כיצד לשלב את AWeber עם WordPress כדי להרחיב את הידיעון שלך

כיצד לשלב את AWeber עם WordPress (מדריך למתחילים)

כל בעל עסק מקוון מחפש דרך להעסיק משתמשים ולהגדיל את המכירות. הדרך הטובה ביותר לעשות את שני הדברים הללו היא לרוב ליצור קשר חזק עם הקהל שלכם. עם זאת, זה יכול להיות קשה לעשות כשאתה רק מתחיל.


שיווק בדוא”ל הוא אסטרטגיה מצוינת, אם כי תזדקק לכלי המתאים שיעזור לך. אוובר, לדוגמה, יכול להיות רק הפיתרון שאתה מחפש. פלטפורמת שיווק בדוא”ל זו מציעה מספר תכונות שיכולות לעזור לך להוריד את מסעות הפרסום שלך.

בפוסט זה נדון ביתרונות של שיווק בדוא”ל, ואז נבדוק כיצד AWeber יכולה להקל על המשימה. לאחר מכן נעבור כיצד לשלב את AWeber עם התקנת וורדפרס שלך, ונסיים עם כמה טיפים לייעול התוצאות שלך. בואו נצלול פנימה!

מדוע שיווק בדוא”ל חשוב מאוד לעסק שלך

שיווק בדוא”ל עבור וורדפרס כרוך בשימוש ברשימת מנויים לדוא”ל (בדרך כלל מופעלת על ידי התקנת וורדפרס שלך או צד שלישי) כדי לפתח קשרים חזקים יותר עם הקוראים או הלקוחות שלך. אתה יכול להשתמש בקמפיינים שלך בדוא”ל כדי לשתף תוכן איכותי, לפרסם מבצעים ואירועים מיוחדים, או ליידע את הקהל שלך באמצעות עלון תקופתי.

ישנם יתרונות רבים בהעסקת שיווק בדוא”ל, כגון:

 • זול: בהשוואה לשיווק מסורתי, שיווק בדוא”ל הוא זול יחסית.
 • מודעות מוגברת למותג: קהל היעד שלך יתוודע יותר למותג שלך דרך המיילים שלך, ויכול לשתף את התוכן שלך בקלות.
 • היכולת למקד לידים באיכות גבוהה: אם רשימת הדוא”ל שלך מבוססת מנויים, אתה יודע שהקוראים כבר מעוניינים בכך.

יתכן שאתה תוהה כיצד ליישם קמפיין שיווקי בדוא”ל, במיוחד אם אתה מתקציב. אתה יכול לנסות ליצור רשימת דוא”ל באופן ידני, אך תקבל תוצאות טובות בהרבה על ידי שימוש בכלי המוקדש לתהליך.

הכירו את AWeber

עלוני AWeber

AWeber היא פלטפורמה המאפשרת לך ליצור, לנהל ולנתח קמפיינים שיווקיים בדוא”ל. זה פשוט לשימוש וידידותי למתחילים, מה שהופך אותו לבחירה איתנה לכל משתמש. תפיק תועלת מתכונות גמישות שקל ליישם, ומתמיכה אמינה שתעזור לך להתקע.

תכונות עיקריות:

 • צור בקלות דוא”ל באמצעות עורך גרירה ושחרור.
 • בנה טופסי הרשמה בהתאמה אישית כדי לאסוף מידע חשוב על משתמשים.
 • מקד למנויי דואר אלקטרוני ספציפיים על סמך העדפותיהם.
 • עקוב אחר תוצאות השיווק שלך באמצעות ניתוחים.

מחיר: אפשרויות התמחור של AWeber נעות בין $ 19 ל $ 149 + לחודש.

כיצד לשלב את AWeber עם WordPress

ראשית, אנו ממליצים להקדיש זמן לבדיקה התיעוד המלא של AWeber, לקבל תחושה כיצד פועלת הפלטפורמה. לאחר מכן, הנה כמה צעדים פשוטים להפעלת WordPress

שלב 1: פרסם טופס הרשמה לאתר שלך

כדי להתחיל, נווט לחשבון AWeber ולחץ על הרשמו טפסים:

AWeber בחר טפסי הרשמה

בחר בירוק צור טופס הרשמה כפתור שייקח למסך בחירת תבנית. כאן תוכל להציג תצוגה מקדימה של תבניות ולבחור את התבנית בה תרצה להשתמש בטופס שלך:

AWeber בחר תבנית

לאחר שתבחר תבנית, תקבל אפשרות לבחור צבע. לאחר שבחרת, לחץ על טען תבנית. זה יביא לך להגדיר ולאפשר לך להתחיל להתאים אישית את הגדרות התבנית.

הדבר הראשון שתתבקש לעשות הוא להוסיף קצת מידע בסיסי, כגון טקסט כותרת ושם לטופס שלך. לאחר מכן תוכל להחליט לאן המנויים שלך יישלחו לאחר שהם ישלימו. זה יכול להיות דף פשוט שנוצר על ידי AWeber, או אתר משלך:

AWeber בחר יעד לאחר הגשת הטופסהבחירה שתבחר כאן תלויה בך. לאחר שאתה מרוצה מההחלטה שלך, שמור את הטופס ולחץ על עבור לשלב 3.

הגיע הזמן להוסיף את הטופס לאתר WordPress שלך. כדי לפרסם אותו בעצמך, בחר אני אתקין את הטופס שלי:

AWeber התקן את הטופס בעצמךתספק לך קטע של Javascript – העתק אותו עכשיו. ואז נווט אל דפים בלוח המחוונים של וורדפרס ופתח את הדף בו תרצה למקם את הטופס. בעורך הטקסט הדבק את קטע ה- Javascript בכל מקום שתרצה שהטופס יופיע בדף שלך:

הכנס את ה- JavaScript של AWeber לדף

לבסוף, שמור או עדכן את הדף. אם תצוגה מקדימה של זה מקצה הקצה, כעת עליך לראות את הטופס שלך!

שלב 2: הגדר את תכונת השידור הבלוגית AWeber

כעת, לאחר שהטופס שלך פועל, חזור לחשבון AWeber שלך. תחת הודעות, בחר שידורי בלוגים ו לחץ על צור שידור בלוג:

צור בלוג ששודר עם AWeberהוסף את כתובת ה- RSS של בלוג ה- WordPress שלך לשדה המתאים, ואז בחר תבנית עדכון מהרשימה הנפתחת בצד ימין של אזור ההודעה:

בחר בתבנית השידור שלך AWeberלאחר מכן תוכל לקבוע כמה הגדרות בסיסיות לשידורים שלך. אתה יכול לקבוע לוח זמנים למועד יישלחו ולבחור טריגר. לדוגמה, אתה יכול לשלוח שידורים לאחר שפורסם מספר מסוים של פוסטים חדשים, או בימים ספציפיים בחודש:

באיזו תדירות יש לשלוח שידור?

אם ברצונך לשלוח שידורים באופן אוטומטי על סמך ההדק שנבחר, בדוק שלח באופן אוטומטי. ואז שמור את ההגדרות שלך, ואתה מסודר! אל תשכח לבדוק את השידור שלך כדי לוודא שהכל עובד כמצופה.

טיפים למיטוב תוצאות השיווק בדוא”ל שלך

תוסף לייצור לידים של OptinMonster

שילוב AWeber עם OptinMonster מאפשר לך ליהנות מתכונות שני הכלים.

עכשיו כשאתה יודע לשלב את AWeber עם WordPress, בוא נדבר על כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי לייעל את התוצאות שלך. ראשית, ישנן כמה אסטרטגיות בסיסיות שאולי תרצו לבצע:

 • נקט גישה אקטיבית למעקב אחר התוצאות שלך. תכונות הניתוח של AWeber מספקות טונות של מידע שימושי, כמו מספר הפתיחות, שיעורי הקליקים והרשמת המנויים. אתה יכול להשתמש בפרטים אלה כדי לקבוע איזה תוכן הוא היעיל ביותר.
 • פילחו את הרשימות שלכם. באמצעות המידע מתוצאות הניתוח שלך, אתה יכול ליצור רשימות מפולחות כדי למקד לסוגים שונים של מנויים עם התוכן שהם הכי מעוניינים בהם.
 • חבר את AWeber לספק דפי הנחיתה שלך. אם אתה משתמש כרגע בספק דפי נחיתה, אתה יכול לחבר אותו ל- AWeber בצורה חלקה.
 • עיין בשילובי האפליקציות של AWeber. אתה יכול חבר את AWeber לתוכניות רבות שאתה כבר משתמש בהם, כגון MailOptin או אפליקציות למדיה חברתית.

לבסוף, מומלץ גם לשקול להרים כלי אחד או יותר שישפרו את התקנת AWeber שלך:

 • OptinMonster הוא תוסף וורדפרס עשיר בתכונות בו תוכלו להשתמש בכדי ליצור טפסי הצטרפות להמרה גבוהה לאתרכם. אתה יכול לשלב בקלות את רשימת המנויים שלך AWeber עם טופסי OptinMonster שלך כדי להגדיל את ייצור ההובלה.
 • הייו הוא כלי המאפשר לך לבנות דפי קמפיין המותאמים למדיה חברתית ומכשירים ניידים. חיבור זה עם AWeber יכול להגדיל את הלידים שלך ולקדם מעורבות טובה יותר.
 • דיגיו מאפשר לך לשלוח הורדות קבצים מאובטחות לאנשים ברשימות התפוצה שלך. כך שאם יש לכם הגרלות או מתנות ואתם צריכים לשלוח קבצים לזוכים, לדוגמה, Digioh מספק דרך פרטית לעשות בדיוק את זה.

כל אחת מהאסטרטגיות והכלים הללו יכולה להעניק עבורכם שילוב AWeber החדש שלכם, לכן אנו ממליצים לבדוק אותם!


אחד ההיבטים המשתלמים ביותר בשיווק בדוא”ל הוא האופן בו הוא מאפשר לך לשמור על קשר עם הקהל שלך לאחר שהם עזבו את האתר שלך. המנויים שלך נרשמו לרשימת התפוצה שלך, וזה מציין שהם רוצים את המידע שאתה מספק.

עכשיו אתה רק צריך למקד לקהל זה עם תוכן חשוב. השתמש בטיפים שלנו כדי להרחיב את רשימת הדוא”ל שלך, ואז שאב תוכן מועיל ופרסומים מועילים שישלח לקהל שלך.

יש לך שאלות כיצד לייעל את אסטרטגיית השיווק בדוא”ל שלך באמצעות AWeber? יידע אותנו בפרק ההערות שלהלן!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me