כיצד למכור מוזיקה באינטרנט באמצעות וורדפרס (3 שלבים פשוטים)

מכור מוסיקה מקוונת באמצעות וורדפרס

הקמת והפעלת חנות מקוונת דורשת עבודה – אין ציפוי סוכר בעובדה זו. עם זאת, אם נעשה נכון, אתה יכול להפוך את החנות המקוונת שלך לעסק בר-קיימא. על מנת להשיג רמת הצלחה זו תצטרך לעצב את החנות שלך כך שתתאים לסוג המוצר שאתה מוכר, ואם אתה מתכוון למכור מוזיקה באינטרנט יש עוד קצת מה לשקול.


לדוגמה, החנות שלך תצטרך להיות מוגדרת אחרת כדי להציע מוצרים כמו מוזיקה, בניגוד לבגדים או אלקטרוניקה. תצטרך דרך למכור בקלות קבצים דיגיטליים בחנות שלך, כמו התוסף הפופולרי WooCommerce, כמו גם שיטה להצגת המוסיקה שלך בצורה ברורה ומסודרת.

אמנם אתה תמיד יכול למכור את המנגינות שלך דרך iTunes או BandCamp, זה רעיון נהדר להציע מוזיקה משלך, רצועות בונוס או אפילו מזכרות במהדורה מוגבלת (כמו תקליטי ויניל בהתאמה אישית) בחנות שלך. בפוסט זה אנו הולכים להראות לכם כיצד מוכרים מוזיקה באינטרנט באמצעות וורדפרס. באופן ספציפי, כיצד להשתמש ב- WooCommerce וה- טבלת המוצר של WooCommerce תוסף למכירת המוזיקה שלך באופן מקוון. בואו נעבוד!

1. התקן והתקן את WooCommerce למכירת מוסיקה מקוונת

לפני שנתחיל, נניח שיש לך אתר וורדפרס שמוכן ומוכן לדרך. וורדפרס היא עוצמתית וגמישה כאחד, וניתן להשתמש בה בקלות ליצירת חנות מסחר אלקטרוני משגשגת.

אם זה לא יוצא מהדרך, המשימה הבאה היא להוסיף WooCommerce לאתר שלך. התוסף הפשוט אך העשיר בתכונות הופך את אתר וורדפרס לחנות פונקציונאלית ומוסיף אפשרויות קלות למכירה של מוזיקה באופן מקוון באמצעות וורדפרס:

תוסף WooCommerce

כדי להתחיל, נווט אל תוספים> הוסף חדש בלוח המחוונים של וורדפרס. השתמש בשדה החיפוש כדי למצוא את “WooCommerce” ולחץ על להתקין עכשיו כפתור:

התקן את WooCommerce

אחרי רגע, כפתור חדש שכותרתו הפעל יופיע. בחר גם בזה, ו- WooCommerce יוקם באופן מלא באתר שלך!

בשלב זה תועבר לאשף ההתקנה הקצר:

אשף הגדרת WooCommerce

אנו ממליצים מאוד לעבור על המסכים הקצרים המעטים האלה. הם יעזרו לך לקבוע את תצורת החנות החדשה שלך, להקים דפים חשובים ולהגדיר אלמנטים מרכזיים כמו מחירי משלוח. לקבלת מידע נוסף, עיין במדריך המלא שלנו להתקנת WooCommerce.

2. הוסף את המוסיקה שלך לחנות

לאחר שהתקנת את WooCommerce ועברת את אשף ההתקנה, תהיה לך חנות ריקה על הידיים. המשמעות היא שהגיע הזמן להוסיף מוצרים.

WooCommerce מספקת סוג פרסום מיוחד של וורדפרס בהתאמה אישית לייצור מוצרים מזרחית. סוגי פוסטים מותאמים אישית דומים להוספת פוסטים בבלוג, רק עם אפשרויות שונות הספציפיות לסוג הפוסט (סוגי פוסטים אחרים עשויים לכלול תיק עבודות, המלצות, צוות או לוח אירועים). כדי להוסיף פריט WooCommerce חדש מלוח המחוונים שלך, עבור אל מוצרים> הוסף חדש:

הוסף מוצר WooCommerce חדש

כאן תוכלו ליצור את המוצר הראשון שלכם. תרצה להתחיל לתת לו כותרת ותיאור בשני השדות הראשונים. בסרגל הצד הימני, אתה יכול גם להקצות את המוצר לקטגוריה אחת או יותר, לתת לו כמה תגיות תיאוריות ואפילו להעלות תמונות..

עם זאת, ‘הבשר’ של WooCommerce נמצא ב- נתוני מוצר קטע:

נתוני מוצר WooCommerce

כאן תוסיף את כל המידע החיוני על כל פריט. מכיוון שהמטרה שלך היא למכור מוזיקה ברשת, הדבר הראשון שתרצה לעשות הוא לבדוק את שניהם וירטואלי ו להורדה תיבות בחלק העליון. זה ישנה את האפשרויות שאתה רואה במעט, לחשבון על מכירת קבצי מוזיקה באופן מקוון ולא של מוצרים פיזיים:

מוצרים הניתנים להורדה של WooCommerce

לאחר מכן תוכל להמשיך להזין מחיר עבור הפריט ולהעלות את הקבצים שיקבלו לקוחות בעת הרכישה תחת קבצים להורדה. אתה יכול גם להגדיר אם צריכה להיות גבול לכמה פעמים ניתן להוריד את הקבצים, ואם הם יפוגו.

שאר ההגדרות בסעיף זה הן אופציונליות, אם כי בכל מקרה תרצה לבדוק אותן. בנוסף, בדוק את תיאור קצר של המוצר שדה ממש מתחת. שם תוכלו להוסיף נגני שמע משובצים, כך שלקוחות יוכלו לשמוע איך נשמעת המוזיקה שלכם.

לשם כך, לחץ על להוסיף מדיה. העלה את קובץ השמע מהמחשב שלך, מלא את פרטיו והקפד לבחור הטמע נגן מדיה תחת הטמע או קישור:

WooCommerce הטמע נגן מדיה

זה יוסיף נגן שמע פשוט לשדה התיאור הקצר:

נגן המדיה של WooCommerce תיאור קצר

לאחר שתסיים להגדיר את המוצר הראשון שלך, לחץ על פרסם כדי להפוך אותו לחיות בחנות שלך. לאחר מכן, חזור על התהליך הזה עד שתוסיף את כל השירים, האלבומים וכן הלאה עד שאתה רוצה למכור.

3. צור טבלת מוצר להצגת המוסיקה שלך

מבחינה טכנית, שני הצעדים הראשונים הם כל מה שנדרש כדי להפעיל את החנות שלך. עם זאת, הגדרת WooCommerce מסורתית אינה הכרחית הדרך הטובה ביותר למכור מוסיקה באינטרנט.

אם תשאיר את הדברים כמו שהם, הלקוחות יצטרכו לנווט לכל דף מוצר בנפרד כדי לבדוק את כל המוסיקה שלך, להאזין לקטעים לדוגמא ולהזמין את מבוקשם. זה מאט אותם משמעותית, מה שעלול להוביל לאבדן מכירות. מה שכן, קבצי מוסיקה בדרך כלל אינם זקוקים לתאור מורכב או לתמונות גדולות, ופריסת WooCommerce המוגדרת כברירת מחדל מושכת תשומת לב יתרה לאלמנטים אלה..

במקום זאת, תוכלו להשוויץ בכל מה שיש לכם להציע בדף בודד באמצעות טבלת מוצרים. זוהי דרך מסודרת ומושכת חזותית להציג את המוזיקה שלך. לקוחות יכולים לראות את כל מה שזמין בחנות שלך בבת אחת, ואתה יכול לספק את כל פרטי המפתח תוך שהם לא מכים עליהם מידע. בנוסף, הם יכולים להוסיף לעגלות שלהם את כל מה שהם רוצים, ישירות מדף זה. אתה יכול אפילו להטביע נגני שמע לדוגמא ישירות לטבלה עבור כל מוצר.

כדי להגדיר דף כזה תצטרך את ה- טבלת המוצר של WooCommerce חיבור:

כלי זה ממוטב כדי לעבוד בצורה חלקה עם WooCommerce, ומאפשר לך להתאים אישית בדיוק איך נראית טבלת המוצרים שלך וכיצד היא עובדת. לאחר רכישת התוסף, באפשרותך להתקין אותו כמו כל תוסף אחר של צד שלישי. לך ל תוספים> הוסף חדש ובחר את קובץ התוסף שהורדת. הפעל את התוסף, tתרנגולת, לך אל WooCommerce> הגדרות בלוח המחוונים שלך. נווט אל מוצרים בכרטיסייה ובחר טבלאות מוצרים להזין את מפתח הרישיון שלך:

הגדרות טבלת המוצר של WooCommerce

ההגדרות הרבות המוצעות כאן מאפשרות לך לשנות את אופן הפעולה של טבלת המוצרים שלך. למשל, תחת עמודים, אתה יכול להתאים אישית בדיוק את המידע שיוצג:

עמודות טבלת מוצרים של WooCommerce

הקפד לכלול תמונה עבור כל פריט, כמו גם תיאור קצר (כך שנגני המדיה שלך ייכללו).

סנן רשימות תפירה היא תפישה מכריעה נוספת:

מסנני טבלת מוצרים של WooCommerce

על ידי הפעלת פעולה זו, תוכלו למקם תפריטים נפתחים מעל הטבלה שלכם, אשר יאפשרו ללקוחות למיין אותה לפי תכונות מפתח כגון קטגוריות. זה מקל עליהם למצוא את מבוקשם במהירות.

לבסוף, סמן את התיבה שכותרתה קודי קיצור בטבלה. זה נדרש אם ברצונך שנגני המדיה המוטבעים שלך יעבדו כמו שצריך:

קודי קיצור של WooCommerce בהגדרת טבלה

למידע נוסף על כל ההגדרות שתוכל לשנות, תרצה להסתכל התיעוד של התוסף.

שמור את השינויים שלך לאחר שתסיים, ואז פתח דף חדש (דרך דפים> הוסף חדש). הקלק על ה מעבר לסרגל הכלים ואז בחר הכנס טבלת מוצר. זה יציב קוד קצר בדף שלך:

קוד מוצר של WooCommerce

קיצור זה מושך את כל ההגדרות שרק התאמת אישית ומגדיר את טבלת המוצרים שלך באופן אוטומטי. אתה יכול לראות איך זה נראה באמצעות ה- תצוגה מקדימה כפתור:

שולחן שמע WooCommerce

אם תרצה, אתה יכול להמשיך לצבוט את טבלת המוצרים שלך עד שהיא תהיה בדיוק נכונה. ואז קדימה ופרסם אותו! אתה מוכן למכור מוזיקה באופן מקוון. לאחר מכן לקוחות יכולים להשתמש בה כדי לראות את כל המוזיקה שיש לך ולבצע רכישות בקלות.

סיכום

החנויות הטובות ביותר מותאמות בהתאם לסוג המוצרים שהם מציעים. לדוגמה, תצטרך לעצב את החנות שלך בזהירות כאשר אתה מתכוון למכור מוזיקה באופן מקוון באמצעות WordPress. WooCommerce היא נקודת התחלה מצוינת, אך תרצו גם לספק ללקוחות דרך יעילה לחקור את המוסיקה שלכם ולבצע בחירות, כמו גם להוסיף הרחבות אחרות של WooCommerce לקבלת תכונות ופונקציונליות נוספות..

יש לך שאלות לגבי הגדרת פריטי WooCommerce שלך ​​או עיצוב שולחן המוצר שלך? בקש משם בקטע התגובות למטה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me