אוטומציה של חשבונות המדיה החברתית שלך באתר וורדפרס שלך – כל אחד בפעם אחת!

אוטומציה של מדיה חברתית לאתרי וורדפרס

בכל המקרים, משווקי המדיה החברתית וכל מקצוען אחר שם מנסים למצוא דרכים לאוטומציה של משימות שחוזרות על עצמן. זה חוסך זמן אדיר! והזמן הוא כסף – השקיעו את זמנכם במשהו שהופך אתכם לפרודוקטיביים יותר.


גם מעת לעת יתכן שחשת מדי פעם צורך לקחת הפסקה מהמדיה החברתית. אבל אתה לא רוצה שהקהל שלך יבחין בהיעדרך. מה אתה עושה במצב כזה? לאוטומציה של מדיה חברתית הפיתרון המושלם כמעט שמבטיח שלא תבזבזו את זמנכם במשימות שחוזרות על עצמן ותוכלו לסווג את היעדרותכם ממדיה חברתית בצורה יעילה..

בעזרת כלי אוטומציה של מדיה חברתית, אתה יכול לתזמן את הפוסטים והחשבונות שלך שיעודכנו בזמנים שנקבעו אוטומטית. לאחר ששמתם פוסט או תגובה בתור, תוכלו לכבות את המחשב ואפילו לצאת לחופשה אם תרצו. המשך לקרוא ותגלה כיצד.

אך לפני שאתה ממהר לתכנן תוכניות חג, ישנם כמה דברים שעליכם לשים לב אליהם:

 • כלים לאוטומציה של מדיה חברתית עובדים ממש טוב גם לאנשים פרטיים וגם לחברות שיווק במדיה חברתית, שצריכות לנהל את התוכן של המדיה החברתית עבור לקוחות רבים, ולעיתים נתקלות במאות.
 • חשוב מאוד לשמור על איזון מושלם בין אוטומציה לאינטראקציה אישית עם הלקוחות. מתי לבצע אוטומציה ומתי להתקשר יש לעבוד בצורה ברורה. פרסום אוטומטי, במיוחד פוסטים שאינם רגישים לזמן, ניתנים לאוטומציה במידה רבה, ולהשאיר לכם את הזמן ליצירת תוכן מעולה.
 • ניתן להפוך אוטומטית את הזנות ה- RSS של מרבית הפוסטים בבלוג מכיוון שרוב תוכן הבלוג בכל מקרה מוצא את הדרך למדיה החברתית. כאן, עליכם לדאוג שהפוסטים יהיו מעוצבים באופן מתאים גם למדיה החברתית. אוטומציה מועילה במיוחד כשרוצים לפרסם מספר פעמים ביום.
 • כלל מרכזי אחד באוטומציה הוא אף פעם לא אוטומציה של אינטראקציה עם לקוחות. לקוחות יכולים לרוב לדעת מתי הם מתמודדים עם מערכת במקום אדם ואינך מעוניין שישתלב עם לקוח.
 • דיטו לפתרון בעיות – אוטומציה רק ​​בסיכון לאבד לקוח.
 • לרוב ערוצי המדיה החברתית יש אפשרות להודיע ​​לך על כל פעילות שמתרחשת בחשבונך. אל תכבה אפשרות זו באופן מכני. ראה מי מהם רלוונטי עבורך ובחר להפעיל אותו כדי לשפר את זמן התגובה ואת המעורבות.
 • הקדיש זמן לעקוב אחר כל הפעילות.
 • וודא שאתה לא מתזמן רחוק מדי לעתיד, והישאר מעודכן בחדשות עדכניות. ייתכן שתרצה להשהות את הזרימה האוטומטית או אפילו להפסיק אותה בקצרה כתגובה לחדשות או אירועים כלשהם.

עם התחשבות במה שנאמר לעיל, עליך לבחור בחוכמה את כלי האוטומציה של המדיה החברתית שלך. יש קומץ בשוק ועליכם לבחור את זה שמתאים לדרישותיכם. דנתי בכמה כלים קצת יותר למטה במאמר זה.

בשלב הבא עליכם לסיים את לוח הזמנים של הפרסום בזהירות. יש לבחור את השעה בה פוסטים שלך במדיה החברתית יופיע בפועל תוך התייחסות לזמן בו המספר המרבי של העוקבים פעיל. אזורי זמן חשובים כאן, אז אל תתעלמו מכך. עליך לקבוע גם את זמן התגובה שלך כדי להבטיח מעורבות מקסימאלית עם הקהלים.

הקפידו לשמור על האצבע על שטף השיחה. כלי כמו להזכיר יכול לעזור כאן. זה עוקב אחר שמך בכל המדיה החברתית, כמו גם בבלוגים ואתרי אינטרנט ומתריע בפניך. אתה יכול להגיב ישירות ממרכז השליטה של ​​הזכרון.

אפשרויות האוטומציה מסווגות לשתי קבוצות:

 1. כלי אוטומציה המכסים מגוון שלם של ערוצי מדיה חברתית
 2. כלים המכסים מספר ערוצים מוגבל – 5 עד 10, או אפילו אחד, כמו במקרה של תוספים ספציפיים לערוצים.
הצהרה: WPExplorer הוא סניף של מוצר אחד או יותר המופיעים להלן. אם תלחץ על קישור ותשלים רכישה נוכל לבצע עמלה.

כלי אוטומציה חברתיים – אפשרויות מרובות ערוצים

אם אתה רוצה להפוך את כל חשבונות המדיה החברתית שלך לאוטומטית, הכלים המקיפים עשויים להיות הטובים ביותר עבורך. להלן מספר אפשרויות שונות שיש לקחת בחשבון עבור אתר וורדפרס שלך.

אם זה ואז זה

הראשון שעולה בראש הוא לא פלאגין אלא שירות בשם IFTTT, שמתרחב אליו אם זה ואז זה. באמצעות שירות זה, אתה יכול ליצור קבוצה של טריגרים, שכאשר יוצאים לדרך, הם יכולים ליזום קבוצת תגובות.

ifttt2היכנס לאתר וצור חשבון. כדי להבין כיצד זה עובד, עיין במסך המסך שלמטה.

IFTTT3

כדוגמה, אתה יכול לבחור WordPress תחת ‘זה’ כמטה

ConnectingWp

לאחר שמילאת את פרטי האתר שלך, תוכל לבחור בערוץ המדיה החברתית שאליו תרצה לפרסם תחת ‘זה’. חלק מערוצי המדיה החברתית המכוסים הם,

IFTTT 7

לאחר סיום זה, הקמת את הערוצים אליהם ברצונך שהתוכן שלך יפורסם אוטומטית. על מנת ששירות זה יעבוד, עליך להגדיר גם את תצורת אתר הוורדפרס שלך לפרסום אוטומטי. זה די פשוט – ראש אל הגדרות כלליות> כתיבה ולאפשר XML-RPC. עבור גרסאות WordPress 3.5 ומעלה, פונקציונליות זו מופעלת אוטומטית.

זכור, ניתן לגרום לשירות זה לעבוד גם הפוך, על ידי החלפת האפשרויות ‘זה’ ו’זה ‘. על ידי היפוך, אתה יכול להשתמש בתכונה זו כדי לאסוף את כל גליונות המדיה החברתית אודות עצמך ולארכוב אותה במקום אחד.

פוסטר אוטומטי של רשתות חברתיות (SNAP)

SNAP הוא תוסף מ- Next Scripts שמחבר ערוצי מדיה חברתית רבים לבלוג שלך, כך שכשאתה מפרסם תוכן טרי הוא מתפרסם אוטומטית בערוצים החברתיים..

SNAP 4

תוכלו לשנות הגדרות כך שיתאימו לנוחיותכם ותוכלו לפרסם אוטומטית בפייסבוק, טוויטר, Tumblr, Reddit, LinkedIn, Delicious, Google+ ועוד ערוצי מדיה חברתית רבים נוספים. לאחר סיום הפוסט, כל הפוסט או ההודעה המעוצבת עם קישור חזרה יתפרסמו לכל הרשתות שנבחרו. ניתן להתאים את ההודעות לכל רשת.

לוקח קצת זמן ליצור את ההגדרות המתאימות לערוצים האישיים, כמו שתוכלו לראות מתמונת התצורה של טוויטר למטה, אך ברגע שההגדרות הללו נעשות, הדבר מקל על החיים הרבה יותר..

SNAP 3

ניתן לפרסם תמונות ולפרסם פוסטים ישנים שוב. יש לו 100,000 + התקנות פעילות ודירוג כוכבים של 4.2. קיימת גם גרסת מקצוען.

חוצץ

חוצץ

חוצץ הוא כלי שניתן להשתמש בו לניהול ערוצי המדיה החברתית הרבים שלך ממרכז שליטה אחד. ניתן לשתף תוכן במהלך היום בשעות המתאימות ביותר וניתן להוסיף טקסט להתאמה אישית לערוצים שונים. ניתן לפרסם תמונות וסרטונים.

ניסיון ללא התחייבות למשך 30 יום חינם מוצע והתכניות מתחילות ב- $ 10 לחודש עבור 10 חשבונות חברתיים ועולות ל- $ 300 לחודש עבור 200 חשבונות חברתיים..

ישנו תוסף זמין בחינם שנקרא וורדפרס למאגר מה שעוזר לטעון פוסטים חדשים אוטומטית ל- Buffer. תוסף זה תומך רק בערוצים נבחרים כמו פייסבוק, טוויטר, לינקדאין ו- Google+. יש לו יותר מ -4000 התקנות פעילות עם דירוג כוכבים של 3.6. גרסת הפרו של תוסף זה תומכת אפילו בפינטרסט.

רק חוט

רק חוט

רק גרסת Wire pro, מאפשרת לך לפרסם באופן אוטומטי ל- 50 ערוצים, וכל אלה הגדולים כלולים. מספר הערוצים ב- גרסה חינמית – – מוגבל. אתה יכול להציג ולהגיב לתגובות ממסוף הניטור. כלי ניתוח ודיווח חברתיים כלולים. הגרסה החינמית כוללת 8000+ התקנות פעילות וציון הכוכבים של 4.8.

זאפייה

זאפייה

זאפייה יש גישה מעט שונה. יש בה ספריית אפליקציות של אפליקציות פופולריות שתוכלו לחקור. לאחר מכן תוכל להתאים אפליקציות בהתאם לדרישתך, בדומה למצב If This Then That. עם מאגר של יותר מ- 500 אפליקציות, אתה בטוח למצוא את אלה שאתה רוצה. הם מציעים חבילה בסיסית בחינם עבור 100 משימות בחודש, בהיקף של עד 125 דולר עבור 50,000 משימות בחודש.

כלי אוטומציה חברתיים – אפשרויות ערוץ יחיד או מוגבל

רוצה להפוך אוטומטית רק כמה מחשבונות המדיה החברתית שלך? בדוק אפשרויות אלה להוספת אוטומציה של שיתוף חברתי ממוקד לאתר WordPress שלך.

להחיות את הפוסט הישן

להחיות את האולד פוסט לייט

באמצעות Revive Old Post, תוכלו לפרסם אוטומטית ב- Titter, Facebook ו- LinkedIn. ניתן לשתף פוסטים ישנים וחדשים וניתן להגדיר את מרווח הזמן בין הפוסטים. ניתן לספק קישורי קישור לאתרך וניתן לא לכלול קטגוריות ופרסומים שצוינו. יש לו 80,000+ התקנות פעילות ודירוג כוכבים של 3.9. קיימת גם גרסת מקצוען.

WP לטוויטר

WP לטוויטר

WP לטוויטר ספציפית לפרסום בטוויטר. תגי תבנית מותאמים אישית ניתנים להתאמה אישית של הציוץ. ניתן לקצר את כתובת האתר. יש לו 90,000+ התקנות פעילות ודירוג 4.1.

CoSchedule

CoSchedule

CoSchedule הוא תוסף המאפשר לך לפרסם את הפוסטים שלך באופן אוטומטי בפייסבוק, טוויטר, Google+, LinkedIn, Buffer ו- Tumblr. זהו סוג של לוח שנה מערכת העוזר לך לתזמן חזותית את הפוסטים שלך באמצעות מתקן גרירה ושחרור. יש לו 10,000+ התקנות פעילות ודירוג כוכבים של 4.7. זהו שירות מבוסס מנוי פרמיום, עם הצעת ניסיון בחינם למשך 14 יום.

לטרוגרמה

latergramme 1

לטרוגרמה נועד להתגבר על המגבלה של Instagram בפרסום צד שלישי. Latergramme עובד סביב מגבלה זו על ידי הצגת הודעה בזמנים קבועים כדי להזכיר לך לפרסם ידנית באינסטגרם. ניתן להגדיר לוח זמנים שלם לפרסום ב- Latergramme.

ויראלי וואט

ViralWoot

ויראלי וואט עובד בדיוק כמו Latergramme, אבל זה מתזמן ל- Pinterest. ניתן לתזמן סיכות ל- Pinterest באמצעות Viral Woot.

תג ויראלי

תג ויראלי

תג ויראלי עובד כמתזמן הן לאינסטגרם והן לפינטרסט. זו אפשרות נהדרת אם אתה מסתמך על שיווק מבוסס מדיה חברתית מבוסס תמונות (או אם אתה פעיל בחשבונות האחרים שלך, ופשוט זקוק לעזרה קצת נוספת בשני אלה).

התייחסות מכובדת

כמה כלי אוטומציה אחרים שראוי להזכיר גם כחלק מהסיבוב שלנו:

 • פרסום אוטומטי של מדיה חברתית– יכולים לפרסם אוטומטית בפייסבוק, בטוויטר ובלינקדאין באמצעות תמונות. ניתן לסנן את הקטגוריות והפוסטים באמצעות תוסף זה. יש לו 10,000+ התקנות פעילות ודירוג כוכבים של 4.2.
 • כרזת מיקרוגלוג– תומך בכ- 10 רשתות חברתיות, כולל הגדולות. יש לה 10,000+ התקנות פעילות ודירוג כוכבים של 4.1.
 • Jetpack– אם אתה משתמש באתר וורדפרס, סביר להניח שתתקין את התוסף הזה. יש לו פונקציית הפצה המסייעת בהודעה אוטומטית לטוויטר, לינקדאין, פייסבוק וטומבלר. יש לו יותר ממיליון התקנות פעילות עם דירוג כוכבים של 4.
 • פוסטר אוטומטי חברתי – תוסף זה מאפשר לך להפוך את הפרסום שלך לרשתות חברתיות מוגדרות לחלוטין. נתמכים על חשבונות Titter מרובים וכל חשבונות הפייסבוק המקושרים. מגיע עם תג מחיר של 29 דולר.

מחשבות אחרונות

כלי אוטומציה של מדיה חברתית עוזרים להתאים את היעילות ולהשתמש בחוכמה בזמן. זה לא אומר שאתה מפסיק לעבוד על מאמצי המדיה החברתית שלך לגמרי, רק שאתה מתייעל. משימות שאינן ידיים על, יכולות להיות חייבות להיות אוטומטיות. זה מאפשר לך להקדיש זמן רב יותר למשימות הדורשות יחס אישי שלך.

ובכן, זו רשימת כלי האוטומציה של מדיה חברתית עבור וורדפרס. פספסנו משהו? רוצה לשמוע ממך בתגובות למטה ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me