לכתובות IP, ניתן להשתמש בו כדי לגרום למחשב שלך להציג אתר כאילו הרשומה שלו נקבעה למשהו שהוא לא. עם זאת, hosts.file יכול להיות מעט מבלבל / מסורבל, כך שיש כלי מקוון שתוכל להשתמש בו אפילו יותר קל לקרוא hosts.cx

באמצעות hosts.cx כדי להציג תצוגה מקדימה של DNS מעודכן

כלי זה יאפשר לך לצפות ולערוך את האתר שלך במארח אחר, מבלי לעדכן את רשומת ה- A שלך. הוא עושה את כל מה שקובץ ה- hostes עושה, בלי שום טרחה.

לשימוש ב- hosts.cx, בצע את הצעדים שלהלן:

 1. שכפל את האתר שלך למארח החדש שלך. וודאו שהקבצים ומסד הנתונים מיוצאים ומתקינים כראוי, וכי עקוב אחר הצעדים הנחוצים לחיבור הקבצים והמאגר (עריכה .wp-config וכו ‘)
 2. פתח את hosts.cx
 3. לאחר הגדרת אתר האינטרנט שלך על המארח החדש שלך, תפוס את כתובת ה- IP המשותפת מחשבון cPanel של המארח החדש שלך.
 4. במקום בו היא מבקשת כתובת שרת ב- hosts.cx, הדבק את כתובת ה- IP המשותפת
 5. עבור שם אתר ב- hosts.cx, הקלד את שם הדומיין של האתר שלך
 6. לחץ על ‘קבל את כתובת האתר לבדיקה שלי’ ותוכל לצפות בתצוגה מקדימה של האתר שלך כפי שהוא יתבצע באמצעות המארח החדש שלך

מה שמאוד מגניב בכלי הזה הוא שהוא מאפשר לבצע ניפוי באגים ולבצע שינויים באתר שלך במארח החדש, מבלי להצביע עליו.

אתה יכול להיכנס ללוח המחוונים של וורדפרס באמצעות כתובת האתר hosts.cx שנוצרה וכל מה שתעשה יישמר בקבצים / מסד נתונים כאילו האתר שלך חי כבר על המארח החדש. זה חיוני לחלוטין להעברות וורדפרס עדינות והוא כלי בו אני משתמש באופן קבוע.

מבט מהיר של DNS

לסיכום, להלן הנקודות החשובות ביותר שיש לקחת ממאמר זה ולהחיל אותו בעבודה עם DNS של WordPress.

 1. לרוב נעשה שימוש בתיעוד ה- ‘כדי להפנות’ את האתר שלך לספק אירוח כדי להציג שם אתר.
 2. אם יש לך ספק כשאתה משנה DNS שאתה לא מציג את התוצאה הצפויה, נקה את המטמון שלך בשרת, בתוסף וברמת CDN (אם יש לך כזה).
 3. רוב הפצת ה- DNS מתרחשת תוך דקות עד שעה. הנחיות מציינות שיכולות לארוך עד 24 שעות, אך אם לא ראית שינויים במהלך השעה יש לשטוף את כל המטמון שלך ולבדוק שוב עם תמיכת האירוח שלך שהכל עובד כמתוכנן ושום דבר לא מונע את התהליך.
 4. השתמש תמיד ב hosts.cx כדי להציג תצוגה מקדימה של השינויים שלך ב- DNS לפני שתבצע אותם באתר / התחום החי. אתה יכול להשתמש ב- hosts.cx כדי לבצע איתור באגים / תיקון כל בעיה במקום צורך ל”כבאי אש “באתר האינטרנט החי.
 5. אל תשכח להוציא מחדש אישורי SSL באמצעות ‘Let Encrypt’ בעת מעבר למארח חדש.

יש לך שאלות לגבי שינוי או ניהול ה- DNS שלך? או אולי יש לך כמה טיפים להוסיף? השאירו תגובה למטה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me