CrowdFund את הפרויקטים שלך באמצעות WordPress

CrowdFund את הפרויקטים שלך באמצעות WordPress

Crowdfunding התפוצץ בשנים האחרונות, עם ההצלחה של אתרים כמו קיקסטארטר ו אינדיגוגו.  אם השתמשת אי פעם באתר מימון קהל (כיוצר או כקבוצה), תדע כמה הם יכולים להיות שימושיים כדי לקבל מימון. עם זאת, בסופו של דבר אתה מתמודד על תשומת לב עם אלפי פרויקטים חיים אחרים.


במקום להתנדנד לתפקיד בקרב כולם, מדוע לא ליצור אתר וורדפרס לפרויקט שלך ולאפשר לקהל שלך לממן אותו ישירות? זה לא קשה כמו שהיית מצפה. כל מה שאתה צריך זה התקנת וורדפרס בהארחה עצמית ותוסף בחינם.

בפוסט זה נדון ביתרונות השימוש באתר וורדפרס שלך בכדי לממן את הפרויקטים או השירותים שלך. ואז נדבר על איך להשתמש בתוסף בחינם כדי להפוך את האתר שלך לפלטפורמת התרמה. נתחיל!

מה זה מימון במימון (ואיך זה מועיל לך)

עמוד הבית של אינדיגוגו.

Crowdfunding מאפשר לך לגייס את הכסף הדרוש לך כדי ליצור מוצר או שירות, על ידי קבלת תרומות מגיבויים. זהו תהליך די פשוט בו אתה מציג לראשונה את הפרויקט שלך, ואנשים או עסקים (תומכים או משקיעים) יכולים לספק את הכסף שאתה צריך כדי להשיק אותו..

ישנם יתרונות רבים של שימוש בשיטה זו, כולל:

 • אתה מקבל כספים מקדימים שיעזרו לך לפתח את המוצר או השירותים שלך.
 • זה יעיל יותר מאשר מימון מסורתי.
 • תוכל ליצור הוכחה חברתית ומתיחה למוצר או לשירות שלך.
 • זה מאפשר סיעור מוחות מצד תומכים ותורמים, בכדי לעזור לכם לצמצם את רעיון הפרוייקט המקורי שלכם.
 • לעתים קרובות תקבל חשיפה ושיווק מדיה טובים יותר עבור הפרויקט שלך.

ישנם סוגים רבים של פרויקטים שיכולים להרוויח מימון קהל. ברור שמוצרים פיזיים מושלמים לתהליך זה. עם זאת, אתה יכול לממן כל דבר, החל ממוצרים דיגיטליים כמו משחקים או אפליקציות סלולריות וכלה בפרויקטים לקולנוע וטלוויזיה.

הכירו את התוסף WP תרומת WordPress

תוסף WP תרומת WordPress

WP Crowdfunding הוא תוסף מבוסס WooCommerce המאפשר לך ליצור אתר מימון קהל באמצעות WordPress. התוסף זמין בחינם, וכולל גם גרסה בתשלום שגורמת לנעילה של יותר מהתכונות שלו.

היתרון העיקרי של תוסף זה הוא בכך שהוא מפריד בינכם לבין אלפי האחרים המתחרים באתרי מימון ההמון הגדולים. משמעות הדבר היא שאתה שולט בכל היבטי התהליך, ואינך צריך להתמודד עם מתמודדים פוטנציאליים באותה פלטפורמה.

תכונות עיקריות:

 • רישום ייעודי למשתמשים
 • היכולת להכריז על יעד מימון ולהגדיר מחירים מומלצים
 • אפשרויות להצגת תומכים בעמוד בודד, או רשימתם בעילום שם
 • מערכת ארנק מקומית לחישוב, רישום והפצת כספים (פרמיה)
 • מערכות תשלום אלטרנטיביות, כגון PayPal Adaptive ו- Stripe Connect (פרמיום)

מחיר: התוסף בחינם, ותוכלו להוריד אותו מספריית התוספים של וורדפרס. לקבלת תכונות נוספות, קיימת גרסת פרימיום זמינה עבור 149 $.

כיצד להשתמש בתוסף WP Crowdfunding (בשלושה שלבים)

לפני שתבצע שינויים אנו ממליצים לגבות את אתר וורדפרס שלך. לאחר מכן, בצע את הצעדים שלהלן כדי להתחיל!

שלב 1: הורד והתקן WP Crowdfunding

ראשית, ראוי לציין כי הוראות אלה מיועדות לגרסה החינמית של התוסף, אם כי תהליך השימוש בגרסת הפרימיום דומה.

התקן Crowdfunding WP

בלוח המחוונים של וורדפרס, בחר תוספים > הוסף חדש. חיפוש אחר “crowdfunding” ו- WP Crowdfunding אמור להיות התוצאה הראשונה. לאחר שמצאת אותו לחץ על להתקין עכשיו. כאשר התוסף מותקן, בחר הפעל.

WP Crowdfunding הפעל את WooCommerce

לאחר שתפעיל את התוסף, תראה הודעה במרכז השליטה שלך להתקנת WooCommerce אם עדיין לא עשית זאת. זה הכרחי כדי ש- WP Crowdfunding יפעל כראוי מכיוון שמדובר בתוסף WooCommerce, אז התקן והפעל את WooCommerce אם עדיין לא עשית זאת..

שלב 2: הגדרות תוסף WooCommerce ו- WP Crowdfunding Crowdfunding

לאחר שתפעיל את שני התוספים תראה שני פריטי תפריט חדשים במרכז השליטה שלך: אחד ל WooCommerce ועוד עבור מימון המונים. אנו ממליצים מאוד להגדיר תחילה את WooCommerce, מכיוון שכאן תגדיר את מטבע, מיקום, הגדרות משלוח והכי חשוב את הגדרות התשלום. למידע נוסף על שלבים אלה עיין במדריך ההתקנה של WooCommerce שלנו.

אך ברגע ש- WooCommerce יהיה מוכן, תוכלו לעבור להגדרת ip WP Crowdfunding.

הגדרות כלליות

מנהל כספים מאפשר לך לבחור את מטפל המסחר האלקטרוני שלך. מכיוון שתוסף זה בנוי בפלטפורמת WooCommerce, יהיה עליכם להגדיר זאת כפלטפורמת ברירת המחדל שלכם. להלן פירוט של כמה אחרים כללי הגדרות שתרצה לבדוק:

 • סטטוס ברירת מחדל לקמפיין: הגדר את טיוטת ברירת המחדל או המדינה שפורסמה עבור פרויקטים חדשים.
 • מחיר מינימום: מגדיר סכום תרומה מינימלי.
 • מחיר מקסימלי: מגדיר סכום תרומה מקסימלי.
 • מחיר מומלץ: מגדיר סכום תרומה מומלץ.
 • שיטת סיום קמפיין: בחר מה מפעיל את סיום הקמפיין שלך (יעד, תאריך, שניהם, לעולם).

כאשר הוא מותקן, תוסף זה מייצר אוטומטית לוח מחוונים ודף הגשת פרויקט. אם ברצונך להשתמש בדפים מותאמים אישית במקום זאת, יהיה עליך לציין אותם בשני התפריטים הנפתחים הבאים בסעיף זה:

 • בחר עמוד לוח מחוונים: בחר עמוד כדי להחזיק את הקצה הקדמי של לוח המחוונים.
 • בחר דף טופס WooCommerce: בחר את דף טופס ההגשה המותאם אישית שלך.

חשוב גם לערוך את ה- יוצר קמפיין הגדרות אם יש לך מספר משתמשים עם גישה ל backend של אתר האינטרנט שלך. כל שעליך לעשות הוא לבחור בתפקידי המשתמש שברצונך לתת גישה ליצירה ועריכה של מסעות הפרסום שלך במימון קהל.

הגדרות WooCommerce

בשלב הבא, נסתכל על הגדרות WooCommerce כרטיסייה:

WP Crowdfunding הגדרות WooCommerce

כאן תצטרך להגדיר אפשרויות ספציפיות להגדרת WooCommerce שלך. ראשית, בחר אם להציג את פרויקט מימון ההמונים שלך בדף החנות של WooCommerce או לא.

משם אתה יכול לבצע מספר התאמות על ידי הגדרת דפי הרישום והרישום שלך, התאמה אישית של טופס ההגשה שלך בשדות טקסט שונים והחלטה כיצד ייראו הדפים שלך ויכללו. אם יש ספק, בחר את ההגדרות שאתה חושב שאתה רוצה, בדוק את הקצה הקדמי של האתר שלך כדי לראות איך הן נראות.

הגדרות סגנון

הכרטיסייה האחרונה זמינה מיועדת לאפשרויות סטיילינג בסיסיות. השתמש באפשרויות המובנות עבור ערכת צבעים (שהיא צבע מדגיש) ועיצוב כפתורים כדי להתאים אישית עוד יותר את דפי וצורות המימון שלך..

הגדרות שיתוף חברתיות

התוסף WP Crowdfunding מציע גם אפשרויות לאפשר שיתוף חברתי באמצעות טוויטר, פייסבוק, Google+, Pinterest וקישור פנימה. פשוט סמן את התיבות עבור הפלטפורמות החברתיות שתרצה להשתמש בהן..

אחרי שביצעת את ההתאמות האלה, עליך להיות מוכן ליצור את הקמפיין שלך בפועל (הערה – ישנן אפשרויות נוספות לדוא”ל, reCAPTCHA וארנק, כמו גם גישה לדוחות ביצועי קמפיין הזמינים רק עם גרסת הפרימיום של הפלאגין).

שלב 3: צור קמפיין Crowdfunding WP

כדי להתחיל, הוסף קמפיינים בעצמך ישירות באמצעות WooCommerce. פשוט בחר בסוג נתוני המוצר “Crowdfunding” והוסף את המידע שלך.

מוצר WooCommerce WP Crowdfunding

שלב 4: קודי קיצור מימון WP

יהיה עליך להוסיף דף חדש לאתר וורדפרס שלך. מ ה קוד קצר בתפריט הנפתח, בחר את סוג הטופס שתרצה ליצור:

קודי קיצור מימון WP

ואז, בקצה הקדמי תוכלו להתחיל בתצורת הקמפיין עצמו:

טופס הגשת דוגמא.

בנוסף למידע כללי על הפרויקט, תוכלו לכלול כאן סכומי משכון ותגמולים. ברגע שהכל בסדר, לחץ על הגש קמפיין.

לפני שנסתפק, כדאי להזכיר ש- WP Crowdfunding אינו מצריך נושא מיוחד. אז אם כבר יש לך אתר וורדפרס, לא תצטרך לדאוג לשנות את המראה שלו. עם זאת, גרסת הפרימיום כן כוללת נושא בחינם שפותח במיוחד עבור התוסף, שכדאי לבדוק אותו.


יצירת אתר מימון קהל מאפשרת לך לבנות קמפיינים קטנים כגדולים ככל שאתה רוצה, ויש לך שליטה מלאה על כל היבט. בעזרת WP Crowdfunding תוכלו לקבל אתר משלכם לגיוס תרומות אשר מעודד את הקהילה שלכם לממן ולקדם את הפרויקט שלכם..

יש לך שאלות לגבי השימוש ב- WP Crowdfunding ליצירת אתר הפרוייקט שלך? יידע אותנו בפרק ההערות שלהלן!

פתק: זהו פוסט מעודכן שכיסה בעבר את התוסף Crowdfunding מאת Astoundify, שכבר לא קיים.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me