תוספי ה- WordPress הטובים ביותר לארונית התוכן

מדוע אתה צריך להשתמש בתוסף ארונות תוכן של וורדפרס

לוקרים לתוכן יכולים להיות דרך יעילה להגדיל את רשימת הדוא”ל שלך, להשיג יותר עוקבים במדיה החברתית ולהפיץ את התוכן שלך עם קהל רחב יותר. אבל מה בדיוק ארונית תוכן ואיך תוכלו להשתמש בהם באתר וורדפרס שלכם?


במאמר זה אנו דנים מה זה ארונית תוכן וכיצד הם יכולים לעזור לאתר שלך להמיר את המטרות שלו. לאחר מכן אנו בודקים כמה תוספי ארונות תוכן של וורדפרס שונים, את התכונות שהם מציעים והתאמתם לאתר שלך.

הצהרה: WPExplorer הוא סניף של מוצר אחד או יותר המופיעים להלן. אם תלחץ על קישור ותשלים רכישה נוכל לבצע עמלה.

מה זה ארונית תוכן?

אופטינמסטר

ארונית תוכן היא מושג ישר קדימה. זה פשוט נועל תוכן מאחורי מוקפץ. הצופים יכולים לאחר מכן לבטל את נעילת התוכן על ידי ביצוע פעולה שהוגדרה מראש. בהתאם ליעדים שלך, פעולה זו עשויה לכלול הזנת כתובת הדוא”ל שלהם או לעקוב אחריך במדיה החברתית. מטרת ארונית התוכן היא להגדיל את ההמרות, ולכן הפעולה צריכה לשקף את יעדי האתר שלך.

התוכן שאתה נעול יכול להיות לבחירתך. עם זאת, קחו בחשבון שזה אמור להיות בעל ערך גבוה, כך שהמבקרים מעוניינים לפתוח את הנעילה (ולא מרגישים מרומים אחרי שעשו זאת). שקול להשתמש בפוסטים החדשים ביותר שלך, במיוחד במאמרים הכי אינפורמטיביים או משעשעים שלך, תמונות מדהימות או סרטונים באיכות פרימיום. הצעת קופון נעול, קוד הנחה או כתובת אתר לדף סודי יכולה לפנות גם לקהל שלך.

זכור, אתה מבקש מהצופים שלך להזין את הדוא”ל שלהם, לעסוק אתך במדיה החברתית, או אולי לבצע תשלום. התוכן הנעול צריך לשקף זאת ולהיות שווה את השקעתם.

מדוע להשתמש בארונות תוכן?

ישנם יתרונות רבים לשימוש במנעולני תוכן. באתר שלך, ייתכן שכבר יש לך כפתורי שיתוף חברתיים וקופצים של דור לידים בכל עמוד ותחת כל פוסט. עם זאת, לרוב מתעלמים ממבקרים אלה מכיוון שאין שום תמריץ ממשי ליצור איתם קשר. ארונות תוכן פועלים כמגנט מוביל ומספקים את הדחיפה הדרושה כדי לעודד את הקהל שלכם לנקוט בפעולה.

הגדל את רשימת הדוא”ל שלך

בתמורה להצגת התוכן הנעול שלך בעל הערך הגבוה, אתה יכול לבקש מהקהל שלך להזין את כתובת הדוא”ל שלו ולהצטרף לרשימה או לניוזלטר שלך. זוהי עסקה נפוצה עבור תוכן נעול והוכיחה דרך יעילה לגדל רשימת מנויים לדוא”ל.

שתף את התוכן שלך והגדיל את עקבותיך במדיה החברתית

אפשרות נוספת היא לציין שהצופים שלך עוקבים אחריך, כמוך, או לשתף את הפוסט שלך במדיה החברתית. לאחר השלמת משימה זו, הם מתוגמלים בגישה לתוכן הנעול שלך. לא רק זה יעזור להגדיל את העוקבים שלך במדיה החברתית, זה גם יביא את התוכן שלך לחלוק עם קהל רחב יותר ויעזור להגביר את מודעות המותג..

הופכים את הצופים ללקוחות משלמים

אם אתה מנהל אתר מסחר אלקטרוני או חברות, אז נעילת קופון יכולה להיות אסטרטגיה מוצלחת. זוהי דרך טובה להפוך את הצופים ללקוחות משלמים, תוך איסוף דוא”ל או עוקב.

נסה להציע הנחה ממגוון מוצרים מסוים או מתוכנית חברות, או קוד משלוח חינם אם הם רוכשים במסגרת זמן ספציפית. זה יכול להיות הדחיפה הסופית שהמבקרים שלך צריכים להפוך ללקוח משלם.

הרווח רווח מהתוכן הנעול שלך

אפשרות נוספת היא לחייב את הקהל שלך לצפייה בתוכן הנעול שלך. זה יכול להיות כתשלום חד פעמי, או כמנוי חוזר. זכור, אם תוריד בדרך התשלום, אתה צריך להציע תוכן איכותי וערך במיוחד.

כעת בדקנו מדוע לוקרים לתוכן הם כה יקרי ערך, ונמצא בהמשך כיצד ניתן להגדיר אותם. ישנם כלים ופתרונות רבים שבהם תוכלו להשתמש בכדי ליצור ארונות תוכן יעילים. הנה כמה מהטובים ביותר.

1. משגשג הובלות

מנעול תוכן של ThriveLeads

טפסים לנעילת תוכן הם מאפיין של תוסף ההצטרפות ל- Thrive Leads. Thrive Leads מתגאה בהצעת מבחר רחב של צורות opt-in אופטימליות ומהממות במיוחד, המיועדות למקסם את ההמרות שלך. טפסי ארונית התוכן שלהם אינם יוצאים מהכלל.

Thrive Leads מאפשרת לך ליצור טופס קופץ של לוקר התוכן שיאפשר לקהל שלך לצפות בתוכן בתמורה לכתובת דוא”ל. אתה יכול להשתמש במנעול התוכן כדי להסתיר טקסט, תמונות או מולטימדיה. אתה יכול לכסות חלק ממאמר, קישור לדף סודי, קופון, אינפוגרפיקה, וידאו או הרבה יותר. זכור, ככל שהמידע הנסתר מרגש יותר, כך הקהל שלך ירצה לראות אותו. ובכך לאפשר לך לגדל בהצלחה את רשימת הדוא”ל שלך.

Thrives Leads מציע גם בדיקות מפוצלות, מיקוד מדויק וניתוח, המאפשרים לך להציג את צורות ההצטרפות הנכונות בזמן הנכון. תוסף זה הוא אפשרות נהדרת אם אתם מחפשים לייצר לידים בהצלחה, ושווה את תג המחיר של 19 $ לחודש.

2. לוקר חברתי של OnePress (חינם)

ארונית חברתית אחת

לוקר חברתי של OnePress הוא תוסף וורדפרס חינמי שעוזר לך להגדיל את המדיה החברתית שלך לעקוב אחר שיתוף התוכן שלך. תוסף זה נועל את התוכן שבחרת מאחורי קבוצה של כפתורי מדיה חברתית. המבקרים שלך יכולים לראות את התוכן רק אם הם אוהבים, ציוץ, +1 או משתפים את הדף שלך במדיה החברתית.

קל להתקנה, פשוט הוסף קיצור לתוכן שברצונך לנעול. לאחר מכן אתה מצמיד את כתובות האתר של המדיה החברתית, והתוסף ידאג לשאר. הארונית החברתית של OnePress מספקת גם ניתוחים, כך שתוכלו לעקוב אחר התוכן המבוקש במיוחד, ולהפיק מספר גדול של לייקים ושיתופים.

3. Premium Locker Premium

לוקר חברתי לוורדפרס

אחת הדרכים הטובות ביותר למשוך את גדול מספרים הוא להשתמש בארונית חברתית כדי להגן על תוכן הפרימיום שלך. משתמשים יכולים להציג את התוכן שלך רק לאחר שיתוף חברתי פשוט. זה מחיר קטן לשלם עבור תוכן איכותי ביותר, ורוב המשתמשים ישמחו יותר לתמוך באתר שלך בדרך זו.

התוסף הטוב ביותר לתפקיד, לדעתי, הוא הארונית החברתית עבור וורדפרס פרימיום. עם הפוטנציאל להגדיל משמעותית את מספר המניות החברתיות שהתוכן שלך מושך, כדאי להשקיע.

לוקר חברתי לוורדפרס

התוסף תומך בשמונה רשתות מדיה חברתית כולל ה- 4 הגדולות (פייסבוק, טוויטר, Google+ ולינקדאין). הוא גם מסתיר ארוניות למשתמשים רשומים, ועוזר ליצור חוויה ידידותית למבקרים עבור הצופים הרגילים שלך. הארונית עצמה נראית נהדר, מגיעה עם כמה אפקטים תלת מימדיים פנטסטיים, וכוללת גם אפשרויות התאמה אישית ברמה גבוהה. כדי להתחיל, אתה יכול לבחור את סגנון הגבול המועדף עליך, סמלים חברתיים וטקסט. זה עוזר לך להתאים את הארונית לעיצוב האתר שלך, כמו גם להשתעשע עם היבטים שונים של הארונית, עד שתשיג את התוצאות הטובות ביותר. התוסף מאפשר גם לבחור את אפקט התוכן הנעול, לבחור מתוך מוסתר, שקוף ומטושטש. האפקט המטושטש במיוחד נראה נהדר, ותוכלו לראות בקלות מדוע מבקר ירצה לשתף כדי לקבל גישה לתוכן הבלתי נגיש.

לוקר חברתי לוורדפרס

כדי להוסיף ארון חברתי לדף שלך, כל מה שאתה צריך לעשות זה לכלול קוד מקוצר. כל דבר שמעבר לקוד הקיצור ניתן לקריאה מלאה – ההקדמה לפוסט – כאשר כל דבר שמתחת לקוד הקיצור ננעל עד שהמשתמש משתף את התוכן. גישה זו פירושה שהתוכן הנעול עדיין גלוי לרובוטים של מנועי חיפוש, ולא ישפיע לרעה על ביצועי ה- SEO שלך.

4. בלום

לפרוח

מידע והורדה צפה בהדגמה

בלום מעיצובים אלגנטיים, הוא אפשרות נהדרת נוספת אם מטרת הסיום שלך היא לאסוף מיילים. בלום מציעה שישה סוגים שונים של צורות הצטרפות לדור לידים, כאשר אחד מהם הוא הצטרפות לתוכן נעול.

ניתן להשתמש בווידג’ט התוכן הנעול של בלום כדי להסתיר את תוכן הפרימיום שלך ולהציג אותו רק למי שמזין כתובת דוא”ל. קל להתקנה, פשוט עטוף את כל התוכן שאתה בוחר בקיצור תוכן נעול. גם החלונות הקופצים של בלום יפים ויזואלית, ניתנים להתאמה אישית וידידותיים לקידום אתרים.

כדי להתחיל להשתמש בתוסף בלום, תצטרך להצטרף לתכניות אלגנטיות בתוכנית המפתחים, בעלות 89 דולר לשנה. לשם כך תוכל לגשת לכל הנושאים והתוספים שלהם, כולל נושא הדיווי הפופולרי.

5. OptinMonster

אופטינמסטר

מידע והורדה צפה בהדגמה

OptinMonster השיקה לאחרונה אפשרות לטופס הצטרפות לתוכן תוכן. ארונית התוכן של OptinMonster מאפשרת לך לחסום פוסטים ספציפיים בתמורה לכתובת דוא”ל. משתמשים שכבר ברשימת הדוא”ל שלך יוכלו להציג תוכן כרגיל.

כדי לנצל את טפסי ההצטרפות לתוכן של OptionMonster, עליכם להירשם לתכניות פלוס ומעלה. זה יעלה לך 19 $ לחודש (או יותר עבור תכניות המקצוענים או הצמיחה). רישיונות אלה כוללים גישה לטפסים ללא הגבלה של הצטרפות, בדיקות מפוצלות, מיקוד ברמת העמוד ועוד המון. כל מה שאתה צריך כדי ליצור לידים ולהמיר את הצופים למנויים ולקוחות.

מחשבות אחרונות

לוקרים לתוכן יכולים להיות כל כלי יעיל לסייע לאתר שלך להמיר את המטרות שלו. בחר פיתרון שמתאים לצרכי האתר שלך והתחל לנעול תוכן אליו הקהל שלך יגיב וירצה לפתוח. והכי חשוב, עקוב אחר הניתוחים שלך כדי לראות אם ארונית התוכן שלך משפיעה.

באיזה תוסף ארונות תוכן וורדפרס תשתמש? אנא שתפו את מחשבותיכם בתגובות למטה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map