התוספים הטובים ביותר לטעינה עצלנית עבור WordPres

תמונות, אינפוגרפיקה ואפקטים מהודרים הם כולם עזרים מצוינים לקידום כל סוג של תוכן באתר אינטרנט. הם חוטפי תשומת לב בטוחים ויכולים להעביר את מהות התוכן במסגרת אחת. אין פלא שאנו מסתמכים על תמונות שתצליחו לשים עין של הקורא ולשפר את מעורבות המשתמשים באינטרנט.


בצד ההפוך, לעיתים קרובות לוקח זמן לטעון תמונות לדף האינטרנט. ואם אתם בחיבור איטי, זה יכול להיראות כאילו לוקח לעד לטעון. זה יכול להיות כיבוי גדול למשתמשים, אשר ככל הנראה יתרחקו מהדף.

הצהרה: WPExplorer הוא סניף של מוצר אחד או יותר המופיעים להלן. אם תלחץ על קישור ותשלים רכישה נוכל לבצע עמלה.

כיצד נוכל לטעון דפים כבדים יותר מהר?

מדוע לתמונות לוקח זמן לטעון? ובכן, אנו יכולים להסביר את זה כך – דף אינטרנט מורכב מאלמנטים רבים – טקסט, תמונות, מדיה, תסריט ועוד. כדי לגרום לטעינה של כל רכיב, הדפדפן שלך מגיש בקשה לאתר (נקרא בקשת HTTP). רבים מהאלמנטים, בעיקר תמונות, הם בתים כבדים ולוקח זמן לטעון. בדרך כלל כל האלמנטים מנסים לטעון בו זמנית וזה מעכב את הטעינה של כל דף האינטרנט.

הדבר ההגיוני לעשות הוא לגרום לתוכן הטעינה המהיר להופיע תחילה בדפדפן ולהקפיד על תשומת לב הצופה. במקביל, עיכבו את טעינת התמונות הכבדות של הנתונים. גישה זו עשויה לשכנע את המשתמשים להמתין מכיוון שיש משהו על המסך שיחזיק את תשומת ליבם.

מה זה עצלן טוען?

אנו יכולים לעכב תמונות בטכניקת טעינה עצלה – טען תחילה רק את הטקסט או את התוכן שנבחר ולאפשר לתמונות או לאלפי טעינה איטית לפגר. טעינת התמונות מפוזרת, כך שהזמן לביצוע הראשון של דף האינטרנט משתפר. כשמשתמש גולל מטה, תמונות נאספות אחת בכל פעם. כתוצאה מכך, מספר בקשות HTTP הפוגעות בשרת בו זמנית מצטמצם.

תמונות ממוקמות ב מציין מיקום, כדי לטעון אותן אחר כך. כאשר התמונות מגיעות לאזור הצפייה, הן נשלפות מהשרת. הם מופיעים על המסך כאשר הם עוברים לאזור “מעל הקפל”. במקרה של גלילה אינסופית, אייאקס משמש כדי לטעון יותר כאשר המשתמש פוגע בתחתית המסך.

כמה טעינה עצלנית יכולה לעזור

העמסה עצלה מפחיתה את זמני העומס. אתר מהיר יותר טוב לחוויית משתמש ומנועי חיפוש. זה גם מקטין את רוחב הפס של השרת על ידי טעינת תמונות רק כאשר הם באמת נדרשים. זה חוסך רוחב פס, גם בסוף השרת וגם בסוף המשתמש. אתה יכול להחיל טעינה עצלה על דפים נבחרים או באתר רחב.

חסרון אחד עם טעינה עצלנית הוא שתוכן שמגיע לאחר הקיפול עלול שלא להיות נמצא על ידי מנועי חיפוש. מנועי חיפוש עשויים שלא לזהות תוכן גלילה אינסופי. כדי להתגבר על החיסרון הזה לפחות בחלקו, עלינו לבנות כתובות URL כך שניתן יהיה לעבד אותן על ידי מנועי חיפוש. זה יכול להפוך את מצייני המיקום ליותר גלויים למנועי חיפוש עד לטעינת התמונה.

ישנם מספר תוספים שיכולים לטעון עצלנים לעבודה באתר וורדפרס שלך. בואו נראה כמה מהתוספים הפופולריים,

BJ Lazy Load

כדי להחליף את כל תמונות הפוסט או כל אחת מהן, פרסם תמונות ממוזערות, תמונות Gravatar ותמונות iframe עם מציין מיקום, השתמש BJ Lazy Load. זה יכול גם להחליף iframes, וזה אומר שאתה יכול להתעצל לטעון סרטונים משובצים מיוטיוב ווימייו. עובד גם עבור יישומוני טקסט. בעזרת פילטר פשוט, ניתן לעכב את התמונות וה- iframes בעיצוב שלך.

bj-עצלן-עומס

כדי לגרום לתוסף לעבוד באתר האינטרנט שלך, פשוט הורד, התקן והפעל. לאחר מכן תוכלו לבקר בהגדרות ולברר אילו אלמנטים יש לעכב בזמן הטעינה. הוסף תמונת מציין מיקום משלך, אם תרצה.

תוסף זה משתמש ב- JavaScript. כתוצאה מכך מבקר ללא JavaScript יראה את האלמנטים המקוריים ללא טעינה מאוחרת.

עומס עצל

תוסף נפוץ להוספת טעינה עצלה לאתרי וורדפרס, עומס עצל הוא פשוט להתקין ולהפעיל תוסף. אתה יכול לנסות את זה בביטחון, בידיעה שהוא פותח באמצעות תערובת של קוד מצוות ה- VIP של WordPress.com ב- Automattic, צוות TechCrunch Redesign 2011 וג’ייק גולדמן (10up LLC).

עומס עצל

כמו כן, אינך צריך לעשות דבר נוסף לאחר ההפעלה. עם זאת, אם ברצונך לבצע שינויים, תוכל לעשות זאת על ידי עריכת קובץ ה- php. הכותבים סיפקו כמה קטעי קוד מועילים אליהם תוכלו להתייחס לשינוי תמונת מציין המיקום, לטעינת תמונות עצלות בעיצוב שלכם או לטעינה עצלה של כל התמונות שלכם על ידי חיץ פלט.

Ajax Load More – מגילה אינסופית

אייאקס טוען עוד מתאים לטעינה מעוכבת בדפי אינטרנט ארוכים הנצפים על ידי גלילה מטה. השתמש בו לצורך טעינת פוסטים, סוגי פוסטים מותאמים אישית, פוסטים בודדים, דפים והערות.

ajax-load-more

יתר על כן, אתה יכול להשתמש ב- Builder Shortcode כדי למסגר שאילתות וורדפרס מותאמות אישית. הוסף את הקיצור שנוצר לדפים שבחרת באמצעות עורך התוכן, או ישירות לקובצי תבניות. צפו בדף מקצה הקצה ובדקו את Ajax Load More טוען את התוכן גם בזמן הגלילה למטה.

מה שכן, Ajax Load More עובד טוב עם WooCommerce והורדות דיגיטליות נוחות, כך שהוא מתאים לדפי מוצר ארוכים..

עומס עצל לסרטונים

אם אתה מנהל אתר שיש בו מספר סרטונים משובצים, האתר הזה בשבילך. עומס עצל לסרטונים מחליף את הסרטונים המוטבעים שלך בתמונה שניתן ללחוץ עליה. דף האינטרנט אינו טוען סרטונים ברגע שהמבקרים קוראים לדף. הסרטונים נטענים רק כאשר לוחצים על התמונה.

לטעון-לטעון לסרטונים

התוסף בודק סרטונים משובצים ומחליף את כל הקבצים החיצוניים בתמונה סטטית וכפתור הפעלה. הסרטונים נטענים רק כאשר מבקר לוחץ על הכפתור. זה יכול להשפיע ממש על מהירות טעינת הדפים, במיוחד אם יש בו סרטונים רבים. ולגבי המשתמש, זו חוויה חלקה.

a3 עומס עצל

כאשר אתרים נצפים יותר ויותר במכשירים כף יד, הם צריכים להיות מותאמים גם לחוויה ניידת. a3 עומס עצל נועד לשפר את מהירות האתר במובייל על ידי עיכוב הטעינה של אלמנטים בעמוד שנבחרו. ניתן לבחור את האלמנטים בהגדרות מנהל המערכת.

עומס a3-עצלן

התוסף מציע תמיכה לתוכן ב- iframes הממוקם בכל מקום בתוכן או בווידג’טים. ניתן לבחור מדיות משובצות בוורדפרס, פייסבוק כמו קופסאות עם פרופילים, כפתורי “אהב”, כפתורי המלצות, פרופילי Google+, מפות גוגל ותכני מדיה דומים אחרים – כולם יכולים להיבחר לטעינה עצלה.

יתר על כן, אין התנגשות עם דפי מובייל מהירים (AMP) – עומס עצלני אינו מוחל על ה- / מגבר נקודת קצה. זה רק כאשר הדפדפן ספורט URL ללא / מגבר העומס העצלן הזה נכנס לפעולה.

WP YouTube Lyte

אם האתר שלך מושך בכבדות ביוטיוב, WP YouTube Lyte יכול להועיל לך בעסקה טובה. זה מוסיף “Lite YouTube Embeds” שנראים דומים להטבעות YouTube. אבל הסרטונים נקראים רק כאשר לוחצים עליהם.

wp-youtube-lyte

כדי שתוסף זה יעבוד באתר האינטרנט שלך, יש צורך בהרשמה ב- YouTube כמבקש חדש. התוסף משתמש בממשק ה- API של YouTube של כל סרטון כדי להביא אותו ממאגר YouTube. כדי להשתמש בממשק ה- API באתר האינטרנט שלך, יש לאפשר את מפתח ה- API שסופק לך על ידי YouTube. יש למלא את מפתח השרת שאתה מקבל מ- YouTube.

לאחר הפעלת מקשי ה- API של YouTube, התאם את ההגדרות כדי לקבל את הממדים והמיקום של הנגן לטעמך.

טוען עמוד עם מסך הטעינה

עם טוען עמוד עם מסך הטעינה, משתמשים יכולים לקבל מושג של זמן המתנה לפני טעינת העמוד. התוסף מציג מסך המציג את התקדמות הטעינה כאחוז מהשלמה.

טעינת-עמוד-עם-טעינה-מסך

בחר להציג התקדמות רק בדף הבית או בכל העמודים. בגירסה החינמית, רק סרגל התקדמות משמש לתצוגה. לקבלת אפשרויות נוספות, תצטרך לשדרג ל- גרסת הפרימיום. כמו כן, גרסת הפרימיום מיישמת טעינה עצלה על תמונות.

עוד כמה תוספים,

  • טען עוד הוא תכונה מועילה בדפי מוצר ארוכים. אלה נמצאים בדרך כלל באתרי WooCommerce. גלילה אינסופית של WooCommerce וביצוע Ajax ממיר את תצורת המוצר המוגדרת כברירת מחדל לגלילה אינסופית או עימוד Ajax. עבור המשתמש פירוש הדבר שהוא לא צריך ללחוץ שוב ושוב על ‘הדף הבא’. כאשר משתמש מגיע לתחתית העמוד, מערך המוצרים הבא נשלף ונטען אוטומטית. אפשרויות עימוד שונות זמינות עבור מכשירים ניידים.
  •  טען מוצרים נוספים עבור WooCommerce ניתן להוסיף לטעינת מוצרים נוספים מהעמוד הבא באמצעות אייאקס עם גלילה אינסופית או כפתור טען עוד. לאפקטים של אנימציה והתאמה אישית, גרסת מקצוען זמין.
  • תמונות Lazyload ומצגת שקופיות – בעזרת תוסף זה תוכלו לבחור להוסיף אפקט lightbox או אפקט גלריה מותאם אישית לכל תמונה, וכן לעכב את הטעינה. זה מגיע עם 3 אפקטים, ואתה יכול להוסיף גם משלך.
  • עומס עצל של רקטה – הוא קל ביותר (פחות מ- 2 קילוגרם). זה מזריק מעט Javascript לכותרת של האתר שלך שעובד על תמונות ממוזערות, כל התמונות בפוסט, בטקסט של ווידג’ט או באווטרים. זה מעכב תמונות בכל רחבי האתר מבלי להשתמש בספריית JavaScript כמו jQuery.
  • עצלנית מטורפת – עושה את אותה העבודה תוך כדי משקל קל, קל להתקנה ושימוש, ואינו זקוק להגדרה. ניתן לשלול כל תמונה על ידי הוספת תכונה לתמונה.
  • עומס עצל XT – הוא תוסף מהיר שעובד לתמונות, פריימים, סרטוני יוטיוב ווידאו. ניתן להתאמה אישית מלאה.

סליידרים רבים אוהבים סליידר רויאל ו WP קרוסלה חשמלית לשלב גם את עקרון העומס העצלני לטעינת תמונות. פרו להזמנת אירועים תומך בלוח השנה של טעינה עצלנית.

לסיכום

טעינה עצלנית היא דרך יעילה לשיפור מהירות האתר, במיוחד באתרי ספורט שמספרים מספר תמונות וסרטונים. ישנן שיטות רבות אחרות, כמו אופטימיזציה של תמונות וקובץ מטמון, שיכולות גם לעזור בשיפור מהירות האתר. בחר את התוסף המתאים לאתר שלך ובצע אופטימיזציה לביצועים כך שיהיה חוויה טובה יותר למשתמש.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me