תוספי וורדפרס להוספת תמונות יפות לאתר שלך

התוכן הוא קינג. אני בטוח ששמעת את זה אינספור פעמים בעבר. וזה נכון: תוכן הוא חתיכה גדולה באמת של הפאזל לבניית אתר מצליח. אבל זה לא העניין רק חתיכה.


ראשית, אתר אינטרנט יפהפה ומעוצב לברך את המבקרים יספק את הרושם הראשוני הטוב ביותר. זה הרושם הראשוני הזה שמעודד אותם להישאר באתר במשך זמן רב יותר, לקרוא בפועל את התוכן המבריק הזה שביליתם שעות בשכלול.

עכשיו, אני בטוח שכולנו רוצים את אותו אתר מדהים ויזואלית, וכנראה שלכולנו יש דעות שונות על מה שהופך אתר מדהים. עם זאת, יש דבר אחד שאני בטוח שכולנו מסכימים עליו: תמונות גורמות לאתר להיראות טוב. ותמונות נועזות, יפות ובחרות היטב, גורמות למראה של אתר באמת טוב. אם מבקר מגיע לאתר שלך רק כדי לראות גוש גדול של טקסט, המחשבה הראשונה שלו היא “איני טורח לקרוא את זה.” לפני שהם אפילו הספיקו לדגום את התוכן המצטיין שלך, הם כבר לחצו על כפתור הגב, ולקוח פוטנציאלי אחר אבוד.

היום אני רוצה לעזור לעודד את המבקרים שלך להסתובב לאורך זמן על ידי הצגת שבעה תוספים של וורדפרס להוספת תמונות יפה לאתר שלך. זכרו: ככל שהם נשארים זמן רב יותר, הם קוראים יותר, כך גדלים הסיכויים שהם יתגיירו. עם זאת בחשבון, התוספים הללו הם חובה!

הצהרה: WPExplorer הוא סניף של מוצר אחד או יותר המופיעים להלן. אם תלחץ על קישור ותשלים רכישה נוכל לבצע עמלה.

רשתות תמונה רספונסיביות של GridFX

GridFX תמונה רספונסיבית רשתות תוסף וורדפרס

מידע והורדה

הוספת גלריות תמונה מסוגננות היא דרך טובה לפרוש את התוכן שלך ולהפוך אותו לקסום ויזואלי יותר. אחד מהתוספים המועדפים על גלריית התמונות שלי הוא התוסף גלריית GridFX, הזמין תמורת 17 דולר.

באמצעות GridFX אתה יכול להוסיף רשתות תמונה יפהפיות ומגיבות לפוסטים שלך – יש גם רשת בסגנון בנייה מדהימה. אתה יכול למשוך תמונות מספריית המדיה של וורדפרס לרשתות שלך, או להטביע סרטונים, מוצרי WooCommerce ודפי / דפי וורדפרס. ישנן למעלה מ- 80 אפשרויות התאמה אישית שונות לבחירתך, כולל קופסאות אור, צבעים ואנימציות כותרות. החביב האישי שלי הוא הרשת השמנמנה וברוחב המלא, כפי שמוצג בתמונת המסך למטה.

צילום מסך של רוחב מלא של GridFX

תמונות קלות למעלית תמונה

תמונות מעליות תמונה קלות בוורדפרס

מידע והורדה

וורדפרס תמיד הקלה על הוספת תמונות לתוכן שלך – זה פשוט כמו גרירה ושחרור של תמונה לגלריית המדיה של וורדפרס כדי להעלות אותה ואז לחיצה כדי להכניס אותה לפוסט. עם זאת, התוסף מעלית תמונה הופך את התהליך ליעיל עוד יותר!

מעלית תמונות מאפשרת לך להדביק תמונות ישירות בעורך וורדפרס – אין צורך אפילו לפתוח את גלריית המדיה. פונקציונליות זו משתרעת גם על צילומי מסך שצילמתם לעצמכם: פשוט היכו צילום מסך ותוכלו להדביק ישירות בעורך. באופן אישי אני חושב שחיתוך תמונות הוא המטרד הגדול מכולם, ו- Image Elevator פותר את הבעיה בצורה מושלמת. בעזרת תוכנת עריכת התמונות המועדפת עליכם, כל שעליכם לעשות הוא להדגיש את החלק בתמונה הרצויה, לחץ כדי להעתיק אותה ואז תוכלו להדביק אותה בעורך. ללא צורך ביבול ידני, התוסף הזה הוא חוסך בזמן אמת.

צילום מסך מעלית

כפתור עיצוב Canva

כפתור עיצוב Canva תוסף וורדפרס בחינם

התמונות המוצגות של הפוסט שלך הן אחד האלמנטים הנצפים ביותר באתר שלך – אחרי הכל, הם מופיעים בדף הבית של הבלוג שלך ומופיעים לעתים קרובות בראש הפוסטים. אם אתה יכול להפוך את התמונות המוצגות שלך יותר מפיות, תקבל יותר קליקים לתוכן שלך. פשוט, נכון?

באופן אישי, אני מעריץ גדול של התוסף Freemium Canva Design Button לבניית תמונות מוצגות – לחלופין, אתה יכול לבנות תמונות מוצגות ישירות מה אתר קנווה. באמצעות ממשק הגרירה והשחרור, Canva מאפשרת לך להניח כיסוי של מגוון תמונות צילומים, גופנים וגרפיקה על מנת ליצור תמונות יפות וממותגות. לדוגמא לסוג התמונה ש- Canva מסוגלת לייצר, עיין במסך המסך שלהלן.

דוגמה לקנבה

לקנבה יש יותר ממיליון צילומים של מלאי, ושפע של אלמנטים גרפיים גם כן. כמה מהם אינם כרוכים בתשלום, אך לרובם מצורף תג מחיר סביר. כשתסיים ליצור את התמונה שלך בשכבות, פשוט שלם עבור רכיבי הפרימיום שבהם השתמשת, ואז תוכל להשתמש בה באתר שלך.

מנוע סיפור Aesop

Aesop סיפור מנוע בחינם וורדפרס

אם אתה רוצה תוסף מדהים וחינמי שיגרום לתוכן שלך להיראות מדהים, אני ממליץ על מנוע הסיפורים Aesop סיפור מוערך מאוד. התוסף הוא למעשה חבילה של “מודולים” שונים לפרסום תוכן מרתק וארוכי טווח. חלק מפונקציונליות זו מתמקדת בארגון התוכן שלך, למשל צירי זמן וכותרות פרקים. עם זאת, Aesop Story Engine יכול גם לעשות הרבה דברים מגניבים לתמונות שלך.

ראשית, אתה יכול להוסיף תמונות מלאות של עמוד מלא בחלק הפוסט. זוהי תכונה הנתמכת על ידי כמה נושאי וורדפרס, אך זוהי אלטרנטיבה נהדרת עבור כל מי שמחפש להוסיף את זה לאתר שלו. אתה יכול גם להשתמש בתוסף להוסיף תמונות גלריות פשוטות לתמונה שלך, או תמונות ברוחב המלא בתוך התוכן שלך – אתה יכול אפילו להשתמש באפקט פרלקס עם תמונות ברוחב המלא שלך, שנראות מדהימות.

אם אתה רוצה להעביר את המסר שלך בסגנון מפואר ומרהיב, Aesop Story Engine יכול להיות בדיוק מה שאתה מחפש.

Allground: רקעים על מסך מלא

Allground: רקעים למסך מלא עבור וורדפרס

מידע והורדה

מתרחק מהצבת תמונות יפהפיות בפנים התוכן שלך, הרקע של Allground המסך המלא יעזור לך להוסיף אלמנט עיצובי יפהפה בכל אתר האינטרנט שלך. Allground מאפשרת לך להוסיף תמונות מסך מלא משלך, אשר מוצגות כרקע לאתר שלך. זוהי דרך נהדרת ליצור רושם ראשוני מרתק עבור המבקרים. ניתן להטביע סרטוני YouTube או להציג סרטונים המארחים בעצמם גם כרקע.

אתה יכול להגדיר את הרקע שלך להופיע בכל אתר, או שאתה יכול להגדיר אותו להגדיר בפוסט / עמוד ספציפי. גם הרקעים אינם קבועים ותוכל להגדיר סדרת תמונות לסיבוב כל כמה שניות.

WP Smush.it

WP Smush.it תוסף וורדפרס בחינם

ללא ספק התוסף הכי פחות נוצץ שמופיע ברשימה של ימינו, אך אולי אחד החשובים ביותר. מיטוב התמונות של WP Smush.it מאפשר לך להפעיל את אתר WordPress שלך במהירות על ידי עיבוי התמונות שלך לגדלי קבצים קטנים יותר מבלי לאבד איכות. וכפי שכולנו יודעים, מהירות האתר היא מרכיב באלגוריתם הדירוג של גוגל, כך שכל מה שתוכלו לעשות כדי לשפר את זמני הטעינה יכול לראות אתכם מטפסים על ה- SERP.

WP Smush.it דוחס את גודל הקובץ של תמונה על ידי הפשטת המטא-נתונים המיותרים – סוג של דחיסה ללא אובדן. אתה יכול להגדיר את הפלאגין באופן אוטומטי “לרסק” תמונות חדשות בעת העלאתן לספריית המדיה שלך, או לחזור לדחוס קבצים קיימים. אם אתה רוצה גרסת פרימיום של התוסף Smush.it, WPMU שיחררו את WP Smush PRO.

גלריית רשת אריחים סופית

גלריית רשת אריחים סופית לוורדפרס

מידע והורדה

התוסף הסופי ברשימה של ימינו הוא גלריית רשת אריחים סופית. התוסף מאפשר לך ליצור גלריות רשת פשוטות, מסוגננות ומגיבות לאתר האינטרנט שלך.

סגנון הגלריה האהוב עלי הנתמך על ידי Final Tiles הוא הרשת “החכמה” היפה. רשתות חכמות מאפשרות לך לבנות רשתות ללא הגבלה של עמודות ושורות – התמונות שאתה בוחר פשוט משבצות יחד, ויוצרות גלריות יפות ומובחנות. צפה במסך המסך למטה כדי לראות זאת בפעולה.

מסך אריחים אחרון

מעבר לכל זה, התוסף תומך בשיתוף חברתי בלחיצה אחת, חמישה סגנונות lightbox ואפקטים של ריחוף. אתה יכול גם להוסיף כותרות לכל תמונה, והמבקרים יכולים למיין ולסנן את הגלריות שלך. תלוי בדפדפן האורח, Final Tiles תומך גם בהנפשות CSS3 מדהימות, כדי להפוך את הגלריות שלך ליותר מושכות עין..

קישורי תמונות

קישורי תמונות

ImageLinks הוא תוסף וורדפרס מובחר שמביא פיתרון אינטראקטיבי לאתר האינטרנט שלך. מידע על מפה נגיש לכל מי שמבקר באתר שלך, ללא קשר למכשיר או ליכולות שלו. השתמש בו כדי ליצור אינפוגרפיקה, מפות, צילומי חדשות, שיווק מוצרים ודפי מסחר אלקטרוני, קטלוגים של מוצרים הניתנים לחנות ועוד אינספור דברים אחרים. צלם תמונה כלשהי, הצב נקודות חמות, קשר טיפים של כלים לקופץ עם תוכן מדיה עשיר ופרסם אותה באתר שלך. התוסף מגיע עם יישום אינטרנט גרור ושחרור עשיר בתכונות משלו, כך שהמשתמש יכול ליצור במהירות ובקלות את מפת התמונות האינטראקטיביות המדהימות שלו, ומייד להטמיע אותם באתר אינטרנט..

כמו כן הוא תומך בעורך התוכן המובנה של wordpress עבור טיפים לכלים של חלונות קופצים המאפשרים להוסיף תוכן עשיר לקצוות הכלים של מפת התמונות האינטראקטיביות שלך. הוסף טקסט עם סגנונות, תוכן מדיה, הטמעת תוכן מ- YouTube, Vimeo, Soundcloud ומשירותי אינטרנט אחרים. בנוסף אתה יכול להשתמש בקיצורי דרך של WordPress מהתוספים המותקנים שלך. התוסף יהיה בקנה מידה מצוין בכל סוג של מכשיר, עובד מצוין גם על מסכי מגע.

בחר מבין שלושה נושאים מוגדרים מראש או השתמש בעצמך. אנו יכולים להתאים אישית את העיצוב הנוכחי באמצעות כללי css מותאמים אישית או ליצור נושא חדש, להריץ קוד JavaScript משלך כאשר משתמש לוחץ על נקודה חמה או מפעיל פעולה אחרת שתעשה משהו מיוחד בדף האינטרנט שלך. תשתגע, אתה מוזמן.


הוספת תמונות מדהימות לאתר שלך יוצרת רשמים ראשונים מוצקים המשאירה את המבקרים באתר לאורך זמן. ככל שהם נשארים זמן רב יותר, כך הם קוראים יותר, והסיכוי שהם הופכים להיות מעריצים נאמנים – ושיש קהל נאמן הוא דבר מהותי כשמנסים לבנות מותג בר-קיימא, ושורה תחתונה בריאה..

אם אתה רוצה להוסיף תמונות יפות לאתר שלך, כל אחד מהתוספים הללו יעזור. העצה שלי: בדוק מה כל אחד יכול לעשות ושקול כיצד הפונקציונליות של הפלאגין עשויה להתאים לתוכן שלך ולאתר שאתה בונה. אם אתה חושב שזה יהיה משחק טוב, תן לזה ללכת – רק הקפד לעקוב אחר שלך קצב הקפיצה ו זמן באתר ערכים לפני התקנת התוסף ואחריו כדי לראות כיצד הקהל שלך מגיב לתמונות הנוספות!

מה התוסף הוורדפרס המועדף עליך להוספת תמונות? יידע אותנו בפרק ההערות שלהלן!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map