כיצד לתקן שגיאות 404 בוורדפרס

אם אתה מכיר את האינטרנט, עליך להכיר 404 שגיאות. דפים אלה עולים באופן מעצבן כשאתה מחפש תוכן באינטרנט. אתה תראה את המילים, “לא ניתן למצוא את הדף. ייתכן שהדף שאתה מחפש הוסר, אם שמו השתנה או שהוא זמין באופן זמני.”זה קורה בדרך כלל כשאין כתובת אתר למסירה.


למקרה שמעולם לא ראית הודעה כזו או שאתה רוצה לראות את הדף 404 באתר האינטרנט שלך, אז הקלד את כתובת האתר של הדף שאתה מחפש ומחרוזת של ג’יבריש. אתה תראה על מה אני מדבר. זה קורה בגלל תקלה בין אינטראקציה בין שרת לקוח שעלולה להתרחש מסיבות רבות:

 • ייתכן שהדף שאתה מחפש אינו קיים יותר.
 • הקישור לדף שאתה מחפש עשוי להיות שבור.
 • יכול להיות שפשוט הקלדת את כתובת האתר השגויה.

אתר פעיל אינו יכול להימנע לחלוטין משגיאות אלה, אך ניתן לעשות הרבה כדי להקטין את המינימום.

404 שגיאות והשפעת SEO

דף 404 לא תקין ל- SEO שלך. מבקר אבוד מכיוון שהקישורים באתר שלך לא נשמרו כראוי. קישורים שבורים אחד או שניים המוצגים מדי פעם למנועי חיפוש לא ממש יהיו חשובים. אבל יש לך בעיה חמורה יותר אם מנוע החיפוש יעמוד בשגיאות אלה לעיתים קרובות באתר שלך. לשיעור הניתור המוגדל ישפיע לרעה על ה- SEO שלך וזה עשוי לקחת זמן מה עד שהאתר שלך יתאושש מכך.

אם אתה משתמש תוסף גוגל אנליטיקס, אתה יכול לראות את השגיאות בקלות כאשר הם מתויגים. עם זאת, מנועי חיפוש יתמודדו עם 404 שגיאות שהמבקרים הרגילים לעולם אינם מבצעים מכיוון שהם זוחלים על כל דבר באתר שלך. אז, אפילו קישורים נסתרים הם מקור ל 404 שגיאות עבור מנועי החיפוש. קסנו או צפרדע צורחת יכול לעזור למצוא שגיאות אלה ולתקן אותן.

עליך גם לחפש תמונות שבורות או להטביעי וידאו שבורים. אלה קשה למצוא בכלים של מנהלי אתרים או בגוגל אנליטיקס, אך קסנו ו- Screaming Frog יכולים לעזור לכם גם כאן. אתה יכול גם לחפש ביומני השרת על ידי חיפוש 404 פלוס “.jpg” ו- “.png”. הם לא יפגעו הרבה, אך זו לא חוויה טובה עבור המבקרים.

תיקון שגיאות 404

ישנן דרכים רבות בהן ניתן להפנות מחדש ולתקן שגיאות 404, ותוכלו לנסות את הצעדים הבאים ברצף:

 1. אתה יכול לבדוק ידנית אם יש קישורים שבורים ולתקן הפניות מחדש על ידי חיפוש בתצורת השרת .htaccess או NGINX שלך, אך הדבר מצריך מעט מיומנויות טק מצידך. או כמה ציוצים בקובץ 404.php יכולים לעשות את העבודה. זוהי הדרך הטובה ביותר לתקן שגיאות 404, אך האם אינך מרגיש בנוח עם קוד, עליך לדלג על שלב זה.
 2. אם כתובת האתר משתנה, ישירות לכתובת האתר הנכונה. אם הקובץ הוא קובץ סטטי, בדוק אם הקובץ קיים על ידי פתיחת ה- FTP ובדיקה.
 3. אם זה קיים, אך הופעה בדפדפן היא בעיה, זו בעיה של שרת או בעיה של וורדפרס. לשם כך, צור 2 קבצים נפרדים – קובץ HTML וקובץ PHP והעלה אותו. אם אתה מסוגל לגשת לקבצים אלה, אין שום בעיה בשרת והבעיה נעוצה בוורדפרס.
 4. וורדפרס משתמשת במערך שכתוב מחדש שמנהל permalinks. תוספים לא תקניים, שינויים בספריות או בסוגים של פוסטים מותאמים אישית עלולים לשבש את הפרמלילינקס לגרום לשגיאה 404. כדי להגדיר זכות זו, פשוט עבור לפרמלינקס ושמור שוב את מבנה הפרמלינקס בתיקיית wp.admin. פתח Permalinks תחת הגדרות ושמור שינויים. Permalinks יעודכנו. תיקון זה לרוב יעשה את העבודה.
 5. אם התקנתם תוספים או כל תוסף שיוצר permalinks, השבתו אותם ובדוקו.
 6. בדוק את מערך השכתוב WP באמצעות ניפוי באגים חיבור. תוסף זה, לאחר שהוא יופעל, יציג את כללי הכתיבה וכן את מחרוזת ה- PHP בפועל שנכתבת מחדש.
 7. השבת תוספים אחד אחד וזהה את התוסף הגורם לשגיאות.
 8. אין צורך להסיר תוכן ישן לחלוטין. במקום זאת, אתה יכול ליצור דף מותאם אישית בכתובת האתר הזו ולהפנות את המבקרים לדפים או פוסטים דומים אחרים באתר שלך.

ישנם תוספים רבים שעוזרים לך למצוא, לפקח ולהפנות קישורים שבורים. פירטתי כאן כמה מהפופולריות שעושות את העבודה די טוב.

בודק קישור שבור

בודק קישור שבור הוא תוסף בחינם ממאגר וורדפרס. זה אחד התוספים הראשונים שעולים בראש כשאתה רוצה לסלק את הדפים המעצבנים האלה.

לאחר ההתקנה, הוא יסרוק את האתר שלך אחר כל קישור שאינו מבצע את עבודתו. תלוי בגודל האתר שלך, זה עשוי לקחת זמן. אתה יכול לבחור לקבל הודעה על קישורים שבורים בדוא”ל שלך או בווידג’ט שבור קישור שבור בלוח המחוונים שלך. אתה יכול גם לבחור למנוע ממנועי חיפוש לעקוב אחר הקישורים השבורים האלה.

התקן בודק קישור שבור

אתה יכול לראות את בודק קישור שבור בעבודה על ידי פתיחת בודק קישור תחת הגדרות. ניתן להשתמש באפשרות צור מסנן מותאם אישית כדי להפוך רק קישורים מסוימים לגלויים, למשל קישורים לקטגוריה מסוימת של פוסטים. מה תבחר לעשות עם הקישור, ניתן להחליט בעזרת אפשרויות שנפתחות כשאתה מרחף מעל כל קישור.

ניתן לערוך את ה- URL וכל המקרים של אותה כתובת URL יתוקנו. אתה יכול להסיר את הקישור, זה ישאיר את הטקסט על כנו. אם הקישור בסדר אך מוצג כשבר, אתה יכול לשנות אותו ידנית. אפשרות ‘ביטול’ תשאיר את הקישור ללא שינוי עד לשינוי הסטטוס הבא. ניתן להשבית את התוסף לאחר כל שימוש ולהפעיל אותו מחדש לסריקה תקופתית, במידת הצורך.

404 עמוד מאת SeedProd

לא משנה מה הנושא שאתר בנוי עליו, תוכלו להשתמש בו 404 עמוד מאת SeedProd לעצב ולהגדיר את הדף 404 המותאם אישית שלך. אתה יכול להחליף את דף 404 של התמה שלך לחלוטין ולהתאים אישית את דף 404 החדש שלך לחלוטין. אתה יכול אפילו להשתמש ב- HTML5 ו- CSS3 להתאמה אישית, במקרה הצורך.

ניתן למתוח את תמונת הרקע כדי לכסות את כל הדפדפן והתוסף תומך במספר אתרים כמו גם ב- BuddyPress.

404 עמוד מאת SeedProd מותקן

עם גרסת הפרימיום, אתה יכול ללכוד לידים על ידי הקשה על פרטי הדוא”ל. ניתן לאחסן את המידע במסד הנתונים של וורדפרס, ולייצא אותו לכל ספק שירותי דוא”ל. MailChimp, Aweber, קבל תגובה, צג קשר קבוע ומעקב אחר קמפיינים משולבים, כמו גם גופנים ו- Google Typekit.

הטמע סרטונים פשוט על ידי הקלדת URL, אפשר טפסי Gravity ואיסוף מידע מבקרים באמצעות תוסף זה. מבקרים יכולים להמשיך בחיפוש אחר הדף שהם חיפשו באתר האינטרנט שלך.

עלות הרישיונות נע בין 29 $ לשימוש באתר אחד למשך שנה, ל 199 $ לאתרים ללא הגבלה לכל החיים. הרכישה מגובה בערבות חזרה.

כל 404 הפניה מחדש לדף הבית

כל 404 הפניה מחדש לדף הבית ינתב מחדש את כל קישורי השגיאה 404 לדף הבית באמצעות הפניה מחדש של SEO 301 – הפניה זו אומרת למבקר שהדף הועבר לצמיתות. אתה יכול גם להפנות אותו לכל עמוד המותאם אישית.

כל 404 הפניה מחדש לדף הבית מותקן

זהו תוסף פשוט בו עליך לאפשר את סטטוס ההפניה, מלא את כתובת האתר של הדף שאליו ינותב מחדש 404. וברגע שתלחץ על כפתור העדכון, ההגדרות יישמרו בבסיס הנתונים.

404 עד 301

404 עד 301 עובד כמעט כמו התוסף הקודם, ומפנה מחדש את כל 404 השגיאות לכל דף שהגדרת באמצעות 301, 304 או 307 הפניות. מספרים אלה מציינים אם הדף הועבר באופן זמני או לצמיתות. לאחר התקנת תוסף זה, תגלה שלוח המחוונים של כלי מנהלי האתרים כמעט תמיד ידווח על שגיאות Nil.

404 עד 301

אתה יכול לבחור לעקוב אחר שגיאות ותוכל גם לבחור לאפשר התראות דוא”ל על שגיאות 404. אם אתה פשוט רוצה לנטר או לתחזק יומן, אתה יכול להשבית את אפשרות ההפניה. התוסף קל משקל, מוכן לתרגום וחופשי לחלוטין לשימוש, עם עדכונים לכל החיים. מפתחים ומשתמשים אחרים יכולים לגשת לתוסף ב- GitHub.

מותאם אישית 404 Pro

אתה יכול להשתמש מותאם אישית 404 Pro כדי להחליף את דף השגיאות 404 המוגדר כברירת מחדל בדף מותאם אישית שתוכל לבצע במסגרת החלק העמודים בלוח הניהול שלך. לחלופין, תוכל פשוט לציין כתובת URL מלאה להפניה מחדש של 404.

מותאם אישית 404 Pro מותקן

ניתן להקליט נתונים 404 כמו גם את מילות המפתח שהנחיתו את המבקר בדף 404. תמיכה עבור תוסף זה זמין ב- GitHub.

404 רושם שגיאות

404 רושם שגיאות הוא תוסף פשוט ויעיל שיומן את כל השגיאות המתעוררות באתר וורדפרס שלך. עם כל המידע הזה, תוכלו לזהות קישורים שבורים ותוכן חסר. אם תרצה, תוכל להקליט מידע נוסף כגון כתובת IP, סוכני משתמש והפניות. ואתה יכול לחסום את כתובות ה- IP, אם תרצה.

404 יומן שגיאות הותקן

תוסף זה לא יעבוד אם אתה משתמש בתוסף מטמון שמטמון את כל 404 השגיאות.

הפניה מחדש

הפניה מחדש עוזר לך לעקוב אחר 404 שגיאות באמצעות הפניה מחדש 301. זהו תוסף פופולרי במאגר וורדפרס, עם מעל 500,000 התקנות פעילות. אתה יכול להפנות מחדש את כל כתובות האתרים, ולא רק את דפי השגיאה. זה מועיל במיוחד אם אתה מעביר את האתר שלך או משנה את הספרייה של התקנת WordPress שלך.

הפניה מחדש הותקנה בעמוד המלא

התוסף עוקב אחר שגיאות 404 ושומר על יומני מלא. אתה יכול גם להגדיר את זה כך שכתובות URL מסוימות מורשות לעבור לדף אחר, לקובץ או לאתר. באפשרותך להגדיר הפניה מחדש על סמך סטטוס התחברות, הפניה לדפים אקראיים או על סמך מפנים.

התוסף יוסיף באופן אוטומטי הפניה מחדש של 301 כאשר כתובת האתר של הפוסט משתנה. ניתן לעשות זאת גם באופן ידני. זה עובד באופן מלא באתר וורדפרס שלך. אין צורך בהגישה. מהיומן תוכלו לבדוק מי ניסה להתחבר וכמה ניסיונות כניסה בוצעו.

תוסף וורדפרס אולטימטיבי 404

התוסף WordPress Ultimate 404 נותן לך שליטה מוחלטת על 404 העמודים שלך. הוא מציע 4 תבניות מוכנות מראש לבחירתך להצגה כדף השגיאה שלך. ניתן להתאים אישית את התבניות. תבנית ברירת המחדל 404 של נושא וורדפרס נתמכת גם.

צילום מסך אולטימטיבי

התוסף שומר רשומה של כל 404 אירועי השגיאה, כך שיש לך רעיון שהוא העמוד הכי מבוקש. במידת הצורך, תוכל להוסיף כתובת אתר להפניה מחדש. מילת המפתח המשמשת לחיפוש על ידי המבקר נרשמת ומעניקה לך מידע חשוב בעל SEO.

אתה יכול לרכוש את התוסף הזה ב- CodeCanyon במחיר של 19 $. זה מגיע עם עדכונים עתידיים ותמיכה של 6 חודשים. ניתן להרחיב את התמיכה ל 12 חודשים תמורת $ 5.70 נוספים

גוגל 404

גוגל 404 הוא לא ממש תוסף וורדפרס. זהו רק סקריפט מורחב של 404 עמודים מגוגל.

כותרת של Google 404

היא מטמיעה תיבת חיפוש בדף 404 שלך, כך שהמבקר מתבקש להמשיך בחיפוש באתר האינטרנט שלך. ניתן להציב כאן מידע שימושי הנוגע למילת החיפוש בה השתמש האורח. או שאתה יכול לעזור למבקר בדרכים אחרות למצוא את המידע שהוא מחפש.

בכדי שהתוסף יהיה אפקטיבי במלואו, גוגל דורשת שתגיש מפת XML של אתר הוורדפרס שלך ותקים חשבון למנהלי אתרים של גוגל..

404 עמוד

אתה לא יוצא מגדרך עם 404 עמוד. צור עמוד 404 באתר וורדפרס שלך, בדיוק כמו שאתה יוצר עמודים בדרך כלל בוורדפרס. לאחר סיום זה, פתח את ההגדרות בלוח המחוונים של וורדפרס. לחץ על דף שגיאה 404 ובחר בדף שיצרת לאחרונה כדף השגיאה 404. זה כל מה שיש בזה.

כותרת העמוד 404

התוסף אינו יוצר הפניה מחדש. עם ניתוב מחדש, כתובת האתר נשארת באינדקס החיפוש וזה יכול להשפיע על קידום אתרים. תוסף זה מבטיח כי קוד 404 הנכון יועבר למנועי חיפוש. התוסף שונה מאוד מהאחרים. לא נשלחות בקשות לשרת. במקום זאת משתמשים במשאבים האישיים של וורדפרס.

404 להתחלה

404 להתחלה תופס שגיאה 404 עוד לפני שמנועי חיפוש עושים זאת. אתה יכול להגדיר את ההפניה מחדש ל- 301 (לצמיתות) שזו הגדרת ברירת המחדל. לחלופין, אתה יכול להגדיר את זה ל 302 שהם ההפניות הזמניות.

404 כדי להתחיל להתקין

זה מפנה מחדש את כל 404 דפי האינטרנט לדף ההתחלה או לכל דף אחר שתרצה. אתה יכול לבחור אפשרות לקבל התראה בדוא”ל. בכל פעם שמשתמש מופנה מחדש, תדע לאיזה דפדפן הוא משתמש ואת כתובת האתר שהוא מנסה לגשת אליו. אתה יכול לבחור מתוך הגדרות המאפשרות לך לנתב 404 עמודים לכל כתובת אתר שתבחר – עמוד הבית או כל דף אחר באתר שלך..

קישורים פנימיים של RB

קישורים פנימיים של RB הוא תוסף שימושי לבעלי בלוגים. באמצעות תוסף זה הם יכולים לקשר פוסטים ועמודים באתר וורדפרס שלהם באמצעות קיצור. אין צורך להקליד את כתובת האתר הארוכה.

RB קישורים פנימיים מותקנים

מבנה הפרמלינק של האתר אינו מופרע וקוד הקיצור משמש ליצירת קישור לפוסט. לאחר מכן, תג זה מוכנס ידנית או בעזרת תוסף wysiwyg. תוסף זה יקל על מעבר מקישור אחד למשנהו בתוך אתר אינטרנט. זה גם יאפשר חיפושים אחר פוסט לפי קטגוריות.

תוסף הפניה מחדש של דף מהיר

תוסף הפניה מחדש של דף מהיר עושה את העבודה בצורה דו-ארוכית. האחת היא שיטת ההפניה המהירה שבה אתה רק צריך להקליד את כתובת האתר של הבקשה ואת כתובת אתר היעד. לאחר מכן התוסף ינותב מחדש לפי כתובות האתר שמילאת.

המהיר PAge מפנה מחדש את מסך המסך המלא

אין צורך ליצור דף, וגם לא צריך להיות דף קיים. תוסף זה יועיל ממש כשצריך לתקן שגיאות הקלדה שהתרחשו בעת יצירת עמוד, או כאשר ברצונך להפנות כתובות URL ישנות לכתובות URL חדשות. אתה גם תמצא את זה כעוזר נהדר כשאתה מעביר אתר.

לדפים או פוסטים קיימים, תיבת מטא של אפשרויות מתווספת למסך העריכה, שם תוכל למלא את כתובת האתר החדשה. זה עובד היטב עבור פריטי תפריט ופוסטים משוכפלים. עדיף לעבוד גם בתוך מבנה הפרמלינק של וורדפרס.

תוסף הפניה מחדש של SEO

תוך כדי בניית תוסף הפניה מחדש של SEO, המחברים התמקדו בשמירה על פשטותם בכל רמות המשתמשים ותוכלו לראות זאת באופן בו התוסף עובד. לוח בקרה מתקדם מסייע לך לשלוט בכל הדברים שהתוסף יכול לעשות.

ניתוב מחדש של SEO מותקן

אתה יכול לעקוב אחר דפי השגיאה 404 ולהפנות את כולם בלחיצה אחת. הכוונה להפניה מחדש 301, 302 או 307 אפשרית, וכך גם הפניה מחדש של כרטיס הבר. ניתן להפנות את תוכן התיקיה בשלמותה על ידי שינוי הגדרות התיקיה בכרטיסיית הפניה מחדש. ניתן לשמור על היסטוריית הפניה מחדש.

להפניה מחדש של כל פוסט, תוכלו למלא את כתובת האתר המלאה ואת תיקיית היעד ולחץ על הוסף. לחלופין, תוכלו לערוך את כתובת אתר היעד בפוסט או בעריכת הדף ולחץ על שמור. התוסף גם שימושי כשאתה משנה את שם הדומיין שלך או מעביר את האתר שלך. שים לב שהתוסף הזה לא יתמוך בהתקנות מרובות-אתרים.

מנהל ניתוב מחדש בטוח

מנהל ניתוב מחדש בטוח הוא תוסף יעיל לטיפול בשגיאות 404 בהתקנות מרובות-אתרים. אתה יכול להפנות לכתובות אתרים חדשות באמצעות קודי מצב HTTP שאתה ממסגר.

מנהל הפניה מחדש בטוח הותקן

זה מאפשר ניתוב מחדש רק למארחים המופיעים ברשימה לבנה באמצעות הפונקציה wp_safe_redirect.

סוף כל סוף

חשוב להישאר פרואקטיבי ולשמור ככל האפשר על האתר שלך ללא 404 שגיאות. ברשימת המטלות שלך לתחזוקה של וורדפרס אתה יכול –

 • קבע בדיקה ביומני הנתונים הסטטיסטיים באתר שלך כדי לחפש 404 דוחות שגיאה.
 • בדוק קישורים פנימיים וחיצוניים באופן קבוע. אתרים קטנים יכולים לבצע בדיקה פעם בחודש, אתרים גדולים פעם בשבוע.
 • תדירות הבדיקה תלויה בתוכן האתר ולא במבקרים. אתרי אינטרנט כבדים חייבים לבדוק לעתים קרובות יותר.

עם כל כך הרבה תוספים איכותיים זמינים, אין שום סיבה שלא לשמור על הקישורים במצב טוב. נסה אותם ושמור על אתרך במצב מעולה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me