חמשת התוספים המובילים עבור כל אתר וורדפרס

ברבים מאתרי ההדרכה והחדשות הפופולריים של וורדפרס, וגם ב- Meetups וב- WordCamps ברחבי העולם, יש הרבה דיונים נהדרים על תוספים טובים עבור וורדפרס: סליידרים, טפסי קשר, גיבויים, SEO, חברות, מסחר אלקטרוני; אך לעיתים רחוקות אני רואה אנשים שמתמקדים בתוספים המיועדים במיוחד לתחזוקה ולקריאות של הנדנדה של האתר שלך.


התעלמות מהתחזוקה והתחזוקה של האתר שלך עשויה לא רק להשאיר אותך אתר מעופש, כמעט ולא נעשה בו שימוש, ופחות ביקר בו עד למקרים קיצוניים של השחתה מוחלטת או אובדן מוחלט של תוכן. ללא אמצעי זהירות נאותים, האתר שלך יכול להתמלא במהירות באלפי תגובות זבל, לבצע ביצועים גרועים או גרוע מכך, להיות פגיע להאקרים, מה שבסופו של דבר מביא לשבתה ואובדן המבקרים והלקוחות הפוטנציאליים לאתר שלך..

היו שיפורים אדירים בתגובתיות ובניגודיות של מנהל המערכת במהדורה האחרונה של וורדפרס ב -3.8, ושדרוגים אוטומטיים עבור גרסאות קלות היו תוספת מבורכת לליבה בוורדפרס 3.7. חמשת התוספים עליהם המלצתי לוקחים 3.7 ו- 3.8 לשלב הבא ומאפשרים שליטה עדינה יותר על הופעת מנהל המערכת ותזמון עדכונים אוטומטיים..

הצהרה: WPExplorer הוא סניף של מוצר אחד או יותר המופיעים להלן. אם תלחץ על קישור ותשלים רכישה נוכל לבצע עמלה.

אקיסמט


akismet

אם יש לך בלוג של וורדפרס, אתה עשוי להבחין בתגובות זבל או trackback מכתובות אקראיות פעמים רבות המכיל קישורים לפרסומות או תוכנות זדוניות אפשריות המופיעות באתר שלך. דואר זבל של תגובות ותגובות אוטומטיות על ידי התוקף אך יכול למלא במהירות את הבלוג ואת מסד הנתונים שלך במידע לא רלוונטי, והוא דגל אדום של בלוג או אתר שמתוחזק בצורה לא טובה, מה שיכול לספק יעד קל למי שמחפש לגרום שובבות..

Akismet מתארח שירות אינטרנט המנוהל על ידי WordPress.com שמאתר ומסיר אוטומטית ספאם של תגובות ותגובות. יהיה עליכם להפעיל את התוסף בכדי להשתמש בו, המותקן כברירת מחדל יחד עם וורדפרס המארחת את עצמכם, ותזדקקו גם לחשבון WordPress.com ולמפתח Akismet, החינמי לשימוש אישי, ויש עמלה מינימלית לעסקים. כמו כן, אם אתה משתמש במודול טופס יצירת הקשר בתוסף Jetpack, Akismet משתלב בצורה חלקה עם כל טופסי הקשר כדי לוודא שהם לא מייצרים דואר זבל, והכל בלי אתגרי captcha או אתגר המשתמשים; הכל מטופל דרך השירות.

Wordfence אבטחה


גדר המילים

אם אי פעם נפרץ אתר, אתה יודע שזה יכול להיות מצב מתיש וקשה במיוחד, במיוחד אם אינך מבצע גיבויים קבועים לאתר שלך. אתר שאינו נעול כראוי עם סיסמאות חזקות ואמצעים אחרים יכול להיות מנוטרל או להרוס לחלוטין תוך דקות ספורות. ההגנה הראשונה שלך היא באמצעות סיסמאות חזקות, כגון כזו שמשלבת אותיות גדולות וקטנות, מספרים ותווים מיוחדים; ככל שהסיסמה ארוכה יותר, כך היא בטוחה יותר. יש כמה צעדים אחרים שעליכם לנקוט בכדי להבטיח אתר בטוח ונעול, דרך אחת קלה היא להתקין את התוסף Wordfence Security.

ישנם כמה תוספי אבטחה עבור וורדפרס, אך ללא ספק החביב והמקיף ביותר מבין התוספים הללו הוא וורדפנס. Wordfence סורק מדי יום פגיעויות אבטחה ברקע, וישלח אליך דוא”ל אם משהו לא בסדר. זה בודק שינויים ב- DNS, שינויים בתוסף ובקוד הליבה, תוספים מיושנים, קישורי דואר זבל, וכן שמירה מפני התקפות כוח ברוטו על ידי הגבלת ניסיונות כניסה. זו פנינה מאוד של תוסף מכיוון שבנוסף לספק חומת אש, אתה יכול גם לראות את כל ניסיונות הכניסה ולחסום משתמשים באמצעות כתובת IP. עם גרסת המקצוענים תוכלו אפילו לחסום מדינות שלמות. ישנו גם יומן תנועה בזמן אמת בו תוכלו לראות מי ניגש לאתר ומאיפה. זהו תוסף אותו הכנסתי לכל אתר שאני בונה או נתקל בו ומומלץ מאוד לכל אתרי וורדפרס.

עדכונים אוטומטיים מתקדמים


שדרוגים מתקדמים-אוטומטיים

יחד עם וורדפרס 3.7 הגיעו תאריכים אוטומטיים, שהם חוסך זמן אדיר. עם זאת, 3.7 בלבד יתעדכן אוטומטית במהדורות קלות, כגון 3.7.1; אך עדכונים גדולים כגון 3.8 ידרשו שדרוג ידני. כדי לפתור את הבעיה ולשפר את כל השדרוגים באופן אוטומטי, התוסף המועדף עלי הוא שדרוגים אוטומטיים מתקדמים. תוסף זה מעדכן גרסאות קטנות וגדולות של ליבת WordPress יחד עם היכולת לשדרג אוטומטית תוספים ונושאים על פי לוח זמנים יומי. יש להיזהר בעת השימוש בתוסף זה, מכיוון שאין תכונה להחזרה, כך שתרצה לוודא שאתה מזדווג זה עם פיתרון גיבוי יומי מוצק כמו VaultPress.

אופטימיזציה של WP


לייעל

וורדפרס משתמשת במסד נתונים יחד עם קבצים כדי לאחסן תוכן והגדרות. בשימוש קבוע, מסדי הנתונים מפוצלים ממש כמו הכונן הקשיח. ככל שנכתב למידע, מועבר ונמחק, שטח הופך להיות זמין ולכן אופטימיזציה של הטבלאות במסד נתונים היא דבר שצריך לעשות באופן שגרתי. בעבר, תצטרך להיכנס ל- PHPMyAdmin ולהוציא מספר פקודות כדי לבצע משימה זו. PHPMyAdmin יכול להיות מקום מפחיד, ואפילו המפתחים המנוסים ביותר יכולים למחוק בטעות אתר בכמה לחיצות או הקשות על מקשים.

WP-Optimize מאפשרת לך לנהל אופטימיזציה של מסדי נתונים ישירות מלוח המחוונים של וורדפרס, שהוא בטוח יותר ומוכר יותר למנהלי וורדפרס. בנוסף לאפשר לך לתזמן משימה זו בשעה קבועה מראש שתציין, יש אפשרויות למשימות ניקוי בסיסיות אחרות הנפוצות כגון מחיקת תיקוני פוסטים, טיוטות וספאם של תגובות. אני מתקין את התוסף הזה בכל אתר בו אני משתמש ובדרך כלל מגדיר לוח זמנים שבועי לרוב האתרים.

עמודות ניהול קודפרס


דיכאון קוד

זהו תוסף מדהים שקשור פחות לתחזוקה של האתר ויותר לניהול ממשק המשתמש של הנדנד של וורדפרס. כשאתה מציג דפים, פוסטים, מדיה ובמסכי מנהל רבים, קיימת רשימה של העמודים / פוסטים / מדיה, לפי כותרת, מחבר, תאריך ומידע רלוונטי אחר. תוספים יכולים להוסיף או להסיר עמודות אלה. לדוגמה, רבים מכירים את ה- SEO של וורדפרס על ידי Yoast והוסיפו מספר עמודות הקשורות ל- SEO לדפים אלו. עמודות הניהול של CodePress מאפשרות להסתיר את העמודות שמוצגות, או להציג עמודות מוסתרות, אפילו שדות מותאמים אישית. זה שימושי במיוחד להוספת תמונה ממוזערת של הפוסט, כך שתוכלו לוודא שקיימת תמונה מוצגת או לוודא ששדה מותאם אישית מולא בפוסט / עמוד. כלי נהדר שימושי במיוחד באתרים גדולים או מותאמים אישית.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me