יישומי פלאגין וניהול קישורים מובילים למעלה

אם אתה מקשר לאתרים חיצוניים מאתר הוורדפרס או הבלוג שלך, ייתכן שתרצה לשקול להשתמש בכלי שיעזור לך לנהל קישורים אלה בצורה יעילה יותר. לא רק שהכלים הללו גם עוזרים לך לנהל את הקישורים החיצוניים שלך במיקום מרכזי אחד בלוח המחוונים של הניהול, אלא ניתן להשתמש בהם גם כדי לסווג או להסתיר את היעד האמיתי של קישורים אלה..


למרות שההסתרה או ההסתרה של הקישורים באתרכם עשויים להישמע מעט מגניבים בהתחלה, יש כמה סיבות אמיתיות לכך, כמו גם כמה מעט מפוקפקות יותר.

בפוסט זה נבחן כמה מהיתרונות והסיבות שבגללן עליכם להשתמש בתוסף לניהול קישורים וסיווג, כמו גם להמליץ ​​על כמה אפשרויות בחינם ופרמיום לבחירה..

הצהרה: WPExplorer הוא סניף של מוצר אחד או יותר המופיעים להלן. אם תלחץ על קישור ותשלים רכישה נוכל לבצע עמלה.

היתרונות של שימוש בקישור תוסף וורדפרס לניהול קישורים

ישנם מספר יתרונות לשימוש בתוסף לניהול קישורים וסיגום באתר וורדפרס שלך. חלק מהיתרונות הללו כוללים: עדכון קל של קישורים, סטטיסטיקת קליקים, היכולת לשמור על דירוג הדף של האתר שלך, והפניית קישורים מבוססת מיקום גיאוגרפי. אז בואו נסתכל על כמה מהיתרונות הללו ביתר פירוט:

תיקון קישורים קל ועדכונים

היתרון העיקרי בשימוש באחד מהתוספים שאנו נבחן בהם כיום הוא בכך שמקל על עדכון מהיר של הקישורים שכללת בפוסטים ובדפים שלך..

אם אתה מקשר באופן קבוע למארח האינטרנט המועדף עליך, למשל מפוסטים בבלוג שלך, ואז באמצעות תוסף ליצירת קישור קצר לאתר זה מאפשר לך להכניס את הקישור במהירות לפרסומים והדפים שלך, וכך תוכל לחסוך לך זמן.

במקום למצוא את הכתובת של האתר שאליו תרצה לקשר, ואז להעתיק ולהדביק את הקישור, אתה יכול לשמור קישור זה בלוח המחוונים של התוסף פעם אחת ואז להכניס אותו במהירות לתוכן שלך פעמים רבות.

היתרון האמיתי של זה עם זאת הוא שאם יש צורך לשנות קישור זה בעתיד, אתה יכול פשוט לשנות אותו פעם אחת בלוח המחוונים של התוספים. לאחר שתעשה זאת, כל המקרים של הקישור הקצר המתאים בפוסטים ובדפים שפרסמת בעבר מצביעים כעת על הכתובת החדשה.

אם המוצר, השירות או יעד אחר שאתה מקשר אליו יוצא לעסק, יופסק, או שאתה פשוט רוצה להמליץ ​​או לאשר אפשרות אחרת, תשמח שתוכל לשנות את הקישור במקום אחד, בלי צורך לבדוק ואז לערוך אינספור פוסטים.

הפוך את הקישורים שלך לקריאים יותר

קישורים קריאים

מאפיין נוסף של כלי ניהול וקישוטים אלה של קישורים הוא שהם יכולים להפוך קישורים ארוכים ובלתי אטרקטיביים בעבר, לכתובות URL קריאות יותר ואמינות למראה..

אם אתה מקשר למוצר באמזון, מלא עם מזהה השותף שלך, הקישור יכול להיות באורך מספר שורות. עם זאת, באמצעות אחד מהתוספים למטה, באפשרותך להפוך זאת:

לתוך זה:

http://www.yourdomain.com/WordPress-book

כעת יש לך קישור קצר לשימוש חוזר שתוכל להכניס לתוכן שלך ולהשתמש במקומות אחרים. המבקרים יכולים לקרוא את הקישור החדש גם בהשוואה למקור. כאמור, אם הספר הזה אזל מהמלאי, או שאתה רוצה לקשר לפריט אחר, אתה יכול פשוט לעדכן את הקישור הקצר במקום אחד ואז כל המקרים של קישור קצר זה יתעדכנו..

זה ידוע גם כסיווג קישור או הסתרה, שהוזכר במבוא לפוסט זה. אם אתה רוצה לגרום לקישורים שלך להיראות פחות כמו קישורים למוצרים, ויותר כמו קישורים פנימיים, זו דרך אחת לעשות זאת. זה יכול להגדיל את מספר המבקרים שלך הלוחצים על הקישורים שלך, אם כי תלוי איך אתה שם את הקישורים הקצרים שלך, זה יכול להחמיר את האש כאשר המבקרים שלך מועברים לדף שהם לא ציפו.

אם אתה משתמש בתכונה זו מבחינה אתית, אתה עדיין יכול להפוך את הקישורים החיצוניים שלך לקריאים יותר, מבלי להערים על הקוראים שלך לבקר בדף שהם לא ציפו להגיע אליו.

מעקב אחר קליקים על קישור

קליקים על מסלול קישור

תכונה נפוצה של התוספים שיכולים לעזור לך לנהל את הקישורים החיצוניים שלך היא שהם יכולים גם לעקוב אחר הקישורים הקצרים שלך ולספר לך כמה פעמים לחצו עליהם על ידי המבקרים שלך. נתונים אלה יכולים לעזור לך בניתוח המשתמשים שלך ולהעניק לך תחושה של כמה מוצלחות טכניקות מיקום הקישורים שלך.

כמו כן, אם אתה מקדם מוצרים כסניפים, יכול להיות שימושי שיהיו לך נתוני מעקב משלך. זה יכול לעזור אם יש לך מחלוקות עם רשת השותפים איתה אתה עובד.

יתרונות SEO

ההתחברות לאתרים חיצוניים גורמת לאובדן Google PageRank או לדילול “מיץ הקישורים” של האתר שלך. כדי לעזור למאסטרים ברשת להתמודד עם זה, גוגל, יאהו ומיקרוסופט עלו עם התג nofollow.

ניתן להוסיף תג זה לקישורים כדי למנוע ממנועי חיפוש לעקוב אחר אותם קישורים ולהעביר חלק מדף הדף של האתר שלך לאתר היעד..

אמנם ניתן להתלבט עד כמה הנוהג הזה רלוונטי כיום, אם אתה רוצה דרך קלה לתייג את הקישורים החיצוניים שלך כ- nofollow, אז התוספים לניהול קישורים שאנו הולכים לבדוק בהם יכולים לעזור לך בכך.

התוספים הטובים ביותר לניהול קישורים וקישורי קישור לסניפים

זה בערך מכסה את היתרונות העיקריים של תוספות קישורים ותוסף ניהול אלה, אז בואו נסתכל על האפשרויות הטובות ביותר שיש למשתמשים בוורדפרס:

לינק לייט די

לינק לייט די

קישור די לייט הוא תוסף קיצור כתובות אתרים בחינם – – המאפשרת לך לנהל בקלות את השותפים שלך וקישורים חיצוניים אחרים. באמצעות Pretty Link, הקישורים המקוצרים משתמשים בשם הדומיין שלך כדי לנקות אותם. זה יכול לגרום לקישורים שלך להראות יותר אמינים, ובמקביל לטשטש לאיזה אתר אתה באמת מקשר.

בנוסף לסוואת הקישורים שלך, אתה יכול גם לעקוב אחר ולנהל אותם ביעילות רבה יותר, הכל מתחום מנהל יחיד. אם אתה רוצה להעלות את העניינים, תוכל לשדרג לגרסת ה- Pro. זה כולל שבעה סוגים חדשים להפניה מחדש, כמו גם כמה תכונות אחרות.

כלולות צמא

כלולות צמא

שותפים צמאיים הוא עוד כלי לניהול וסיווג קישורים בחינם. בעוד שתוסף זה כולל לוח מחוונים ידידותי למשתמש וסט תכונות שימושי, ניתן לשדרג אותו על ידי רכישה של אחת או יותר מהתוספות המובחרות..

אחת מהתכונות הבולטות של חברות צמא, שלא נמצאה ב- Pretty Link Lite, היא שהיא מוסיפה כפתור לעורך הפוסט לצורך הוספת מהיר של קישורים חדשים והוספת קישורים קיימים לתוכן שלך. זה חוסך לך לעבור על מסכים כדי למצוא את הקישורים שלך וזה חוסך בזמן אמת.

היכולת לבחור ולבחור מבין התוספות המובחרות ולהוסיף תכונות כגון קישור אוטומטי, הפניות מחדש של מיקום גיאוגרפי ובדיקות מפוצלות, הופכת את זה לבחירה טובה עבור בעלי צרכים מתקדמים יותר, או לאלה שחושבים שהצרכים שלהם יגדלו בהם העתיד.

גלימת אשף WP

גלימת אשף WP

גלימת אשף WP חופשית לשימוש וכוללת תכונה שימושית המאפשרת לך לשלוח את המבקרים שלך לכתובת אתר ספציפית, על סמך מיקומם הגאוגרפי..

אתה יכול גם ליצור מילות מפתח שהופכות אוטומטית לקישורים, כאשר הן מוצגות בפוסט או בדף באתר שלך. יתר על כן אתה מקבל גישה למספר נתונים סטטיסטיים שימושיים כדי לגלות כמה פעמים לוחצים על הקישורים שלך. התוסף מוסיף כפתור לעורך הפוסט שמקל מאוד להכניס קישורים אלה לפוסטים ולדפים שלך.

למרות שתוסף זה חדש יחסית, הוא מציע מערכת נהדרת של תכונות תחרותיות וממשק משתמש אינטואיטיבי.

קישור Trackr

קישור Trackr

קישור Trackr הוא פיתרון מתארח, המתארח באתרי אינטרנט גדולים יותר, שמוכנים לכל כלי ניהול הקישורים המקצועיים ששירות זה מספק.

שירות זה לא מכסה רק ניהול קישורים וסיווג, אלא גם בדיקות מפוצלות של קישורים, מעקב המרות, כלי שיווק חברתי ויראלי ודוחות שיווק מפורטות..

החבילה הבסיסית מתחילה ב -9 דולר לחודש, וישנה התחייבות להחזר הכסף למשך 30 יום כדי לעזור לך להחליט אם זה הכלי עבורך.

סיכום

כפי שאתה רואה, יש המון סיבות טובות להשתמש בתוסף לניהול קישורים וסווגים באתר וורדפרס שלך, וכמה כלים לבחירה..

בין אם אתה רוצה אפשרות בחינם הכוללת ניהול קישורים בסיסי, או שירות פרימיום מתארח במלואם, או משהו שביניהם, ישנו תוסף שיענה על הצרכים שלך ותואם את התקציב שלך..

מה אתה חושב על הסוואת קישורים? אכפת לך כשאתרים מסווגים את הקישורים שלהם? אילו תכונות תרצו לראות בתוסף לניהול קישורים? אנא שתפו את מחשבותיכם בתגובות למטה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map