התוספים הפוסטים הקשורים הטובים ביותר עבור וורדפרס

התוספים הפוסטים הקשורים הטובים ביותר עבור וורדפרס

כדי להוציא לקוחות נאמנים מהקוראים שלך, אתה צריך להמשיך לנענע אותם עם עוד תוכן מדהים שלך. אחרי הכל, יצירת תכנים כמו אלוהים לא תועיל לאתר שלך אם אף אחד לא יוכל למצוא אותו הרבה אחרי שהוא נעלם מהעמוד הראשון שלך. זו הסיבה ששימוש באחד מהתוספים הפוסטים הקשורים הטובים ביותר עבור וורדפרס יכול להיות החלטה נהדרת עבור הבלוג שלך.


הפסיקו לאבד מבקרים שמאלה, ימין ומרכז, ועסקו אותם באופן פעיל עם יותר תוכן – תוכן קשור יותר שישאיר את הקוראים באתר שלכם ויפחית את שיעורי הכניסה שלכם. עם אחד מהתוספים הפוסטים הקשורים הטובים ביותר עבור וורדפרס, תוכלו להפנות משתמשים ליותר מהתוכן שלכם ולהשאיר אותם באתר שלכם זמן רב יותר, אשר – אם תהיתם – יכול להגדיל את הסיכוי שלכם לבצע מכירה.

בפוסט זה, אנו נחשוף את הבחירות שלנו לתוספי הפוסטים הקשורים הטובים ביותר עבור וורדפרס, כך שתוכלו להניע את מעורבות המשתמשים, להגביר את רשמי העמודים שלכם, ולקוות לרשת את המכירות החמקמקות הללו. תיהנו ותשתפו את התוספים הפוסטים הקשורים למועדפים בסוף! בוא נתחיל עם…

הצהרה: WPExplorer הוא סניף של מוצר אחד או יותר המופיעים להלן. אם תלחץ על קישור ותשלים רכישה נוכל לבצע עמלה.

Contents

1. פוסטים קשורים לוורדפרס על ידי תוסף חינם Bibblio

תוספי פוסטים קשורים הטובים ביותר עבור Bibblio עבור וורדפרס

האם אתה רוצה להציע לקוראים שלך תוכן מרתק ורלוונטי מאוד? האם תרצה גם להוריד את שיעור הכניסה שלך? או אולי להגדיל את דפי המשתמשים בכל הפעלה בזמן הגלישה באתר שלך? לאחר מכן ביבליו אולי פשוט התוסף המושלם עבורך. תוסף רב עוצמה זה משתמש באלגוריתמים של למידת מכונות כדי לאצור את הפוסטים הקשורים הטובים ביותר עבור הוורדפרס שלך, על סמך רמזים מהתוכן שלך והתנהגות הקוראים שלך. בנוסף זה מתעדכן אוטומטית כשאתה מוסיף פוסטים חדשים לאתר שלך, כך שההמלצות הקשורות תמיד עדכניות. פשוט השתמש בווידג’ט או בקיצור המקור הכלול כדי להוסיף את הפוסטים הקשורים אליך במקום שהכי הגיוני עבור הקוראים שלך ותן ל- Bibblio לעשות את כל ההרמה הכבדה.

החשוב מכל התוסף לא מאט את האתר שלך – Bibblio מטפל בפוסטים קשורים במטמון בשרתים שלהם ומשאירים את מהירויות העמודים שלך. אתה יכול גם לראות על מה הקוראים שלך לוחצים עם שילוב של Google Analytics, או להשתמש בלוח המחוונים המובנה באנליטיקס כדי לעקוב אחר פוסטים קשורים פופולריים ושימוש השירות החודשי שלך. תכונות נהדרות אחרות כוללות 150 שילובים בסגנון, עיצוב מודולרי מגיב לחלוטין שמתאים את עצמו להתאים לכל מכשיר, תמיכה בסוגי פרסום מותאמים אישית, תמונות ממוזערות של תמונה ותמיכה מועילה לכל רמות התוכנית. אתה יכול להתחיל להשתמש בתוסף היום בחינם, ולקבל עד 25,000 עומסי עמודים בחודש באמצעות מודול Bibblio. אם אתה מקבל יותר תנועה מזה אתה תמיד יכול לשדרג בקלות את ה- תוכנית ביבליו.

2. עוד תוסף פוסטים קשורים (YARPP) תוסף וורדפרס בחינם

YARPP התוספים הקשורים הטובים ביותר עבור WordPress

ישנן כמה סיבות חזקות לכך שמאות אלפי משתמשי וורדפרס אוהבים ומשתמשים ב- YARPP באתרים שלהם. האם זה מכיוון שאתה יכול להציג סוגי פוסטים מותאמים אישית, פוסטים ודפים הקשורים לפוסט הנוכחי שלך? או שזה בגלל ש- YARPP תומך בתצוגות טקסטואליות וגם בתצוגה ממוזערת?

ובכן, אלה רק חלק מהסיבות לכך שתוסף נוסף של פוסטים קשורים נוסף נמצא ברוב התוספים של ההודעות הקשורות הכי טובות לסיכומי WordPress. הוא כולל תכונות מגניבות הכוללות מערכת תבניות שעוזרת לך לשלוט במראה הפוסטים הקשורים שלך, אלגוריתם רב-תכליתי המציג את התוכן הקשור הרלוונטי ביותר ותמיכה בעדכוני RSS בין היתר..

3. תוסף פרימיום למנהל הדואר האלקטרוני של WordPress Infinite

אינסוף מנהל פוסטים קשורים התוספים הפוסטים הקשורים הטובים ביותר עבור WordPress

מידע והורדה צפה בהדגמה

הוספת פוסטים קשורים לתוכן שלך היא דרך נהדרת לגרום לקוראים לבדוק יותר מהתוכן שלך, אך הצגת פוסטים אלה במערך אטרקטיבי וקל להכנה הופכת אותם ליעילים אפילו יותר. באמצעות מנהל הפוסטים הקשורים לאינסוף של WordPress אתה יכול להוסיף בקלות פוסטים קשורים לצד התוכן שלך, דביקים בחלקו העליון או התחתון של החלון, או אחרי הפוסט שלך. ומכיוון שההודעות נטענות אינסופיות, קל מאוד לקוראים לדפדף בכל התוכן שיש לך להציע בקשר למה שהם מעוניינים בהם.

התוסף מגיע עם שפע של תכונות מובנות וחזקות לסוג הפוסט, שיטה קשורה (תגים, קטגוריות, מחבר, עדכני וכו ‘), ספירת פוסטים מוצגים, צבעים, גדלי גופן ועוד ועוד.

4. מודול פוסטים קשורים ל- Jetpack מודול תוסף וורדפרס בחינם

תוספי הפוסטים הקשורים ל- Jetpack הטובים ביותר עבור WordPress

מבין תוספי הפוסטים הקשורים הטובים ביותר עבור וורדפרס שאנו מדגישים כאן היום, פוסטים קשורים ל- Jetpack הם ככל הנראה הקלים ביותר להתקנה וליישום. כל שעליכם לעשות הוא להפעיל את Jetpack, לנווט לרשימת המודולים ולהפעיל את התכונה פוסטים קשורים.

זה מגיע עם ווידג’טים של פוסטים קשורים ואלגוריתם נהדר שמציג את התוכן הרלוונטי ביותר. את זה אני יודע ממקור ראשון כיוון ש- Jetpack מודולים הקשורים ל- Jetpack בבלוג שלי.

הכל עניין של נקודה ולחץ, ואתה יכול אפילו להתאים את יישומון הפוסטים הקשורים שלך פשוט על ידי לחיצה על כפתור התצורה. אסור להיתקל בבעיות עם Jetpack, אבל אם אתה זקוק לעזרה, זכור תמיד שאנחנו כאן בשבילך.

5. פוסטים קשורים לפוסטים מובחנים תוסף וורדפרס פרימיום

פוסטים קשורים לפוסטים מובחנים תוסף וורדפרס פרימיום

מידע והורדה צפה בהדגמה

אם ברצונך להציג פוסטים קשורים שונים בכל עמוד (כדי למנוע תוכן כפול), אולי תרצה לנסות את התוסף RPDP (פוסטים קשורים להודעות מובחנות). תוסף פרימיום זה מאפשר לך ליצור רשימות פוסטים קשורות בהתאמה אישית ולהקצות אותן לפוסטים שלך בנפרד. ועם הקיצור אתה יכול להכניס את הפוסטים הקשורים למאמרים שלך, שבהם אתה חושב שהם הכי הגיוניים.

תכונות אחרות של תוספים כוללות גדלים מותאמים אישית של תמונות ממוזערות, אפשרויות תצוגה של מטא נתונים (מחבר, כותרת, קטע וכו ‘), סוגי פוסטים מותאמים אישית תואמים ותרגילי מוכן לתרגום.

6. הוסף פוסטים קשורים זה חינם תוסף וורדפרס

התוספים הטובים ביותר בנושא פוסטים קשורים עבור WordPress

באמצעות תוסף הפוסטים הקשורים AddThis אתה יכול להוסיף במהירות המלצות תוכן פופולריות ורלוונטיות לפוסטים בבלוג שלך. פשוט התקן את התוסף, התאם אישית את הכותרת, בחר נושא תצוגה (בהיר, כהה, אפור או שקוף) והנח את הפוסטים הקשורים לצד שמאל או ימין תחתון..

לאחר מכן, אם תקשר את האתר שלך לחשבון AddThis שלך תוכל לראות ניתוחים לסירים הקשורים אליך. גלה אילו פוסטים ממירים את הסירים הטובים ביותר המשותפים ביותר ואפילו ראה את הפניות החברתיות המובילות שלך. שלב תוסף זה עם תוסף השיתוף החברתי המקורי של AddThis כדי להגיע לקהל גדול עוד יותר.

7. תוספות וורדפרס פרימיום קשורות ידנית

פוסטים קשורים ידניים תוסף וורדפרס פרימיום

מידע והורדה צפה בהדגמה

אנו כל כך רגילים לאוטומציה, שאנו מעוניינים בסתר שמכונות יוכלו לעשות הכל עבורנו. הפלאגין של הפוסטים הקשורים ידנית אוהב לשמור על דברים בבית הספר הישן. משמעות הדבר היא במקום להשתמש באלגוריתם כדי למצוא פוסטים, פוסטים קשורים ידניים מאפשרים לך להגדיר פוסטים קשורים באופן ידני.

תוכל לבחור עוד סוגי פוסטים, פוסטים ואפילו דפים מותאמים אישית. תכונות אחרות כוללות תמיכה בקיצורי דרך, תמיכה מרובת שפות וסינון בין היתר.

8. הודעות הקשורות להקשר תוסף וורדפרס חינם

הודעות הקשורות להקשר. תוסף וורדפרס חינם

האם אתה מחפש את תוסף הפוסטים האולטימטיבי לאתר וורדפרס שלך? אינך צריך להסתכל רחוק יותר – הנה משחק שמעביר את משחק הפוסט הקשור שלך לרמה חדשה לגמרי. ואתה אפילו לא צריך להרים אצבע, התוסף של פוסטים קשורים להקשר פועל באופן אוטומטי.

עם שלל תכונות הכוללות, אך לא רק, תמונות ממוזערות, פוסטים קשורים בעדכונים, סוגי פוסטים מותאמים אישית, זיכרון מטמון, הרחקה, קוד הניתן להרחבה, סגנונות CSS יפים וקיצורי דרך, הודעות הקשורות להקשר הן התוסף הרצוי בבלוג שלך..

9. פוסטים קשורים בוורדפרס תוסף וורדפרס חינם

הודעות קשורות וורדפרס בחינם

הוסף פוסטים קשורים לכותרת התחתונה שלך עם התוסף בחינם של פוסטפרס בנושא קשרי וורדפרס כדי לעזור להגביר את המעורבות באתר וורדפרס שלך בקלות ובמהירות. כל שעליך לעשות הוא להתקין ולהפעיל את התוסף.

פוסטים קשורים בוורדפרס מגיעים עם תמיכה נהדרת, במטמון לחוויית אינטרנט מהירה יותר והודעות המלצות המסופקות על ידי השירות הסמנטי המובחר של זמנטה. אתה מקבל סגנונות תצוגה שונים, תמונות ממוזערות, ואם אתה צריך לשנות את הפוסטים הקשורים ל- WordPress, ניתן להתאמה אישית מאוד. יתר על כן, תוכלו להפעיל תכונות מתקדמות על ידי ניווט אל הגדרות> פוסטים קשורים לאחר התקנת התוסף.

10. תוסף וורדפרס חינם ל- Shareaholic

תוסף וורדפרס בחינם

Shareaholic אינו תוסף פוסטים קשורים רגילים. במקום זאת, מדובר באוסף של כלים מדהימים כמו פוסטים קשורים, כפתורי שיתוף, ניתוחים חברתיים, וכל כך הרבה יותר. Shareaholic מגיע גם עם מאפיין רווחים, המאפשר לך לנצל קישור של שותפים עצמאיים בכדי להרוויח כסף עם התוכן שלך..

בעזרת לוח מחוונים קל לשימוש אתה יכול להישאר מעודכן על המלצות תוכן קשורות, שיתוף חברתי, התוכן הבא שלך, המקודם ועוד ועוד! לטענת המחברים, Shareaholic היא “פלטפורמת הגברה ומונטיזציה של תוכן”, אך אל תתייחס למילה שלי, לכו לבדוק את Shareaholic ובואו לשתף את מה שאתם מגלים.

11. פוסטים קשורים תוסף WordPress Pro

פוסטים קשורים תוסף וורדפרס פרו

מידע והורדה צפה בהדגמה

פוסטים קשורים Pro עבור WordPress הוא הפיתרון האולטימטיבי בכל הנוגע לתכנים קשורים. התוסף החנובי הזה יכול להתמודד עם כל מה שאתה זורק עליו, החל מתוכן מותאם אישית, תוכן מעורב, קטגוריות, ריבוי אתרים ועוד.

זה מגיע עם שלוש פריסות מעורר תיאבון חזותית (בחר מתוך פריסת החלקה, שקף, איזוטופ או מעבר), 65 תבניות מוגדרות מראש, ממשק משתמש אינטואיטיבי, תיעוד נהדר ותמיכה. יש גם יותר מ- 200 הגדרות התאמה אישית ב backend כך שתוכל לעצב את הפוסטים הקשורים שלך כך שתראה איך תרצה שיהיה בלי שתצטרך ללמוד לקוד.

12. פוסטים קשורים לתוסף WordPress בחינם בוורדפרס

פוסטים קשורים לתוסף WordPress בחינם

זהו תוסף פוסטים רזה וקל משקל המאפשר לך לכוון את הקוראים לפוסטים קשורים בלחיצה אחת. הוא מגיע עם אשף התקנה שדואג עבורכם לעבודה הקשה, ולכן כל שעליכם לעשות הוא להפעיל את התוסף, ולהתרווח. יהיה לך יישומון פוסט קשור בשידור חי תחת ההודעות שלך תוך זמן קצר בלי לשבור זיעה.

פוסטים קשורים ל- WordPress אינם עתירי משאבים (כלומר הם יוצרים זיכרון מטמון משלה), ומאפשרים להוסיף ידני, לערוך, להסיר, לקצר את קודי הקידוד והווידג’טים בין תכונות אחרות. קיימת גם גרסת פרימיום לתוסף זה, שמגיע עם אפילו יותר מיץ.

13. תוספות וורדפרס פרימיום ויידפרס פרימיום קשורים יותר

פוסטים קשורים טובים יותר יישומון וורדפרס פרימיום

מידע והורדה צפה בהדגמה

לא רוצה להציג את הפוסטים הקשורים מתחת לתוכן שלך? אין בעיה. ניתן להכניס את יישומון הפוסטים הקשורים ליותר טוב לסרגל הצד שלך כדי להציג סירים קשורים בצד התוכן שלך. הווידג’ט עובד עם כל סוגי הפוסטים המותאמים אישית, ולכן הוספת פריטי צוות או תיקים קשורים זה משב רוח.

כל שעליך לעשות הוא להתקין את התוסף, עבור אל מראה> ווידג’טים ולהכניס יישומון “פוסטים קשורים” לסרגל הצד שלך. לאחר מכן השתמש בהגדרות הווידג’ט כדי לבחור אפשרויות תצוגה (כותרת, מחבר, תאריך, תמונה ממוזערת וכו ‘), אפשרויות ציפה, ספירה וטקסונומיה לבחירת פוסטים קשורים. לחץ על שמור ואתה מוכן לצאת לדרך!

14. Content.ad תוסף וורדפרס בחינם

Content.ad תוסף וורדפרס בחינם

על פי WordPress.org “Content.ad היא פלטפורמת המלצות תוכן המסייעת לבעלי אתרים לייצר זמן רב יותר באתר, [כמו גם] לייצר רווחים מתוכנם בקלות ובאופן לא פולשני.”

פלטפורמת Content.ad מייצרת מיליארדי הופעות של דפים באלפי אתרים מדי חודש. תוסף הפוסטים הקשורים ל- Content.ad עבור וורדפרס הוא איך אתה מקבל נתח מהעוגה הזו. החלק הטוב ביותר הוא שאתה רק צריך להתקין את התוסף באמצעות תהליך בן 3 שלבים, והעבודה שלך נעשית. בפשטות, קל להתקין את התוסף Content.ad ולהשתמש בו.

בנוסף, קל להתאים אישית לטעמך, מה בעזרת סטיילינג גמיש ואשף ליצירת ווידג’טים. נוסף על כך תוסף פוסט זה קשור לביצועים ומגיע עם דיווח עשיר, אפשרויות עוצמתיות ותמיכה בהתאמה אישית בין היתר. למה לעזאזל אתה מחכה? חסוך שנייה ועבור לבדוק את Content.ad בכדי ללמוד עוד על הסיבה שהוא באמת אחד מהתוספים הכי טובים שקשורים לפוסטים עבור WordPress.

15. פרסם תבניות מותאמות אישית תוסף וורדפרס Premium Pro

פרסם תבניות מותאמות אישית Pro תוסף וורדפרס פרימיום

מידע והורדה צפה בהדגמה

הפלאגין של התבניות המותאמות אישית לפרסום אינו נועד רק לפוסטים קשורים – הוא בונה תבניות מלא בעמוד בו תוכל להשתמש כדי לעצב פריסות פוסט בודדות משלך. פשוט השתמש בממשק האינטואיטיבי או בחר באחת מתוך 18 הפריסות הכלולות מראש לפני בנייה כדי להתחיל.

בעת התאמה אישית של הפריסה שלך תוכלו להכניס אלמנטים של פוסטים כמו כותרת, מדיה, קישורים הבאים וקודמים, תוכן עיקרי, חברתי, ביקורות, ביוגרפי מחברים וכמובן העברים הקשורים אליהם (בין הרבה אפשרויות מדהימות אחרות). יש גם אפשרויות סטיילינג לפרלקס, מעבר צבע, קטעי רוחב מלא או גובה מלא, אנימציות ואפילו סרטונים. לאחר השלמת הפריסה שלך, הקצה אותה לכל הפוסטים שלך, לקטגוריית פוסט ספציפית או רק לפוסט אחד בכל פעם.

16. פרסומים קשורים מקוונים תוסף וורדפרס בחינם

פרסומים קשורים מקוונים תוסף וורדפרס בחינם

התוסף הזה מגדיר מחדש לחלוטין את אופן הצגת הפוסטים הקשורים אליך. במקום להציג פוסטים קשורים בסוף הפוסט שלך, כעת תוכל להציג אותם בתוכן שלך כדי להגביר את מעורבות המשתמשים פי עשרה.

אתה יכול להציג תיבות מרובות בפוסטים שלך באופן אוטומטי ולהתאים אותן אישית עם כ 20 סגנונות ייחודיים. טכנולוגיה זו משמשת בין היתר שמות מותגים גדולים כמו וול סטריט ג’ורנל, יזם ו- Financial Times.

17. Yuzo תוסף וורדפרס בחינם

https://wordpress.org/plugins/intelly-related-posts/screenshots/

כמו כן ברשימה שלנו היום Yuzo, אחד מהפלאגינים המקושרים לחינם בחינם, שייראה נהדר להפליא באתר שלכם ללא קשר לסגנונות בהם אתם משתמשים..

תוסף פוסטים קשור זה הוא קל משקל, מגיע עם תצוגות טקסטואליות ותמונות ממוזערות, כמו גם מעל 50 אפשרויות התאמה אישית. הוא כולל עיצוב מינימליסטי, ווידג’טים, מטא תיבות, מטמון, מונה, לוח מחוונים אינטואיטיבי, מידות יישומון מותאמות אישית וריאציות רקע, בין היתר..

18. תוסף וורדפרס סופר פוסט פרימיום

סופר פוסט פרימיום וורדפרס

מידע והורדה צפה בהדגמה

Super Post הוא לא רק הפעלה של תוסף הפוסטים הקשורים לטחנות, זה פיתרון של כל אחד שנותן לך שליטה מלאה על שאילתות פוסטים. אתה יכול להשתמש ב- Super Post כדי להציג פוסטים ספציפיים לפי קטגוריות, תגיות וטקסונומיות אחרות.

אתה יכול לעשות כל פוסט ספציפי דביק, להציג את הפוסטים האחרונים או שהגיבו הכי הרבה בין השאר. Super Post תואם את הגרסה האחרונה של WordPress כמו גם עם הדפדפנים העיקריים.

19. תמונות ממוזערות קשורות לתוסף חינם של וורדפרס

תמונות ממוזערות קשורות לתוסף חינם של וורדפרס

רוצה להוסיף פרסומים חזותיים לתוכן שלך? תוסף התמונות הממוזערות הקשורות הופך את זה לקל! תוסף זה כולל אפשרויות להגדרת הפוסטים הקשורים שלך (בהתאם ליחס), גודל התמונה הממוזערת (בחר תמונה ממוזערת או מדיום) והתאמה אישית של הגדרות התצוגה שלך (מקור תמונה ממוזערת, צבע רקע, גבול, גודל טקסט, אורך קטע ועוד).

אפשרויות שימושיות אחרות כוללות 7 תרגומים מוכנים לשימוש, קיצור פוסטים קשור פשוט שתוכל להשתמש בו בכדי להוסיף פוסטים בכל מקום, סרגל צידי של תמונות ממוזערות או כותרת תחתונה ותמיכה בכל הטקסונומיות של וורדפרס (קטגוריות, תגיות, שניהם, אקראיים או מותאמים אישית). ויש אפילו תגי php מובנים עבור מפתחי ערכות לשילוב התוסף.

20. פוסטים קשורים מאת תוסף וורדפרס בחינם לטקסונומיה

פוסטים קשורים מאת תוסף וורדפרס בחינם לטקסונומיה

הוסף פוסטים קשורים לתוכן שלך או לסרגל הצד באמצעות ההודעות הקשורות בחינם לפי הטקסונומיה. תוסף חינמי זה כולל יישומון וקיצור דרך קל לשימוש בכדי להפוך את הוספת פוסטים קשורים למהירה ופשוטה. בחר מתוך קישור, קטע, תמונה ממוזערת או פריסת פוסט מלאה עבור התוכן הקשור שלך. בנוסף יש אפשרויות קלות לאי הכללת פוסטים ותנאים ספציפיים, ולהגביל תוצאות קשורות לפי תאריך או ספירה.

למשתמשים עם קצת יותר ידע בנושא קידוד תוכלו גם להשתמש בתבניות HTML משלכם לפוסטים הקשורים, להתחבר לממשק ה- API של REST, להוסיף שכבת מטמון או אפילו ליצור תבניות נושא מובנות משלכם לתוכן הקשור..

בונוס: תוספות וורדפרס Premium של Amazon הקשורות למוצרי אמזון

מוצרי אמזון הקשורים RelaZone Premium Premium WordPress

מידע והורדה צפה בהדגמה

אמנם זה לא תוסף “פוסטים” קשור למסורתית, אך התוסף RelaZone מציג מוצרי אמזון קשורים, כך שתוכל להרוויח מתוכן מדהים. כך שאם אתה כותב פוסט מעולה ומעמיק על תה אתה יכול להכניס בקלות קופסה קשורה להצגת תה rooibos, צ’אי, ירוק ושחור שהזכרת בתוכן שלך.

התוסף פועל באמצעות מילות מפתח במאמר שלך כדי למצוא מוצרים תואמים באמזון. בנוסף זה עובד מצוין גם עם WooCommerce – כך שאם אתה כבר מוכר תערובות תה מותאמות אישית משלך באתר האינטרנט שלך, אתה יכול לקשר לקומקום אמזון, כוסות תה, קוביות סוכר ועוד. RelaZone היא אחת הדרכים הטובות והקלות ביותר לתפוס זרמי הכנסה נוספים מהבלוג או מהחנות שלך.

עוד תוספים להודעות הקשורות הטובות ביותר עבור וורדפרס

תפסיק לאבד לקוחות פוטנציאליים יקרים היום על ידי בחירת אחד מהתוספים הפוסטים הקשורים הטובים ביותר עבור WordPress. אתה אף פעם לא יודע מאיפה העופרת הבאה שלך עשויה להגיע, אז אל תיקח זאת כמובן מאליו. בהתחשב כמה פשוט כל הבחירות שלנו לתוספי הפוסטים הקשורים הטובים ביותר עבור וורדפרס הן להתקין, להגדיר ולהשתמש בהן, אין לך תירוץ כלשהו.

אנו מקווים שהפוסט שלנו יעזור לכם לבחור את תוסף ההודעות הקשור המושלם לאתר וורדפרס שלכם. לקבלת משוב, שאלות או להמליץ ​​על תוספי פוסטים קשורים יותר עבור וורדפרס, אנא אל תהסס להשתמש בקטע התגובות למטה. נתראה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map