הוסף לוח דיונים בנושא שאלות ותשובות לאתר שלך עם תשובות ה- CM תשובות וורדפרס

עיסוק בדיונים חברתיים הוא חלק כה חשוב מהיום להיות מקוון. זה כמעט חובה. עם זה בחשבון, אם אתה באמת רוצה לטפח דיון על התעשייה או המותג שלך, מדוע לא לכלול פורום דיונים ממש באתר שלך? הודות לתוסף ה- CM Answers של התוספים CM, אתה יכול לעשות בדיוק את זה.


תוסף וורדפרס זה מאפשר למבקרים לפרסם שאלות ותשובות בתוך א הצפת מחסנית סגנון וכניסה באמצעות חשבונות המדיה החברתית שלהם (פייסבוק, Google+ או לינקדאין) לחוויה חלקה.

מה עושה התוסף תשובות CM?

תוסף וורדפרס זה מציע דרך קלה להוסיף פורום דיון לאתר שלך. שלא כמו מערכת הערות מסורתית, CM Answers מעודד באמת את הקמת הקהילה סביב כל נושא שתבחר. אתה יכול לשאול שאלות ספציפיות כדי לבקש משוב מהמבקרים שלך, או שאתה יכול לאפשר למבקרים לשאול שאלות משלהם ולהתחיל דיונים משלהם. זה תלוי בך.

פורום דיונים יכול לשרת מגוון רחב של מטרות, החל מדיון מסורתי, לשאלות ותשובות, וכלה בתמיכה של משתמשים או לקוחות. הוא ממש תכליתי ולא יתקע באתר שלך שלא כמו כמה תוספי דיון אחרים.

קיימת גרסת חינם ופרו של תוסף זה. בואו לקחת קצת זמן עכשיו לבדוק את התכונות הזמינות בכל אחת מהן.

חינם

ה גרסה חינמית של תוסף זה מאפשר להוסיף פורום דיון בסיסי. אתה יכול למתן שאלות ותשובות ולקבל התראות בדוא”ל כשאתה מפרסם חדשות. משתמשים יכולים לבטל את הסכמתם (וגם לא) לקבל התראות. אתה יכול גם לראות ספירת תצוגה וספירת תשובות. יש גם לא מעט אפשרויות התאמה אישית לשינוי התבנית כך שתתאים לצרכי המשתמש שלך. ניתן להצביע לשאלות כדי לשנות את דרגתן ברשימה. התוסף נגיש בתפריט לוח המחוונים:

לוח תשובות CM

קל למתן. הוסף שאלות ותשובות ו / או מתון את השאלות שנוספו על ידי המשתמשים. הערה: התמונה למטה מציגה את גרסת ה- Pro.

CM עונה על שאלות

מקצוען

גירסת ה- CM Answers המורשית עם Pro היא הגרסא שהייתה לי זמן מתמיד איתם, כך על זה אני אדבר הכי הרבה היום. גרסת ה- Pro עולה 29 $ וכוללת את כל מה שזמין בגרסה החינמית וכן תכונות רבות נוספות. ראשית, זו תכונה חדשה לחלוטין של בקרת גישה המאפשרת למנהלי מערכת לקבוע מי יכול לשאול ולענות על שאלות. האפשרויות כוללות כל אחד, משתמשים רשומים, ו לפי תפקיד:

CM עונה בקרת גישה

זה כולל גם תכונה של קודים קצרים המאפשרת לך להוסיף רשימת שאלות עם הקוד הקצר שאלות על cma. אתה יכול אפילו להוסיף לו פרמטרים כך שהרשימה מציגה קבוצה מסוימת של שאלות מחבר מסוים, שהן הפופולריות ביותר וכן הלאה..

גרסת ה- Pro מאפשרת שילוב של מדיה חברתית בכמה אתרים פופולריים, כולל Twitter, Facebook, Google+, LinkedIn ומיקרוסופט לייב. לכל מבקר ניתנת גם גישה ללוח מחוונים בודד המפרט את “השאלות שלי” ו”תשובות שלי “. ניתן להוסיף אותם לדפי פרופיל משתמש באמצעות קודים קצרים.

שילוב יישומונים מאפשר לך להציג רק את השאלות והתשובות שאליה אתה רוצה בכל תחום בעיצוב שבחרת שתומך בווידג’טים, כמו סרגל הצד. ישנן הגדרות לסרגל הצד נגישות בתפריט התוספים:

CM תשובות בסרגל הצד

באפשרותך גם להגדיר הגדרות מתינות ספציפיות בגירסת Pro. הגדרות אלה מאפשרות לך לציין רשימה של אנשים שיכולים לפרסם שאלות ו / או תשובות מבלי שתצטרך לעבור את תהליך ההתמתנות. זה יכול לזרז את הדיון באתר שלך בצורה משמעותית. כמובן, וודא שאתה מספק את הפטורים הללו רק למי שהראו את עצמם אמינים וכשרים:

תשובות CM מתינות

להלן מספר מפרטים נוספים על רישיון ה- Pro שעליך לדעת עליהם:

 • תמיכה רב-אזורית
 • היכולת להציג או להסתיר תצוגות לשאלות ספציפיות
 • כל משתמש מקבל עמוד פרופיל ציבורי שנוצר אוטומטית עם יכולת להוסיף קישור לפרופיל המדיה החברתית.
 • שילוב Gravatar
 • מאפשר קבצים מצורפים
 • היכולת לשנות את סדר הצגת התשובות.
 • תמיכה באייאקס
 • תמיכה בתג
 • היכולת להוסיף שאלות “דביקות” המופיעות בראש כל השאלות ו / או התשובות ומודגשות על ידי צבע רקע שאתה מציין.
 • תמיכה בקטעי קוד.
 • התאמה אישית של Permalink
 • היכולת להפוך תשובות CM כדף הבית של האתר שלך.
 • יישומון לשיתוף חברתי לדפי שאלה.
 • הודעת הכרת התודה CM תשובות מוסרת מכותרת התחתונה
 • היכולת לערוך שאלות ותשובות לאחר פרסומם באתר.

אתה יכול גם להוסיף הצהרת אחריות שמשתמשים באתר שלך בפעם הראשונה יראו. ניתן להתבקש מכל משתמש לקבל את התנאים וההגבלות באתר שלך:

הצהרת CM תשובות

הקמת לוח דיונים

לאחר שהכרתי את התכונות של CM Answers, תהליך ההגדרה היה פשוט להפליא. הגדרות לוח המחוונים הן אינטואיטיביות וקלות למעקב. פשוט לחץ על כל כרטיסייה כדי להמשיך למסך הבא של אפשרויות ההתאמה האישית:

הגדרות CM תשובות

אתה יכול להתאים בקלות את האופן שבו השאלות והתשובות נראות עבור משתמש הקצה. פשוט לחץ על הכרטיסייה “מראה”:

מראה תשובות CM

תוצג בפניך אפשרויות רבות החל משינוי אופן זיהוי השאלות, למספר השאלות המופיעות בכל עמוד, להצגת ספירת תצוגה ועוד.

אם משתמשים מצטרפים לקבלת התראות כאשר שאלות ותשובות חדשות פורסמו באתר שלך, אתה יכול לוודא שהודעת הדוא”ל משקפת כראוי את המותג שלך:

הודעות תשובות CM

מה שמצאתי שהכי טוב הוא ללחוץ על כל אחת מהכרטיסיות ולראות אילו אפשרויות זמינות. הגישה המידתית תאפשר לך לקבל מושג טוב יותר מה אתה יכול להשיג באמצעות תוסף זה וכיצד תוכל להתאים אותו להתאמה לצרכים הספציפיים של האתר שלך..

מבחינת הוספת תוכן זה לא יכול להיות פשוט יותר. קישור השאלות לתוסף שניתן לראות בצד ימין של לוח המחוונים של וורדפרס מעביר אותך למסך הבא:

CM עונה על שאלות

מכאן כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על “הוסף שאלה” ותוכל להזין את שאלתך, לסווג אותה ולהוסיף תגיות. התוצאה הסופית תיראה כך. שימו לב לצבע הרקע השונה בשאלה “הדביקה” בחלקה העליון:

שאלה_תמונה

תפריט התשובות מציע ממשק דומה. דף התשובות ייראה דומה לזה עבור משתמשי הקצה, שם הם מתבקשים לתרום:

תמונה ראשונה

חזרה בהגדרות, תחת הכרטיסייה “אשכול” אתה יכול לשנות את אופן הצגת השאלות והתשובות:

חוט תשובות CM

כפי שאתה יכול לראות, אתה יכול להפעיל או להשבית קבצים מצורפים, להגדיר גודל קובץ מקסימלי, להפעיל דירוגים וכן הלאה.

התאמה אישית של הופעת שאלות ותשובות, פורום דיון או פורום התמיכה שלך היא פשוטה ופשוטה עם תוסף זה.


למרות שקיימים תוספי דיון רבים, התוסף CM Answers משתלב היטב עם וורדפרס ומעניק למנהלים וגם למשתמשים דרך פשוטה לקיים אינטראקציה. מנהלים ימצאו בהתאמה אישית של הפורום תהליך פשוט שניתן לשנות אותו בגחמה. המשתמשים ימצאו את חווית הסיום כנעימה להסתכל עליה ופשוטה לתרום לה. מכיוון שחלק מרכזי במעורבות מקוונת בימינו הוא עידוד השתתפות מצד המבקרים שלכם, תוסף זה נראה דרך נוחה לעודד דיון, גם כשאתם לא בסביבה להתמתן ישירות.

התוסף הזה מתיישב היטב עם התוסף CMT טיפים של מילון מונחים עליו דיברנו זמן מה אחורה. שתיהן קלות לשימוש והופכות את זה לנקודה להפוך את אתרי וורדפרס לתפקודים יותר מבלי להוסיף נפיחות.

ניסיתם את תשובות ה- CM? מה חשבת? ספר לנו כיצד זה מסתדר לך בתגובות.

הורד תשובות CM חינם או מקצוען עכשיו!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map