מדריך למתחילים ל- BuddyPress ו- bbPress – שני תוספים לשמירה על שיחה

בלוג אינטראקטיבי הוא הרבה יותר מרגש מבלוג בו רק מחבר הבלוג מדבר. שיחה בין שני אנשים או דיון בקרב קוראים רבים יכולים לעניין את הקוראים רבים יותר. הם זוכים לשמוע עמדות מגוונות במקום אחד, מתוודעים לאחרים החולקים אותם תחומי עניין ולומדים מהדיונים.


וורדפרס מקל על בלוגים לקבל משוב, להתחיל דיונים ושיחות. שני תוספים – BuddyPress ו- bbPress יכולים די לבצע את העבודה עבור בלוגים ואתרי וורדפרס. BuddyPress הוא תוסף להוסיף רשת חברתית ו- bbPress יסייע לכם להוסיף פורומים. שני התוספים בנויים על ידי צוות וורדפרס, כך שהם משולבים היטב עם וורדפרס.

באדיפרס

עם באדיפרס, אתה יכול לבנות קהילה משלך ברשת חברתית. תוסף פופולרי, הוא נהנה כרגע מ -200,000 התקנות פעילות. זהו כלי אידיאלי שיעזור לך לבנות קהילות מקומיות מקומיות קטנות כמו קבוצת ספורט, קבוצת כנסיות, מועדון דרמה או מועדון מעריצים ללהקת מוסיקה. זה עובד גם עבור קהילות גדולות יותר.

אתה יכול להתקין את התוסף ישירות מלוח המחוונים של וורדפרס. לאחר התקנתם, יהיה עליכם להגדיר רכיבים, דפים והגדרות כך שיתאימו לדרישות המיוחדות של הקהילה שלכם.

רכיבים

לרשת חברתית מרכיבים רבים בה. ורוב המרכיבים הללו – 10 במספר – קיימים ב- BuddyPress. אתה יכול להשתמש ברכיבים אלה כדי להפעיל,

 • כל משתמש להירשם, ליצור חשבון, לשנות אותו או למחוק אותו – הכל מתוך הפרופיל שלו.
 • פרופילים מפורטות למשתמשים כדי לתאר את עצמם.
 • משתמשים להתחבר לאחרים בקהילה ולעקוב אחריהם.
 • משתמשים ליצור חברים חדשים בקהילה.
 • כל מספר משתמשים כדי להמשיך בשיחה באופן פרטי.
 • כדי ליצור קבוצות שמשתמשים יכולים להצטרף אליהן ולהשתתף בהן.
 • להצגת החילופים האחרונים בזרם פעילות, עם תמיכה בהזנת RSS ותמיכה בדוא”ל.
 • כדי לשלוח התראות על פעילות כלשהי, מאפשר למשתמשים להתאים אישית את הגדרות ההתראות.

חביבי לחץ-רכיב

רבים מהרכיבים מופעלים כברירת מחדל. עם זאת, יהיה עליך לאפשר רכיבים לחיבורי חברים, העברת הודעות פרטיות, מעקב אחר אתרים וקבוצות משתמשים, אם תזדקק להם.

דפים

לאחר שתסיים לבחור את הרכיבים הדרושים לקהילה שלך, עבור לכרטיסייה ‘דפים’ כדי להגדיר את הדפים שבהם BuddyPress ישתמש. שלוש כבר נעשות עבורך – עמוד חברים, דף פעילות ודף קבוצות משתמשים. יהיה עליך ליצור שניים נוספים – לרישום ופעילות. השתמש בהגדרות הדף בלוח המחוונים של וורדפרס ובחר דפים לכל פונקציה. שמור בסיום.

buddypress-page-settings-1

אפשרויות

הכרטיסייה השלישית והאחרונה מיועדת לאפשרויות ותוכלו להפעיל / לבטל את האפשרויות כרצונכם. לאחר מכן BuddyPress ישתמש בדפים שהוקצו כדי להציג את התוכן הרלוונטי לאתר שלך.

buddypress-options-settings

אם אתה נמצא באתר מרובה אתרים, אתה יכול לבחור להפעיל את התוסף בכל הרשת או רק באתרים שנבחרו. ועל ידי הפעלת תכונת ריבוי הבלוגים, הנתונים המרכזיים ב- sme משמשים להצגת תוכן BuddyPress בכל האתרים.

תכונה שנוספה לאחרונה מאפשרת הטמעת פעילויות. כל פעילות שמשתפת על ידי חבר בקהילה יכולה להיות מוצגת בפוסט או בדף על ידי העתקה של כתובת האתר של הפעילות והדבקה בפוסט או בדף..

ערכות נושא ותוספים עבור BuddyPress

BuddyPress עובד עם רוב הנושאים של WordPress. עם זאת, אם הרשת בין המשתמשים משמעותית לבלוג שלך, ייתכן שתעדיף נושאים המגיעים עם תבניות לכל רכיב BuddyPress המובנה.

Buddy תכליתי נושא בודיפרס וורדפרס

נושא אחד שהמלצנו עליו הוא באדי – נושא הבודיפרס הרב תכליתי בוורדפרס. נושא זה כולל עיצוב נקי להתאמה אישית עם שילוב BuddyPress מלא, כך שתוכלו ליצור בקלות רשת חברתית משלכם. תכונות נושא מדהימות אחרות כוללות קודי קיצור קלים לשימוש, תמיכה ברשתית רשת, אפשרויות פרסום בודדות או גלובליות, סרגל צד ללא הגבלה, נושא לילד וכלול קבצי תרגום.

יתר על כן, ישנם מאות תוספים ותוספים של צד שלישי המרחיבים את התכונות של BuddyPress. ניתן לשפר את רכיבי הרשת באמצעות תוספות אלה. כמה תוספות שעשויות לעזור,

 • iFlyChat – הוא תוסף צ’אט בזמן אמת התומך בשילוב אוטומטי עם BuddyPress. חברים יכולים לדבר זה עם זה באופן פרטי או שרבים יכולים להיכנס לדיון בחדר צ’אט בו זמנית. שיחות משתמשים נרשמות.
 • WangGuard – להגנה מפני רישומי ובלוגים של דואר זבל. זה תואם רב אתרים ו- bbPress ועובד על ידי אימוץ גישה אנטי-וירוס.
 • rtMedia עבור WordPress, BuddyPress ו- bbPress – מאפשר הוספת אלבומים, תמונות, אודיו, וידאו והעלאת חזיתות. בגישה ראשונה לנייד, זה עובד טוב גם על טאבלטים ומובייל.

חשוב לבחור ספק שירותי אירוח בזהירות בעת התקנת BuddyPress. לעתים קרובות, תוכנות קהילתיות גדולות על משאב מסד הנתונים ובאדיפרס אינה יוצאת דופן.

לקבלת מידע ותמיכה נוספים ב- BuddyPress, בקר בכתובת אתר BuddyPress.

bbPress

bbPress מוסיף פורום דיון לבלוג שלך. תוסף זה הוא גם מוצר של אוטומטית. קל להתקנה ולהשתמש בה.

אתה יכול להתקין bbPress מלוח המחוונים של וורדפרס. לאחר שהתקנת והפעלת את bbPress, בקר ב’פורומים ‘בלוח המחוונים שלך וצור פורום חדש.

ליצור-חדש-פורום

כברירת מחדל, כל הפורומים יהיו פעילים ברחבי האתר. המשמעות היא שלכל חבר בקבוצה תהיה גישה לפורום. (קרא עוד כדי לראות כיצד ניתן להגביל גישה).

לאחר שיצרת פורומים חדשים, המשך אל הגדרות> פורומים. בחר אפשרויות להגדרת התצורה של הפורומים, ולאפשר או לבטל הרשאות למשתמשים. אפשר או אסור פרסום אנונימי, והקצה למבקרים בתפקידי פורום שונים כמו משתתף, מנחה, keymaster או חסום כל משתמש. אתה יכול גם לאפשר למשתמשים לסמן נושאים כמועדפים, להירשם לפורומים ונושאים, להטביע מדיה לנושאים ותגובות, לשנות תשובות ולתייג נושאים או לערוך חיפוש בפורום רחב..

הגדרות bbpress-forum

קיימים גם מספר קיצורי דרך שיעזרו לכם לסדר את הפורום באופן שאתם רוצים.

סה

בדומה לבאדיפרס ישנם מספר נושאים מדהימים שעובדים היטב עם bbPress, אך החביב עלינו הוא נושא ה- Total WordPress. יצרנו אתר הדגמה כולל שלם של bbPress כך שתוכל לדגום את הטפסים

bbPress מגיע גם עם מאות הרחבות שיכולות להרחיב תכונות. מעטים אקראיים רשומים כאן,

 • bbPress מתינות – מוסיף את היכולת לאשר נושאים ותשובות חדשות ב- bbPress. זה עוזר בהפחתת דואר זבל על ידי שינוי סטטוס הנושא להמתנה ומעכב אותו עד שהוא יאושר על ידי המנחה.
 • קבצים מצורפים של GD bbPress – עוזר לקוראים להעלות קבצים מצורפים לנושאים ותשובות דרך ספריית המדיה. ניתן להגביל את גודל הקובץ וניתן להציג תמונות בתמונות ממוזערות. זה תומך גם ב- BuddyPress. זמינה גם גרסת פרו המאפשרת קבצים מצורפים משופרים ווידג’טים נוספים.
 • הצבעות bbPress – מאפשר למשתמשים להצביע או להצביע על כל נושא או תשובה ב- bbPress. זה משתלב היטב עם BuddyPress.

שילוב של BuddyPress ו- bbPress

הקהילות שתוסיף לבלוג שלך באמצעות BuddyPress יכולות לאפשר לחברים לדון בפורום שנוצר בתוך הקהילה. באפשרותך להיות בפורומים רבים ברשת קהילתית אחת. כדי שפורומים יתפקדו ברשתות קהילתיות, עליכם להשתמש יחד ב- BuddyPress ו- bbPress.

כאמור, פורומים יכולים לגשת לכל חבר מכל קבוצה. כדי להגביל את הגישה ולארגן את הפורומים והקהילות בבלוג שאתה צריך,

 • הקצה את הפורומים לקבוצת הורים.
 • אפשר ל- bbPress להכיל קבוצות.

לאחר התקנת, הפעלת והגדרת התצורה של שני התוספים, בקר בהגדרות bbPress וצור פורום קבוצתי או אב עבור כל הפורומים המשמשים את BuddyPress. קבע את התכונה לשדה קטגוריה ופרסם אותה.

להישאר בהגדרות bbPress, המשך לשילוב BuddyPress והקלד את שם הפורום של BuddyPress שיצרת זה עתה. שמור את ההגדרות. בעת יצירת קבוצות חדשות, אפשר לכל קבוצה להקים פורום משלה.

שילוב

אם אין לך קבוצות קיימות, חפש את קבוצות> הוסף אפשרות חדשה, ופעל לפי הצעדים להקמת קבוצה חדשה. דאג לסמן את התיבה המאפשרת לקבוצה לקיים פורום. עבור קבוצות קיימות, חפש את ההגדרות תחת פורומי קבוצות וסמן את האפשרות לאפשר לכל קבוצה להחזיק בפורומים. שמור את כל השינויים.

תפריט הקבוצה יציג כעת אפשרות פורום בה יכולים מנהל המערכת או חברי הפורום המותרים להשתמש בהם כדי ליצור פורומים חדשים לנושאים שונים.

פורום מראה

כל קבוצה באתר שלך יכולה לבחור שיהיה לה פורום משלה. הנושאים, התשובות, המועדפים והמנויים של כל משתמש יופיעו בפרופילים שלהם. זה משתלב עם קבוצות, פרופילים והתראות של BuddyPress.

BuddyPress ו- bbPress עובדים היטב יחד, וניתן להשתמש בהם גם ללא תלות. ניתן להתקין אותם בכל סדר. ואם תוסף אחד מושבת, הוא לא ישפיע על השני.

מחשבות אחרונות

ישנם קווי דמיון בין BuddyPress ו- bbPress, אך גם הם הבדלים. שניהם פותחו על ידי Automattic וחינם למשתמשים. הם משמשים כלי תקשורת יעילים לקבוצות משתמשים. שני התוספים מכוונים להגברת האינטראקציה ולחילופי רעיונות בין החברים. מספר תוספים שמרחיבים תכונות זמינים לשני התוספים, BuddyPress יותר מאשר bbPress.

אבל BuddyPress עוסק יותר בהקמת קהילות ורשתות, ו- bbPress הוא יותר על לוחות דיונים ופורומים. bbPress די פשוט, BuddyPress עשיר יותר בתכונות. אתה יכול להשתמש בהם ללא תלות – בחר לקיים רק פורום לדיון עם bbPress, או קהילה שמפעילה רשת עם BuddyPress. או התקן את שניהם – פורומים וקהילות – והפכו את הבלוג שלכם למשתתף באמת.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me