וורדפרס אפס תוספים לניקוי האתר שלך

וורדפרס אפס תוספים לניקוי האתר שלך

סיימת עם הבדיקה ואתה זקוק לצפחה נקייה? רק ללמוד וורדפרס, ויצר בלגן? השתמש באחד מהתוספים האלה כדי לאפס את האתר שלך.


כולנו יודעים זאת – הבלגן המסתורי שנערם אט אט בחיינו. אין להתפלא שאותו הדבר יכול לקרות באתרי וורדפרס. אתה יכול לדעת שזה נכון בכל פעם שאתה נותן מבט למאגר המידע במהירות.

זכור כי וורדפרס יוצרת ערכים אוטומטיים במסד הנתונים שלך. אם לא תשים לב, הדבר עלול להפוך למפולת ים ולרסק את מהירות האתר שלך תחת נתונים מיותרים. וורדפרס גם לא מגיע עם כפתור איפוס, ולכן אנשים רבים נוטים להתעלם מנושא זה לחלוטין.

לחלופין, אתה יכול להיות מפתח ויוצר ערכות נושא ותוספי וורדפרס. בדיקתם היא מייגעת, במיוחד אם עליכם להתקין את WordPress שוב ושוב בכל פעם שתרצו לנסות את התוסף או העיצוב החדש. הם אלה שמרגישים את היעדר כפתור האיפוס הכי הרבה.

למה לאפס?

למרות ששניהם סיבה טובה לתת לאיפס וורדפרס שלך מדי פעם, יכול להיות שיש אחד אחר ופופולרי יותר. כוחות וורדפרס 34% מכל אתרי האינטרנט והוא מוכן לשלטון עוד קצת. זו עדיין פלטפורמת הבחירה עבור בלוגרים, אתרי מסחר אלקטרוני ואתרי DIY.

זה האחרון גדל בפופולריות, ועם אלה, הצורך בתוספי איפוס. האמת, ישנם בלוגים רבים המציעים עצות בנושא עיצוב אתרים, תוספים זמינים, או אפילו אמצעי אבטחה עבור וורדפרס.

אמנם אלה מועילים להפליא כשאתה יודע מה אתה עושה, הדרך הטובה ביותר ללמוד היא עדיין גישה מעשית. צלילה ממש פנימה, ולראות מה קורה, היא ככל הנראה הדרך המהירה ביותר להבין את האתר שלך. זה גם טונות של כיף!

עם זאת, ברגע שנסיון עשה זאת בעצמך הוא יכול להסתיים כמו פרויקט מלאכה של כיתה ג ‘, בתקווה בלי נצנצים. וכאן אנשים נוטים לוותר. אם רק הייתה דרך שיוכלו לאפס את האתר שלהם, להתחיל מחדש ולעשות זאת כמו שצריך.

וורדפרס לא מגיעה עם אפשרויות קלות לאיפוס מהקופסה. אבל יש המון תוספים שימושיים. כל אחד מהתוספים הבאים יביא אותך לשם. בוא נראה איפה ואיך.

הצהרה: WPExplorer הוא סניף של מוצר אחד או יותר המופיעים להלן. אם תלחץ על קישור ותשלים רכישה נוכל לבצע עמלה.

איפוס WP

איפוס WP תוסף וורדפרס

איפוס WP נועד במקור למפתחים – שיצטרכו לאפס את האתר מספר פעמים ביום. עם זאת, בזכות קלות השימוש שלו, היא הלכה למיינסטרים. אנשים רבים שצריכים להתחיל טריים, אם לתת לאתר שלהם מהפך או לנקות בלגן מקרי, התחילו לסמוך על התוסף הזה.

לא רק שהוא מאפס את מסד הנתונים של האתר למצב המקורי שלו תוך זמן קצר, אלא שהוא יכול גם לעזור לך לנקות חלקים ממוקדים באתר שלך. האם יש לך יותר מדי תוספים או ערכות נושא באתר שלך? כל מה שצריך זה לחיצה על כפתור כדי לנקות אותם.

לפלאגין יש מנגנונים מרובים שאינם בטוחים בכישלון כדי להבטיח שלעולם לא תמחק את מה שלא תרצה. והכי חשוב, עם איפוס WP, אתה צריך לבחור את ההגדרה שלך לאחר איפוס. כך שלא תצטרכו להתקין הכל מחדש מחדש. התוסף הזה, כמו רבים אחרים ברשימה זו, לא יגע בנתונים שלך, כך שאין צורך לדאוג. זה ימחק את כל המשתמשים, אך המשתמש המאפס את האתר יכול להיכנס שוב.

מאפיין חשוב נוסף של התוסף הזה שכנראה שלא תמצאו אצל אחרים הוא היכולת ליצור תמונות של מסד נתונים. למה זה חשוב? לאחר שתיצור תמונת מצב של מסד הנתונים, אתה יכול להשתמש בתוסף זה כדי לחזור לתמונת המצב המסוימת הזו. כלומר אתה צריך לאפס את האתר לנקודה מסוימת, שמפתחים ימצאו די שימושי.

ככל הנראה התכונה המפורסמת ביותר של תוסף זה היא התמיכה יוצאת הדופן. צוות איפוס WP inhouse זמין כדי לסייע למשתמשים בכל בעיה שהם עשויים להיתקל בהם.

זה די חשוב, שכן בעוד שאיפוס WP תוכנן במקור למפתחים, כולם יכולים להשתמש בו. זהו פיתרון מושלם הן לניקוי בלגן, לגלות ולתיקון בעיות קלות ולהאיץ את הפיתוח, מכיוון שהוא מספק דרך מהירה לבדיקת קוד מחדש.

WP איפוס אינטגרציה של ה- Webhook

WP Webhooks. איפוס תוסף וורדפרס

WPWH – תוסף אינטגרציה ל- Wook Reset Webhook לא יכול לעשות הרבה מעצמו, אך ראוי להזכיר אותו מכיוון שהוא מוסיף נדבך נוסף ל- WP Reset. מה זה אומר? תוסף זה משתלב עם איפוס WP כדי להוסיף פונקציונליות של webhook.

אם יש לך שירות נוסף שאתה משתמש בו באמצעות ווים כדי לעבוד באתר שלך, אז התוסף הזה הוא חובה. זה יאפשר לך לעשות את כל מה שאתה עושה בדרך כלל עם תוסף איפוס WP דרך לוח המחוונים של הניהול.

מאיפוס האתר כולו ועד ניקוי תיקיית ההעלאות, עם שילוב זה תוכלו לעשות זאת באמצעות התוכנה המועדפת עליכם.

איך מאפסים את האתר שלך באמצעות איפוס WP?

שלב 1: החלט מה תרצה לשמור. סמן את תיבות הסימון הדרושות כדי לוודא שהאתר שלך יחזור עם האפשרויות הללו עדיין.

פעולות איפוס WP

שלב 2: בחר מה ברצונך לאפס. האם אתה צריך לאפס את כל האתר, או שאתה צריך לנקות, למשל, תיקיית מעברים?

אפשרויות איפוס WP

שלב 3: לחץ על מחק! ואם אתה רוצה לאפס את כל האתר, פשוט הקלד “איפוס” ולחץ על הכפתור.

אישור איפוס WP

איפוס מסד נתונים של WP

תוסף איפוס מסד נתונים של WP

איפוס מסד הנתונים של WP הוא פיתרון דומה לתוסף הראשון שהוזכר. לפעמים ישנם היבטים באתר שאתה רוצה לשמור עליהם תוך מחיקת אחרים.

כלומר, אנחנו מדברים על טבלאות מסד נתונים ועל בסיס נתונים. עם תוסף זה, כמעט ללא מאמץ למחוק את כל בסיס הנתונים ולחזור להתחלה. זה לצד כלום לנקות טבלה ספציפית. צריך להיפטר מכל הפוסטים שלך? אתה יכול לעשות זאת תוך זמן קצר בלחיצה אחת.

ממש כמו התוסף הקודם, כמעט בלתי אפשרי למחוק שום דבר בטעות. יש לה מערכת חסינת כדורים הדומה לקבצ’ה כך שאתה באמת צריך לחשוב פעמיים לפני שמחיקת משהו. אם אתה בטוח שברצונך למחוק טבלה או מסד נתונים, הוא יעשה זאת עבורך תוך זמן קצר.

אמנם אין המון תכונות, אך יש לו את כל מה שמפתח צריך כדי להאיץ את תהליך הפיתוח. עבור אלה הזקוקים לאפשרויות נוספות, חזרו לראשונה או המשכו לקרוא.

איך מאפסים בסיס נתונים באמצעות איפוס מסד הנתונים של WP?

שלב 1: בחר בבסיס הנתונים שברצונך לאפס.

אפשרויות איפוס מסד נתונים של WP

שלב 2: הקלד את קוד האבטחה שסופק והקש באיפוס.

איפוס וורדפרס מתקדם

תוסף איפוס WordPress מתקדם

תוסף איפוס WordPress מתקדם הוא פיתרון נוסף לאיפוס האתר שלך. זה יאפשר לך להיפטר מהבלגן של אתר הבדיקה תוך זמן קצר, מבלי שתצטרך לעבור את תהליך ההתקנה שוב ושוב. שוב – זה מושלם לכל מי שצריך צפחה נקי ב- WordPress מדי פעם.

עם התוסף הזה, ממש כמו עם הקודמים, אתה צריך לשמור את כל הקבצים שלך. עם זאת, זה ימחק את כל ההתאמות האישיות של מסדי נתונים שאותם התוספים והנושאים שיצרו עבורך. זה יכול גם למחוק את כל הפוסטים, וזה מושלם לאותם רגעי ניקוי אביב שאולי יש לך לאורך כל השנה.

יש לך גם אפשרות למחוק את כל המשתמשים, אך התוסף יאתר אוטומטית את משתמש הניהול. באיפוס, התוסף מאפשר למשתמש זה להתחבר שוב עם אותה סיסמה, מה שחוסך המון זמן.

עם זאת, זה לא ימחק תוספים ועיצובים. אז אם אתם מחפשים עזרה בתחום זה אולי תרצו לפנות לתוספים אחרים ברשימה שלנו. הדבר נכון גם לגבי ריבוי אתרים, שאינו נתמך. עם זאת, מפתחים יעריכו את הקלות בהתחלה מהתחלה, שכן הנוחות והחיסכון בזמן הם תמיד בעלי חשיבות עליונה.

כיצד לאפס את האתר באמצעות איפוס וורדפרס מתקדם?

שלב 1: הקלד את “איפוס” בתיבת הטקסט.

אפשרויות איפוס וורדפרס מתקדמות

שלב 2: לחץ על איפוס!

איפוס התאמה אישית

התאמה אישית של התאמה אישית על ידי WPZoom

איפוס Customizer הוא התוסף הראשון שעליך להתקין אם אתה רק מתחיל לעבוד עם WordPress. למה? כאמור – אנשים רבים אוהבים ללמוד דברים חדשים על ידי צלילה היישר לתוכם. וההתאמה האישית החיה אינה שונה. ובכן, לתפוס את ההתאמה האישית עשוי להיראות כמו שום הישג קטן, עד שתנסה אותו. “בונה אינטואיטיבי, גרור ושחרר” נראה כמו חתיכת עוגה. אבל התוצאה יכולה בסופו של דבר להיות פחות נעימה לעין.

האם זה לא היה מדהים אם רק היה לך לחצן איפוס? בדיוק בשביל זה מיועד איפוס ההתאמה האישית. זה מאפשר לך לנקוט גישה ידנית ללמידה, בלי לעבור את הקילומטר הנוסף על ידי הצורך למחוק את הכל באופן ידני. האם אתה אפילו זוכר מה עיקמת וציינת מלכתחילה?

אומרים שהתוסף הזה עובד עם כל העיצובים והתוספים המשתמשים בסוג ההגדרות “נושא_מוד” כדי לאחסן שינויים אלה. בעיקרו של דבר, אם זה נכון לגבי הנושא שבחרת, אין דרך קלה יותר להגיע לצלחת הריקה ולנסות שוב.

כיצד לאפס את ההתאמה האישית?

שלב 1: התקן והפעל את התוסף איפוס Customizer.

לחצן איפוס של התאמה אישית

שלב 2: כפתור “איפוס” יופיע בהתאמה אישית שלך. אם אתה זקוק לזה, השתמש בזה!

לסכם זאת

בעוד שוורדפרס אינה מגיעה עם כפתור איפוס מובנה, קל להוסיף את הפונקציונליות הדרושה לאחד מהתוספים החזקים הללו. התכונות עשויות להשתנות מעט בכל תוסף – ובכל זאת קלות השימוש נותרה זהה. כל שעליכם לעשות הוא להתקין, לבחור מה יש למחוק, להקליד את קוד האבטחה ולחץ על כפתור.

מכיוון שכל אלה מספקים לכם צפחה נקייה בדרך זו או אחרת, השאלה מהם היא הטובה ביותר תלויה בכם. הכל תלוי במה תרצה למחוק או לאפס באתר שלך.

באיזה תשתמש? ספרו לנו בתגובות למטה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map