5 שלבים פשוטים ליצירת אתר מחבר ולמכירת ספרים נוספים באמצעות וורדפרס

שלבים פשוטים ליצירת אתר מחבר ולמכירת ספרים נוספים באמצעות וורדפרס

עם אמזון הוצאת קינדל ישירה הוא מציע דרך טרחה לשחרר את הספרים שלך באופן עצמאי, מספר המחברים שהולכים לבד נמצא במגמת עלייה. בעוד שחלק הפרסום קל מתמיד, הצד השיווקי של הדברים מציב אתגר מורכב יותר ויותר. עם מחברים רבים המתחרים על מכירות ספרים, זה יכול להיות קשה לבלוט מהקהל.


אחת הדרכים להגדיל את החשיפה ולהתחבר לקוראים פוטנציאליים יותר היא ליצור אתר מחבר משלך. זה לא רק שמציע לך את ההזדמנות להרחיב את טווח ההגעה שלך, אלא גם נותן לך את האמצעים להרוויח יותר הכנסה ממכירה מהספרים שלך ומוצרים אחרים..

מדריך שלב אחר שלב זה יראה לך כמה פשוט לבנות פלטפורמה בוורדפרס כדי להציג את הספרים שלך, להרוויח הכנסות נוספות מהשותפים ולמשוך קוראים חדשים באמצעות בלוגים. נתחיל!

שלב 1: בחר בפלטפורמה שלך

WordPress.org, וורדפרס בהארחה עצמית

בכל הקשור להקמת אתר חדש קיימות מגוון פלטפורמות זמינות. אנו ממליצים להשתמש במארח עצמי וורדפרס בגלל קלות השימוש היחסית ורמת הגמישות הגבוהה. עבור אירוח בפועל של האתר שלך, ספק כמו Bluehost הוא אפשרות לא יקרה עם מחירים של שכבות המתאימות לכל מיני משתמשים..

כדי להקים את אתר האינטרנט שלך, פשוט בחר באפשרות תמחור Bluehost שתתאים לצרכים שלך ואז התקן את וורדפרס דרך לחיצה אחת אפשרות שנמצאת בחשבונך. אם אתה נתקע, הם מציעים ערוצי תמיכה שונים שיעזרו לך בכל צעד ושעל – אפילו אם אתה מתחיל שלם.

שלב 2: התאם אישית את עיצוב האתר שלך ואת הפונקציונליות שלו

לאחר התקנת וורדפרס, הגיע הזמן להתחיל להתאים אישית את האתר שלך. אחת ההחלטות הראשונות לקבל היא בחירת נושא וורדפרס. במילים פשוטות, נושא מכתיב את המראה הכללי של האתר שלך, כך שזו החלטה גדולה. תתפנקו לבחירה, מכיוון שישנם כל מיני ערכות נושא וורדפרס בחינם ופרמיות העומדות לרשותכם.

דוגמה אחת לנושא חינמי נהדר לסופרים היא נושא הבלוגים שלנו עם אפס תגובה חופשית. נושא נקי ומינימליסטי זה מאפשר לך להציג חזותיות יפהפיות תוך הפניית תשומת לב ליצירה הכתובה שלך:

הנושא אפס חינם.

מחפש משהו עם אפשרויות נוספות? ערכת הנושא הכולל של וורדפרס היא נושא בולט לשימוש רב-תכליתי שמשולב במלואו עם בונה העמודים והפיתוח העממי של Visual Composer, כך שתוכל ליצור פריסות עמוד מותאמות אישית שתרצו. בנוסף הנושא מגיע עם מאות אפשרויות מובנות בהתאמה אישית של וורדפרס המעניקות לך כוח לצבוט צבעים, פריסות, גופנים ועוד לאורך כל העיצוב..

סך הכל, נושא וורדפרס רב תכליתי עבור מפגינים

לאחר שבחרת את העיצוב שלך, תוכל להתאים אותה אישית באמצעות האפשרויות שנמצאות בהגדרות העיצוב שלך. כל נושא מציע משהו שונה, אם כי הרוב מאפשר לך לצבוט את הצבעים, הגופנים והרקע. אם אין לך נטייה יצירתית, עדיף לשמור על דברים פשוטים בהתחלה ולעקוב אחר כמה כללי אצבע בסיסיים.

בנוסף, תרצה להתקין כמה תוספים הנקראים תוספים כדי לשפר את הפונקציונליות הליבה של WordPress. בעוד שחלקם אינם נחוצים, אחרים חיוניים בהחלט – וניתן למצוא אלפים בחינם באתר מדריך התוספים של WordPress.org. לדוגמה, אתה יכול להציג עטיפות ספרים מרובות בדף הבית שלך באמצעות המחוון WD תוסף, או הצג את ביקורות הספרים שלך באמצעות תוסף כמו ביקורות טובות לוורדפרס.

לבסוף, תרצה להוסיף תמונות משלך. ואילו דוגמאות פרימיום ניתן למצוא באתרים כמו Shutterstock, רבים בחינם ברישיון Creative Commons תמונות ניתן למצוא באתרים כגון Pixabay.

שלב 3: צור ופרסם את דפי המפתח שלך

אמנם ישנם כמה דפים חיוניים שכל אתר אינטרנט זקוק להם, אך החשובים ביותר באתר האינטרנט שלך צריכים להיות דפי ‘אודות וספרים’ – אז קח את הזמן לעצב את הביולוגיה שלך ולהציג את עטיפות הספרים והתיאורים שלך. שקול גם להוסיף טופס יצירת קשר באמצעות תוסף כגון טופס יצירת קשר 7. זה יאפשר לקוראים, לסוקרים ובעלי אתרים דרך קלה ליצור איתך קשר. לאחר שתהיה מוכן, תרצה לשמור או לפרסם את הדפים שלך.

בנוסף, אל תשכח להוסיף כפתורי שיתוף חברתיים לדפים אלה כדי שהאוהדים יוכלו לשתף אותם עם אחרים. Jetpack הוא תוסף מצוין עם אפשרות שיתוף איתנה SumoMe מציע גם חבילת אפשרויות שיתוף לבחירה.

שלב 4: הוסף תוכן נהדר

אחת הדרכים למשוך את הקוראים היא לעדכן את אתר האינטרנט שלך עם תוכן טרי בצורה של בלוג או עדכון חדשות. זה לא צריך להיות יומיומי או אפילו שבועי, אך אספקת עדכונים מזדמנים יכולה למנוע את המבקרים הקיימים שלך לחזור, וגם למשוך חדשים. סופרים כמו אנתוני הורוביץ, ברנרד קורנוול וקרולין תכשיט כולם יודעים את ערכו של בלוג מטופח.

דף החדשות של אנתוני הורוביץ.

הבלוג של אנתוני הורוביץ מתעדכן באופן קבוע.

אם אתה תוהה איזה סוג תוכן עליך לכלול, המפתח הוא להפוך אותו לרלוונטי לקוראים הנוכחיים והפוטנציאליים שלך. תוכל לפרסם קטעי ספרים, לשחרר חדשות, פרופילי תווים או אפילו ביקורות על ספרים.

כדי ליצור קשר קרוב עוד יותר עם הקוראים שלך, שקול להקים עלון על מנת לשלוח למנויים הרשומים באמצעות חדשות על מהדורות, חתימות ומבצעים. שירותים כגון MailChimp ו אוובר לעזור לך ליצור ולנהל את רשימת הדוא”ל שלך דרך אתר האינטרנט שלך.

שלב מספר 5: תנועה

עכשיו הקמת האתר שלך, הגיע הזמן למשוך מבקרים. יש כל כך הרבה דרכים להניע תנועה לאתר האינטרנט שלך שהנושא ראוי לספר משלו! עם זאת, הנה כמה דרכים עיקריות להתקרב אליו:

  1. מדיה חברתית: אם יש לך חשבונות מדיה חברתית, התחל לפרסם קישורים לאתר שלך ובקש מהעוקבים שלך לשתף אותם עם אחרים.
  2. הודעות אורחים: בקש לפרסם אורחים באתרים שאתה חושב שהקוראים הפוטנציאליים שלך עשויים לבקר בהם, אך וודא שהאתר מאפשר לך להוסיף קישור לאתר משלך בסוף הפוסט..
  3. אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO): בצע אופטימיזציה של התוכן שלך כך שהוא יעמוד טוב במנועי חיפוש.

אנו מגלים שיש כל כך הרבה מה לכתוב בנושא, פוסט אחד אינו מספיק. עם זאת בחשבון, לאחר שמיצית את כל האפשרויות שלך להרוויח תנועה, עיין במאמר שלנו עם טיפים נוספים להפעלת תנועה לאתר וורדפרס שלך.

שלב 6: הרווח רווח מהאתר שלך

כמובן שהמטרה העיקרית של אתרכם היא להגיע לקוראים חדשים ובסופו של דבר למכור ספרים נוספים. עם זאת, דחיפה במכירות אינה הדרך היחידה להרוויח מאתר המחברים שלך. ניתן לשלב בקלות שיווק שותפים באסטרטגיית המונטיזציה שלך והוא יכול להפוך לרווחי מאוד – במיוחד אם אתה משיג רמות תנועה גבוהות.

אחת השותפויות השותפות הבולטות ביותר עבור מחברים היא Amazon Associates. לאחר שתאושר, תוכל לבקש קישורים לספרים שלך, ואז להטמיע אותם בדף הספרים שלך ובכל מקום אחר שהם מוזכרים באתר שלך..

כשאתה מחפש, ייתכן שתמצא תוכניות שותפים אחרות שרלוונטיות לתוכן האתר שלך. הם יספקו קישורי טקסט שתוכלו להציב באתר שלכם, או לחלופין לספק תמונות שתוכלו להטמיע בפוסטים, דפים או אזורי ווידג’ט..


למרות שפרסום היצירה שלך מעולם לא היה קל יותר, הניסיון לשווק את הספרים שלך עדיין מהווה אתגר מתמשך. עם כל כך הרבה סופרים שמתחרים על קהל הקוראים, זה יכול להיות קשה להתבלט ולהתחבר למעריצים הפוטנציאליים.

באמצעות שישה שלבים אלה אתה יכול ליצור אתר מחבר המחבר אותך לקוראים, עוזר לך למכור ספרים נוספים ומציע לך את ההזדמנות להרוויח הכנסות נוספות מהשותפים. בואו נסקור מחדש:

  1. בחר בפלטפורמה שלך.
  2. התאם אישית את העיצוב והפונקציונליות של האתר שלך.
  3. צור את הדפים הסטטיים שלך.
  4. הוסף תוכן מעולה.
  5. הסע תנועה לאתר שלך.
  6. הרווח רווח מהאתר שלך.

יש לך עצות משלך ליצירת אתר מחבר? יידע אותנו בפרק ההערות שלהלן!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me