איך להתחיל בעבודה עם וורדפרס: מדריך 2020

איך להתחיל בעבודה עם וורדפרס

אז אתה מחפש להקים אתר חדש. יש לך מושג טוב על מה האתר שלך עוסק, איזה תוכן יהיה לך עליו, אם אתה מוכר משהו, הרשימה עוד ארוכה. עכשיו כדי להתחיל לעבוד עם WordPress!


נראה שכולכם מוכנים להתחיל, נכון? אבל רגע, מה עם הפלטפורמה שלך? אם אתה קורא את זה, בטח בחרת – או שוקל לבחור – WordPress. אבל אולי אינך בטוח כיצד להתחיל. או אולי אתה פשוט צריך רענון כיצד זה עובד. מאמר זה יעזור להקל על התהליך על ידי העברת צעד אחר צעד כיצד להתחיל בעבודה עם אתר וורדפרס שלך.

שימו לב: ישנם הבדלים גדולים בין WordPress.com לעומת WordPress.org, במדריך זה נשתף טיפים עבור .ORG באופן ספציפי.

שלב 1: מצא את האירוח הטוב ביותר עבור האתר שלך

לפני שתוכל להשתמש ב- WordPress.org אתה זקוק לשירות אירוח. אתה יכול להגדיר שרת משלך ולהתקין את וורדפרס במחשב שלך, אבל כשאתה רק מתחיל קל יותר להירשם לשירות שכבר הוקם בו שרתים ומוכן לארח אתר וורדפרס. חלק מהשירותים הם בחינם, וחלקם בתשלום; אנו ממליצים להשתמש בתשלום, מכיוון שהם יספקו שירותים ותכונות באיכות גבוהה יותר.

אינך בטוח איזה סוג אירוח או איזה מארח לבחור? אנו מבינים לחלוטין (והיינו שם בעבר, WPExplorer החליפה מארחים מספר פעמים לפני שמצאה התאמה מושלמת). ישנם כמה סוגים שונים של אירוח שיש לקחת בחשבון, כולם עם היתרונות והחסרונות שלהם. אתה יכול לקרוא את המדריך שלנו בנושא מיטב אירוח וורדפרס, או להסתכל באינפוגרפיקות השימושיות שלנו המציגות את אפשרויות האירוח המובילות עליה אנו ממליצים למשתמשים חדשים ב- WordPress..

אפשרויות אירוח של וורדפרס

אירוח וורדפרס הטוב ביותר

אירוח משותף זה מה שרוב משתמשי WordPress החדשים מתחילים איתו. זוהי אפשרות קלה וידידותית שיש לה מספיק משאבים לארח אתר חדש. רוב המארחים המשותפים מציעים התקנת וורדפרס בלחיצה אחת, כמות סבירה של אחסון ורוחב פס ולעיתים מספר הטבות (כמו קופוני גוגל אדוורדס או אפילו שם תחום בחינם). לדעתנו תוכנית האירוח המשותפת הטובה ביותר היא מ- Bluehost. החל מ- $ 2.95 בלבד לחודש (עם הקישור המיוחד שלנו) זו אפשרות נהדרת לאלה שרק מתחילים עם וורדפרס.

אירוח WORDpressESS בשיתוף BLUEHOST

VPS מנוהלת (העומד בפני שרתים פרטיים וירטואליים) הוא צעד למעלה מאירוח משותף. אתה עדיין משתף שרת עם משתמשים אחרים, אך השרת מחולק לקטעים כך שלכל אחד מהם יש שרת מיני משלך לאבטחה, פרטיות ותפעול אתרים טובים יותר. בנוסף, עם מנוהל VPS אינך צריך לתחזק את השרת שלך – חברת האירוח מטפלת בעדכוני תוכנה וקוד עדכוני וורדפרס עבורך כדי שתוכל להתמקד באתר שלך. הבחירה שלנו עבור ה- VPS המנוהל בצורה הטובה ביותר היא גלגל תנופה. הם מציעים שירותים פנטסטיים כמו הגירות בחינם, מטמון מובנה, גיבויים אוטומטיים ועוד נותנים לך המון המון כסף.

גלגל תנופה VPS וורדפרס אירוח

ואפשרות האירוח האחרונה היא אירוח וורדפרס מנוהל, וזה כאשר חברת האירוח מנהלת את השרת שלך באופן מלא עבורך. אירוח מנוהל מציע יותר תכונות ומשאבי אתרים מאשר משותפים, ומארחים מנוהלים רבים יציעו תוכניות אירוח הניתנות להרחבה כך שתוכלו להתחיל בקטן ולשדרג את השרת שלכם ככל שהעסק שלכם יגדל. אנו השתמשנו באירוח מנוהל מ- WP Engine במשך שנים ואנחנו שמחים מאוד מאיכות האירוח שלנו כמו גם מהשירות המדהים מצוות התמיכה שלהם. הם מציעים תכנית אישית נהדרת עבור בלוגרים חדשים, כמו גם תוכניות מדהימות ברמה גבוהה וארגונית לאתרי תנועה גבוהה.

WP מנוהלת אירוח וורדפרס

שלב 2: בחר שם דומיין

בטח כבר בחרת שם האתר שלך, או רשימת שמות קצרה. זה מצוין! אם לא, ישנם המון מאמרים שיכולים לעזור לכם לעשות סיעור מוחות. רק קח בחשבון ששם התחום שלך אמור לשקף את מטרת האתר שלך ולהיות מספיק מעניין כדי למשוך מבקרים.

החלק האחר של שמות שמקבל מעט פחות תשומת לב הוא שם התחום. במונחים טכניים, שם תחום הוא החלק של כתובת אתר המזהה כתובות IP (המזהות מחשבים או התקנים ברשת) ודפי אינטרנט. ביתר קלות, זו כתובת האינטרנט שלך. לכל שם תחום יש סיומת, כגון .com או .org. אתה יכול לרשום כל שם דומיין שאתה אוהב שכבר לא נלקח – בתשלום שנתי. ישנם מארחים שיעניקו לך רישום תחום בחינם לשנה הראשונה. כחלק מתהליכי ההרשמה יבדקו באופן אוטומטי אם הדומיין זמין לשימושכם. אבל אתה תמיד יכול לרכוש שם תחום ישירות מרשם כמו NameCheap או GoDaddy.

לאחר שהתמקמת בשם דומיין, עקוב אחר ההוראות של חברת האירוח שלך להשלמת תהליך ההתקנה. כנראה שתצטרך להפנות את שם הדומיין שלך למארח שלך. פשוט בדוק את המסמכים המקוונים שלהם או בצע חיפוש מהיר בגוגל כדי למצוא הוראות ספציפיות. עכשיו מתחילה העבודה האמיתית!

הצעדים הבאים לא בהכרח צריכים לקרות בסדר מסוים. עכשיו אתה יכול לגשת ללוח המחוונים שלך ולהפנות את תשומת לבך לכל מה שאתה מרגיש שהכי לחץ.

ברוך הבא ל- WordPress

בשלב זה יכול להיות מועיל להציג את האתר שלך ולהסתכל על אפשרויות הניהול שלך. בדרך זו אתה יודע עם מה אתה צריך לעבוד.

שלב 3: התאם אישית את עיצוב האתר שלך

וורדפרס כברירת מחדל היא נושא מסוים שתוכלו להישאר בו כפי שהוא, להתאים אותו או לשנות אותו לנושא חדש.

ערכות נושא חינם

ל- WordPress כמה נושאים המותקנים מראש לבחירה. לראות את ה מדריך של נושאי וורדפרס בחינם, לחץ על מראה> ערכות נושא. אם תלחץ על הוסף חדש כפתור תראה רשימה של ערכות נושא חינמיות של WordPress בחינם מתוך ספריית WordPress.org יחד עם פרטים על הנושאים, ואפשרות התצוגה המקדימה של האפשרות או התקנת אותם..

הוסף נושא וורדפרס חדש

אתה יכול גם לבחור להתקין נושא שפותח על ידי צד שלישי. אתרים רבים בעלי מוניטין מציעים נושאי וורדפרס בחינם – WPExplorer כלול. ההתקנה שונה מעט מכיוון שתצטרך להוריד את העיצוב. לעתים קרובות זהו .zip עם שם הנושא. כדי להתקין פשוט עבור לספריית העיצוב ולחץ העלה נושא.

העלאת נושא וורדפרס

המסך הבא אמור לבקש ממך לחפש אחר הנושא במחשב שלך. בחר את קובץ העיצוב שלך (ה- .zip שציינו) ולחץ להתקנה. נותר רק ללחוץ על הפעל כדי להשתמש בערכת הנושא החדשה שלך באתר שלך.

ערכות נושא פרימיום

בעוד שעיצובים בחינם הם דרך נהדרת להתחיל, ערכות נושא פרמיות (או בתשלום) הן תקן הזהב. נושאי פרימיום של צד שלישי מציעים מגוון רב יותר וכוללים לעתים קרובות הרבה יותר תכונות מאשר הנושאים שתמצאו בספריית העיצוב החינמית.

לדוגמה, ערכת הנושא הכולל של וורדפרס כוללת בונה דפים חזותי קל לשימוש, אפשרויות מובנות עבור הפורטפוליו שלך, בלוג הניתן להתאמה אישית, גופנים מותאמים אישית, אפשרויות צבע ללא הגבלה ועוד טונות. אבל הכי חשוב זה כולל יבואן הדגמה קל שתוכל להשתמש בו כדי לייבא כל אחת מההדגמות החיות של הנושא. אז עם jsut כמה לחיצות אתה יכול להתחיל את עיצוב האתר שלך.

נושא וורדפרס רב תכליתי הכולל תגובה

מידע והורדה צפה בהדגמה

אבל זו רק אפשרות אחת. ישנם הרבה מקומות שווקי נושא מובחרים שבהם אתה יכול לרכוש נושא חדש לאתר שלך. Themeforest הוא מקום טוב להתחיל למצוא נושא פרימיום, עם למעלה מ- 11,000 נושאים לבחירה. לחלופין, תוכלו לדפדף באוספי העיצוב הרבים שהרכבנו כאן ב- WPExplorer.

לאחר שמצאת, רכשת והורדת את העיצוב שתרצה תצטרך להתקין אותו (בדיוק כמו שעסקנו בסעיף העיצוב החינמי). ראש אל ערכות נושא> הוסף חדש להעלות, להתקין ולהפעיל. אם נושא הפרימיום שלך כלל תוספים ארוזים, ייתכן שתראה הנחיות או הודעות נוספות להתקנת תוספים מומלצים.

התאמה אישית של נושא

חלקים אחרים במראה שלך שתרצה להתאים אישית הם הווידג’טים, התפריטים, הכותרות והרקע. ניתן לשנות את כל אלה באמצעות התאמה אישית של נושא שתוכלו למצוא תחת מראה חיצוני (ממש מתחת לאפשרות הנושאים). לחץ עליו כדי לפתוח את ההתאמה האישית של וורדפרס:

התאמה אישית של נושא וורדפרס

וורדפרס מגיעה מראש עם מספר ווידג’טים, חלקם מופעלים ומופיעים בסרגל הצד של האתר שלך. אתה יכול לסדר אותם מחדש לפי הצורך, ואם אתה רוצה יותר אתה תמיד יכול להתקין תוסף להוסיף חדשים.

הוסף יישומונים של וורדפרס

העיצוב שלך עשוי לתמוך במיקומי תפריט שונים או מרובים (ראשי, סרגל עליון, כותרת תחתונה וכו ‘). אם לא, תוספי תפריט זמינים להתקנה. ככל הנראה לא תצטרך לדאוג יותר מדי בנושא זה, עד שתקבע מספר דפים.

שלב 4: הוסף תוספים לתכונות נוספות

תלוי הן באופן השימוש באתר שלך והן בפונקציונליות של הנושא שלך, סביר להניח שתצטרך להתקין ולהפעיל תוספים שונים. אלה מוסיפים למה שהאתר שלך מסוגל לעשות.

להתקנת תוספים בחינם, בקר ב – מדריך התוספים על ידי לחיצה על תוספים> הוסף חדש וגלישה אחר תוסף, או שתוכל להתקין תוספים שרכשת מאתרים אחרים על ידי לחיצה על העלה תוסף כפתור.

אם אתה מעוניין, להלן שלושת התוספים העיקריים בהם אנו משתמשים וממליץ כאן באתר WPExplorer.

VaultPress

VaultPress עבור WordPress

קבל גיבויים של VaultPress

למרות שרוב חברות האירוח הטובות מציעות גיבויים יומיים כחלק מהתוכניות שלהם, אנו ממליצים מאוד על הגיבוי בוורדפרס בעצמכם רק כדי להיות בטוחים. אנו משתמשים ואוהבים את VaultPress כמחיר סביר (זהו למעשה חלק מתוכניות הפרמיום של JetPack), קל לשימוש (פשוט התקן וקשר לחשבון WordPress.org שלך) ונדרש גיבוי מלא של כל האתר שלך – מדיה כלולה.

אקיסמט

תוסף להגנה מפני דואר זבל של Akismet

קבלו את Akismet עבור WordPress

בדיוק כמו VaultPress, Akismet הוא חלק מהרשמות JetPack מובחרות ואנחנו חושבים שזה התוסף הכי זבל של WordPress. Akismet עוזר לסנן תגובות של דואר זבל באמצעות אלגוריתם משלו והתגובות שמשתמשי Akismet מדווחים עליה. בדרך זו תוכלו להקדיש פחות זמן למעקב אחר ההערות שלכם ויותר זמן להתמקד ב- SEO ובתוכן שלכם.

יוסט SEO

תוסף SEO של יוסט

קבל SEO של יוסט

עבור כל בעל אתר, תוסף SEO טוב הוא המפתח. ישנם כמה תוספים פופולריים בחוץ, אך אנו משתמשים ואוהבים Yoast SEO. תוסף זה כולל את כל הדרוש לך בכדי להתחיל בשיפור SEO שלך. כולל, אך לא רק, מפת האתר, כותרות / קטעי ברירת מחדל, פירורי לחם, תצוגת עדכוני RSS, תגי מטא פתוחים וכלים לקידום אתרים בעמוד (למילות מפתח, קריאות וכו ‘).

בנוסף, אנו מציעים להשתמש בעורך חי של CSS כגון CSS Hero או עיפרון צהוב כדי להתאים אישית את עיצוב האתר שלך אם הנושא שלך לא כולל מספיק אפשרויות עיצוב. לקבלת תוספים שימושיים יותר, עיין באוספי התוספים שלנו כדי למצוא תוספים מעולים למפות, הזמנות, שיתוף חברתי, תרגומים ועוד.

שלב 5: צור דפי מפתח

אלא אם כן הוא מתוכנן להיות אתר בן עמוד אחד, לכל אתר צריך להיות לפחות עמודים זוגיים. לדוגמה דף אודות ודף יצירת קשר. אנו ממליצים גם על דף בלוג שיכלול את החדשות או הפוסטים שלך. אך בהתאם למטרת האתר שלך, סביר להניח שתרצה גם דפים אחרים. זה יכול להיות תיק עבודות או גלריה להצגת העבודה שלך. אם יש לך מוצרים למכור, תרצה עמוד חנות. זכור ייתכן שתצטרך או תרצה להתקין תוספים על מנת להוסיף והתאמה אישית של סוגים אלה של דפים.

בית

תבנית דף הבית

דף הבית שלך הוא העמוד הראשון שאנשים יראו כשהם עוברים לכתובת האתר הראשית שלך. נושאים מסוימים יכללו תבנית של דף הבית (כמו בצילום המסך שלמעלה). או השתמש בונה דפים כדי ליצור משהו מותאם אישית. יש הרבה תוספים רבי עוצמה של בונה דפי WordPress לבחירה.

לא משנה מה תבחר פשוט זכור להגדיר את דף הבית שיצרת תחת הגדרות> קריאה בסעיף ובחירה באפשרות “עמוד סטטי” (הערה: הבלוג שלך יכול להיות דף הבית שלך, ואם בזה אתה רוצה להשתמש כדף הראשי הראשי שלך, פשוט השאר את האפשרות “הפוסטים האחרונים שלך”). לקבלת עזרה נוספת, עיין במדריך שלנו ליצירת דף הבית.

בלוג

סה

לרוב האתרים יהיה בלוג – למעשה, אתרים רבים הם רק בלוג! בהתאם לנושא שלך ייתכן שלא תצטרך ליצור דף בלוג, מכיוון שעיצובי וורדפרס רבים בבלוגים כבר מעוצבים כך שתוכל פשוט להתחיל לעבוד ולהוסיף פוסטים. עם זאת, חלקם כוללים תבנית של דף בלוג מותאם אישית, שתוכל להשתמש בהם על ידי מעבר אליו דפים> הוסף חדש ואז לבחור בתבנית “הבלוג” מטאבוקס מימין לעורך הטקסט הראשי או מתחת לו. לאחר שתשמור את הדף שלך, יהיה עליך גם להגדיר אותו כבלוג שלך תחת הגדרות> קריאה > עמוד סטטי כאפשרות “דף הפוסטים” שלך.

על אודות

מדור אודותינו

דפים אודות מידע נהדרים לעסקים לחלוק היסטוריה של חברות, הצהרות שליחות וחברי צוות. או לבלוגרים עצמאיים שישתפו הערות על איך התחילו, תחומי העניין והסיפור האישי שלהם. למרות שלא כל אתר זקוק לאתר זה דף טוב לשקול. דף אודות הוא דרך נהדרת להתחבר לקהל שלך ברמה האישית יותר.

איש קשר

חזית עמוד יצירת קשר

כמעט בכל אתר אינטרנט יהיה דף יצירת קשר. זה די פשוט ליצור דף קשר עם וורדפרס, מכיוון שיש שפע של תוספים קלים התואמים לנושאים פופולריים. לכל הפחות תוכלו לשקול להשתמש באחד מהתוספים הטפסים ליצירת קשר כדי להוסיף טופס פשוט לכותרת התחתונה או לסרגל הצד, או לתוסף מיפוי כדי להציג את מיקומכם..

תיק עבודות

תיק וורדפרס כולל

עבור עסקים מסוימים הגיוני להציג את עבודתך, וכאן התיק שימושי מאוד. כדי ליצור תיק מקוון אתה יכול לבחור נושא או להוסיף תוסף הכולל סוג הודעה מותאמת אישית של תיק. סוגי פוסטים מותאמים אישית מוסיפים פריט תפריט חדש שניתן למצוא בקלות בלוח המחוונים הראשי מצד וורדפרס שלך. אלה לרוב עובדים ממש כמו הוספת פוסט בבלוג. ההבדל הוא שלעתים קרובות הם כוללים סגנונות ואפשרויות בהתאמה אישית ספציפיים למטרתם. לכן תיק בדרך כלל יכלול אפשרויות לבנות גלריות, להעלות קטעי וידאו או אפילו שמע, כך שתוכלו להראות לקהל הלקוחות הפוטנציאלי כמה אתם מדהימים.

חנות

סך הכל חנות WooCommerce של Glitz & Glam

לבסוף, בין אם ברצונך למכור את הסחורה שלך בחנות דמוית Etsy או להמליץ ​​על פריטים מחנויות סניפים באתר שלך, אתה יכול לבנות חנות מקוונת באמצעות WordPress. במיוחד עם התוסף WooCommerce החינמי. בדומה לתיק העבודות, WooCommerce (ופלטפורמות מסחר אלקטרוני אחרות כמו EDD או Shopify) מוסיף סוג הודעה מותאמת אישית. זה כולל אפשרויות מותאמות אישית למוצרים שלך כמו פריט דיגיטלי / פיזי, גלריית מוצרים, וריאציות למוצרים, קופונים, משלוח, מיסים ועוד.

שלב 6: ייבוא ​​וייצוא של תוכן

לעתים קרובות מתעלמים מהכלים הללו בדיונים על תחילת העבודה. אם אתה חדש ב- WordPress אך לא בתחום הבלוגים או ניהול האתרים, ייבוא ​​ויצוא הם כלים שימושיים וקלים לביצוע. כדי להעביר תוכן מאתר וורדפרס ישן, השתמש בכלי הייצוא. זה יוריד קובץ xml מתוכן האתר שלך.

כלי הייצוא של וורדפרס

כדי להביא את התוכן שלך מאתר אחר, השתמש בכלי הייבוא. אם אתה רוכש נושא פרימיום זה כנראה הגיע עם נתוני דוגמה (בצורה של קובץ .xml) שתוכל לייבא כדי לעזור לך להתחיל. אנו ממליצים להשתמש בנתוני הדגימה אם אתה זקוק לעזרה בהבנת אופן השימוש בעיצוב או אם ברצונך לייבא הדגמה מדויקת (במיוחד כשמשתמשים בערכות נושא כמו Total שיש בהן טונות של הדגמות לדוגמה לבחירה).

כלי ייבוא ​​וורדפרס

שלב 7: מידע נוסף לתחילת העבודה עם WordPress

מאמר זה דן בחלקים החשובים של תחילת העבודה עם WordPress. עם זאת, אם אתה עדיין מרגיש אבוד, הנה כמה משאבים נוספים עבורך:

 • אינך בטוח מה כל מה שמנהל מערכת WP עושה? עיין במאמר שלנו בלוח המחוונים של וורדפרס שהוסבר
 • עדיין מתרגלים לינגו? עיין במילון המילים של WordPress למתחילים (שם אנו מסבירים מונחים מבלבלים)
 • לבחינתך העגומה והמטורפת של הקמת אתר אינטרנט, התבונן המדריך הזה מ- WordPress
 • אינך יכול לבחור נושא? להלן הנושאים הטובים ביותר של וורדפרס לאינפופרנורים (שהיא מילה מפוארת לבלוגרים)
 • לקבלת מדריך לשימוש בתשלום נושא בחינם כיצד להפעיל בלוג
 •  ואם אתה רוצה לייצר רווחים מהבלוג שלך ולהתחיל למכור מוצרים מאמר זה כיצד להפוך לבלוג מצליח הוא מקום נהדר להתחיל בו

ל- WP Explorer יש המון משאבים אחרים שיעזרו לכם ללמוד יותר על השימוש בוורדפרס. עיין בבלוג שלנו ובמאמרים אחרים כדי להכיר אותו!

סיכום

בין אם אתה חדש בבעלות על אתר, או פשוט חדש ב- WordPress, זה יכול להיות קשה להתחיל סוף סוף עם WordPress. קבלת מדריך ומשאבים אחרים לא יסולא בפז במצבים כאלה. השימוש בכלים שסיפקנו כאן יכול לעזור להפוך את התהליך לחלק יותר. האתר שלך יפעל במהירות!

מה אתה רוצה שידעת כשאתה מתחיל לראשונה את אתר WordPress שלך? אם אתה מתחיל עכשיו, מה יעזור לך להרגיש יותר בטוח בזה? נודיע בתגובות!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map